Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

mondziol

Patrycja przestan tak latac za Adrianem bo robisz z siebie posmiewisko :)

sensei

Robota jak robota nogi trochę bolą,trzeba się ciepło ubrać bo jest zimno a tak poza tym to nie jest aż tak źle.Pracuje tam jeszcze jaszczur na prepie? gość co tam robił to było niepojęte.Więcej takich ludzi! Pozdro morda na kibicowskim szlaku!

Artur

wie ktos moze jak sie nazywa taka dziewczyna robi w tadku w bialych wlosach

jachu

wie ktos co nowego na lince nr 3 na nocnej zmianie ? jakies nowe milosci ? :-)

kakao

Chciałem Ci Andrzejku napisać, że dla ludzi jesteś zerem a nie wajzerem

t

Kurde mam sraczke po pierogach z polskiej restauracji jadłyscie już tam?

koko
@t

A co tam u Zimy słychać? Dalej tak kule toczy?

gg
@t

Ostatnioniezla szopa dwuch gachów się lało co tam pracują

pomoc

http://www.ambitionspersonnel.com/branches/jobs-in-worksop.php# 2 Newcastle Street Worksop Notts S80 2AT T. 01909 482277 F. 01909 482299

ilona

czy ktoś wie gdzie się mam udac jak bym chciała się zarejestrować do tej pracy ? bo w okol mnie wszyscy się zarzekali ze wiedza gdzie i pojada nawet a co do czego to wiem tyle ze worksop na jakims rynku agencja. Czy jakiś postcode ?

jjjjjj

ja slyszalem ze zwolnili 20 osob ale tych ktore pracowaly najkrocej, w sensie przyjechaly na wakacje

xxx

witam czy słyszeliście coś na temat zwalniania rocznych i dwuletnich pracowników przez ambitions z powodu nie otrzymania przez nich kontaktu z greencora??Ja słyszałem o dwóch takich przypadkach ale nie wiem ile w tym prawdy...

hahaha

najgorsza linka to 16nastka. jest tam kilka fajnych mlodych osob ktore pozdrawiam gdyby nie narzekajace baby z pania z serwisu ktora psuje cala atmosfere bylo by ok . cale szczescie juz tam nie chodze. nara

ona

nie, trzeba mieć staż pracy , zazwyczaj jest to kilka lat i szczęście bo raz na jakiś czas przyjmują na kontrakt ludzi z agencji ...więc na początku niestety ale czeka Cię umowa o pracę ale przez agencję ...

ktos

co was obchodzi kto z kim? nie macie swojego zycia tylko cudzymi sie zajmujecie! zal (usunięte przez administratora) wam sciska! "gigi" chyba ci sie za bardzo nudzi ze wpierdalasz sie w zycie innych! lepiej zajmij sie zamykaniem kanapek i sie stul bo to jest zenujace

wiecie może czy chlopak z prepa pracuje na nockach jest wolny? Wojtek chyba ma na imie?

ona

kto kasuje te komentarze ? jakis kretyn ? pewno kretyn i to z greencora

TAkie raczej krotkie.

orka

czarny przy kosci, jakie ma wlosy dlugie krotkie?lysy,

gigi

Nie wiem jak ma na imie. Taki czarny przy kosci.

gigi

No wlasnie na Greencore niektorzy uwazaja sie za bogow, zwlaszcza Polacy w czerwonych czepkach. Jest jedna wajzerka w Angel, ktora ma sie za Bog wie co a jest pusta jak beben. Na 11 podobno taka chuda z jednym z depozytow.

orka
@gigi

z depozytów?ktory to?? jak on ma na imie? albo jak wyglada

rozbawiona

i tak najgorsza jest Milena z 8 linki, slyszalam obok pracujac jak krzyczy na ludzi , przeklina do starszych osob a co najgorsze uwaza sie za Pania greencora ktora najlepiej pracuje( stojac gadajac i krzyczac) .i nawet do toalety wyjsc nie mozna bo jako 1 wajzerka ma z tym problem! kiedys to nawet z tlumu sie nie wyrozniala ale jak widac czerwony czepek za mocno jej przygzal! tandetna dziewczyna.zero umyslu i wygladu.rob tak dalej a bedziesz miala 2 osoby na lince.

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches