Opinie o Ocean Pearl (działalność zakończona) w Worksop

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ocean Pearl (działalność zakończona). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ocean Pearl (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocean Pearl (działalność zakończona) w Worksop

Izkaaaaaa Nowy wpis

Jeden wielki (usunięte przez administratora) i ludzie falszywi.Krotko i na temat.Montaz to poprostu same kapusie.pozdrawiam Moje sugestie dla Ocean Pearl: (usunięte przez administratora)

Marysia Hics

Wystarczy chyba to przeczytać, jeden wielki (usunięte przez administratora). To co pisze na tej kartce jest nie zgodne z kodeksem. Pozdrawiam nowych i chętnych w tym (usunięte przez administratora) [IMG]http://i63.tinypic.com/m8plbo.jpg[/IMG] http://i63.tinypic.com/m8plbo.jpg

Marysia Z Hics
@Marysia Hics

Ten link musi działać https://imageshack.us/i/pm6KQeraj

Nowa może Nowy wpis
@Marysia Hics

jakie stanowisko z biurze Pani zajmowała? Staram się o przyjęcie do administracji Firmy, interesują mnie zarobki, atmosfera w pracy czy można liczyć na szkolenia?

Patryk Nowy wpis

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Jak się dobrze pracuje to w każdej pracy będzie człowiekowi dobrze.

Arek Nowy wpis

Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ocean Pearl (działalność zakończona), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kobra

Pani( Agato) proszę podać podpunkt w którym jest to wyszczególnione ponieważ ja nie posiadam tak smutnego życia jak Pani lub tudzież Panno.. żeby z nudów prześledzić cały regulamin ,gdyż nie mam na to czasu, chęci ani siły :D Odpowiadając na pytanie o rekrutację wystarczy podjechać do firmy zajść do biura i już pracujecie więc.. Pozdrawiam cie Dorotko:*

Agata

Pojawiło się wiele opinii, które naruszają regulamin serwisu, dlatego chciałabym, żebyście się z nim zapoznali, zanim umieścicie komentarz pod wątkiem o firmie Ocean Pearl. Tutaj link do regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin Ponadto, prosiłabym Was o merytoryczne wypowiedzi, które są stricte związane z pracą w tej firmie.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutację?

karol
@Zainteresowana

A ty nie czytasz opinii o tej firmie ,gdzie się pchać .

@karol

jest fajnie ,mysle ze dlogo tuta nie popracuje .czytaj olahola .tak tutaj jest

Iza
@Zainteresowana

Idź lepiej do biedronki

badi
@Iza

Na pewno więcej zarobi w tej biedronce i mniej wku..nia

Luiza

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy?

olahola

Praca porażka, nie ma szansy na umowe pod firme i nie ma zadnych bonusów- tylko 100 zł brutto jak masz frekfencje 100%, nie można iśc nawet na jeden dzień urlopu ani L4. ludzi za nic potrafią wyrucic z dni na dzień. teraz firma nazywa się HiCS. umowy pod agencje na 2 tygodnie. najnizsza krajowa. w biurze z "kudłatym" ni da sie nic załawić. jest arogancki, przeklina do ludzi, wyzywa ich, nie szanuje i zle liczy wypłaty. ludzie w biurze to porażka. tylko pani D. i pani K. miały coś w głowach ale nie ma sie co dziwic ze odeszły szkoda było patrzyć jak się marnują. jest za to taka jedna co to ma fory i wszyscy wiedzą że ma romans z takim jednym mlodym koreanczykiem a wczesniej z jednym kierownikiem, ludzie widzieli jak się macają. chora atmosfera, szef koreaniec podobno częściami w ludzi rzucał. PIP i SNEPID cały czas, brak czystych rekawiczek, brak butów, a baba z BHP to jakaś niedouczona wariatka. długo pracowałam zanim sie zwolnilam ale jedno wiem na pewno, że gorzej trafic nie mozna.

eryk

O tych liderkach to szkoda pisać ,brak słów kiedyś się doigrają za te gnębienie ludzi ,każdej słoma z butów wychodzi .

@eryk

czym mniejsza tym bardziej zadziorna

Gruby potwór ta liderka

ciekawe za co ta premia te 300 zl

@anonymous

Te 300 zł za Te 300 zł jest za podpiepszanie pracowników w biurze ,bo chyba nie za ich prace Te 300 zł jest za donoszenie na pracowników w biurze ,bo chyba nie za jej prace .

@eryk

lepiej gdyby zwolnily sie wraz z kadrowym

@anonymous

Nie pozwalniają się ,gdzie będzie im lepiej .

@eryk

ciekawe do czego sa jeszcze zdolne

Ulka

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Ideałów nie ma!!

max
@Ulka

Szukamy,szukamy tych pozytywów u was w firmie ,ale nie znależliśmy .

DobryDuszek

Cześć.. Chciałabym podjąć się pracy u Was w firmie. Mam kilka pytań.. Jest to bardzo ciężka praca? Miałam duża przerwę od produkcji i na początek wolałabym się nie zajechać na amen. I ile wyciagacie miesięcznie netto? I czy to prawda że weekendy są wolne czy przyjmę się i znowu mnie zasypia weekendowa robota.. Z ostatniej pracy zrezygnowałam bo żadnego życia..

adi
@DobryDuszek

Nie polecam ,najniższa krajowa ,smród ,bez sobót ,bez niedziel ,ok 1750 na ręke i zapieprz jak to u koreańców.

Boski ada

Niby nie ma ludzi,nie zastąpionych tylko szukać trzeba dłużej

Iga

Dla dobrych pracowników wszędzie będzie dobrze

ola
@Iga

Wszyscy co mieli umowy pod firme ,właśnie się sami pozwalniali ,właśnie Ci dobrzy pracownicy .

Magdalenaaa

Już streszczam H****A i CIĘŻKA (z tym że powinni dodać C przed H w logo firmy) Pozdrawiam cyborgów

Zuza

Zastanawiam się jaka musi być atmosfera w firmie skoro na forum jesteście tak wulgarni.

Metalowa

Ludzie, ogarnijcie się!! Wszyscy bez wyjątku potraficie pisać brednie. Dlaczego żaden z Was nie przyjdzie do biura i nie powie prosto w oczy co Go boli? Wiadomo.. Kozak w necie pi*da w świecie. Gratuluje. Skoro kogoś tak bardzo denerwują "przydupasy" Koreańczyków to może zmieńcie pracę? Nikt Was tam siłą nie trzyma. Nie oceniajcie skoro sami pozostawiacie wiele do życzenia.

Jarek
@Metalowa

To się Pan kadrowiec zdenerwował widzę jak opinia tknęła o jego

wolf
@Jarek

OOOOOOOOOOOOOo dokładnie ,kadrowiec typek niby z ambicjami a trzyma się tam ręcami i nogami

nowy

Praca jedna wielka porażka, dawno nie widziałem takiej speluny i zbiorowiska tylu nierobów i alkoholików. Na początek wita Cię "LIDER" zero jakiegokolwiek zainteresowania, biały kaftan, i wysyła Cie na ta malarnie, daje Ci kilo papieru do łapy, i przez 8 godzin nikt nie spyta czy wszytko okej. Nikt nic nie wie, wszyscy maja wszystko w dupie, tylko LIDERZY chca byc fajni, o niczym nie maja pojecia, panosza sie jak swiete krowy tylko palcem wytykają, JEDNA WIELKA ŁAPANKA. W temacie biura, specjalistycznych badan co do pracy na malarni, nawet sie nie wypowiadam, bo szkoda czasu, brak słów. Ludzie miedzy soba się żala, że płaca niska, że nie dosc ze najnizsza krajowa, umowy smieciowe, to jeszcze i z tego ich okradają. NAPRAWDE NIE POLECAM

DESPERAT
@nowy

TY QWO (usunięte przez administratora) CHAMIE BEZ SZKOŁY WAL SIĘ

adi
@DESPERAT

A.aaaaa ,to Ci wszyscy wykształceni tak tymi kuwami rzucają gratuluje wykształcenia ,wykształcony Chamie !!!

Polka

Pracowałam tam. W biurze - ale bardzo krótko, 2 tygodnie. Wolałam być dalej bezrobotna. W ocenie tej firmy mój wrodzony obiektywizm zawodzi. Mam pewną wiedzę i nie mam pojęcia jak i dlaczego ta firma działa. Nie pracujcie tam !!! Chyba że w ramach przeczekania, na krótko. Nie jestem (aż tak bardzo) rasistką ale.... lepiej w Dino na kasie jak już

Jak tam jest

miki

Tak ,tam jest jak piszą inni ,jedno wielkie dno!

KKasia

Kilka słów ludzie z daleka od tego kurwidołka jakim jest firma HiCS!!! jeśli chcecie pracować w koreańskim pod (usunięte przez administratora) zapraszam do kudiego na rozmowę,praca w smrodzie i znoju wszyscy normalni pouciekali z tej firmy,już na wejściu wali kupskiem i spoconym kurzłym,jak pisała pani powyżej Sanepid oraz PIP przyjeżdża do tej firmy częściej niżeli dobry znajomy na kawę,pani z (BHP) jest jakimś ciećwierzem umysłowym która twierdzi że niema szkodliwych warunków,a pomimo to ludzie po zmianie wyglądają gorzej niż gdyby pracowali 16godz w kopalni

barej
@KKasia

A ten personalny na pewno jest z Pisu ,

Ocean Pearl (działalność zakończona)