Carrière

Opinie o Carrière

ja94

Witam, ile zarobie tygodniowo po odciagnieciu wszystkich kosztow mając 20 lat?

daria

Cześć, Czy wybiera się ktoś z pomorskiego na rozmowę do biura w Opolu? Jeśli tak - zapraszam na maila: holandia.wyjazd@gmail.com Razem łatwiej znieść trudy podróży :)

Witam. wyjeżdżam teraz w niedziele ( 31.08.2014 r ) z Gliwic do NL wysyła mnie tam Holland Contracting i mam mieszkać na terenie CAPELLE AAN DEN IJSSEL / REVIUSRONDEEL ... zamieszkiwał ktoś już tam ? jak tam jest i ile mieści się osób w jednym mieszkaniu ?

Adrian

Gabuska jak wygląda praca przy filetowaniu piersi z kurczaka? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

gabuska
@Adrian

Poprostu stoisz przy stole i sciagasz filety z hakow i wycinasz tluszcz skory i kosci

gabuska
@Adrian

Piotrek.

Za ciężko mi było...

onaxx

a jest opcja żeby wyjechać na pierwszy raz na 5- 6 miesięcy czy słabo teraz z pracą na jesień/zimę ?

kris

Ja najpierw nie brałem specjalnej i długo czekałem, potem pojechałem na specjalnom i po tygodniu dorywczej czyli idziesz tam gdzie cię potrzebują, już była stała robota. Po urlopie wracasz już do swojej firmy. wszystko zależy jak trafisz.

Adrian

Nie ma za co :) W biurze w Gliwicach dawali za free karty do tel z sieci Lebara. Co prawda na koncie nie ma środków, zanim nie doładujesz, ale ktoś z rodziny bedzie mógł się z Tobą skontaktować. Ja zabrałem ze sobą dwa aparaty. Przez całą drogę do Holandii (Polska, Niemcy, Holandia) miałem sieć z Orange. Roaming aktywował się sam (Xperia Z) Są bardzo wysokie stawki za połączenia i SMS. Jeśli nawet ktoś do Ciebie dzwoni to i tak kasa ucieka z Twojego konta... Może inaczej jest po zakupie jakiś pakietów z Orange. A co do bagażu to można ze sobą zabrać DWIE DUŻE TORBY oraz PLECAK PODRĘCZNY.

Adrian

Nie sądze a... Mnie ściągnęli na ofertę specjalną i od środy jak tutaj jestem nie znaleźli dla mnie pracy. Przedwczoraj byłem na jeden dzień w pracy (14h) i był zaje*. Nie gódźcie się na OFERTĘ SPECJALNĄ!!

onaxx

Dzięki za odpowiedź Adrian :) a jak wygląda kwestia z tel załatwiać na miejscu ? czy swój z roamingiem? i ile bagażu można wziąć ?

a

Siema moze ktos wie czy na jesien maja duzo wyjazdow do pracy i czy idzie cos zarobic z gory dzieki

Zabrałem 100 €.

onaxx

Mam pyt: ile kasy trzeba wziąć na pierwszy wyjazd opcjonalnie?

kasiek34

ok juz mam umowe.zaraz wysle Ci meila pozdro

mala

kurcze z tego pośpiechu pomyliłam maila:( mikosa193@gmail.com :)

Kasiek dzisiaj jadę podpisać umowę.Mój mail mikosa123@gmail.com

kasiek34

to super ja jutro do Gliwic jade podpisac umowe a Ty mala skad jestes? Moze sie poznamy blizej bo jakos tak glupio samemu jechac:-)

mala

Hej Kasiek ja jadę 24 z Katowic :)

kasiek34

Witam ja czekalam tydzien od wizyty w biurze i jade w niedziele z Katowic do pracy na oferte specjalna.Mam nadzieje ze szybko znajda mi prace:-) jedzie ktos moze 24.08 z Katowic 5.30?

LaceUp LaceUp

Hey ja jeżdżę z moją kobietą,przez Holland już dłuższy czas,domki są spoko,wszędzie blisko zazwyczaj,he he jak się trafi na Citta Romana to do sklepu jakieś 3KM700M w jedną stronę,na Berkel En Rodenrjis jakieś 2KM w jedną stronę Bleiswjik Około 1KM w jedną stronę,Den Haag spoko wszędzie blisko Rotterdam(dzielnica Cappelle En De Jisel) tak samo,mieszkania są spoko każdy na pewno znajdzie swój kąt,kobiety z kobietami,faceci z facetami mieszkania nie mieszane lecz tylko pokoje na danym domku...stawki wiekowe nie robią furory to zależy ile masz lat,hmm ale wtedy im mniej zarabiasz ty mniej podatku odprowadzasz do Belastingdienst,i więcej masz w kieszenie,zaś ludzie którzy są po za stawkami wiekowymi odprowadzają większy podatek,jeżeli ma się 22lat to przy 40h dostajesz 220e na czysto,osoba po za strefą wiekową 200e,dlatego moim zdaniem lepiej jest nie tyrać po 60h tylko około 47-51h tygodniowo,oferta specjalna wygląda tak jedziesz w ciemno,możesz 2dni posiedzieć na domku resztę pracować lub odwrotnie,plus tego taki że 1 tydzień nie płacisz za domek,minus mogą cię 3razy przeprowadzić w przeciągu kilku dni;/...wiec radze zaczekać z wypakowywaniem się,moja narzeczona była na specjalnej,1tydzień nic 2tydzień średnio,dopiero od 3tygodnia ruszyła z pracą,tak konkretnie,wiec warto pojechać na specjalną bo na miejscu czekasz na pracę a nie w PL w domu,po prostu tam gdzie cię potrzebują na danej firmie,zakładzie pracy tam idziesz...:)...jeżeli chodzi o czekanie na telefon to warto poczekać,ale i też na nich naciskać i również dzwonić i pytać...minusy Holland Contracting są różne jednak wydaje mi się że człowiekowi trudno jest "dogodzić",więc dla każdego będzie to inny minus...pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière