Energotechnika- Energorozruch

Gliwice

Opinie o Energotechnika- Energorozruch

tomek 2010-05-26 17:37
Super firma jakby tylko była możliwość pracy to pracuję tam rzucam wszystko i zgadzam się na warunki,doceniają pracownika super klimat
anonim 2011-02-13 21:56
czy ktos jeszcze moze cos napisac?
bab0-chłop 2012-09-25 19:38
same plusy :)
pracownik 2012-10-18 13:51
No nie jest tak bardzo kolorowo jak to piszą kasa nieduża w delegacji 4700zł brutto nadgodziny nie płacone najwyżej do odbioru, żadnych dodatków ani premii świątecznych. LICHO!!!!
delegacja 2015-06-19 22:37
4700 brutto to jakieś 3400 zl netto, bez rewelacji w sumie
misiek 2016-05-19 12:51
no własnie jeśli chodzi o ogłoszenia to ja nic specjalnego nie widze moim zdaniem i można spokojnie u nich popracować jeśli chodzi o naprawde dobre zarobki to zapewniają raczej.
aknos 2017-04-11 01:43
jeśli chodzi o zarobki to w miarę dobre, ale cała reszta to syf , traktowanie nowych pracowników przez sitwę starych to zgroza, zwalnianie ludzi bez zmrużenia oka i bez powodu-sitwa działa, jak będą cię chcieć wykończyć to tego dokonają a PREZES wtedy mówi: wręczam wypowiedzenie i proszę ze mną nie dyskutować ; a było to o godz. 7:10 a pracę rozpoczynałem o 7:30 a poszło o to że chciałem dział .... ustawić lepiej , żeby nie było tyle czasu na "babskie pogaduchu" a tylko jedna nowa osoba musiała [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie dano mi szansy wytłumaczyć.
ata 2017-04-12 08:27
Czytam wpisy i szczególnie ostatni wprawił mnie w zdumienie. Sądząc po godzinie wpisu osoba ta musiała zostać wyrwana z makabrycznego snu i to spowodowało wylewny wpis. Treść wpisu co najmniej mnie zdumiała. Znam firmę od lat i tak negatywnej opinii, wpisanej czy też wypowiedzianej, nigdy nie słyszałem.
Osoba, która to pisze nie bierze pod uwagę, że dziś pracodawca może zwolnić pracownika i to nie koniecznie czyniąc to rękami członków zarządu. raczej zajmują się tym służby HR. Ponadto o czym ma się dyskutować jeśli z jakiś względów uznaje się osobę/pracownika za, na ten moment , nie do wykorzystania w firmie? Tak dziś wyglądają realia. Co to znaczy działa lepiej ustawić... Rozumiem , że Aknos był szefem i wprowadzał zmiany organizacyjne ale czy zyskał aprobatę dla tych zmian, zarówno ze strony swoich przełożonych, jak i podwładnych, czy też obce mu jest zarządzanie zmianą? Nigdy nie zauważyłem, by w tej firmie obciążenie było tylko skierowane do jednostek, raczej jest tam działanie w grupie i praca grupowa. A już babskie pogaduchy-cóż dla mnie to firma głównie "męska" zatem ile jest też tych kobiet, które maja czas na pogaduchy? Nie sądzę by wymiana zdań, dyskusja w trakcie pracy stanowiły problem, raczej odświeżają umysł.
Zostaw swoją opinię o Energotechnika- Energorozruch - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energotechnika- Energorozruch