Opinie o Centrostal-Kujawy w Mogilno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrostal-Kujawy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Centrostal-Kujawy o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrostal-Kujawy w Mogilno

BMW

(usunięte przez administratora) jak macie ciekawą historię to napiszcie , własny biznes? no ciekawe spojrzenie dla bandy cwaniaków .

były

No nie wytrzymam , nie byłem na tym portalu już kilka miesięcy ale słyszałem ,że tu jakieś rewelacje . No i są .Kolega stawiał za wzór tą malutką filię i jej kierowniczkę .Okazuje się ,że przez całe lata oszukiwali całą gawiedz po prostu płacili dolę ! A jakim cudem oni się rozeszli ? maciuś poskąpił kaski? - a tak bronił, tak chwalił można by rzec nierozłączni. Na pewno poszło o dużą kasę i ktoś z boku się podłączył . Dobrze mu tak ,

rajder Masclon

Zero towaru w tej budzie,a ceny to nie wiem ! z kosmosu sobie biorą.Długo wam nie wróżę Tej sielanki.

łon

uczeń - 2011-11-28 13:48:35 Nie pochlebiaj sobie nocny pisarzu . Nikt nie uciekał do Łodzi .Jestem wśród kilkudziesięciu osób które dostały propozycję i ją przyjąłem . Są następne bo tworzymy nowe Oddziały w Olsztynie , Płocku i Bydgoszczy . Trzy osoby nie poszły i H* im w D poszło 50 osób i nikt nie narzeka. Czekali do końca GCB ?? Proszę nie będę tu pisać w szczegółach co ich wszystkich trzyma w tej dziurze . Propozycja od takich ludzi to jak skok w przepaść....z jednego bagna w drugie...powodzenia!...no chyba , że jesteś znajomkiem któregoś z owych dygnitarzy to luz....chociaż i tacy odpadają...hehehe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrostal-Kujawy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Il

Il - 2011-11-27 21:07:51 Czy komuś jeszcze chce się rzygać na słowo Centrostal? ..jeśli nie, to do roboty lamusy!!!!sprzedawać !!!!

KLIENT

DOBRA FIRMA, DOBRZY LUDZIE. zycze SUKCESOW, A KONKURENCJE Z LODZI WYPISUJACA IRRACJONALNE TRESCI POZDRAWIAM SRODKOWYM PALCEM. Slawomir.

TENtypTAKma

Konkurencja z Łodzi, z... CWANIAKIEM (M.M) na czele... ZAMIAST PRACOWAĆ SIEDZI W INTERNECIE... (usunięte przez administratora) podczas gdy ty ''DRUKUJESZ'' KONKURENCJA PRACUJE!! (usunięte przez administratora)ZASTANOW SIE... DLACZEGO NIKT Z TYCH LUDZI NIE SPRZEDAŁ SIE ZA TOBA... ZOSTALI. hm??

byly

uuuuu nie ładnie tak kłamać kręciliście z tym chłopcem z Mogilna jeszcze w czasie w pracy w GCB Bydgoszcz i naśmiewaliście się z ludzi którzy wierzyli że ta firma przetrwa.

honor

w koncu jakis odpowiedzialny i tresciwy komentarz!!!! zgadzam sie z Toba YHY w 100% !!!!!!!

honor

Wpisy zawierajace slowa niecenzuralne sa usowane automatcznie, wiec nie nalezy dopatrywac sie spisku tam gdzie go nie ma!!! a osoby towrzace ten Centrostal to zadni uciekinierzy, tylko ludzie ktorzy stracili prace i postanowili otworzyc walsny biznes. Nie widze w tym nic zlego

YHY

USUWAJA/BO KONKURENCJE WYKANCZA SIE PO CICHU. KAZDY JEST CWANY ZA MONITOREM KOMPUTERA...I Z TEGO CO WIEM LUDZIE, KTORZY TU PISZA NEGATYWNE KOMENTARZE UCIEKLI Z GCB CENTR BYDG DO LODZI, KIEDY W GCB CENTR BYDG PRZYSZEDL KRYZYS. (usunięte przez administratora)UPSS! LUDZIE Z CENTR KUJAWY ZOSTALI DO KONCA. RUSZYLI Z PLANEM KIEDY GCB BYDG OGLOSIL FORMALNIE PLAJTE... OTWIERAJA FILIE... GRATKI. A TO CO ROBIA LUDZIE Z LODZI JEST W ZLYM STYLU :)

ringo

To prawda , tu już wcześniej pisali , dostarczają jednej firmie ze smarowaniem , uciekinierzy z Bydzi .Nie poszli z kolegami budować od podstaw nowej sieci tylko jadą na smarowaniu - naiwniacy zostaną zdmuchnięci jak pył . Ciekawe tu jest finansowanie , dobór kadry no i punkt na uboczu od dużego handlu naprawdę ciekawa koncepcja . Uwaga wszystkie złe opinie usówają natychmiast , czegoś się boją .

bra

Z tego co wiem to te Centrostale nie mają ze sobą nic wspólnego, a ten z Mogilna to się nawet podszywa pod ten Bydgoski co upadł

A jak się ma Centrostal Łódź do tego z Mogilna?Pewno razem kręcą lody?

cyprian

Na obsłudze tylko dwie osoby wypisane a reszta to co Rada Nadzorcza?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal-Kujawy - Mogilno

Centrostal-Kujawy