Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Klient

Hej koledzy Klienci, widzieliście na stronie Google keeeper reklame (ostatnie zdjęcie) wizerunek firmy, uszkodzonej skrzynki obrotowej? Co za (usunięte przez administratora) tam pracują, odpowiedzialni za te stronę? Porażka

Klaw

Są w tej firmie organizowane szkolenia, ale takie w trakcie pracy? Wiecie, że nie na początku tylko później w ramach rozwoju pracownika?

odp
@Klaw

można sobie robić szkolenia online, nwm czy o coś takiego ci chodzi

@odp

Właśnie coś takiego miałem na myśli i to jest na jakieś specjalnej stronie, tak?

odp2
@Klaw

nom, mamy taką platformę

@odp2

O i to mi chodziło, dzięki na tym mi zależało.

Golo

Serio musicie obrażać na forum ludzi, gdzie wiadomo kto kim jest? Zastanówcie się trochę bo to na prawdę jest poniżej poziomu jakiejkolwiek rozmowy. Jakoś wśród ludzi, z którymi pracuje nie słyszałem takiego narzekania, dobrze nam się wiedzie i jesteśmy zgrani. Pozdrawiam wszystkich.

Velt
@Golo

najwięcej narzekają ci co najmniej robią norma

Golo
@Golo

no ale to już lekka przeginka co tutaj za bajki wypisują...

dominique
@Golo

i niestety wracamy do punktu wyjścia...szkoda gadać

Kawia

Czy jakaś miła osóbka mogłaby mi powiedzieć jaką dają umowę? Od początku można mieć umowę zlecenie? Jest jakiś okres próbny? Próbowałam znaleźć niżej jakieś informacje poniżej ale średnio mi poszło

miła osóbka
@Kawia

umowe zlecenie dają studentom albo praktykantom

miła osóbka
@Kawia

natomiast innym proponują umowe o prace i pierwsza jest na 6 miesięcy

Kawia
@miła osóbka

No to całkiem nieźle, dzięki bardzo

nick
@miła osóbka

Na każdym stanowisku 6 mscy?

Takisobie
@nick

Tak bylo jak ja jeszcze pracowalem, nie wiem może coś sie zmienilo

Takisobie
@nick

Na pewno by ci powiedzieli na rozmowie

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

D

To jest staalking i sprawa nadaje się do zgłoszenia na policję.

Niesamowite
@D

Gratuluje inteligencji. Cytowanie słów utworu to stalking? Dobre. Zamknąć lady punk.

Damian

Można tutaj liczyć na jakieś szkolenia czy coś w tym rodzaju?

Piko
@Damian

Organizują szkolenia i kursy także coś tam można rozwinąć :) No i wiadomo, na początku Cię przyuczają do stanowiska, żebyś wiedział z czym się to je itd.

Leik
@Damian

w trakcie pracy też możesz pytać, więc jak wszystkiego od razu nie załapiesz to też sie nie przejmuj

Piko
@Leik

Nie da się wszystkiego od razu załapać. Powoli do przodu.

Dziki Romans

Magazyn (usunięte przez administratora) Często słyszę od tej pani że ona nie ma czasu na ściąganie palet bo ma ciągle robotę a w rzeczywistości do pana jedzie bo ciągnie ją jak magnez. Moja robota staje i to ja się wtedy nie wyrabiam z zamówieniami A nie ona.

Dziki dzik.
@Dziki Romans

Ty nie wyrabiasz bo nie potrafisz wyrabiać. Nie szukaj winnych. Najlepiej przyjść na nadgodziny i w bulkach je spędzić rozmawiając przez telefon.

Dzik

Najciekawsze i najśmieszniejsze jest to ze to nie Ben napisał tego posta. Inteligencja niektórych mnie poraża. Prawda złodziejko ?

Patryk J

Jestem w tej firmie 3tydzien pierwszy raz pracuje na zmianie jaka jest brygada. Dodatki są i będą w tej firmie, ludzie bardzo pomocni. Jestem monterem i to jest moja 2ga praca w której każdy jest pomocny. Kierownik bardzo w porządku, potrzebujesz czegoś to dostajesz. Benefity na święta, wczasy itd to rzadko która firma daje, a ta przynajmniej troszczy się o pracownika. Fakt ciężko się pracuje 7dni 2dni wolnego i kokosów też nie zarobi się np 4tys czy 5 ale to jest Polska żadna firma nie oferuje tyle dzisiaj na start. Jak Wam nie pasuje praca możecie się zwolnić i szukać czegoś innego a potem z podkulonym ogonem wrócić bo tak zawsze jest. A co do ludzi wypisujacych takie bzdury jak obrażanie ludzi to wstyd mi za takich Polaków. Tacy ludzie jak Wy nigdy nic nie osiągną, bo myślą że za darmo będą dyrektorem. Jesteście ludźmi bez ambicji. Nie pozdrawiam a firma ma duży plus

Opinie którą przeczytałem zakwalifikował bym do opcji (usunięte przez administratora) , nękanie. Jest to opinia , która w znacznym stopniu dotyka i dyskryminuje osobę o której mowa w tym poście. . Kodeks pracy jasno określa, że to pracodawcy mają obowiązek zwalczać (usunięte przez administratora) na wszelkie możliwe sposoby. Nie zapominajmy jednak, że to w dużej mierze od nas zależy, czy przełożony w ogóle się o nim dowie. Proponował bym ( Ukraince ) o złożeniu zawiadomienia o powyższej sytuacji do swojego przełożonego. To przełożony powinien podjąć odpowiednie kroki aby wyeliminować tego typu zachowania w zakładzie pracy. Pośrednio jest on / ona odpowiedzialna za tego typu zachowania i to od przełożonego zależy jakie zostaną w danej sytuacji podjęte kroki.

Tata

Aż miło popatrzeć jak ta firma się zmienia, pewnie to dlatego że lejce przejęli doświadczeni i odpowiedzialni ludzie, atmosfera też coraz lepsza,nikt nikogo nie kabluje,nie wymaga się niemożliwego.

lola781
@Tata

rygor jest u obydwóch w zależności od humorów i jak słońce zaświeci. Praca ogolnie nie jest zła

Bart
@Tata

Pokusze sie o aktualizację bo zauważyłem, że już troche temu dodano. Wydaje mi się, że rzeczywiście od tamtego czasu jest jakoś tak lepiej, nawet atmosfera się poprawiła. Widać, że coś robią, żeby to dalej pociągnąć. Według mnie tak jak jest teraz jest dobrze.

Pan
@lola781

przecież wiadomo, że nie może być całkowity luz i żeby każdy robil co chciał, ale najważniejsze, że atmosfera jest dobra bo wtedy od razu sie lepiej pracuje

Sławek

Interesuje mnie ogolnie dział montażu. Ktoś moglby udzielić informacji czy praca jest w systemie zmianowym i jak to ogolnie wyglada?

bean
@Sławek

Tak. 3 zmiany.

@bean

Ok, czyli nocki też są. To w porzo, może troche więcej siana wpadnie

motor
@Sławek

niżej pisali o wysokości dodatku nocnego jak coś.

@motor

Już widziałem, dzięki za wskazówkę

Picker&operator

Witam, słyszałem o dzisiejszym zebraniu i że aż sam ksiądz musiał wyjść żeby przekonać pracowników do wyjazdu do Stemwede, chętnie bym wyjechał, ale czym i z kim? Bo nie mam auta? A jak potem dojechać do pracy? Jeśli to niby ok 16 km? Jeśli by to był naprawdę Biskup a nie zwykły kleryk to by się postarał o busa w dwie strony a nie szuka Jelenia z autem. Ta firma naprawdę schodzi na tz. Jorki bo to już nie są "psy" czy Wikary wie co tak naprawdę oznacza słowo "Delegacja"? Czy tylko udaje greka ? Wysłać ludzi na tz Pastwę Losu a potem radzcie sobie sami? Slyszalem że słowem kluczowym była dieta? I to niby ma załatwić wszystko? W takim razie pozdrawiam kierownictwo naszej firmy i pozostawiam wiele do życzenia

@Picker&operator

Masz świętą rację kolego, ci biurowi to naprawdę powinni mieć najpierw debiut u nas na montażu a potem pikowanie, no i wtedy "może" do biura!

Red
@Picker&operator

Przecież jest auto firmowe niech Dyrektor udostępni. Albo vw które mu firma udostępniła.

11.11.21 r

Czy 11.11.21 r nie można mieć wolnego ?? Przeciez to jest dzień wolny odzyskanie wolności przez Państwo Polskie dzień Niepodległości a ludzie muszą iść do pracy za darmo ponieważ nie dostał za to ani grosza dodatku!!!! Czy nie można dać ludziom wolnego lub całej firmie?? Co z tego że ludzie będą mieć wolne w tyg jak można dać wolne wszystkim jak kiedyś tego dnia .

@11.11.21 r

Jak nie pasuje grafik to zawsze możesz iść jak inni do innej firmy za lepsze pieniądze jak to większość twierdzi a wtedy zawsze mozesz wrócić jak ciota i udawać że nic się nie stało ????

Najwyraźniej nie można.

@11.11.21 r

Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio w życiu miałem ten dzień wolny

@11.11.21 r

także sorry, ale już tak nie płacz o jeden dzień, połowa kraju pracuje i afery nie robi

@11.11.21 r

poza tym, skoro jesteś byłym pracownikiem, to co cię to, za przeproszeniem interesuje?

Weź, bo ci żyłka pęknie

Red
@11.11.21 r

No jak to. ? Przecież w biurach wszyscy maja wolne. Wy nie ??????

Jan

wiadomo komuś, czy dostaje się jakies dodatkowe pieniądze za prace po nockach?

@Jan

No tak, dodatek musi być w takim przypadku

+30% dostajesz za nocki

@Jan

Więc chyba wyżej niż w kodeksie na ten moment

@Lux

okey, dzięki za odpowiedź, zwykle spotykałem się z nieco mniejszym dodatkiem, więc jestem pozytywnie zaskoczony

Z tego co wiem, to standard to 20%

@Lux

Więc no tak, lepiej

Fiord

20% to żaden szok. Kodeksowo powinieneś tyle mieć

@Fiord

już wiem

Podobno firma szuka specjalistę ds. optymalizacji procesów na magazynie. Czy to nowotworzone stanowisko? Jeśli nie, to czy ktoś może się wypowiedzieć nt. dotychczasowego pracownika na tym stanowisku?

@Kandydat

Sorry, ale co cię obchodzi kto tam teraz pracuje? Może jeszcze dane podać, co? Bez przesady.

@blob

Otóż w różnych firmach to stanowisko wygląda nieco inaczej. W niektórych optymaliści chodzą po hali i mierzą ludziom czas lub nagrywają to, jak pracują kamerką ustawioną bezpośrednio na wprost stanowiska, a następnie osobiście przekazują informacje co i jak mają robić, żeby było wydajniej. W innych pomiary robi się dyskretniej, a poza tym optymaliści odpowiadają tylko za "audyt" oraz przedstawienie propozycji zmian kierownictwu, które wdraża modyfikacje samodzielnie (optymaliści na koniec robią pomiary wskaźników i porównują stan przed i po) - w tym wariancie optymalista nie ma za bardzo kontaktu z ludźmi pracującymi przy danym procesie, ew. niewielki podczas rozmów potrzebnych do "audytu". Po co mi to potrzebne? A no dlatego, że jeśli ludzie wypowiadają się o optymaliście źle, to ZWYKLE oznacza to wariant pierwszy przyjętego przez firmę sposobu działania. Jeśli nie mają wiele do powiedzenia lub wypowiadają się pozytywnie- zwykle jest to jednoznaczne ze scenariuszem drugim. Poza tym, jeśli opinie głoszą, że optymalista to nieempatyczny, niesympatyczny gość zapatrzony w kalkulacje, który "tyra" ludzi, to zwykle jest to sygnał, że to kierownictwo stawia na takie podejście. Osobiście miałem przyjemność pracować w takim układzie, w którym mój kontakt z ludźmi z produkcji i magazynu ograniczał się do rozmów, dzięki którym poznawałem jak przebiega proces, ale nie chodziłem za nimi ze stoperem (mogłem sobie mierzyć czas patrząc w nagrania z ogólnego monitoringu) i nie musiałem ich przekonywać do zmian, jakie proponowałem w celu usprawnienia. Wielu ludzi podchodzi negatywnie do wszelkich zmian w sposobie wykonywanej pracy, przez co optymaliści są najbardziej znienawidzonymi ludźmi w całej firmie. W mojej dotychczasowej pracy właśnie udawało się uniknąć budowania tego złego skojarzenia mojego stanowiska i chciałbym po zmianie pracy trafić w podobny schemat. Stąd moje pytanie. Jest jeszcze wariant, że to nowotworzone stanowisko - to też sporo mówi o firmie.

lorr

na jakie stanowiska teraz przyjmują?

nrzm
@lorr

Czemu nie sprawdzisz ofert?

Kelo
@nrzm

a są jakieś? może po prostu nie może ich znaleźć? gdzie zazwyczaj się pojawiaja?

odepe
@Kelo

Są. I to wcale nie jest wielka filozofia, żeby je znaleźć

RE
@Kelo

Serio? nigdy nie korzystałeś z neta czy co? poszukaj sobie na stronie firmy albo na typowych stronkach do szukania pracy jak pracuj.pl i tym podobne

Patryk

Witam, może mi ktoś powiedzieć jakie są przeciętne zarobki na montera form wtryskowych i czy są dodatki za pracę w systemie 4brygadowym. I czy oprócz tego i dodatku za nocki jest coś jeszcze ?

Pstryk

Jak dostać się do firmy? Ogłoszeń nie znajduję. Z jakimi pośrednikami współpracują?

@Pstryk

O czym ty mówisz, przecież ogłoszenia są, znajdziesz na pracuj i na stronie chociażby... Nie ma co szukać pośredników, skoro można się zatrudnić bezpośrednio pod firmę

A jakie jest kierownictwo?

Szukam pracy, nie mam za dużego doświadczenia, w zasadzie dopiero obieram kierunek kariery zawodowej, zależy mi na poszerzaniu wiedzy i nabieraniu doświadczenia. Czy keeeper to dobre miejsce?

Na te chwile na pewno nie.

dolphin

A ja myślę, że tak

dolphin

Po prostu najlepiej przyjść i samemu ocenić.

mirinda

uderzaj, popracujesz chwile i zobaczysz, czy to to, czy jednak wolisz coś innego.

tremix

Myślę, że jak najbardziej, biorąc pod uwagę, że na początku ze względu na twój brak doświadczenia, nie będzie miał jakiś ciężkich i skomplikowanych zadań

tremix

No i wiadomo, wraz ze wzrostem doświadczenia, stażu pracy, będzie wzrastać odpowiedzialność i trudność wykonywanych zadań

Gap
@tremix

a wzrastają wtedy też zarobki adekwatnie do tych obowiązków?

Gap
@tremix

żebym też nie wyszedł na jakiegoś co tylko o kasie myśli bo co to to nie. ale wiadomo każdy chce uczciwie zarobić za uczciwą pracę ;)

@Gap

Tak

Nie
@Gap

Niestety ale nie. Z czasem masz więcej obowiązków za które nie jest przewidziane dodatkowe wynagrodzenie. A pracy z czasem więcej.

Grafik

Halo prosimy o grafiki dziekuje

@Grafik

Przydałoby się , mamy tez prywatne zycie

herba
@Grafik

Macie taki zwyczaj w pracy, że kontaktujecie się z przełożonymi na goworku?

Grey
@herba

nie ma takiego zwyczaju, po prostu niektórzy mają nierówno pod kopułą no i co zrobisz jak nic nie zrobisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.