Opinie o MM Produkt Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MM Produkt Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MM Produkt Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Produkt Polska w Bydgoszcz

Pracuś

Witam gorąco a szczególnie panią kierownik produkcji masakra ta kobieta nie zdazy poznać człowieka a już wydaje o nim negatywna opinie miałam z nią jedyny kontakt chciałam się przyjąć na produkcje a ONA już podcięła mi skrzydła teraz szukają pracowników niech pani kierownik poprawnie się zachowuje minęły czasy gdzie można grozić niech sama teraz stanie przy linii iZAPIEpRZA :cytuje jej słowa w kierunku do mnie :”już będę miała z panią pod górkę „ nie znając mnie zacytowała takie słowa przez tydzień nie mogłam dojść do siebie po jej słowach także moi drodzy nie polecam tej firmy pani kierownik już ja sama dała reklamę przy takim podejściu do drugiego człowieka nie znajdziecie dobrych pracowników proszę pania kierownik produkcji niech pani pomyśli zanim coś powie rozumiem brak wykształcenia i szacunku do drugiego człowieka dzięki Bogu mam super prace a panią proszę o zapoznanie się z kodeksem praw człowieka i zapraszam panią na produkcje i jak nie ma chętnych do pracy to musi pani się spiąć na linii jest pani wydajna to na pewno pani sprosta polecenia swojego szefa na pewno produkcja będzie szła znakomicie pozdrawiam i zapraszam panią kierownik do czytania lektury jak postępować i zachowywać się do drugiego człowieka w mojej firmie już by pani nie pracowała ! Liczy się sumienna praca i dobre relacje z pracownikami powodzenia

Jest świeża oferta dla specjalisty ds. obsługi klienta. Prócz doświadczenia biurowego wymagają bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Ja znam angielski komunikatywnie i chciałbym wiedzieć czy to będzie wystarczające. Ktoś był już na rekrutacji i może powiedzieć jak to sprawdzają? Wystarczy sama rozmowa czy trzeba też rozwiązywać testy gramatyczne?

Interesuje mnie praca na produkcji. We wcześniejszym ogłoszeniu pisali o gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym. Podobno są szkolenia. Mnie zależałoby na takim stanowiskowym żeby wdrożyć się na początku do pracy bo nie mam doświadczenia. Tu takie są i ile trwają?

Vvvv Nowy wpis

Ile na czysto idzie wyciągnąć jako ustawiacz na produkcji ?

Nick Nowy wpis

Dobrze znasz właściciela, że wyrobiłeś sobie na jego temat opinię? Napisz proszę więcej, jaki ma wpływ na pracowników, gdy pojawia się w pracy?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MM Produkt Polska na stanowisko Ustawiacz wtryskarek bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Poszukuję zatrudnienia na Specjalista ds. Obsługi Klienta. MM Produkt Polska oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Wyjebongoo

Stawka sprzed 2002 roku bez pokwitowania wypłaty w przypadku umowy o pracę.. takie warunki

Aneta

Witam serdecznie wszystkich, myślę, że po pracujących dniach świątecznych, to więcej osób zdecyduje się na złożenie wypowiedzenia, śmiało,MM to nie pępek świata,pracy w Bydgoszczy jest sporo i wolne weekendy!!!! Pozdrawiam Aneta Konieczna

Małgorzata
@Aneta

pracownicy nie będą mieli jakoś lepiej wypłaconych tych godzin? bo jakby tak było to na pewno byliby zadowoleni

Aneta
@Małgorzata

Kasa?a jaka kasa jest ważna, jak trzeba iść do pracy w święta?przy najniższej krajowej w MM, to wszędzie znajdę pracę byle weekend mieć wolny.

Paulina

hej a ja mam takie trochę inne pytanie bo słyszałam ze czasami da się na produkcji umówić na wypłaty tygodniowe. Czy w tej firmie jest w ogóle taka opcja ? Jest to dla mnie bardzo istotna sprawa, żeby nie było płacone co miesiąc. Da się dogadać ?

Hej. Chce się dostać do tej firmy na produkcje czy ktoś mógłby napisać jak wyglada atmosfera w tej pracy jakie godziny pracy czy ta praca na akord ? Bo nie wiem czy warto Mi tam zaczynać ? I jakie Zarobki ?

Tomasz
@Monika

Atmosfera na produkcji jest ok godziny pracy w systemie 3 zmianowym po 8h 6-14, 14-22, 22-6 akordu nie ma.

Iza
@Tomasz

A na jakie zarobki można liczyć na produkcji, pracując na pełny etat? Czy w firmie MM Produkt Polska jest możliwość brania dodatkowo płatnych nadgodzin?

MD
@Iza

Tylko podstawowa minimalna pensja. Nadgodziny tylko dla cudzoziemców. Ludzie wydawali się w porządku. W rzeczywistości co drugi to (usunięte przez administratora) Brygadzistki są z zagranicy i tylko patrzą jak cię zastąpić swoim krajanem. Jak już tam jastes nikomu się nie zwierzaj i polegaj tylko na dziale utrzymania ruchu. To jedyni porządni ludzie w tej firmie. A sama praca to obsługa do trzech maszyn przez jedną osobę.

Małgorzata
@MD

A czy nadgodziny dla cudzoziemców są jakoś lepiej płatne dla nich? Czy tyle co za normalną godzinę pracy?

ByłyPracownik

Ostrzegam wszystkich przed podjęciem pracy na stanowisku Sekretarki. Na tym stanowisku panuje rotacja pracowników tak często, że nie nadążane jest zapamiętywanie ich imion. Szef firmy jest chyba ślepy, że zatrudnia fajne osoby, jednak to jego koleżanka z administracji psuje atmosferę. Może kiedyś przejży na oczy, zmieni jednego pracownika zamiast zmieniać kilkunastu. Czas pokaże.

Pracuś

Anonim i już

Na produkcji jest ok. Ludzie są po prostu normalni. Firma liczy kilkanaście osób, co wydawało się zaletą. Nie oczekuj, że szef firmy odpowie ci "dzień dobry", a jego koleżanka z administracji nie wykręci oczami i nie doniesie twojemu przełożonemu każdej informacji, obojętnie czy to prawda czy fałsz.

Syla

Witam jaki jest system na produkcji 3zmiany ? Weekendy wolne czy obowiazkowe nadgodziny jak to wygląda

SNACKZILLA

Witam, czy ma ktos wiedzę jak jest na produkcji? Czy warto zlozyc CV do firmy? Pozdrawiam

Iza
@SNACKZILLA

Nie miałam pojęcia, że MM Produkt szuka pracowników produkcję. Widziałam tylko jedno ogłoszenie od nich - chcą zatrudnić Pracownika biurowego z jęz. angielskim. Tak czy inaczej - ja także podłączam się do Twojego pytania. Jesteś zainteresowany stałym zatrudnieniem w tej firmie, czy szukasz czegoś tymczasowego?

Anonim o już
@Iza

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu na stanowisku biurowym. Nie wytrzymałam nawet dwóch miesięcy, a każdy dzień pracy to był jakiś koszmar. Nie mam nic pozytywnego do powiedzenia. Nigdy w życiu nie zawiodłam się tak bardzo.

SNACKZILLA
@Iza

Bardziej na stale szukam pracy, Na ilx bylo ogłoszenie na produkcję.. MM PRODUKT MACIEJ MIKOŁAJCZAK, CHYBA ZE PANI MÓWI O INNEJ FIRMIE?, POZDRAWIAM

anx

Ja byłam tydzień temu na rozmowie na asystentkę działu księgowości. Ktoś był też może i dostał jakąś odpowiedź ?

Amelia
@anx

Odpuść sobie, tam jest nie normalnie. Coś okropnego jaka atmosfera panuje w biurze.

Kinga

Firma na pierwsze wrażenie wydaje się normalna, dopiero po kilku dniach okazuje się przykra prawda. Na produkcji da się wytrzymać, biurowe baby są straszne - szczególnie jedna, ale jest znajomą szefa.

Edyta

@Cezary jesteś zainteresowany stanowiskiem podstawowym czy w grę wchodzą wyższe szczeble kariery? @Danka opisz jakie są warunki pracy w MM Produkt Polska oraz co wpływa na atmosferę, którą sobie chwalisz. Pomożesz w ten sposób innym zainteresowanym pracą tu.

anymous789
@Edyta

Już lepiej używać rzeczywistego imienia, niż podszywać się pod kultularną i sympatyczną osobę. Kariery w firmie, w której większy głos ma pracownica, niż szef - nie polecam.

Dawid
@anymous789

Czemu uważasz, że pracownicy mają większe uprawnienia, niż przełożony? Mógłbyś napisać kilka argumentów popierających swoją opinię? Osoby, które wcześniej wypowiadały się, miały pozytywną opinię o firmie i atmosferze w niej panującej. Napisz, czy pracownicy mogą liczyć na stabilne umowy o pracę i terminowo wypłacane wynagrodzenie. To istotne szczegóły dla przyszłych pracowników.

Ernest
@Dawid

Atmosfera nie jest zła, narzekają tylko ci którym nie chce się pracować. Do pracy się przychodzi żeby zarabiać a nie plotkować

anime
@Dawid

Ile tam się przewinęło sekretarek w ciągu dwóch lat? Dziesięć? Dlaczego wszystkie odchodzą albo są zwalniane?

@Edyta

Edyti ja byłam na rozmowie na asystentkę do działu ksiegowisci oni jakies zboczki, mncali mnie za

ano123

W firmie panuje wyzysk i częsta zmiana pracowników. Brak współpracy na dłuższy okres. Pracownik nigdy nie jest wystarczająco dobry, nawet jeśli jest gotowy na nowe wyzwania i dyspozycyjny nawet w weekendy.

@ano123

Byłam na rozmowie na asystentkę do księgowości. Te szefostwo to chyba LBGTQ wkółko mnie obnacywali pod stołem

Maurycy

Może nie jest idealnie ale nie mówmy o wyzysku , trzeba pracować i tyle!!

pracuje sie super atmosfera ok psychika odpoczywa

anonim456
@anonymous

można powiedzieć, że ani lokalizacji "firmy" ani atmosfery w biurze nie należy zachwalać. jedynym pozytywem jest kierownik produkcji, biurowe prukwy są nie do zniesienia, u nich nie liczy się człowiek tylko makijaż na pysku i wyskie ego - ich oczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Produkt Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MM Produkt Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MM Produkt Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Produkt Polska?

MM Produkt Polska
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Wojska Polskiego 65
    85-825 Bydgoszcz