Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

herba

Za to ty się popisałaś/eś

herba

Serio, słabo to wygląda...zastanów się nad sobą, zanim ocenisz innych...

Lala
@herba

Prawda boli zwykła pracownica a pomiata ludźmi na skargi lata zła karma wraca

Lala
@Lala

Mnie nic nie boli, nawet tu nie pracuję... tym bardziej się zastanów, co osoby z zewnątrz muszą sobie o tobie pomyśleć...bo ja nie pomyślałam nic dobrego...i tylko sobie zły PR robisz, a nie innych

Perr
@Lala

no to jak tu nie pracujesz to co kogo obchodzi to co masz do powiedzenia? rzucasz jakieś oszczerstwa które są pod dużym znakiem zapytania jak dla mnie skoro fizycznie cię tutaj nie ma. idź się zająć swoim życiem

Ktoś

Czy wy ludzie nie macie co życiem robić? Same żale, pretensje, oskarżenia a z tego co wiem nie na tym to forum polega. Nie musimy się wszyscy kochać, to jest praca a nie piaskownica żeby afery robić z byle czego.

Aris
@Ktoś

Miło zobaczyć głos rozsądku w tym wszystkim

Mati

Czy na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki?

Mati

I bez tego ani rusz? Tzn nie da się dorobić jakoś w trakcie, czy na początku pracy?

kgh
@Mati

trzeba mieć wcześniej bo trzeba też mieć jakieś chociaż niewielkie doświadczenie w pracy

Pracuś

Głupoty piszesz. Wdt , udt i tdt. Jakie kolwiek z nich posiadasz są uprawnieniami które obowiązują na dzien dzisiejszy w Polsce.

Ktoś

Firma (usunięte przez administratora), osoby niekompetentne na danym stanowisku , zwolnione dobre osoby , teraz tylko cała firma polega na doświadczonych studentach bo więcej robią i więcej mają pojęcia niż niektórzy co są zatrudnieni na umowę o prace , dlatego szanujcie ich lepiej bo gdyby nie ekipa 5-6 osób na umowę zlecenie to ta firma by upadła , ładują tiry , jeżdżą paleciakami , chodzą ze skanerami gdzie na umowie jest napisana pomoc pracownikom stałym a robią więcej od nich i są bardziej doświadczeni to jest żart po prostu , zastanówcie się nad premia dla tych osób . Nie pozdrawiam.

@Ktoś

Jesli mielibyśmy zweryfikować tak naprawdę prace studentów to pod jakim katem ? Siedzenia pod regałami , ładowania cały dzień 1 kontenera i „odstawiania z powrotem „ niepotrzebnych do załadunku palet w położenie ? Gdzie po niej nastepna osoba robiąca załadunek ,szuka potrzebnej 1 palety kilka godzin ? To o takie doświadczenie chodzi ? Jestescie zatrudniani do pracy ,noe do ściemniania , wiec po co ten płacz , bo brakuje pełnego składu i zrobicie kilka zaladunkow ? 5-6 studentów podtrzymuje firmę ? Zapraszam na wysoki skład i na 2- paleciaki , pokażcie co potraficie , i udowodnijcie ze wykonujecie za Nas cała robote , będzie niezły ubaw . Moze jeszcze zawnioskujecie o posiłki regeneracyjne za ciężka prace ? A wydawka ? Kto tak naprawdę powinienem ja sprzątać ? Wiecznie (usunięte przez administratora) robicie kartonów , pustych palet , folii itd multum , nawet ciężko wstawić w wydawke potrzebna do zlecenia paletę ściągnięta z góry , tylko stoi kilka godzin w alejce ….rada? Najpierw róbcie co do Was należy a później porozmawiamy

@Maras

Skąd możesz wiedzieć co chodzisz za jakimś studentem i trzymasz go za rękę przez 8 godzin ? Widzę jak tak wszystko wiesz to raczej nie masz dużo roboty jak tak nadzorujesz każdego.Akurat ludzie z wysokiego składu maja swój specjalny zajazd co stoi każdy po 20-30 min a studenci się musza wiecznie prosić żeby łaskawy ściągnął paletę , proszę cie wiecznie coś za was trzeba robić bierzecie studenta bo nie potraficie rozwalonej palety poprawić bo już was to przerasta , akurat z porządkiem cały czas ktoś z umowy zlecenie sprząta a wy nie potraficie tego utrzymać mowa tez o ludziach z Ukrainy . Wiec nie gadaj głupot , i zamiast zbędnie komentować weź się jeden z drugim do roboty .

IKSD
@Maras

Ciekawie sie patrzy jak ktos sobie nami wyciera buzke podczas gdy żaden z nas takiego postu jak wyżej tutaj nie dodał :) Więc miło by było jeśli któs by sie pod nas nie podszywał bo jest to co najmniej słabe :) A jeśli ktoś ma nam coś do zarzucenia do zapraszamy do rozmowy przy jednym stole i niech powie to w oczy :D Bo ewidentnie ktoś chce wywołac jakas wojne miedzy nami a innymi co chyba jest słabe jesli pracujemy w jednej firmie

@Ktoś

Tak jak wyżej napisałeś jesteś zatrudniony aby Nam pomagać . Wiec ta pomoc według Ciebie powinna na czym polegać , jak noe na poprawianiu np palet ? Jakie sa Twoje obowiązki ? Jesli die zajmujecie wydawka i zbieracie zlecenia to kto powinien potem po sobie sprzątać ? My noe potrafimy tego utrzymać ? To Wy ten cały (usunięte przez administratora) tam robocie i jeszcze wymagacie aby po Was ogarniać ?Moze powinieneś przychodzić z teczuszką i powinno się Tobie kłaniać i mówić dzień dobry pamie dyrektorze ? No bo przeciez student przyszedł do pracy i będą od Noego coś chcieli a czego ? PRACY ? Ej naprawdę trzeba pracowac ? „ Niesamowite , a ja myślałem ze tutaj przyjde posciemniam i popisze na goworku a PRZEPRASZAM zadam podwyżki bo dzięki mnie keeeper istnieje, jestem STUDENTEM

@Maras

Już tak nie płacz , akurat ten ktoś ma racje . Nie potrafisz się wypowiadać to się nie wypowiadaj chyba dokładnie jest napisane że studenci robią więcej roboty od was dlatego powinna być dla nich premia albo podwyżka oni by napewno chcieli żeby tylko poprawiać palety, robić zlecenie i mieć spokój. No ale cóż jeśli przyjmują do pracy takich ludzi co tylko maja ból (usunięte przez administratora) i komentują na forum że studenci źli najlepiej to nic nie robią nawet nie potrafiąc się nawet wysłowić to aż mi was żal , napewno skończą wyżej od was.

Iksde

Skąd wiesz , nie wiesz tego , może jakiś student w końcu wybuchł i musiał opisać co się dzieje w pracy

@Iksde

Proponuje swoje słowa skierować do innej osoby :) Ja wpisu pierwszego nie dałem , wiec chyba pomyliłeś adresy … i kto tu nie czyta ze zrozumieniem :) A jak można w ogóle zarzucać komuś wpisy na tym forum skoro samemu się je daje ? Bądź bez skazy wtedy się wypowiadaj , poprostu nie zarzucaj komuś skoro samemu to robisz . Nie ja rozpocząłem . Żegnam

@Maras

A ja proponuje jednak tobie czytać ze zrozumieniem , bo była to odpowiedź na twoje beznadziejne argumenty i wypociny wyżej napisane . Dodam jeszcze że jakbyś pierwszy nie skomentował nie było by tutaj takiej burzy.

heh
@Iksde

argumenty byly beznadziejne bo go zabolało że ktoś śmie twierdzić że pracuje lepiej od niego i innych mu podobnych. otóż faktycznie są młode osoby którym się chce i widać to w pracy. nie mi oceniać, ani wam. myślę że ci co mają to ocenić to prędzej czy później to zobaczą

Iksde

Gościu wyzywać kogoś od ćpunów bezpodstawnie to sobie możesz do swoich kolegów , piszesz bez sensu komentarz i tym wywołujesz burze , obudź się i zacznij myśleć .

Marass
@Maras

A z tego co często widać to i nawet studenci wsiadają na 2-paleciaki gdy wy nie dajecie Sobie juz rady :) Często można zaobserwować takie zjawisko :) Czyżby zaufanie przełożonych i kompetencje studentow miały znaczenie :) Plus z tego co Mi wiadomo to wlasnie studenci testowali wozki do pickowania detalii - Dlaczego nie robili tego zwykli pracownicy? Czyżby znowu kompetencje studentów miały tutaj znaczenie? :) Myśle ze na tym można zakonczyć dyskusje i zacząć doceniać studentów :)

Obrzydliwe jest to ze oceniasz ludzi nie mając pewności ze piszą to akurat oni. Po drugie jeszcze gorsza jest nagonka na studentów która prowokujecie od bardzo dawna. Student który tu przyjdzie od razu jest petowany bo przyszedł sobie dorobić do pracy dorywczej. Żałosne nastawienie polskiego pracownika Zastanówcie się nad sobą i dajcie im w końcu w spokoju pracować a sami się Zajmijcie sobą

Nie student
@Marass

Hmmm raz widziałem studenta na dwupaleciaku i chwała mu za to chciał pomoc,niestety prawda o studentach jest taka ze nie dbacie o porządek na wysokim,fajnie ze pomagacie przy zaladunkach lub je sami robicie,duży plus dla Was,ale za to Wam płaca.Nie jestem za ,ani przeciw Waszej pracy,tylko pracujcie rzetelnie,a to na pewno zaowocuje w przyszłości w postaci doświadczenia.Przepraszam za brak polskich znaków ,ale mi sie nie chce.????????????

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

Luki

Jak pracują koordynatorzy produkcji?

@Luki

chodzi o system i godziny pracy?

@Luki

czy prowadzisz ewaluację?

petro
@herba

no a o co innego może mu chodzić?? raczej nie będzie rozliczał jak kto pracuje i czy wykonuje swoje obowiązki

Krytyk

Nerwy nerwami, pretensje pretensjami ale to nie jest miejsce na to żebyście sobie ludzi obgadywali i ogłaszali wszem i wobec co wam się dzieje, bo nikogo to tutaj nie interesuje. Jak chcecie się pożalić to zróbcie to na facebooku albo innym blogu.

Rob
@Krytyk

Jesli chcesz zabłysnąć, to najpierw sprawdź definicje słowa które napiszesz . Nikt tu nie używa nazwisk czy tez Imion , jedynie przezwisk , a to ze każdy wie o kogo chodzi to co innego . I nie pisz w liczbie mnogiej i nie wypowiadaj się za innych ludzi , jeśli coś Cię razi , napisz , masz prawo ,ale za siebie

@Rob

Okej, sorry, będę pisał w liczbie pojedynczej. Nadal, uważam, że to nie jest okej.

Ktoś.
@Krytyk

Jakim Blogu. ?? Czy Ty wiesz co to jest Blog ??? (usunięte przez administratora)

Krytyk

Jedynkę to Twoje dziecko powinno wystawić Tobie za to jaką matką jesteś.

ha
@Krytyk

Matką to ja nie jestem na pewno, bo przede wszystkim jestem mężczyzną. A takimi tekstami to pokazujesz tylko jak na niskim poziomie jesteś, bo nie masz żadnych porządnych argumentów więc zaczynasz obrażać, gratuluję możesz być z siebie dumny

Krytyk.
@ha

Niestety. Muszę przyznać Tobie racje. Matką to Ty napewno nie jesteś.

Ggi
@Krytyk

Brakuje żebyś padł na podłogę, bił pięściami, to jest mniej więcej twój poziom obrony swoich racji

@Ggi

Strach się bać widząc Twój poziom co by było gdybym tak nisko upadł.

ha
@Krytyk

Obawiam się, że niżej upaść już nie możesz. Już to pokazałes.

tremix

Wszyscy się ogarnijcie, bo takie przepychanki to poziom przedszkolny. Serie, niepoważnie to wygląda...ale jeśli tak chcecie byc odbierani przez innych to droga wolna

Serio*

Re-mix
@tremix

Przecież to o Tobie.

@Re-mix

No i właśnie o tym mówię ;)

@Re-mix

Argument w stylu "chyba ty", moj ulubiony ;)

@Re-mix

Co następne? "Powiem mamie?" "Jesteś u pani?"

Kiełbasa

To się teraz uśmiałem. A pompki też trzeba robić jak prezes idzie? Kiedy ja z nim rozmawiałem to pozytywnie. Lubi rozmawiać z pracownikami to jego słowa. Zatem łyknij coś mocniejszego na sen i się wyśpij. Dobranoc.

@Kiełbasa

Zastanawiam się cały czas kogo macie na myśli pisząc PREZES. Może mi ktoś to wytłumaczyć ? Nie sądzę żeby ktokolwiek z was czyli nas wiedział nawet jak wyglada prezes.

Agentura

Niestety nikt nie chce przychodzić pracować pod presja czasu.Dodatkowo nowy kierownik jest strasznie cięty na wszystkich i gdy widzi ze ktoś stoi to od razu jest to odbierane jako ''nic nie robienie''.Zwykli pracownicy mają dosyć i sie zwalniają a i nawet studenci na umowie zlecenie nie chca już tak chetnie przychodzić jak to było wczesniej.Może czas wyciagnac wnioski póki nie jest za pozno?

Inny od reszty

Wstyd to za ciebie wypowiadasz się na temat na który nie masz pojęcia bo usłyszałeś coś w plotkach , tak jest w tej firmie ze bardziej zajmujecie się plotkami niż pracą , pierw pijecie z kimś kawkę a za 5 minut obgadujcie go negatywnie za plecami .

Adkljhs

Zastanawiam się po co biorą na nadgodziny osoby , które przychodzą żeby odbębnić czas i najlepiej nic nie robić? Jak w przykładzie , którego podam. Proponuje kierownikowi aby przejrzał kamery w sobotę tj. 21 sierpień i zobaczył jak co niektórzy zostają na nadgodzinach i przesiadują w bulkach rozmawiając przez telefon od 14 do 16. Świetna praca.

operator

Tak siedzę i myślę żeniektórzy mają dobrze w tej firmie pod warunkiem że Mają chody u kierownika jeżeli pracownik powie Nie to nie i nie ma opcji ruszyć kolesia i nie ma mocnych, sami dobrze wiecie o kogo chodzi dobrego dla was myślę że kiedyś będzie sprawiedliwość w tej firmie

Ooo
@operator

Za dużo myślisz a za mało robisz. Aferzystów nam wystarczy /) ha ha ha

Niwy
@operator

A ja tak siedzę o sobie myślę że co niektórzy powinni iść na kurs ładowania palet na auta bo po tobie tylko bałagan , rozwalone palety i zwroty za uszkodzone palety. Posłuchaj ludzi którzy już z tobą pracować nie chcą bo musza po tobie zamiatać (usunięte przez administratora) który zrobiłaś.

Angelika

Witajcie kochani, wiem że śliedzicie forum, także wbijajcie na imprezę w znanym wam klubie, jest bosko. Czekam na was, gorąco pozdrowiam Angela

Gutek

Za to twój poziom, fiu fiu, pozazdrościć. Naprawdę wszyscy rozpaczamy, że straciliśmy możliwość pracy z takim wspaniałym kandydatem... Poza tym, piszesz z perspektywy kandydata, podpisujesz się jako pracownik i wypowiadasz się na temat firmy, w której najwyraźniej nawet dnia nie przepracowałeś...jak tu cię poważnie traktować?

Amos
@Gutek

nie da się poważnie traktować. widać że to wyssana z palca jest historia. za dużo tutaj jest niezgodności. także polecam wszystkim ominąć i olać bo to bzdury

Bartosz
@Amos

Ja też mam słabe wrażenia jeśli chodzi o HR w tej firmie . Byłem niedawno na rozmowie o Prace i mam podobne odczucia. Brak metodologii w konwersacji i chaotyczne pytania.

Kierownik Zmiany

Kilka zdań i same kłamstwa!!!! kierownicy zmiany wiedzą o tej rekrutacji lean menegment już dawno jest i działa to nie kadry prowadzą rekrutację dzięki Bogu, że do Ciebie nie zadzwonili, zresztą nawet sekundy w firmie nie byleś, nic nie widziałeś, nie poznałeś nikogo z keeepera a podpisujesz się pracownik...śmiechu warte :_)..... i same bzdury wypisujesz....pytania z internetu a i tak sobie nie poradziłeś :-) :-)...

Studia , studiami ale ogłady i tak Ci chłopie brakuje -) Jestem tylko ciekawy dlaczego tak się ciskasz ? Przyczyna jest taka ze nie dostałeś owego stanowiska ? -) Ktoś zniszczył Twojego zadufane ego ? -) Twoja inteligencja ogranicza się tylko do wypisywana na forum ? -) I co Ci dały Twoje studia ? (Bo zakładam ze je masz ,skoro szydzisz z czyjegoś wykształcenia ) dały Ci jedynie ,ze nie potrafisz przyjąć z honorem porażki . Taka mała rada , idź dalej człowieku z Twoimi papierami , wymachuj nimi gdzieś dalej stad . Współczuje następnym na których trafisz -) powodzenia

kciN

Ja nie leczę własnego ego tymi komentarzami nawet cieszę się, że dostałem w innej firmie prace bardziej "poukładanej" ... tymi komentarzami ostrzegam innych przed pseudo rozmową rekrutacyjną w tej firmie :)

Kierownik Zmiany

..."Wasz" piszemy z dużej litery....w podstawówce tego uczą. Zdanie jest nielogiczne i nie po polsku.

kciN
@Kierownik Zmiany

Jak widać dla ciebie było zrozumiałe :)

Nadal szukają kierownika bo chętnie bym się zgłosił. Podobno Kierownik zmiany zarabia tam 7500 zł netto . ????

@kciN

Jak macie zamiar się kłócić, to idźcie na priv

@kciN

Czytać się tego nie da...

@kciN

A tylko się bałagan robi na profilu...

Pytalski

Witam. Mam pytanie o prace na magazynie. Dokładniej chodzi mi o ludzi jacy tam pracują z ogłoszenia doczytałem, że są trzy zmiany a jak wygląda z weekendami ? Wolne czy pracujące, a może dla chętnych. Z góry dzięki za odpowiedz.

Mag.
@Pytalski

Na jakie stanowisko? Operator wysoki skład?

Pytalski
@Mag.

Operator wózka, w ogłoszeniu jest napisane coś o wysokim składzie więc pewnie tak.

Prac
@Pytalski

3 zmiany plus weekendy. Zazwyczaj 2 razy sobota i niedziela. Czasem raz wypada ten weekend.

Wojak
@Prac

a te weekendy to są jakoś dodatkowo wypłacane?

Wojak
@Prac

i jak atmosfera w robocie? dobrze się pracuje?

@Wojak

Atmosfera całkiem wporzo, czasem wiadomo zdarzy się jakiś kwas jak to między ludźmi, ale generalnie jest spoko

@Wojak

Pracuje się całkiem nieźle

Proms

kwasy to są zawsze i wszedzie. chyba nie da się tak żeby było ideał na atmosferze bo to musieliby chyba ludzie ze sobą wcale nie rozmawiać a wtedy nawet zawodowo by się nie dogadali. ale wszystko można wyjasniac

Kto prowadzi waszego bloga?

jaskier

obstawiam że to może być ktoś z działu marketingu a co?

@jaskier

Chętnie bym się też przyłączył do tworzenia tego bloga jeśli kogoś zatrudniają

chęci to nie wszystko

mox

skoro jest prowadzony, to ktoś już się tym ewidentnie zajmuje, także wakat zajęty

@mox

No ale może to nie jest tylko jedna osoba i pojawiały się jakieś oferty pracy? Czy nic ci o tym nie wiadomo

mox

szczerze? nie mam bladego pojęcia

@mox

Szkoda, nie mniej jednak jestem zainteresowany pracą tam więc gdyby ktoś inny miał jakieś informacje w tym temacie to byłbym wdzieczny za jakiś sygnał, a sam też spróbuję się jakoś bezpośrednio czegoś dowiedzieć

DeeDee

Może wyślij aplikację inicjującą, podeślij im portfolio, czy coś

DeeDee

Nie wiem czy to przyniesie jakis efekt, ale na pewno lepsze takie działanie niż jego brak

@DeeDee

Na maila rekrutacyjnego po prostu?

@DeeDee

Może faktycznie warto to zrobić...

@DeeDee

Spróbuję i dam znać co wyszło ;)

@DeeDee

No, o ile to kogokolwiek interesuje, i o ile ja nie zapomnę

Mati

I jeśli trzeba mieć uprawnienia, to czy mozna iść do pracy od razu po wyrobieniu ich, czy trzeba mieć wcześniej przepracowany jakiś czas jako wózkowy?

Herox
@Mati

W przypadku operatora dowiadczenie minimum 3 miesiące.

@Herox

No cóż. Ale to nie tak długo, więc chyba do zrobienia.

Krytyk

Ludzie ale co wam się dzieje? To wy nie wiecie co to jest RODO i jak się je stosuje??? a co najważniejsze co może grozić za to jeśli się tego nie robi? bo chyba się trochę zapomnieliście

Pani
@Krytyk

RODO jest tu zachowane, podanie imienia nie jest nadużyciem, nic za to nie grozi. Proponuje przyjąć konstruktywna krytykę na „klatę” i pomyśleć nad sobą i swoim podejściem do ludzi i świata!

@Pani

W moją stronę nic nie padło, więc nie mam czego na klatę przyjmować, a jeżeli by się tak stało, to bym przyjął, ale też nie w każdej formie, nie każda krytyka zalicza się do tych konstruktywnych

Krytyk

Wstyd się przyznać że z takimi ludźmi się pracuje. opanujcie się

Prac

Dekiel jesteś i tyle. :)

Leniwy student

Zastanów się co piszesz o kimś, jeżeli sam nie masz pojęcia, tylko potrafisz płakać na forum. To nie jest przedszkole.

uni

widzę, że niektórzy mają na bakier z kulturą...

uni
@uni

ja rozumiem, że różne rzeczy można mieć do powiedzenia, ale forma podania też jest istotna, bo jak tu inaczej poważnie traktować...

Click

Cześć, czy na produkcji pracuje się na nocki?

Click
@Click

A jesli tak to ile więcej płatne?

robb
@Click

pracuje się na nocki. jest normalny system 3 zmianowy 4 brygadowy

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.