Opinie o Energotechnika-Energorozruch S.A. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energotechnika-Energorozruch S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energotechnika-Energorozruch S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energotechnika-Energorozruch S.A. w Gliwice

Czy w Energotechnika-Energorozruch S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy firma Energotechnika-Energorozruch S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak, w całości :-)

Adam Nowy wpis

W całości, ale jak odchodzisz z firmy, to musisz za nie firmie zwrócić.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Energotechnika-Energorozruch S.A.?

M Nowy wpis

Kulturalny człowiek zacząłby od przedstawienia się, potem wyłuszczył dlaczego pyta akurat o tę kwestię? Skoro tego nie zrobiłeś, wnioskuję iż są spore szanse, że mogłoby ci się spodobać.

Olga Nowy wpis
@M

Czyli co, atmosfera taka, że tylko niekulturalny człowiek by się tam odnalazł? :D A dlaczego? Weź opowiedz coś więcej o tej atmosferze, dużo ludzi tu pracuje?

Alexccc

Że ta firma utrzymuje się jeszcze na rynku to aż dziwne. Tam gdzie wykonani inwestycje to same problemy są.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Energotechnika-Energorozruch S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ata

Czytam wpisy i szczególnie ostatni wprawił mnie w zdumienie. Sądząc po godzinie wpisu osoba ta musiała zostać wyrwana z makabrycznego snu i to spowodowało wylewny wpis. Treść wpisu co najmniej mnie zdumiała. Znam firmę od lat i tak negatywnej opinii, wpisanej czy też wypowiedzianej, nigdy nie słyszałem. Osoba, która to pisze nie bierze pod uwagę, że dziś pracodawca może zwolnić pracownika i to nie koniecznie czyniąc to rękami członków zarządu. raczej zajmują się tym służby HR. Ponadto o czym ma się dyskutować jeśli z jakiś względów uznaje się osobę/pracownika za, na ten moment , nie do wykorzystania w firmie? Tak dziś wyglądają realia. Co to znaczy działa lepiej ustawić... Rozumiem , że Aknos był szefem i wprowadzał zmiany organizacyjne ale czy zyskał aprobatę dla tych zmian, zarówno ze strony swoich przełożonych, jak i podwładnych, czy też obce mu jest zarządzanie zmianą? Nigdy nie zauważyłem, by w tej firmie obciążenie było tylko skierowane do jednostek, raczej jest tam działanie w grupie i praca grupowa. A już babskie pogaduchy-cóż dla mnie to firma głównie "męska" zatem ile jest też tych kobiet, które maja czas na pogaduchy? Nie sądzę by wymiana zdań, dyskusja w trakcie pracy stanowiły problem, raczej odświeżają umysł.

aknos

jeśli chodzi o zarobki to w miarę dobre, ale cała reszta to syf , traktowanie nowych pracowników przez sitwę starych to zgroza, zwalnianie ludzi bez zmrużenia oka i bez powodu-sitwa działa, jak będą cię chcieć wykończyć to tego dokonają a PREZES wtedy mówi: wręczam wypowiedzenie i proszę ze mną nie dyskutować ; a było to o godz. 7:10 a pracę rozpoczynałem o 7:30 a poszło o to że chciałem dział .... ustawić lepiej , żeby nie było tyle czasu na "babskie pogaduchu" a tylko jedna nowa osoba musiała (usunięte przez administratora) Nie dano mi szansy wytłumaczyć.

misiek

no własnie jeśli chodzi o ogłoszenia to ja nic specjalnego nie widze moim zdaniem i można spokojnie u nich popracować jeśli chodzi o naprawde dobre zarobki to zapewniają raczej.

delegacja

4700 brutto to jakieś 3400 zl netto, bez rewelacji w sumie

No nie jest tak bardzo kolorowo jak to piszą kasa nieduża w delegacji 4700zł brutto nadgodziny nie płacone najwyżej do odbioru, żadnych dodatków ani premii świątecznych. LICHO!!!!

bab0-chłop

same plusy :)

czy ktos jeszcze moze cos napisac?

tomek

Super firma jakby tylko była możliwość pracy to pracuję tam rzucam wszystko i zgadzam się na warunki,doceniają pracownika super klimat

Zostaw merytoryczną opinię o Energotechnika-Energorozruch S.A. - Gliwice

Energotechnika-Energorozruch S.A.
2.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Kozielska 18
    44-107 Gliwice