Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Xxx

A no jest, stroche stara bo juz pruchno sie sypie i krzywy nos wiec czy fajna to sam musialbys ocenic ale chetna na stowe

froddo

Jest tu jakaś fajna chętna najlepiej mężatka?

Zyczliwa

Podejrzewam ze nikt zadnego scierwa o kims niewinnym by nie napisal. Mowa o tych ktorzy sobie na to zasluzyli.

fajna ona

Zazdrościsz koledze powodzenia pewnie sam nie masz go wogole....skoro się podoba dziewczyną i ma gadane jaki masz problem??Widocznie ma w sobie to coś ...

basia

Jak wyglada praca na tych kanapkach? Co się tam dokładnie robi, są jakieś działy czy coś? Czy poza Polakami pracują tam inne narodowości? W jakich godzinach się pracuje? I co tam narbadziej dokucza?

onaa22222

Widać, że ludzie którzy tutaj siedzą i piszą te ścierwa nie mają żadnych skurpułów ... Nie pomyśleliście, że brednie które tutaj wypisujecie mogą kogoś skrzywdzić ? Po co na forum robicie sensacje z czyjegoś prywatnego życia ? Czy chcielibyście przeczytać tutaj coś o swoich mężach/żonach/ dzieciach ? Podejrzewam, że do połowy z was to nie dotrze . Wydaje wam się, że jesteście anonimowi to możecie krzwdzić innych ludzi. Pozdrawiam tych którzy mają jeszcze trochę oleju w głowie i wierzą tylko w fakty a nie w plotki wyssane z palca.

lincoln

witam a może ktoś wrzucic mi nr do Nigela bo posiałem gdzieś a jest mi teraz potrzebny pilnie?z góry dziękuję

@lincoln

ja nie mam wiedzy o northampton bo tam nie mieszkam jedyne co moge zrobic to poszukac w necie ale to samo mozesz zrobic i ty z polski

Mała_Mi
@brother

dołączam się, sama tam nigdy nie mieszkałam więc nie pomogę.. Pozdrawiam! ;)

Dzięki Mi,dzięki brother!

nocka

jest jedna dziewczyna czesto ja widze na 4. blondynka mloda. nawet fajna tylko nie wiem czy do niej zagadac bo podobno ma chlopaka i kiedys pracowal w greencorze. co myslicie na jej temat?

ona

to po cholere pytasz o niego tutaj ? wpieprzasz sie z butami w czyjes prywatne zycie i co cie ono obchodzi ? chcesz sie zapytac co u niego to podejdz i sie dowiesz.

@ona

Nieśmiałabym, takiemu przyjemniaczkowi co to ledwo odchamił się,a jeszcze gdzieniegdzie słoma z "naików" wystaje!Nie w moim typie i guście, zero kultury i ogłady wobec kobiet!

Mnie on nie pasi.

kiciaaaa
@kicia

a który serwisancik ci pasi? skoro adrianek nie:)

bubub

kicia a ty co lecisz na niego ? podejdz zagadaj, na pewno nie odmowi tylko pozniej nie placz jak skonczy sie na jednym razie a greencor bedzie mial nowa sensacje

kicia

jaką nową miłością?? to juz nie Anetka? ohhh my good w sumie czego innego mozna by bylo sie po nim spodziewac:)przychodza nowe i napewno znajdzie sie jakaszainteresowana:D w sumie nie tylko dla niego :) napewno inni koledzy `szczęsliwi` tez sie załapią

bubub

nie ma zadnej nowej milosci :D

kicia

Jak tam nasz kolega się miewa zakochany Adrianek :))

@kicia

chyba po staremu..teraz przyjeli około 23 osób z czego chyba z 15 cyganów z czego moze zostało z 5 albo nawet i nie hehe ;]

bene

Dzięki brother!A nie wiesz czy induction to bardzo trudny, czy została stara wersja? Pomyślności!

Babo

Hi hokoloko, na 15- stce piszesz o Edytce W. Takiej czarnej, szczuplej wysokiej? Z lekko wysunieta do przodu szczeka?

brother

ambitions jest na deptaku na rogu skrzyzowania na tym samym co bank barclays..przez jakiego ''foxa'' pracowales?? pierwsze słysze..z tego co wiem to są tylko dwie agencje amb. i angel..powodzenia

@brother

Dzięki raz jeszcze.Pracowałem w 2014 przez "Fox Resourcing " z Northampton.A co jest , o ile jeszcze jest ten kontener przy bramce,tam gdzie stoją bramkarze!Aha no i czy w tym amb. jest ktoś co po naszemu mówi.

babo
@bene

Hei Bene, na 15- stce piszesz o Edytce W. Takiej czarnej, szczuplej wysokiej? Z lekko wysunieta do przodu szczeka?

@babo

tak w amb. jest jedna polka

brother

bene ambitions przyjmuje praktycznie co tydzień a bynajmniej tak było przez ostatnie tygodnie co tydz przychodzili nowi angel jeszcze nie przyjoł nikogo w tym roku..dłużej niż 3 tyg nie bedziesz czekał na prace w ambiszynie tak myśle powodzenia

@brother

Dziękuję Tobie za odpow.Gdzie jest ich biuro gdzie przyjmują?Czy tam w tym kontenerze przed wejścem?Bo ja pracowałem przez"Foxa" do końca 05.2014.i w tym kontenerze wydawali indentyfikator ze smyczą.Jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu to odpisz "brother".Jak już będę na miejscu, to jakoś odnajdziemy się i Tobie osobiście podziękuje,honorowo i po polsku.

bene

To znajdzie się jakaś kulturalna osoba, która odpisze i udzieli mi odpow. na moje pytanie z30.032015.Bo jak na razie to tematem wiodącym jest " doopa Maryni i Jaśka".Żenada, to widać i słychać nawet w RP.

Mała_Mi
@bene

Aktualnie Ambitions przyjmuje ludzi do pracy. W biurze jest Polka, wystarczy złożyć aplikację :)

@Mała_Mi

Dzięki Mi.Jeszcze poproszę Ciebie i brothera o jeszcze jedną pomoc.Prosze o jakieś namiary na linki inter. dotyczące wynajmu pokoju w Northampt.W 2014 to mieszkałem Kettering i trzeba było dojeżdżać!Po 5f. za 2 strony.I dlatego bardzo proszę o tą prośbę,Was proszę jak również innych mogących pomóc!

tocka
@bene

a jak wygląda ta polka? czy są wciąż aktualne oferty do Greencore Sandwiches?

@Mała_Mi

Bardzo Cię proszę M.Mi, o maila z wiadomością o pokoju 1-osob,może ktoś coś będzie mówił,że jest lub że ktoś ma!Jeszcze raz dziękuję za Twoje wcześniejsze posty.

Zyczliwa ;)

A to z pierwszej hali lalunia taka jest linka 9, ktorej od kilku dobrych lat nue uklada sie w zwiazku a dalej w nim tkwi a na boku szuka rozrywki z innymi zonatymi i do tego mlodszymi. Najpierw udaje dobra przyjaciolke a jak facet zerwie znajomosc to zaluje ze nie zdazyla dupy dac! Takze trzeba uwazac na takie "przyjaciolki od serca" naszych mezow

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches