Carrière

Opinie o Carrière

ania85

witam mam wyjazd w niedziele do de lier firma rainbow praca przy sortowaniu papryki.ktoś słyszał jak tam jest czy są godziny?pozdrawiam

@ania85

Ania a jedziesz z HC ?? dzwonili do Ciebie ???

Jaaa
@ania85

Czesc ja ma terz jechac na sortowanie powiec mi jak tam jest praca domek ? Dami9114@interia.pl

kasiek34

witam jedzie ktos moze z Krakowa do biura w Gliwicach w czwartek.10.07? albo wybiera sie do Holandii z tego biura w najblizszym terminie?

@kasiek34

wybierało to się parę osób ale jak na razie siedzimy w domu przypuszczam że z Tobą będzie podobnie :) pani Cię zapyta kiedy możesz jechać czy w niedzielę czy w środę po czym powie że jak będzie dla Ciebie oferta ta zadzwonią żeby przyjechać podpisać umowę ... by the way powodzenia :)

sonatina
@kasiek34

Hej ja wysłałam formularz w niedziele juz dziś do mnie dzwonili hmm nie za szybko ??? Nie mogłam rozmawiać bo byłam w.pracy i jutro do niech oddzwonie. Pewnie mnie zaprasza na rozmowę bo mam blisko Gliwice chciałabym jechać ok 25 sierpnia

kasiek34

Hej shilla jednak udalo sie i jade w niedziele 24.08 czekalam tydzien na oferte

shilla

to czekanie jest dobijające .....

shilla

Stachu a co u Ciebie ???? też nic ???

@shilla

Nie ma kontaktu czekam tak jak czekałem wcześniej

Piotrek.

Wyjechałem z NL Jobs. Polecić Ci jej nie mogę. Koordynatorzy są niekompetentni, jak ich prosisz o pomoc to wymigują się chyba że stało Ci się coś poważnego np.w pracy... Poza pracą nie ma takiej opcji aby Ci pomogli. Dobre było to że za ubezpieczenie brali 18e, i zakwaterowanie 79, za dojazdy nic. Z tym zakwaterowaniem było też tak że raz brali Ci 79e jak pracowałaś conajmniej 40 godzin a jak nie to brali Ci ok.105e czego w umowie nie ma. Czasem uciekały mi godziny ale to szczegół... Wypłaty na poziomie 300-315e przy mojej stawce, oczywiście wiekowej za niecałe 50 godzin a jak było cienko z godzinami to tak 180-200 max bo tak jak wspomniałem wyżej brali więcej za zakwaterowanie twierdząc że zużywam więcej gazu, wody, prądu bo siedze więcej w domu... Nie polecam Ci NL Jobs. Mój kolega aktualnie pracuje przy pakowaniu drobiu poprzez Agencję PRAN. Bardzo sobie chwali i też się tam wybieram bo na szklarni siebie absolutnie nie widzę tymbardziej dlatego że mam problem z kręgosłupem i bardzo ciężko mi było.

jesssooo swoją drogą 3 miechy ??? to chyba zacznę tutaj czegoś szukać :(

shilla

dzwoniłam dziś znowu ... i znowu nic nie mają ... pani powiedziała że w zasadzie spływają pojedyncze oferty bo oni są rzekomo "po sezonie" ..... już tracę powoli nadzieję że to się uda .....

Piotrek.
@shilla

Cześć shilla. Ze mną było podobnie. Odezwali się do mnie dopiero po 3 miesiącach... Dzwoniłem i ciągle nic dla mnie nie mieli. A zadzwonili w dniu w którym byłem w Busie do Holandii z innej firmy... Pech.

@Piotrek.

Piotrek a z jakiej jechałeś i możesz polecić ?

ok dwa tygodnie

marian

tak czekalem ale najwazniejsze to nawet co 2 dzien dzwonic do nich wtedy widza ze komus zalezy na pracy...ja tak robilem:)

@marian

Marian a długo czekałeś ?

marian

nie jest zla firma jechalem przez nia 2 sezony i zawsze fajnie trafilem godzin sporo kasa fajna plus+ polecam:)

@marian

I też czekałeś na telefon jak zadzwonią?

shilla

... i kolejny dzień nic ....

@shilla

do mnie też mieli dzwonić i cisza jutro sam zadzwonię i zobaczę co mi powiedzą dam znać na forum

@Stach

Stachu a Ty już byłeś gdzieś z nimi czy pierwszy raz ???

@shilla

bylem we wloszech ale nie z nimi z nimi pierwszy raz bym jechal a Ty tez pierwszy raz czy nie

@Stach

tak pierwszy ... no to mam nadzieję że się doczekamy telefonu i pojedziemy :)

@shilla

Dzwoniłem do nich przed chwilą i mi powiedzieli że nie mają dla mnie oferty narazie dziś może się to jeszcze zmienić i jak tylko coś będzie to zadzwonią

@Stach

... no mnie też mówią że zadzwonią jak coś będzie ... :(

@shilla

A gdzieś indziej szukałaś czy nie

@Stach

nie, tylko tam bo kolega mi polecił który z nimi wyjechał ...

@shilla

Aha czyli zostało czekać na telefon i nic poza tym :(

na to wygląda :(

shilla

hmm... właśnie dzwoniłam żeby się dowiedzieć czy nie mają jakiejś ofert dla mnie , pani w biurze powiedziała że niestety nic na razie dla mnie mają ... a podobno jest zapotrzebowanie na ręce do pracy .... czy mam rozumieć że mnie olali :(

shilla

Witam , byłam na rozmowie w Gliwicach w czwartek , powiedzieli że wyjazdy są w środy i niedziele i jak będzie dla mnie oferta to zadzwonią w poniedziałek czyli dziś ..... nikt nie zadzwonił więc chyba siedzę w domu :( Asia test z angielskiego to w moim przypadku krótka rozmowa typu jak się mam , co robiłam w weekend , gdzie pracowałam poprzednio :)

Stach

jedzie ktos w sobote 5.07.14 do holandii z tej firmy bo ja prawdopodobnie jade i szukam kogos kto tez sie wybiera

Asia

Za niedługo mam rozmowe chciałam się dowiedzieć jaki jest test z angielskiego jakie sa pytania .Proszę o odpowiedz bo się stresuje chodz znam angielski .

Stach

Witam prawdopodobnie wyjadę z tą firmą do holandii w sobote w czwartek byłem na rozmowie niby wszystko ok wtorek środa mają dzwonić do mnie jest ktoś może co w tą sobotę też ma jechać?

Bronek

godziny nie są gwarantowane,więc raz zarobisz 220e,a następnym razem może to być 20e na tydzień.

Bronek

oczywiście,że pobierają,ale nie tyle!! i za dojazdy są dopłaty,a tu "firma" dodatkowo zarabia sobie pobierając sobie opłaty od pracowaników. Tak,więc przeliczając opłaty można zarobić na czysto przy 40h/tydzień ok 180e,więc przelicz sobie jeszcze koszty przejazdu do NL+ 2x przejazd do firmy w PL w celu rozmowy rekrutacyjnej i następnie do podpisania umowy wstępnej.Koszty nieadekwatnie duże względem zarobków !

Bronek

(usunięte przez administratora)Pobierają ok.100e/tydzień za dojazdy i miejsce w domku.Tak więc się zastanów czy warto pracować u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière