MM Produkt Polska

Bydgoszcz

Opinie o MM Produkt Polska

.... 2012-12-11 09:24:35
5 zł to płacili studentom i osobom uczacym się na umowę zlecenie, a za ciuchy zwracali kase co miesiac doliczajac ekwiwalent do wypłaty, wiec jak ktos pracowal dluzej, a nie 1 miesiac i znikał, to kaska mu sie zwrocila w calosci :)
niusia 2013-01-10 20:29:41
Wytrzymałam w tym dziadostwie dwa dni.Niby praca na pół etatu a pracy tyle,że nawet przez cały dzień nie można tego bałaganu ogarnąć.Teraz jeszcze muszę o wynagrodzenie się upominać.
fizol 2015-01-31 23:26:21
Wyzysk i tyle,praca na czarno za naj,naj,niższą krajową
xxx 2016-02-11 20:02:56
Lepiej nie podpisuj tam umowy o pracę bo pani tam pracująca w biurze ma problemy z napisaniem daty czy nazwiska pracownika.
MM Produkt 2016-04-18 14:57:39
Z przykrością czytamy zamieszczone tutaj komentarze na temat naszej firmy, zwłaszcza że zawsze stawialiśmy i stawiamy na pracowników i sytuacje „pracy na czarno” bądź brak wypłaty wynagrodzenia nie miały i nie mają w naszej firmie miejsca. Oferujemy naszym pracownikom umowy o pracę i większość z nich są to pracownicy z długim stażem pracy.
Jesteśmy zakładem produkcyjnym i być może dla niektórych osób ten rodzaj pracy jest zbyt ciężki. Mamy nadzieję, że znalazły one pracę w dogodniejszych dla siebie warunkach.
Co do pomyłek w umowach, jeśli takowe miały miejsca bardzo przepraszamy, jesteśmy tylko ludźmi i choć staramy się skrupulatnie wykonywać swoje obowiązki czasem i nam zdarzają się błędy.
nigdy wiecej 2016-10-07 11:10:10
Bylam tam nie dawno na dzien probny. Jakas chora sytuacja tam panuje. Podloga jest umorusana od jakiegos tluszczu albo oleju. Wszystko jakies byle jakie, umowy daja zlecenia. Stawka smieszna. Pracy jest od groma a ludzi brak. Na przerwe nie ma co liczyc, a jesli nawet to tylko na chwile bo z maszyn leca detale wiec jak jestes na sniadaniu to nie ma kto ich wziasc. Bylam jeden dzien i podziekowalam, nie polecam
asia 2016-10-09 10:54:30
a na jakie stanowisko aplikowalas? z tego co wiem to nie poszukuja chyba nikogo, chcialabym sie dostac do nich na produkcje, w sumie to moze panowal jakis nieład bo na produkcji tak niestety to wyglada tym bardziej,ze produkuja bardzo duzo wszelkich opakowań
Zostaw swoją opinię o MM Produkt Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Produkt Polska