Opinie o EKOPOL Producent Mebli w -

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKOPOL Producent Mebli. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EKOPOL Producent Mebli o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOPOL Producent Mebli w -

Marek Nowy wpis

Czy firma ma duża konkurencje na rynku?

Niezadowolony klient Nowy wpis

NIE POLECAM!!!! Firma nastawiona tylko na kasę do momentu pomiarów i wpłacenia zaliczki bardzo mili po wpłacie zero kontaktu. Firma nie szanuje klienta co do terminu montażu,po za tym widzę same pozytywne komentarze i to jest najdziwniejsze.

aga Nowy wpis

firma sprostała moim oczekiwaniom .Polecam

Dominika Nowy wpis

Widzę wpisy pozostawione przez zadowolonych Klientów EKOPOL Producent Mebli. A jak wygląda kwestia zatrudnienia w firmie? Czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na ten temat? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie EKOPOL Producent Mebli? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
IZA

Dzień dobry. Chciałabym wystawić w 100% pozytywną opinię dla producenta mebli EKOPOL. Od początku gdy przyjechała Pani Sabina na wycenę i zaprojektowanie mojej szafy ze szkła lakierowanego do sypialni nie miałam żadnych problemów. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Panowie którzy montowali moją szafę - bardzo pracowici i szybko uwinęli się z montażem. Czas realizacji tak jak w umowie - ok. 3 tygodni. W pełni zadowolona klientka - Iza z Elbląga

Niki

Polecam bardzo dobrej klasy lakiery dziekuję za pełną informację na temat lakierów fronty w kuchni wyglądają super. Drobne poprawki,szybko zakończony montaż ale jestem bardzo wymagającym klientem,życzę powodzenia

Kapi

Polecam firme wszystkim którzy szukają fajnej kuchni,sami szukaliśmy kilka tygodni nigdy wczesniej nie interesowałem sie tą branżą ale przyznam szczerze ze rozbieżność cen jest niesamowita. Ekipa staneła na wysokości zadania było kilka kosmetycznych poprawek cena też rozsądna ludzie normalni szło sie dogadać polecam!!

Dziękuję Panom montażystom oraz Pani projektantce za piękne szafy. Pozdrawiam Monika Warszawa

Polecam,robili u rodziców i jest spoko.

Wiki

Polecam super szafy i dobra cena,dziekuję za szybki montaż

Wojtek

Musze przyznać ,ze były to moje pierwsze doswiadczenia z tą firma i jestem mega pozytywnie zaskoczony super cena w stosunku do jakosci oraz mega normalni ludzie można się dogadać!!! Pozrawiam Ekipę i za jakiś czas do zobaczenia w kolejnym mieszkaniu

Wczoraj miałem montaż mega pozytyw!!! Polecam dalej z czystym sumieniem.(usunięte przez administratora) Trójmiasto

Dominika

@Kk - jakie są powody Twojej opinii? Szczegółowe informacje na temat pracodawcy i atmosfery panującej w pracy będą przydatne dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Elblągu.

Kk

Porażka! !!! Nie polecam

Zadowolony

Witam. Moja opinia o firmie Ekopol jest bardzo pozytywna. Pani w salonie doradziła oraz zamówiła brakujące sprzęty AGD. Montaż był na czas bez przekładania terminu. Ekipa monterów to zgrany zespół, meble zostały spasowane bez zastrzeżeń. Cena zakupu mebli nie była wygórowana do tego wszystkie drzwi oraz szuflady i cargo z ABSem. W moim przypadku jeśli chodzi o stosunek cena-jakość to firma Ekopol nie ma sobie równych. Na koniec dodam tylko, że parę lat temu zamówiłem meble z innego salonu z przepięknym szyldem, fantastyczną obsługą, ale co z tego jak po paru tygodniach odbojniki na drzwiach przesuwnych zaczęły odpadać. Pozdrawiam z Trójmiasta.

dawi

Mega pozytyw wszystko przebiegło super kuchnia i szafy stoją i super sie prezentują.Pozdrawiam

rozczarowany

Potwierdzam zgodność opinii u mnie dokładnie tak samo przebiegało, ciągle w ten sam sposób działają :( :( :( nic dodać nic ująć

Pruszcz Gdański

Montazysci 10/10 , jakosc wykonania mebli łazienkowych 10/10 , obsluga 10/10 , POLECAM klientka z pruszcza gdanskiego

(usunięte przez administratora) moja szafa wyszla pieknie dziekuje Panie Radku za szybki montaż.

Teresa

Wlasnie we wrzesniu skonczyli Panowie montowac mi kuchnie I ja jestem zadowolona bardzo. (usunięte przez administratora) sa Szymanek Gdańsk Morena

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPOL Producent Mebli - -

EKOPOL Producent Mebli