Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

m

nie jest tak zle pracuje na nowym magazynie i uwazam ze jest ok

@m

Hej a przyjmują na magazyn?

Muz
@m

no własnie, dawno już ten nowy magazyn jest? rekrutacje już zakończone czy nadal przyjmują

@Muz

Dzień Dobry, tak, rekrutacja do obszaru logistyki jest otwarta. Zapraszamy do wysyłania CV na adres hr@keeeper.pl

Dziękuję pięknie :)

@HR

a jakie godziny pracy i czy są zmiany?

rockin

w zależności od funkcji system 2-zmianowy 3-zmianowy lub 4brygadowy

@rockin

jakie są te funkcje?

sorry, że tak wypytuje

rockin
@?

no jedną z funkcji jest np operator wózka widlowego

Hdhdg
@m

Niewiem w którym miejscu nowy magazyn jest ok . Tam nic nie jest ok zaczynając od tego pseudo SAPA.

Uczen

Na praktyki załapują się tylko studenci czy jest też miejsce dla uczniaków?

@Uczen

Jest kierowany też dla uczniów, więc luz.

@Kiko

Czy wtedy to są jakieś inne wakaty, czy wszystko razem to samo?

@Kiko

Sory że się tak wypytuje, ale wole wiedzieć wcześniej

@Uczen

Nie rozumiem do końca pytania...

@Uczen

Dobrze, że pytasz, niestety nie umiem ci odpowiedzieć.

@Kiko

To rozumiesz czy nie rozumiesz? chodzi mi o to czy dla uczniów przysługują takie same wakaty jak dla normalnych pracowników i mogą iść na każde stanowisko czy jednak są jakieś konkretne dla nich wydzielone

@Uczen

Przecież napisałem, że nie rozumiem i nie umiem Ci odpowiedzieć...Dodałem, że dobrze, że pytasz, bo kto pyta nie błądzi ;) Teraz jak wyjaśniłeś to już kminię, ale stu procentowo pewnej informacji nie udzielę bo nigdy nie byłem praktykantem i nie wiem, na pewno są działy do wyboru, w których można je realizować, zobacz sobie formularz rekrutacyjny, tam aplikując możesz wybrać dział, który Cię interesuje spośród wielu, postaram się wrzucić linka w osobnym komentarzu, może nie zniknie

@Uczen

(usunięte przez administratora) dodałem kilka spacji

...

Serdeczne życzenia dla zarządu firmy Keeeper - od pracowników:) Szkoda że nikt własnie z tego zarządu nie chciał zejść do pracowników i złożyć życzeń na jakimś małym zebraniu:) Ale cóż pewnie nikogo to nie dziwi-dużo zdrówka i dalszych sukcesów:)

wesołych świat od Agi
@...

Ja tez chciałam życzyć Wszystkim najlepsze życzenia . Przedewszystkim zdrówka , bo to teraz najwazniejsze . Pracuje z Wami dosyć krótko , ale pokochałam Wasza keeperowska rodzinkę i bardzo dziękuje ze przyjęliście mnie serdecznie i traktujecie już jak swoją . Mega dobrze się z Wami pracuje .Jestescie przykładem ze do pracy naprawdę można przychodzić z uśmiechem . Jeszcze raz Wesołych Świat !

...
@...

Oczywiscie polecam sie bardziej skupic na srodkowej czesci postu ;) Ze my pamietamy o nich a zarzad widzi tylko cyferki i nawet zyczen nie zlozy :)

obiektywny
@...

Może pomyślisz o tym w ten sposób iż gromadzeń nie można robić ponieważ jest koronawirus. A poza tym Ja dostałem paczkę świąteczną w której były życzenia od Zarządu. I wiem że koledzy i koleżanki też dostali. Także przestań się czepiać.

Pracownik firmy
@obiektywny

Ok jest pandemia, to dlaczego zebrania są robione ? Dlaczego informacje nie są przesyłane on-line? Tylko jeśli chodzi o zwykłe życzenia to każdy zasłania się pandemią?

Dido

@Kiko a są one płatne?

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

Gosc

Wie ktos ile zarabia tam wozkowy ?

Barszczyk

Stary za 2400 to chyba sa operatorzy wozkow inwalidzkich. Operator wozka widłowego w normalnej firmie ma 3000 spokojnie na rękę.

Kabaret
@Barszczyk

Gdzie 3000 tys na rękę chyba z sobotami albo z nadgodzinami taki tam wózkowy co on może zarobić.

@Kabaret

Stary jak umiesz czytac to poczytaj ogłoszenia. Praca poniedziałek - piątek. Tylko trzeba miec troche odwagi i wyrwac sie z tego syfu gdzie jesteś. Pracowałem na magazynie tam więc wiem jak tam jest wozkowy robi zamówienia wyrzuca makulature no i wszystko oparte na STATYSTYKACH. Stary w normalnej firmie wozkowy to wozkowy a zapchaj dziura gdzie sie da. 3000 pln. Tak tyle zarabiają operatorzy tylko nie w keeeper...

Kabaret
@Barszczyk

A dasz mi namiary to się zwolnię z keeper i zmienię pracę dasz??

@Kabaret

Grzecznie pytam masz wszystkie klepki na miejscu? Wlasnie takich potrzeba w Keeeper stary ty jestes stworzony by tam pracowac ... Nie zwalniaj sie pracuj tam oni Ciebie potrzebuja ...

Śmieszek
@Barszczyk

Mi zaproponowali dzisiaj 3800 zł brutto na wózek to ich wyśmiałem. Teraz nam 4500 na pierwszym progu

Koniu
@Śmieszek

Chyba za dwa miesiące pracy

Wiem
@Gosc

3800-4000 brutto. Taką dostałem dzisiaj informacje 30 % więcej za godziny nocne Dodatek na święta i na wczasy pod grusza ( niestety na rozmowie kwalifikacyjnej mi nie powiedziano ile)

@Wiem

Ta stawka to za jaki tryb pracy? 4-brygadowy?

Aaaaaa

A moze durniu jeszcze jego adres podasz ?

Aha

Piotrek, chyba Ci się o RODO zapomniało!!!

heh
@Aha

Piotrek chyba nie wie co to jest, za trudne

West

W jakich godzinach pracuje się na produkcji?

gs
@West

6-14 14-22 22-6 system 4-brygadowy

@gs

a magazyn tak samo robi czy inaczej?

Alojzy
@mag

Magazyn to zupełnie różnie, zależy od funkcji, może być 2 zmianowy, 3 zmianowy lub 4brygadówka

@Alojzy

a czy na magazynie są wymagane uprawnienia na wózek widłowy?

mag

okej dzięki, czyli w razie chęci pracy bede sobie musiał to po prostu zrobić bo niestety nie mam, a tak czułem że w końcu będzie mi potrzebne

Jankes

Witam Czy w Keeeper sa planowane spotkania rekrutacyjne dla studentow? Chcialbym od stycznia podjac prace gdyż moj znajomy chwali sobie ta firme

drazek

Zbliża się inwentaryzacja w firmie i znow 1 człowiek z Fordonu ma jakieś względy!! (Niski z wąsem)On nie wejdzie na platformę bo mu nie pasuje a kierownictwo idzie mu na rękę i to nie 1 raz jak jest na platformie przypisany to dzwoni do kierownika zmiany i mówi on ze nie chce i na jego miejsce jest ktoś inny a ten jest na dole !! Pytanie to w jakim celu ma badania ze moze byc pow 3 metrów jak od 10-ciu lat nie ma go na platformie/koszu tylko zalatwia sobie aby być na tkz wydawcę?? Nieźle sa tam kontakty . Jak tak można to i reszta ludzi moze sobie załatwić ze nie chce tu czy tam he

Kamikadze
@drazek

Jeśli pracownik nie czuje się na siłach by pracować po wyżej 3 metrów i ma przed tym lęk. To po co w takim razie opisywać to w internecie nie każdy człowiek czuje się dobrze z pracą na wysokości. Lepiej o tym informować przełożonych niż jak by coś miało się stać na górzę

ldks
@drazek

a ty jesteś taki mocny? Jeśli nie chce pracować na platformie to nic złego. Ważne, że chce pomóc i bierze udział w inwentaryzacji. (usunięte przez administratora)

Maly
@drazek

Masz złe informacje ten pewien człowiek z Fordonu pracuje na platformie :) na Mokrej.

Maly

Nie obrażaj ludzi chłopcze z bąblem w nosie bo jesteś za smarkaty.

Didi

Jeżeli jesteście zatrudnieniu o umowę o pracę i podpusujecie z firmą umowę to W takim razie również podlegacie pod prawa i obowiązki pracownika. Więc strzelam jako osoba która już nie pracuje w tej firmie A jawnie kogoś z swoich przełożonych chcecie ośmieszyć to wam.sie nie udało. Do waszych obowiązków należą np dbanie o porzadek w obszarze pracy więc skrawki,folia ,makulatura,śmieci,konserwacja powierzchni płaskich jest zapisana w waszych obowiązkach pracowniczych. Płacz na Internecie lesery nic nie zmieni do roboty (usunięte przez administratora)l*ć w Internecie głupoty

pola

..od jakiegoś czasu produkty Keeeper są znacznie lepsze jakościowo. Oby tak dalej !

Czy Keeeper Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

HR

karta MultiSport podobnie jak dodatkowa opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe znajduje się w ofercie benefitów

Tata

Patrzcie jak świetnie sobie radzi produkcja mimo że brakuje ustawiaczy,nasypowych i paletowych. Jeszcze raz gratuluję.

Dziwisz się że ludzi z weryfikacji traktują innych jak traktują a co niektórzy nie potrafią liczyć do 10 a weryfikacja jest po to żeby wyłapać takie błędy i ich uświadomić

Helmut

Zarobki magazyn 2600 plus 200 na rękę 2100

nikt
@Helmut

to zrób uprawnienia UDT i pracuj na magazynie wysokiego składowania to zarobisz więcej ... proste.

Mikołaj

Student 21 lat, który umiie pracować szuka pracy na 2 miesiące. Ile zł za godzinę może dostać? Czy są jakieś premiję? Rozumiem, że są wyyjątki, ale czy naprawdę jest tak zle, jak piszą w opiniach?

Albundy198

Witam. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać jako ustawiacz

Hello
@Albundy198

w zależności od doświadczenia, stawki są różne

Grosz
@Hello

A stawki różne czyli rozumiem że od 2200zl do 5000zl tak? skoro różne!!??

@Grosz

Zapraszam do złożenia CV, na spotkaniu rekrutacyjnym przedstawiana jest oferta pracy

Grosz
@HR

No już biegiem składam taki głupi nie jestem tam jest straszny przemiał ludzi odchodzą i przychodzą.

złotówka
@Grosz

RÓŻNE - sprawdź w słowniku jak nie wiesz co to znaczy.

Ciek

Witam bylem na rozmowie kwalifikacyjnej mam duże doświadczenie jako ślusarz narzedziowy/ monter form i wszystko ok powiedzieli mi że w ciągu 3 dni oddzwonia i powiedzą czy mnie przyjmą czy nie. I minąły 2 miesiące i nic.Gratulacje za profesjonalizm jeżeli nawet nie chcieliście mnie przyjąć to wypada dotrzymać słowa i poinformować o decyzji gratulacje dla kierowników których poziom jest niższy niż podloga

Ja1

Ostatnio zostałam przyjęta na magazyn. Dużo pracy, ale wszystko mi wytłumaczono, atmosfera w porządku, fajni ludzie.

Ooooo

Czy w tym roku firma przyjmuje Na magazyn/produkcje pracownikow tymczasowych na wakacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.