Carrière

Opinie o Carrière

GKS TYCHY

NO JASNE ZE NIE POSZŁAM DO PRACY Z HOLLAND CONTRACTING DO HEIJSA -KURCZACZKÓW,JAK JUŻ ZDĄŻYŁAM ZAŁATWIĆ PRACĘ O WIELE LEPSZĄ I NIE ZA TAKIE GROSZE I BYŁO NAWET WPORZĄDKU :)NUMER KTOŚ CHCĘ ?A ZA TAKĄ STAWKĘ JAKĄ DAJE HC TO MI SIĘ Z CHATY NIE OPŁACA WYCHODZIĆ.JAK KTOŚ LUBI ROBIĆ ROBOTE ZA TRZECH ZA 4.80E TO POWODZENIA :)WSTYD JAK NIC HEHE. ZNAM ANGIELSKI WRAZ ZHOLENDERSKIM A ŻE TY NIE ZNASZ TO TYLE CI ZOSTAJE ROBIC ZA TAKIE PIENIĄDZE JAKBYM STALA NA TAŚMIE A NIE BIEGAŁA W TĄ I Z POWROTEM TO MOŻE BYM TAM PRACOWAŁA. SĄ NA SZCZĘSCIE INNE BIURA, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ LEPSZE WARUNKI I LEPSZĄ PRACĘ. WSPÓŁCZUJĘ WAM NIEWOLNIKOM! A NAJLEPSZE JEST TO ŻE WSZYSCY WIEDZĄ KTO CO ROBI ALE ZE TRZA MYC AUTO TO NIKT NIE WIE HAHAHAHAA

zoz

Widzę koleżanko że masz problem ,pewnie dlatego tam jeszcze jesteś bo twój poziom intelektualny jest wprost proporcjonalny do hamstwa jakie panuje w tej firmie.Jesli uważasz że obgadywanie,dokucznie,wyśmiewanie sie z ludzi to rzecz normalna to nie mamy o czym polemizować.A mobing jest karalny!I jeszcze jedno księżniczki raczej nie szukają pracy bo nie muszą!

Viki

Koleżanki z hejsa poleciały po całości. 3 koleżaneczki nie poszły do pracy to miały czas pisać od 8:00 na forach. Reszta co normalnie pracuje to się nie ma czasu w takie coś bawić. Na księżniczke nie ma rady. Potem biorą nas do jednego worka a bruździ jedna, weź się pakuj do domu, bo są inni co będą tu normalnie żyli i nie będzie im wszystko przeszkadzalo. Jestem za bezwzględnym wywalaniem tych co się nie nadają. Dżungla- słaby odpada. My przez to cierpimy najbardziej bo potem koordynatorka bierze nas wszystkich tak samo. Na portalu obsmarowałaś normalnych ludzi bo się sama w robocie nie umiałaś ogarnąć. Wstyd i żenada. Nie chcemy tu takich!

jesizubr
@Viki

Szkoda ze prosto w twarz nie powiedziałaś tego . Ale jak ktoś mądry przed monitorem to na real nie powie. Bym ci tak pie. . . ze bys dziewczyno ze wsi nie wstała. ŻAl mi ciebie, pracuj za te 4.80 i trzymaj gębę zamknieta bo wyladujesz jak te kurczaki wyprute. A nie martw sie jestem nie daleko wiec miej oczy otwarte, kozactwo nie popłaca a ja tego tak nie zostawię. I nawet nie masz bloka kompa i widze twoje I heheheeheh więc ogladaj sie za siebie bo dzungla jest duza. elo

Niezle

Po tych opiniach juz nikt z nimi nie wyjedzie , dzieki ludzie za info , bede sie trzymal od nich z daleka.Pozdrawiam!

migotka

Nie polecam tego Biura!Jestem drugi tydzień w Holandi i szczerze mam dość.Organizacja do niczego nic nie wiesz,trzeba być pod tel.cały czas.Nie spotkałam tutaj osoby która byłaby zadowolona.Byłam kierowcą przez trzy dni,dostałam zepsutego gps 7km jechałam do pracy godz.odpowiedzialność za samochód niesamowita.Mieszkania zależy jak się trafi.Ludzie których poznałam fajni,normalni.Więc proszę nie pisać że posty nieprzychylne Holand Contracting piszą tylko osoby które przyjechały sie bawić a nie pracować.Chętnie zobaczyłabym w pracy np.na kurczaczkach jedna z pań koordynatorek ci co byli wiedza o czym piszę.Rotacja firmie ogromna i to już mówi samo za siebie.

antczak

musza miec kase za nowych bo jak nie? otu gadaja ze roboty nie masz i siedzisz na melinie a bus z polakami wpada . to maja kase za nowego pracownika.

boczas

robota na akord. Kierowca nikt nie chce byc i dlatego szukaja w PL zeby byc kierowca he. Dostajesz gps ktory sie wylacza non stop..objazdy sa i nikt ci nie pomoze..jechalismy do roboty 90km typek nie umial dojechac..wszyscy nowi i co zrobic heheh. no masz lipke. Za to ze przekroczysz kilometro o 9 ! ajest objazd to ich to nie interesuje! płacisz z wypłaty. NIE POLECAM. aa co tydzien jedziesz na myjnie i wykladasz kase za odkurzanie i mycie auta..5 e nie twoje.. HOLLAND CONTRACTIN ! CO? TY KU... !

kolano

na wiekowce pracujesz za jakies 3 e hahaha porazka! olejcie te biuro. Co innego w PL gadaja a co innego w holandii. w ciagu 2 tygodni 3 przeprowadzki i 4 roboty po 8 godzin..

saja

a ja jestem 4 tygodnie i mialam 4 przeprowadzki.. nie polecam malo kasy i wogole !koordynatorka sie płaci 10e za porady a ona nic nie wei. na ubezpieczeniu tez klamia..38 e biora nie wiadomo za co..ja pytam jaki jest pakiet to ona nie wie.. one nic nie wiedza. kierowca byc? nie polecam! kazda rysa z wyplaty 250e ujeb..ane!dajcie spokoj zta firmą. W SOBOTE WYJEZDZAM DO INNEGO BIURA.. A DOMEK? HAHAHA SPELUNA! ZA83 E.GRZYBY PAJĄKI -BUNGALA

NIE POLECAM... BYLAM 3 DNI NA SZKLARNI..A POZNIEJ(usunięte przez administratora)DO HEIJSA NA KURCZAKI MASAKARA (usunięte przez administratora) NIE POSZŁAM Z KOLEŻANKA DO PRACY NA 3 DZIEN A KOORDYNATORKA POWIEDZIALA ZE ZJAZD DO POLSKI ZA TO ZE NIE POJDZIESZ DO PRACY.ZŁODZIEJE ZLODZIEJE I JESZCZE RAZ ZŁODZIEJE!NOSIC SKRZYNKI PO 30 KG BIEGAC PO MIĘSO.. TSS ZA STAWKE 4,90 WYCHODZI EURO! NIE JEDZCIE ZTEGO(usunięte przez administratora).

gosia 40

Witam.pojechalam z HC do Holandii w 2011roku po raz pierwszy na oferte specjalna,nie znajac jezyka,bez doswiadczenia.na dodatek zostalam kierowca.przez 9 tyg.5 firm,w tym WONING,na dziendobry.pracowalam 3 dni i koniec.w sumie potem utknelam u HEJSA,gdzie nie chcialam wrocic bo mieszkanie bylo paskudne.bylam 3 razy przez HC.nie narzekam.praca byla tylko trzeba bylo pracowac.zawsze bylam kierowca,nigdy nie mialam problemow.praca byla,pieniadze byly na czas.Agencja jak kazda,swoje bierze.ale to jest cos za cos.jak sie nie zna jezyka to szalu nie ma nigdzie.jak pracujesz dobrze,to wszystko ok.zmienilam co prawda agencje,bo z wakacyjnym cos sciemniaja,ale ogolnie milo wspominam.

gosia 40

czekajacy

To prawda ,ze jak nie chcesz zostac kierowca w Holandii to dluzej i ciezej o prace? W biurze tak mowili..

tomat

Jechałem na ofertę specjalną i juz w busie dostałem telefon od babki z biura z Gliwic że idę do normalnej pracy i dojechałem zaczołem pracę i tam zostałem. robie przy pomidorach i jestem juz drugi tydzien i robota nie narzekam. pisza o przeprowadzkach ale ja wole sie przeprowadzic tam gdzie jest robota niz siedziec w domu bez pracy. najważniejsze ze kasa jest a to nie takie pewne w innych biurach! wiem po pracowałem w tamtym roku i do dzis mnie nie wyplacili. z tego co widze tutaj to hc zawsze wyplaca co tydzien.

morsy

nie jedzcie przewoznikiem GROT-MASAKRA 20 godzin na miejscy jechaliśmy !! Polecam MM wi fi dvd kawa a cena za przejazd tania tzn kolo 55 euro ! polecam. Nie polceam oferty specjalnej :/

l

Przesadzacie!!!!!!!!!!!!nie kazdy trafi tak że ma prace ciągle zdarza sie tak jak opisuja wyzej raz praca jest raz nie, ja pracuje tam od roku i zle nie ma od samego poczatku mam parace choć zdarza sie zebiora ludzi specjalnie po to zeby ich rzucac na dwa dni do inne pracy i nie ma tak ze kobieta z facetem w jednym pokoju nie spotkalam sie z tym a warunki mieszkaniowe nie sa zle no na bungalach bywa róznie ale warto spróbować

arka
@l

to ciekawe gdzie robisz cwaniaro? nie pier glupot bo rzucaja ludzmi jak miesem jestem 3 tyg i 2 juz przeprowadzki.

mime
@arka

A gdzie ty przxyjechales? na wakacje czy do pracy za granica? po 2 przeprowadzkach jeczysz jak (usunięte przez administratora) wolowa a robota jak sie trafi to narzekasz bo trzeba pracowac a nie sie opierdzielac. DO POLSKI LENIU

boras opole

8 dni jestem dwa dni przepracowane, (usunięte przez administratora) JESTEM TU BY ZARABIAC I ZJECHAC A NIE ZARABIAC NA ICH MIESZKANIA

hagy

Myśle , ze w Holandii ciezko jest na poczatku i zawsze bedziesz robil po 2 dni..ale jak babki obiecuja Ci w biurze robote to powinno tak byc.

baja

zaluje ze tu jestem :( ze byla praca w Pl a teraz jak wroce zas na nowo musze szukac

baja

ludzie nie jedzcie nie ma pracy!!(usunięte przez administratora)a juz wogole oferta specjalna jaka ci polecaja i zktorej pojedziesz do holadnii przez biuro to jest typu skoczek, tam gdzie nie ma ludzia w zzakladzie tam pojdziesz do roboty i co 3 dni gdzies indziej!!!! nie polecam szukajcie gdzies indziej.. (usunięte przez administratora) Ci ktorzy pracuja tu przez 2,3,4 lata maja prace zjezdzaja do holadnii np na pomidory, papryke itd na pol roku i oni maja stala robote a nowi ludzie nigdy wzyciu!!

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière