Opinie o EKOPOL Producent Mebli w -

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKOPOL Producent Mebli. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EKOPOL Producent Mebli o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOPOL Producent Mebli w -

Teresa

Wlasnie we wrzesniu skonczyli Panowie montowac mi kuchnie I ja jestem zadowolona bardzo. (usunięte przez administratora) Gdańsk Morena

radzio-r

jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby coś bylo nie tak i żeby zaistniała potrzeba reklamowania ich mebli - a w kwestii zawodowej, to wiecie jak z zatrudnieniami do ich nowej lakierni? podobno juz działa

Radek

Korzystałem, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!! Wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Racja i niestety muszę przyznać, gdybym wcześniej sprawdziła opinie o firmie Ekopol meble to zaoszczędziłabym sobie wiele nerwów, niestety człowiek uczy się na błędach...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie EKOPOL Producent Mebli? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
3e4r

wiesz co nie jestem pewna czy na zamownienie tez sa

sitko

Super :) słyszałem właśnie, że to jedna z lepszych firm meblarskich w Elblągu i w okolicy. Ciekawe, czy robią meble wg swoich planów czy robią na zamówienie

klientka

Zamawiałam meble w tej firmie i jestem zadowolona z wykonania mebli oraz obsługi pełen profesjonalizm ,polecam

natka

(usunięte przez administratora) ja jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z mebli i z całą pewnością polecam.

klientka

Ja jestem zadowolona z wykonania mebli.Polecam

gar

Szyld powinni zmienić (usunięte przez administratora)

jurek

Korzystałem, NIE POLECAM

Iwona

Ja umówiłam się na pomiar z polecenia bo znajomi robili wcześniej meble w tej firmie. U mnie również przebiegło wszystko dobrze. Jestem zadowolona i polecam.

prawda

Nie polecam! (usunięte przez administratora) !Tragedia w innych firmach, nie do pomyślenia, SKANDAL. Sugerowałem się tymi wszystkimi opiniami i mam za swoje. Stolarz przyszedłby i już dawno zapomniał o robocie. (usunięte przez administratora)

porażka

Racja i niestety muszę przyznać,gdybym wcześniej sprawdziła opinie o firmie Ekopolmeble to zaoszczedzilabym sobie wiele nerwów, niestety człowiek uczy się na błędach...

obiektywny

Patrząc na te opinie to uważam, że przesadzacie i to bardzo. Niby społeczeństwo takie zapracowane, nie mają czasu dla rodziny i ogólnie, ale siedzieć przed netem i pisać głupoty to potraficie. Czytać to chyba nie potrafi połowa z Was bo tu jest forum odnośnie pracy w Firmie a nie odnośnie jakości i ludzi pracujących w tej firmie. Ciekawe czy Ci którzy piszą różne opinie w znacznym stopniu obrażające ludzi pracujących w Firmie są na swoich stanowiskach tacy rewelacyjni i nigdy się nie mylą!!! Nie ma takich ludzi i zapamiętajcie "Ten się nie myli, co nic nie robi" Żenada !!!!!

klient

u mnie wszystko przebiegło bezproblemowo Polecam

x

Firma Ekopolmeble jeszcze działa na rynku??? (usunięte przez administratora)

Ada

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą, nic złego nie miało u mnie miejsca. Polecam

Audi

Rób ja uważasz, ale mogę Ci podpowiedzieć tyle co wiem od znajomych, którzy wybrali tę firmę, (usunięte przez administratora) . Powodzenia...

xx

przeczytaj ze zrozumieniem zanim zaczniesz odp. nie o meblach jest napisane...

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPOL Producent Mebli - -

EKOPOL Producent Mebli