Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Janusz

Trochę inny temat napiszcie co myślicie o sklepie i zakupach w sklepie Biedronka?

Arek

Tak to prawda co Goryl napisał wyżej odbębnic godziny i do domu wiem to z życia i pracy tam przez 6 lat

toooo

@goryl To jest zakład pracy chronionej - biorą każdego. Wielu idiotów tu pracuje, niewiele od nich się wymaga. Warunki są znośne. Dostaniesz fartuch i czepek. Jak będziesz sprytny to nawet niezbyt znoszone buty bez grzyba. Ważne żebyś miał na początku zapał do pracy i nie wdawał się w durne rozmowy, a być może zidiocenie cię ominie i zrobisz karierę w Firmię.

zdzisław

trzeba być [usunięte przez admina] żeby się nie dostać przez agencję do Greencore

Ślepy

Witam wszystkich ma pytanko czy koło wrzesnia w worksop będą tam przyjmowali

BART
@Ślepy

najgorszy szjas ta firma ,ta (usunięte przez administratora) Polka manager -robi z Polaczkow smieci totalnie jak w obozie za niej--odradzam to firme kanapek -za 6,31 i masz tylko zapwenione 4g pracy na tydzien---to (usunięte przez administratora) ta polka do kanalu z nia.A jak podskakujesz w firmie to polakow zaraz zwalniaja ......wstyd ze narod polski tak sie poniza

olusia1980

Potrzebuje transportu no Greencore na 15 z Newarku moze ktos zna kogos ma wolne miejsce

zosia krysia marysia

Witam ja dostalam sie na higiene ale nie stety to nie jest takie proste trzeba przejsc przez agencje zaliczyc mnostwo testow i praca polega na tym ze pracujemy 7 godzin od 15 do 22 to sa stale godziny najpierw 3 godz higieny a potem 4 stania przy tasmie.nie jest tak latwo bo u mnie 3 osoby nie przeszly :

LILKA

Mam pytanie jak dostac pracę na Higienie czy trzeba przez te wymienione agencje ? no niechce pracowac przy tasmie Z góry dziękuję!

Martyna

a jak ktos potrafi słabo angielski co do tych kanapek można isc bezposrednio do fabryki i dostane sie, jak myslisz?

www
@Martyna

bezpośrednio do fabryki to cie nawet nie wpuszczą jeśli nie jestes pracownikiem musisz zacząć przez agencje angel albo ambitions

B
@www

to jest (usunięte przez administratora) a ta Polka ciebie zajedzie -omijac jak najdalej to firme bo za 6,31 godzinowa stawka i mzoe do 120f na tydzien zarobisz (Abiszyn agebcja omijac jak najdalej tam rzadzi dziewczyna Polka )skatuje ciebie na smierc ,za nim chesz tutaj przychejac to sie zastanow 9widzialem rozne rzeczy ,ale takie ponizenie Polakow to wstyd -w pracy nie masz kumpli kazdy ciebie zleje .

Eliza

witam was serdecznie :) w okresie wakacyjnym zamierzam przyleciec do uk do worksopu . słyszlalam o pracy w kanapkach , aby sie tam dostać trzeba potrafic swietnie język ? Prosze o odpowiedz ;)

wujek samo zło
@Eliza

no ja mysle,że za niedługo ambitions będzie wymagał świetnego języka a nawet studiów w uk aby móc pracować u nich heh...jesli mówisz po angielsku to omijaj kanapki szerokim łukiem a jeśli musisz tam pracować to staraj sie przez Angel bo ambitions to beznadzieja

Pppppppp...:-)

Ludzie wam to sie kompletnie nudzi ciagle gadacie o życiu innych czy wy nie posiadacie swojego życia prywatnego..? Jakieś romanse wam w głowach a kogo to obchodzi czy na dwójce czy na jedynie moze być nawet na trójce....

gosc

gdzie znajduje sie agencja w ktorej rekrutuje Patryk?

123jdj

ludzie jesteście żałośni ... wchodzicie z butami w czyjeś prywatne życie. Mam nadzieję, że Was też to kiedyś spotka .. Hieny szukające sensacji. Ja jakoś żanego romansu nie zauważyłam może dlatego, że ZAJMUJĘ SIĘ PRACĄ a nie rozglądaniem po linkach

marii

szukam agencji w Bristolu ktora rekrutuje do sandwitch greencore rowniez w Bristolu

hhhhhhhhhhhhh

a Ty skąd wiesz, że to od razu romans ? Sami zainteresowani Ci o tym powiedzieli ? Nakryłeś ich w łóżku ? Czy widziałeś jak jedno z drugim rozmawia i reszte sobie dopowiedziałeś ? No tak jak nie ma co robić w pracy to trzeba sobie popier ... na forum

@hhhhhhhhhhhhh

a ty skad wiesz ze nie mam co robic w pracy i ze w ogole tego dnia o tej godzinie jestem w pracy ty tepa... :) bardzo dobrze wiem z kim pisze ty...

blablabla

nowy romansik na dwójce ? Ciekawe czy mamy na myśli tą samą osobę ... Serwisant czy pracownik linki ?

marii

juz nie wiem czy szukasz agencji Ambiszyn w Bristolu czy w Worksop?

zwk

czy ktos moze powiedziec konkretnie gdzie znajduje sie agencja Ambitions w Bristolu? na jakiej ulicy?

Patrzac z perspektywy czasu, ile juz tam pracuje na nockach stwierdzam ze ta fabryka to jeden wielki syf, zaczynajac od tego jak ludzie sa traktowani ktorzy pracuja przez agencje ambiti...konczac na tym ze ptacuja tam sami babiaze i ... Maja kobiety zony a jeszvze im malo, a te naiwne dziewczyny glupie ktory nie zwracaja uwagi na to ze mogą komus zwiazek zspsuc..nie maja tupetu.Widze co sie dzieje na hali 2na nockach..nowy romansik ...:)))) w roli glownej z ....

ktosia

nie wiem jaka o ulica ale wydaje mi sie ze Memorial Avenue . Niedaleko banku Barclays przy glownej drodze

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches