Carrière

Opinie o Carrière

ona23

Dobry wieczor jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w biurze z gliwic po tym co tu przeczytalam to teraz sie obawíam tego wyjazdu tym bardziej ze to moj 1 wyjazd zagranice prosze o jakies konkretne informacje o tej firmie na moj adres emeil kaka19916@o2.pl

karolina23

dzien dobry jestem wlasnie po rozmowie kwalifikacyjnej w Gliwicahc czekam teraz na wyjazd prosze o jakies konkretne informacje o tej firmi

ducky
@karolina23

cześć,niepolecam ci tej agencji, masa ćpunów jak wyżej ktoś napisał, godzin brak,a jezeli sa to zawsze coś się niezgadza na solarisie ,okradają na godzinach,biorą ludzi bez wiekszych testów,masa ludzi po wyrokach. WArunki mieszkaniowe niezaciekawe... wiecej info moge udzielic na maila gdybyś chciała

karolina23
@ducky

karolina20rybnik@o2.pl

annn

czy jedzie ktos moze na szklarnie z kwiatkami doniczkowymi Pothos-plant Nederland Bv ???

sosin

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Gliwicach. Rozmowa w stylu jakie ma pan zainteresowania, co robię w wolnym czasie ogólnie każdy da radę. Opłaty takie jak podają wszyscy, Konto walutowe zakładasz osobiście w Polsce w takim banku jakim chcesz nie ma za to opłat. Jeśli. Chcesz byc kierowca dodatkowo dostajesz 25euro na tydzień. Koszt przejazdu 260zł z pl do nl oferty pracy mają z tyg na tydzień na mam zacząć od marca. Wiecei informacji powiem jak tam będę.

onyx

hej , niestety opinia o firmie nie jest najlepsza. Placa marnie, warunki bytowe srednia a w duzych domach nawet ponizej standardu, nie mowiac juz o fazie A ktora jest z roku na rok i nic sie po tym nie nalezy

UWAGA OSZUŚĆI!!! Holland Contracting to naciągacze, nie liczy się u nich człowiek ale kasa. Obiecują pracę i umowy dają do końca roku ale zwalniają z godziny na godzinę. Jeśli jesteś porządnym pracownikiem, nie chorujesz,nie korzystasz z urlopów jednym słowem zapier.... to się nie ciesz bo tam utrzymują się tylko Ci którrzy o pracy nie mają pojęcia. Oszukują na kontraktach jak ktoś pracuje na dłuższy okres to może sie liczyć z przedłużeniem umowy ale ciągła faza A a to jest wbrew przepisom. Ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie wzbogacać się firmie dzięki waszej ciężkiej pracy której i tak nikt nie doceni. Nawet nie usłyszycie słowa dziękuję na koniec. Pobierają bardzo wysokie składki za domki gdzie co chwile musisz się przeprowadzać i warunki mają wiele do życzenia. Jedno wielkie oszustwo ,nie płacą za urlop,tylko jakieś zjazdowe a jak jesteś np 2 tygodnie na urlopie to dopiero po pierwszym tygodniu przepracowanym możesz liczyć na wypłatę. Kantują na godzinach pracy jak w tygodniu wypada dzień świąteczny to masz na 100% o 40 euro niższą wypłatę. OSZUŚCI BO TYLKO TAK ICH MOGĘ NAZWAĆ. PRACOWAŁA TAM JAKIŚ CZAS TEMU TO WIEM JAK TO WYGLĄDA.

ROTTERDAM

Pracowałem w Holand i warunki sa dobre.Myslisz ze jedziesz do Halandi do pracy to chcesz mieć mieszkanie za darmo zawsze może wynająć prywatnie nikt cie nie trzyma na siłe.Pracuje w Holandzie i jest ok POLECAM Tą agencje

@ROTTERDAM

Tu nie chodzi tylko o kasę za domek bo mnie akurat długo to nie dotyczyło. Ale widzę że co niektórzy czytają tylko to co chcą. Albo inaczej dobry znajomy pani koordynator J...!!! pozdrawiam.

jaka

Jedziesz na jajka do ochten będziesz miał te 40 na pewno. pracowałem na jajkach dużo tam pracuje turków

@jaka

przesrane, godzin nie masz i mieszkasz z ćpunami w kesteren

@jaka

Pracowałem jakis czas na jajkach w ochten. Jak ktos sie tam wybiera to od razu proponuje niejechac. Godzin nie ma, tempo masakrycznie szybkie, mieszka sie w kesteren z alkoholikami i cpunami gdzie w dodatku jest zimno i panuje wszędobylski grzyb.

OCHTEN
@Pleban

ja pracowałem na ochten mieszkałem na capelle na ksteren takich złych warunków niema.a tempo zawsze było tylko PODZIEKOWAC MADE IN POLAND POLACY TEGO NAUCZYLI.

@OCHTEN

To jak mieszkales na capelle to skad wiesz jak sie mieszka w kesteren :D ?

mmm

jade teraz na jajka do pracy. ma ktos informacje jsak tam jest???

jarecki

"tak to ja" no widze ze nieciekawe doswiadczenia, "popcat" z tego co wiem to jest z ekipy Justyna i Aneta, a Joanny niestety nie ma bo sama odeszla do innej pracy, szkoda ze juz jej nie ma, chociaz nowe dziewczyny tez sa ok. Najgorszy tylko transport, tak jak mowisz "popcat" za przekroczenie predkosci reprymenda

popcat

Z koordynatorek została nowa Magda i Aneta, na szczęście Joanne wywalili dyscyplinarnie należało się :D ale jak wiadomo w biurze mają swoich ludzi tzn. ludzi od przeprowadzek kierowców itp... którym żyje się tam lepiej i jeśli trafisz na mieszkanie do takiej osoby i mu nie spasujesz to jeden tell i mieszkasz gdzie indziej po tygodniu.

tak to ja

Aha a to ubezp 38euro to sciema tak naprawde oni kase biora do siebie dziewczyna miala wypadek i co? Adwokat wzzystko bylo ale ubezpieczenie nie bylo pelne za ta kase sie okazalo. A w biurze mowia ze ubezp to jest na wszystko cokolwiek sie stanie ..hehehe oni tak gadaja a jak jedtes chory to nie ma leczenia sie..albo jedz do pl sie leczyc albo idziesz dopr acy. Ja nie poecam tej firmy jestem zawiedziona tym co mowila pani w gliwicach a co widzialam naprawde. Aaa no i jeszcze jedno spisz na walizkach nie masz co sierozpakowywac..hehe bo moga cie w kazdej chwili przenies do innego miasta. Mowiac koordynatorce a raczej pytajac ja..czy wkoncu po trzeciej przeprowadzce moge sie rozpakowac to stwierdzila ze jak chce..bo jak bedzie praca gdzies indziej to bd musiala sie pakowac znowu hehee..dobre? Pozdrawiam wredna koordynatorke w okularach chyba aneta..cwana w gebie ale jak jej sie powiedzialo to i owo bo ja sobie nie dam zeby robil ktos ze mna idiotke i. Polaka do wycierania podlogi..pozdrawiamhola nd i nie polecam

mateu

Wyplacalna ale nie polecam trafila doo bozu pracy i domki w zwartzlouis zadupe..syf..czulam sie jak na dzialce z altanka..choc na dzialce mam lepiej. Ludzi dokladaja a pracy nie ma. Dzirwczyna dostala samochod a jezdzic nie umiala noo porazka . Jedz i przekonaj sie sam..jak na jajka trafisz to tez lipa bo godzin nie ma. Szukaj agencji gdzie bedziesz mial 40godzin pracy bo oni tego nie gwarantuja

jarecki

wyplacalna ale nie polecam

Szybki

Witam ,ktoś pracował już przez tą Agencję ,może coś konkretnego powiedzieć o tej firmie jaka ona jest i czy jest wypłacalna jak płacą itd.?? Proszę o konkrety

Szybki

popcat

Byłem 6 miesięcy, sprawa godzin wygląda następująco "36-60h" tyle miałem najmniej i najwięcej przykładowo za 40 godzin pracy na czysto wychodzi około 230 euro już po odtrąceniu opłat za ubezpieczenie, domek, oraz dojazd w tym czasie miałem 5 przeprowadzek, najdłużej mieszkałem 3 miesiące, a najkrócej 2 tygodnie... w przypadku 60 godzin dostałem 380 euro, jeśli jest się kierowcą dostaje się dodatkowe 25 euro tygodniowo lecz samochód musi być umyty co poniedziałek, co jakiś czas ma się tankowanie, oraz za wszelkie przekroczenia prędkości dostaje się reprendere (dużo ludzi rezygnuje sama z tej funkcji) bo nie jest warta tych groszy, zwłaszcza ze dojazd nie raz to nawet 100 km dziennie w obie strony, a niekoniecznie wszyscy pracownicy mieszkają w jednym miejscu... Jednakże wszystkie przelewy przychodziły na czas, gdy pomieszkało się trochę z ludźmi którzy pracowali w innych firmach to "Holand Contracting" i tak wyrastał an porządną firmę. Minus to 86 euro za mieszkanie w jednym standard jest luksusowy a w 2 przypadku mieszka się na slamsie a płaci się zawsze 86 euro...

Arcz

Zibi jak możesz napisać i to nie tajemnica ile Ci zostawało euro tyg po opłatach i wyżywieniu??

Arcz

Do mnie też dzwonili z Gliwic,ale te opłaty się troche mijają z celem... Prawie 140eur opłat,by musiało być non stop 60h tyg,,zeby to miało sens

Zibi

To masz pewne o wypłaty się tu nie trzeba upominać o to dbają!!!

HC

onna podaj Gg lub emal napisze do cb

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière