Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Moni

Przecież widać, że to jedna osoba pisze, czas dodawania ten sam i wpisy na tę samą modłę, jakim frustratem trzeba być. Pozdro.

Mirek

Czy przy zatrudnieniu jest wymagane zaświadczenie o niekaralności?

Sentino
@Mirek

a co martwisz się że nie masz szans? zadzwoń do kadr i zapytaj. albo na glówny firmy i cię przekierują

Mirek
@Sentino

Raczej chciałbym wiedzieć żeby niepotrzebnie się nastawiać pozytywnie

velo
@Mirek

nie kojarze, żeby ktoś o nie pytał na rekrutacji u mnie

Sentino
@Mirek

no to się nie nastawiaj tylko po prostu zapytaj u źródła to będzie najpewniejsze

Bilbo
@Mirek

A w jakie stanowisko konkretnie celujesz? pytam tak tylko z ciekawości

Xd

Jak odjedzie wódz to dopiero wam się oczy otworzą. Atmosfera jest nie do wytrzymania a będzie jeszcze gorzej. Proponuję założyć szybko związki zawodowe zanim wejdą kolejne dobre zmiany i powstanie (usunięte przez administratora).

marek1989
@Xd

Dziwne, że wpisy na tej stronie dotyczą prawie tylko magazynu. Chyba nie jest aż tak źle? Czy w innych działach też są takie problemy ?

Xd
@marek1989

Marek w innych działach są prawie sami Ukraińcy i cieszą się że mają prace. To tak jak Polacy na ogórki jeździli - spałeś w namiocie ale nie narzekałeś. Firmy przepychają się w oferowaniu benefitow i możliwościach dla pracowników a tu co chwilę nowe twarze i na święta dostajesz paczkę za którą jeszcze musisz zapłacić.

Kocur
@Xd

W sumie tu nic się nie zmieniło bo nadal (usunięte przez administratora) dla Niemca XDD

Były
@Kocur

Ciesz się że nie pracujesz u Polaka w Polsce bo by Cię zgnoił, jeżeli Ci tak źle to przenieś się do takiej samej prywatnej firmy w Polsce i z (usunięte przez administratora) nie będziesz siedział po kątach tak jak teraz.

student

fajnie, że pamiętacie o studentach i dajecie nam grafik.... Ukraińcy z agenci zajmą cały grafik a dla swoich już pracy nie macie. Po co w takim razie przedłużaliście umowy i w mailu zaznaczyliście, że skontaktowaliście się tylko z wybranymi jak to i tak nie ma znaczenia bo tej pracy nie mamy. Sytuacja jest trudna na świecie, ciężko jest znaleźć prace a tym bardziej studentom, którzy jednak wolą taki system jaki obowiązuje tutaj. Dajcie też szanse studentom możliwość pracy jak już mamy podpisane umowy z wami. Mowa tutaj o dziale produkcji. Pozdrawiam.

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Mag

Chłopie naucz się pisać bo do " leurla" cie nie wzma :)

Nodek

Ojoj ale tutaj czepialstwo panuje ;) i po co to tak? nic lepszego do roboty nie masz?

Ale proszę nie ubliżać ludziom którzy tutaj zostają .czy ktoś ubliża tym co odchodzą ? Przykre.... jak można napisać ze zero ambicji , a moze tak się zastanow nad tym ze niektórzy noe chca odchodzić, bo wola znane i wiedza se mogą sobie noe polepszyć . Nikt nikomu nie zabrania zmieniac pracy , ale aby na lepsza . I zależy tez pod jakim kontem się patrzy kolego , czy kasy , czy atmosfery . Sa młodzi którzy chca spróbować dalej i sa ludzie już starsi którzy lubią ta prace . A jesli chodzi o pseudo vice to dlaczego nie powiesz mu ? Przeciez to takie proste . I nie używaj liczby mnogiej bo resztę ludkow można urazić . Miłego dnia

Nevec

Fajnie że ktoś wpadł na to żeby obronić resztę bo już sam miałem zamiar to zrobić. Też mnie to bardzo uraziło i jak najbardziej rozumiem że komuś moze sie podobać albo nie, nikt nikogo do pracy nie zmusza. Każdy z nas może mieć inne wymagania i oczekiwania i jest to jak najbardziej normalne, w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Ale to żaden powód do ubliżania sobie nawzajem i obrażania, bo to nie jest niczyja sprawa jakie ktoś wybory podejmuje i czy idzie gdzieś indziej tam, albo tam, albo czy zostaje tutaj. nikt prawa nie daje żeby to oceniać.

Piotrunia12

Kochani ...doradźcie jak dojechać,jakim transportem dojadę na Mokra 3 Nie mam samochodu niestety ????????

@Piotrunia12

autobus miejski nr 61 jeździ więc najlepiej tym. ale polecam też stronę jakdojade i ustawic sobie prosto z domu całą trasę

@Piotrunia12

no albo taksówka również wchodzi w grę :) ale to juz nie moja broszka zrobisz jak uważasz

@Zmora

Słyszałam że można dość gdzieś lasem?

@Piotrunia12

jeśli bardzo chcesz chodzić na nogach to nie ma ku temu przeciwwskazań

@Zmora

Ale mi odpowiedź...

sjp
@Piotrunia12

ahaha chyba nie masz nie tylko samochodu skoro pytasz na gw jak dojechać

baggy
@sjp

Serio, po miesiącu wykopujesz wątek tylko po to, żeby się do kogoś doczepić?

Stop
@sjp

Tobie ewidentnie czegoś też brakuje. zaczyna się na m i kończy się na (usunięte przez administratora). mam nadzieję że podołasz takiej zagadce

Kamila

@Alfa ale jest normalnie miejsce na wypoczynek?

Beta
@Kamila

Tak , jest pokoj dla matki i dziecka

Name
@Kamila

a co to znaczy normalne miejsce na wypoczynek? bo brzmi jak jakieś wakacje ;p normalne miejsca na przerwe są wydzielone jak w każdej pracy, nie ma tam nic nadzwyczajnego

Osa
@Name

Normalne pytanie...wypoczynek =/= wakacje I nie, nie w każdej pracy są wydzielone, ja musiałam jeść obiad w kanciapie konserwatora swego czasu, bo nie było gdzie usiąść.. Mówię oczywiście o poprzedniej pracy, nie o keeperze

Name
@Osa

no to lipe tam trochę miałaś. może dlatego ze tutaj tak jest dobrze to nie wyobrażam sobie jak może byc inaczej, nigdy nie miałem takich problemów w sumie

sjp
@Kamila

wypoczynek-odpoczynek każdemu mogło się pomylić ;p

Bismarck

jest u was opcja zjeść coś ciepłego, a nie tylko o kanapkach cały dzień? jakiś bufet czy coś?

Alfa

trochę przesadzileś ;) @Bismarck są stołówki pracownicze i są automaty z żywnością które można podgrzać

@Alfa

czemu moje podziękowanie znikło?

@Bismarck

a ja wiem? nie mnie pytaj, nie odpowiadam za usunięcia opinii itp.. nawet nie wiem kto to robi

@Alfa

to było pytanie do eteru, wiem, że to nie ty. po prostu sie zdziwiłem

@Bismarck

ale byłem oznaczony, więc przyszło mi powiadomienie, a więc wszedłem i odpowiedziałem. tak to czasem tutaj jest

Timo
@Bismarck

Wiem że nie za wiele czasu minęło ale może decydowałeś się na rekrutację????

@Timo

wysłałem cv przez strone, ale na razie nie ma odzewu

@Timo

ale to było kilka dni temu dosłownie

Timo
@Bismarck

No to nic dziwnego, że nie masz jeszcze odpowiedzi

Wróbel
@Bismarck

no to zdecydowanie trzeba dać im jeszcze chwile, zazwyczaj trwało to około tygodnia

Murzyn

Nie polecam przechodzić na umowę o pracę. Więcej zarabiają ci agencyjni. My podobno mamy lepiej bo mamy socjal i umowę przez firmę. Idę do firmy na wozkowego za tysiaka więcej i bez nocek i weekendów.

Fair

to zmień i wypad a nie jojczysz tutaj jak to nikogo nie interesuje, liczysz że cię po ramieniu poklepią czy co??? mi to np przeszkadza jak się takie bzdury tu opowiada bo ja nic do tej pracy nie mam i dobrze mi tu.

Kazik

@Kaczy pewnie sam masz coś na sumieniu, że zrzucasz podejrzenia na innych

Kazik

A o RODO to się zapomniało, co?

Nie rozumiem dlaczego pierzecie brudy tutaj na forum ? Czy nie potraficie otworzyć gęby normalnie w pracy i prosto komuś w teraz ? A zebrania? dlaczego nikt wtedy kopary nie otwiera ,tylko siedzi cicho ? Te płacze i lamenty to az żenujące jest . Tak zachowują się dzieci w przedszkolu którym jest złe bo siedzą bo złej stronie piaskownicy z łopatka i wiaderkiem której noe chcieli ???? No ludzie ,zacznijcie się zachowywać jak dorośli ???? komentarz typu „ On tam jest a powinien być gdzie indziej „ masz obiekcje , idź z tym do przełożonego ????????‍♀️to jest zakład pracy w którym wykonujesz polecenia, proste . Jeden awansuje , drugi dostaje lepsze zadania , jeszcze inny gorsze . Tak zawsze było i będzie . Pracuj a noe będziesz miał problemow ????

Nie rozumiem

Nie rozumiem ciebie nick bądź odważny i się przedstaw dobrze każdy wie że nie jesteś z poza firmy

Ona

Co autor mial na mysli "pracoj a nie bedziesz mial problemow''? Pozwolcie ludziom pracowac. Firma zmienia sie na lepsze lecz kosztem ludzi. Nowi co przychodza dostaja 17.80 stary pracownik 16.10 polecam prace dla nowych.

No więc : - nowy magazyn nowoczesny, są toalety ( wiecznie połamane lub brudne), duża stołówka ( choć i tak bywa, że nie ma na niej miejsca bo siedzą tam ludzie oczekujacy na koniec lub poczatek pracy), przerwy są 20 minutowe choć przeważnie i tak każdy sobie przedłuża, szatnie to istny wymysł szatana bo uczeń w szkole miały problem żeby pomieścić się w tych szafkach, spory kawałek między parkingiem a nową halą, stary magazyn zimą to temperatury 6-11 stopni (głownie przez szczelność bo w niektóych miejscach można miedzy podłogą a ścianą przecisnąć małego człowieka ale firma daje kurtki i posiłki regeneracyjne),w stołówce są automaty z kawą i kanapkami, mikrofalówka i lodówka choć nie polecam niczego zostawiać bo często tam coś znika, brygadziści, zastępcy i kierownik (liczba poj. dla kumatych) mega w porządku. Wypłata? nierównomierny wkład pracy i płacy.

Kayo

Jak wygląda kwestia godzin pracy w administracji? 8-16 standardowo?

@Kayo

No akurat nie. Znaczy można pracować od 8-16, ale ogólnie to sobie wybierasz. Masz rozpocząć pracę między 6-10 i analogicznie od tego 8 godzin

Kayo
@Mina

Ooo, to spoko, dzięki bardzo

Kashka
@Mina

I to dotyczy wszytskich pracowników biurowych?

Kashka
@Kashka

W sumie nie wiem z jakiego powodu miałoby być inaczej, ale wolę dopytać

@Kashka

Oczywiście, przecież bez sensu byłoby to wybieranie poszczególnych osób :)

@Kashka

I rozumiem jak najbardziej, jak nie znasz firmy od wewnątrz to wszystko może być ciekawe, a co firma to inne praktyki.

Ciekawy

Jak wygląda praca w kontroli jakości? Zarobki dobre? Jaka atmosfera? Jest szansa na rozwój?

@Ciekawy

Dokładnie przypinam się do pytania ?!

Vito

W niedalekiej przyszłości myśle nad rozpoczeciem pracy w keeperze. jestem jednym z tych zmotoryzowanych. zastanawiam sie czy jest tam gdzie auto postawic? nie ma z tym problemu? a moze są jakieś inne lepsze opcje na dojazd do roboty

TenTeges
@Vito

Tak jest parking ale trzeba zasuwać od niego spory kawałek zeby dojsc na nowa hale magazynowa :) Bo pod nowa hala moga parkowac tylko Ci z biura oraz zarzad :) Wiec nastaw sie na bardzo dlugi spacer zarowno przed praca jak i po pracy bo mimo otwarcia nowej hali magazynowej wciaz nie jest czynny parking dla zwyklych pracownikow-co dla mnie jest smieszne bo juz mija chyba z 4 miesiac od otwarcia a parkingu jak nie bylo tak nie ma..

Vito
@TenTeges

Spoko, kawałek podejść mogę na spokojnie, jaka to odległość mniej więcej?

Bambino
@Vito

lepiej iść z parkingu kawałek niż zasuwać prosto z domu ;) faktycznie straszny problem. Mi tam to wcale nie przeszkadza a to już takie czepialstwo na siłe jest

@Vito

Ja też uważam że kawałek drogi do przejścia jest spoko ale h...we jest to że musisz czekać do końca zmiany na nowym magazynie tam się odbić kartą na wyjście z firmy i dopiero możesz udać się do bramy głównej do której jest około 500m nikt z prezesów nie pomyślał o takiej sytuacji gdyby podczas pokonywania tego 500m odcinka uległ byś wypadkowi. Teoretycznie nie powinieneś znajdować się już na terenie zakładu. Rozwiązaniem powinien być zegar wejsciowo- wyjściowy umieszczony przy głównym wejściu przy ochronie

Nowyx

Czy orientuje się ktoś czy praca w weekendy na magazynie zwłaszcza w niedziele jest dodatkowo płatna??z tego co mi powiedzieli inni to nie ma dodatku za ta prace w niedziele a jedynie oddają wolne w tygodniu

Jest
@Nowyx

Dokładnie tak jak mówisz, po prostu pracujesz w niedzielę za taką samą stawkę jak w tygodniu. Po prostu zamiast wolnego w weekend masz wolne np w środę ale dodatku żadnego za to nie ma ;) po prostu czterobrygadówka

Czy na produkcji albo magazynie są również zmiany nocne?

Chłopie

Cały zakład pracuje bez przerwy 24h/7 system czterobrygadowy świątek piątek czy niedziela lecisz do pracy zarówno na magazynie jak i produkcji.

@Chłopie

Okej, dzięki

@Chłopie

A jest dodatek za pracę w godzinach nocnych?

Ramen

pewnie ze tak. 30 % dodatkowo wpada za nocne godziny także nie jest źle

@Ramen

Okej, dzięks

On

w zeszlym roku zaczalem prace na produkcji. jak na razie to w sumie jest w porzadku. ludzie sa spoko atmosfera niezla wiec i latwiej sie tam wdrozyc i ogolnie zaczac prace. z wyplata sie wszystko zgadzalo to co mialo byc to bylo. oby juz tak zostalo bo planuje tu raczej dluzszy staz pracy wiec mam nadzieje ze wszystko sie tak potoczy

Zumba
@On

a jak ogólnie oceniasz prace na produkcji samą w sobie? pracowałeś już wcześniej na jakiejś? masz jakieś porównanie?

@Zumba

tak, ale w zupełnie innej branży, jest spory przeskok, bo to była zupełnie inna kultura pracy. pracę tutaj polecam, ale wiadomo, to moje odczucia.

Max
@On

a jak tam zarobki i dodatki? też jest się czym pochwalić? nie pytam wiadomo o dokładną stawkę czy świstek z wypłaty tylko tak ogolnikowo

@Max

zarobki w porządku, wiadomo, że zawsze chciałoby się więcej, ale nie narzekam. dodatków jest sporo, ZFŚS, paczki świateczne, dofinansowanie Multisporta, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pewnie coś pominąłem.

Max
@On

no to całkiem nieźle się to wszystko przedstawia i w razie rekrutacji chyba warto się tą firmą faktycznie zainteresować

@Max

myślę, że tak, ale to kwestia indywidualna

Stark

Wszystko fajnie fajnie ale dla mnie też ważna będzie kwestia finansowa. wiadomo nie samej podstawy itd bo to kwestia indywidualna o takie rzeczy nie pytam. chodzi mi raczej o formę jakiś nagród albo premii? Czy Keeper oferuje coś takiego?

@Stark

Są premie uznaniowe, ale one też są indywidualne bo uzależnione od kilku czynników

@Tony

Od jakich konkretnie jeśli można dopytać o szczegóły? bo nie ukrywam że mnie to ciekawi

@Stark

Generalnie od oceny twojej pracy, więc czynniki takie jak wskaźniki KPI, frekwencja, reklaamacje

@Stark

Wskaźniki KPi to z definicji Kluczowe wskaźniki efektywności, tak dla rozjaśnienia, jeśli nie słyszałeś takiego określenia

@Tony

Nie słyszałem, ale dzięki że od razu mówisz. Trochę mi to rozjaśnia sytuację ogólnie jak wygląda kwestia premii także bardzo przydatne info

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.