Opinie o Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Chrzanów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Chrzanów

Admin

Ruchy kadrowe znów były.(usunięte przez administratora)

Jakub
@Admin

Masz na myśli przyjęcia do pracy, czy zwolnienia. Możesz doprecyzować?

Admin
@Jakub

Zwolnienia.

Brozio

Najglubsza osoba w firmie ciepły brozio się żeni.

Odpryski I plaskosc flanszy
@Brozio

Na hali a go nie nienawidza. Na piliniku sobie nie radzial za duze wymagania piegza mial do niego I do gomusia to sie w kontroli sie odnalezli.

Fajna firma każdy kto kto ja zna w okolicy wie że to (usunięte przez administratora) wakacyjny. Nie narobisz się a zarobisz.

Welder

Czy nic wiedzący (usunięte przez administratora) dalej pracuje w firmie?

Czy po rozmowie w Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Chrzanów
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Babulator

Czyli można wywnioskować, że całą produkcję robią pracownicy biura????????????

Czy są w tej firmie związki zawodowe?

Taki se ja
@Kandydat

Są są :) super firma z super zarobkami haha! :)

@Kandydat

Są,są w kieszeni prezesa!

Tom

Chochlik przestań już pier...ć bo gowniany z Ciebie fachowiec , tylko mieszać umiesz i nic więcej ! Myślisz żeś pępek świata ale tak nie jest spadnij na ziemie !

Chorzelski
@Tom

A czy ostatni pseudo dyrektor (usunięte przez administratora)to to jeszcze pracuję, na hali to z rok go nie było.. ? Jego gigantyczna wypłata za nic nie robienie można przeznaczyć na premie dla pracowników fizycznych. I wszyscy będą zadowoleni.

Kandydatka

Firma ma jakiś własny opatentowany produkt, czy działacie na zasadzie usługi na wymiar? Macie stałych odbiorców czy musicie szukać po rynku?

Wtajemniczony

Czyżby firmę juz zamknęli że taka cisza na forum?

Stal

No i co teraz Kierowniku Z ?

Nikiel
@Stal

Śmiech był ze wszystkich teraz bedą łzy !!

Darek S
@Stal

Na miejscu pseudo kierownika Z wymienilbym załogę

Mat
@Darek S

Pycha kroczy przed upadkiem. Poczytaj prostaku. Takie życie:)

Kierownik z nick wiadro białka
@Mat

Pycha to jest białko Z wiadrami zajada je, i dla załogi nie ma czasu . Pozostali kierownicy maja załogę, a jednemu zostało tylko białko i żarty niskiego lotu

DZP
@Kierownik z nick wiadro białka

Ha ha ha .. z niego taki fachowiec jak ...!

Taki se ja
@DZP

Może czas pomóc mu się spakować i załatwić pożegnanie z firma?!

Abcd

Co myślec o ludziach co pół roku temu wchodzili komuś w (usunięte przez administratora) a teraz przy kawce obgadują i śmieją sie z niego pełna para ?

Dcba
@Abcd

Zachowanie naganne jeżeli chodzi o samo postępowanie jednak wszystko zależy co to za osoba była. Każdy coś sobą reprezentuje jak jedna tak i druga strona o których piszesz.

Ooo
@Abcd

Kawki na jadalni , przestają gadać jak wchodzisz .

Olga

Jak miło, że byli tzw. Dyrektorzy z braku perspektyw chcieliby ponowić współpracę. Przyszłość każdej firmy to nie kadra do 14h, intrygi i obowiązkowe L4 co drugi, najpóźniej co trzeci tydzień. Dorośnijcie i zrozumcie, że przyszłość leży już za wami. Teraz jest inny czas i fachowy Zarząd. Będzie dobrze, a bez Was z pewnością lepiej.

Mmm
@Olga

Ja powiedziałbym przewietrzyło się. Praca w spokoju bez krzyków. Poprostu normalnie.

Pies

Firma o bogatym doświadczeniu w zmianach właścicieli, zarządów, dyrekcji i prokurentów. Tylko załoga i pies pozostają stabilne i nieustraszone.

Nikita

The End

Popek
@Nikita

Ale co The End?

Hala a spawacz
@Popek

Koniec tzn. Nie ma zamówień. Nie ma produkcji - brak premi . upadlosc likwidacyjna w niemiec

Gama S

Już nie ma super „fachowca” , przecież Ci w biurze sie go nachwalić nie mogli :/ czyżby mu sami nóż w plecy wbili ?? Chodzą słuchy o spotkaniach grudniowych , za plecami „fachowca” nieładnie nieładnie ..

Alf
@Gama S

Czyżby największa gwiaZda i jego najlepsza „przyjaciółka” ??

Komandos

Mogło by jeszcze CBA czy coś innego zainteresować się pozycją pana Chorzelskiego po nieudamej inwestycji na kozienicach ... słupy nie odebrane na budowie przez pana Chorz... a jak został dyrektorem w kromisie to i odbiór się znalazł ...

Maniek kj
@Komandos

Chorzelski pracuje jeszcze ? . od roku go nie widzialem na produkcji .To jest najwieksza porazka europolesu. Za 15 tys co misiac gosc nie robi nic

@Maniek kj

Witam, z zasady nie czytam tego typu portali gdyż większość wypowiedzi reprezentują poziom niższy niż na portalu "Pudelek". Tym razem załamałem swoją zasadę i nie tylko przeczytałem ("po doniesieniu" że coś piszą na mój temat) ale postanowiłem odpowiedzieć. Szanowny Komandosie (nick za którym się ukrywasz pozwala przypuszczasz że jesteś osobą odważną z dużymi j..mi - choć może się mylę?) jeżeli masz odwagę to zapraszam do mnie do biura na rozmowę na mój temat lub każdy dowolny (choć przypuszczam że jednak cię trosze przeceniam i nie przyjdziesz) i wtedy podejmiemy decyzje co dalej z tym kozienickim fantem zrobić. Czy zgłosić do CBA a może raczej do FBI i Mosad-u. Oczywiście zapraszam również Manka kj - w kwestii jak wyżej oraz oczywiście moich dochodów - możecie przyjść razem (ale przypuszczam jednak że braknie wam odwagi no i przysłowiowych jaj - obym się mylił) . W oczekiwaniu na spotkanie - Marcin

Tomasz
@Marcin

Kiedy można przyjść do ciebie ? Wiecznie cię nie ma. Wpadasz do firmy na parę godzin i uciekasz , ostatnio Ci widziałem na jadalni jak szkolenia robiłeś z firmy Wureks - podobno pracujesz w Kromisie. Zgadzam się z opinią powyżej jesteś najmniej kompetentną osobą w firmie na temat słupów nie wiesz nic. Ale idzie ku dobremu skoro Przemka p. Nie ma to znaczy że firme z pseudo dyrektorów czyszcza

Bzyk
@Maniek kj

To nie prawda. Po pierwsze raczej zarabia więcej, a po drugie ma pasje pilnuje biurka i pasjonują go dodatkowe zajęcia, czyli coś robi.

Laluś
@Tomasz

od przemka p. to się odwierdolsie pebały!

Kot

Z tego co wiem to wypłaty będą tylko bez premi żenada...

Toton
@Kot

Módl sie żeby następna była ! Bo różnie teraz może być .

@Toton

A o co tu się modlić? Weźcie się razem przed biuro i niech szanowny Pan Pohorecki powie wam na czym stoicie skoro związki zawodowe maja to w (usunięte przez administratora)lepiej chyba znać najgorszą prawdę niż robić za free

J
@Toton

Podobno zaczynaja sie zwolnienia od środy

Toton
@J

Ciekawe kogo i ilu :/

Domino
@Emeryt

RODO się kłania. Pan Leszek nie byłby rad, a serwisowi Gowork gratuluję "czujności"

@Domino

Moim zdaniem należą się jakieś informacje dla załogi... Ze niby jest jeden Pan Pohorecki na tym świecie? Robisz wpis po to żeby Ci powiedział że jesteś fajny....

Kloc

Jak z kasa ? Wiadomo co ?

Fffty
@Kloc

Ci tu taki spokój ? Widocznie wam dobrze jest !

Krey

Jak wygląda sytuacja? Załatwiają już upadłość ? Kombinują coś aby otworzyć firmę pod nową nazwą ? Ma ktoś jakieś bliższe informacje co się dzieje ???

Emeryt

No trzeba czekać do pierwszego... Okaże się czy wypłaty będą.... Żenada ogólnie że ani związki zawodowe ani kierownicy nic wam nie mówią

• Jak się pracuje w Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)?

Zobacz opinie na temat firmy Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.

Europoles Kromiss Sp. z o.o. (działalność zakończona)