Carrière

Opinie o Carrière

adrian

Witam mam pytanie czy ktoś może napisać jakie są zarobki ale realne .Mam jechać do Holandii teraz w niedziele pozdrawiam i z góry dzięki

@adrian

przy 40 godzinach masz zarobione 217 euro

adrian
@123

A powiedz mi nadgodziny można robić Wyjeżdża ktoś może w niedziele

oszukany

ta agencja to jest totalne dno. Nie polecam nikomu chyba ze ktos ma pieniadze w pl i chce jechac do nl przez ta agencje i wrucic na - pzdr.

wydymany 2

Witam ciągła zmiana pracy mieszkania mało godzin.Pracy nie ma a ściągają ludzi z Polski.Na jajkach jeden wielki wyzysk i osmieszanie polaczkow bardzo nie polecam tej agencji.......

wydymany

to jest jedna wielka badna (usunięte przez administratora) niby mowia ze praca na okres min. 6 miesiecy a tak naprawde na 4 dni (usunięte przez administratora)potem niby nowa praca znowu na 3 dni zeby tylko na mieszkanie zarobic no to jest parodia !! tylko roboty po 2/max 3 dni zeby mieli jak za mieszkanie sciagnac no patologia!! lepiej nie bierzcie pod uwage tej agencji. !!

Oh my God!!

Witam , apeluje do biura Holland Contracting o udostepnienie maila lub kontaktu do osoby ktora zajmie sie wreszcie sprawa Pana Fryzjera z Pomidorow. Z jego zona po prostu nie da sie ani mieszkac ani wspolpracowac. Ludzie sa wyzywani i szantazowani. Ona podpowiada mu kogo nalezy zwolnic à on potem swoim wydukanym holenderskim Idzie i przekazuje holendrom rzeczy ktore wogole nie maja miejsca, istnieja tylko w mentalnie chorym umysle zony pana Fryzjera. Obawiam sie ze dojdzie do wymierzenia sprawiedliwosci Przez pracownikow i samoosadu. Prosze o udostepnienie oficjalnej formy kontaktu. Z ta sprawa zwiazanych jest Wiele osob, czesc z nich boi sie stracic prace ale jest rowniez czesc ktora juz nie bedzie dalej patrzyla obojetnie na ponizanie ludzi!!!!

tomaten

Pracuje w De Lier na pomidorach i tam jest taki Pan Fryzjer , który "liże (usunięte przez administratora) Holendrom" po to by mieć lżej w pracy nic nie robi tylko podpieprza ludzi nie widząc siebie, myśli , że jest nie wiadomo kim. Jego żona to taka dama uważa się za nie wiadomo kogo, ludzi wyzywa, wszyscy są nie dobrzy oni najlepsza i najpiękniejsza a to taka zwykła Mongołka wchodząc na kantynę zmierzy z góry do dołu tak jakby nie wiadomo co jej się zrobiło. Plotki niestworzone robi na temat innych ludzi ten nie sprząta tamten śmierdzi a nie popatrzy na siebie ona the best mieszkac z nimi to istna porażka nic nie można zrobić.

Magda_lena

Polecam biuro Work Centre :) jeździłam 2 lata pod rzad i nie narzekam pieniadze byly na czas , nie oszukuja , hotele sa super w tym roku równiez jade od nich . Dojazdy do pracy sa za darmo za mieszkania/hotele placi sie max 68 eur/tydz bywa tak ze placi sie i mniej .Autetm jest miec prawo-jazdy. Praca jest prawie zawsze dla tych co chca pracowac i sie nie opieprzaja , ale duzo zalezy tez od pogody . Bedac tam 2 lata pod rzad prawie wogole nie mialam wolnego w tyg pozdrawiam :)

Pati25
@Magda_lena

Hejka :) czy mogłabyś troszkę więcej powiedzieć o tej pracy ??? jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? jakie są zarobki warunki mieszkalne ?? planuje wyjechać od maja i jestem jak narazie nastawiona na holland contracting ale juz sama nie wiem co robić chciałabym jechać w pewne sprawdzone miejsce . pozdrawiam Cię serdecznie. gdybys się zdecydowała aby odpisać znajdziesz mnie na fb : Patrycja AnNa Malbork

Viki
@Pati25

Odradzam tą firmę, koordynatorki trzymią sztamę z ćpunkami,które lizą im 4litery, na każde pytanie odpowiadają nie wiem...a kasę za "opiekę" zgarniają. Jak chcesz jechać przez te firmę,to zabierz w domu środki czystości bo na dzień dobry musisz czyścić na błysk mieszkanie po poprzednich lokatorach, w tym fugi w łazience bo inaczej kara finansowa. Za nie poodkurzany samochód następna kara. Odradzam stanowczo.

marian

No fakt ale 3 200 zł na miesiąc to bardzo mało jak na prace w Holandii aplikowalem do eena bo u nich dogodne warunki a może ktoś polecić jakieś inne biuro będę wdzięczny

arczi

Hej, Marian lepiej sobie zobacz najpierw ile odciągają kasy za domek, dojazdy do pracy, za ubezpieczenie bo tu to jest już prawdziwy hit.

marian

Witam ktoś może napisać coś o zarobkach w tej firmie? ?

grześ1976

Witam jedzie ktoś przez Holland Contracting w niedziele 08-03 na pomidory w okolice Amsterdamu.Proszę o kontakt czy to wiarygodna firma i czy da godziny pracy.Ja jade z Rzeszowa może też ktoś jedzie.Pozdrawiam.

Riczi
@grześ1976

Hej, ja czekam na kontakt ... a wymagają od Ciebie doświadczenia z pomidorami ?

Natka

Hejka Wybiera się ktoś na kwiaty z tej Firmy ?

ruda
@Natka

A gdzie na te kwiaty się wybierasz

Valerian

w Gliwickim biurze jeszcze sezon się nie zaczął... oferta specjalna ? Wow pochwal się jutro co to za oferta.

BaGGi
@Valerian

siemka no ja tez jade w niedziele 29 na pomidory

@BaGGi

a na jakie pomidory w jakiej miejscowosci

_____---------

Witam jadę w niedzielę może ktoś tez się wybiera...??? Jutro tylko jeszcze do Opola umowę podpisać jakaś oferta specjalna... czy coś takiego...

kris

pracowalem u nich przez 2 lata w firmie adrichem na pomidorach i powiem o holandcontracting tak firma naprawde super,moze bylo pare niedomowien ale ogolnie naprawde polecam,kasa zawsze na czas,koordynatorzy bronili pracownikow,zawsze mozna bylo sie z nimi dogadac,nigdy zadnych problemow,wezcie inne biura pod uwage,pracowaem przez inne biuro to tyko same zodziejstwo baagan na domkach zero kontroli,a tu w holandcontracting wszystko pod kontrola i tak powinno byc,ludzie ogarnjicie sie szukacie w tej firmie samego zla,jedziecie do pracy nie na imprezy,wiec nie piszcie takich bzdur o holandcontracting bo wiekszosc dodajecie od siebie,polecam holandcontracting i tyle

piotr30
@kris

Witam mam rozmowę 31 marca w biurze w Opolu mam 300 kilometrów do nich czy jest sens jechać? Co oni chcą wiedzieć na tej rozmowie.Jak długo się czeka na wyjazd do pracy .Czy robią problem jak się nie zna języka.Dzięki za odpowiedzi i piszcie na adres mejlowy kamil301@onet.pl pozdrawiam Piotr.

pati 25
@piotr30

hejka Piotrek, nie musisz jechać 300 km specjalnie , mozesz miec rozmowe przez skype ;) ja chce wyjechac 7 maja i rowniez bede miala rozmowe przez skype bo rowniez mam ok 400 km

ona

Czy jedzie ktos w srode do holandi z tego biura

Gaja

ja też wyjeżdżam, też sama i mam wiele obaw. Anna 25 jak coś to pisz ;) gaja123@poczta.onet.pl

hc

oferty pracy sa.dla nowych pracownikow lub swoich ludzi zeby wyjechac to trzeba zglosic do opola lub gliwic

Anna 25

Hejka Od dłuższego czasu przymierzam sie do wyjazdu, czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie na tej stronie są oferty pracy ?? czy najpierw trzeba jechać do opola i oni mi przedstawią oferty ??? a jeżeli miałabym jechać to gdzie najlepiej na jaką pracę, oczekuję na waszą odpowiedź bardzo mi zalezy pozdrawiam

____--------

Witam byłem ostatnio na rozmowie w Opolu było całkiem spoko. Teraz czekam na kartę do konta walutowego mam jechać w następnym tyg może ktoś też się wybiera..?

hc
@____--------

gdzie jedziesz z holland na co ?? jak bylem hc pracowalem do do starych pracownikow maja miec oferty ok polowie marca -maja

Anna 25
@____--------

hejka, a do jakiej pracy sie wybierasz, kurcze też zamierzam wyjechać ale samej troszkę sie boje aby nie okazało się ze to jakaś sciema

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière