Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

bene

Jak teraz ,czy jest praca na lince 2 9, lub 5 na rano!

Zyczliwa

Na tyle odwazna zeby brac sie za czyjegos chlopa a gdzie jej odwaga teraz?? Policja straszy ;D

tak to ja
@Zyczliwa

Na tej 9 to same (usunięte przez administratora) jedna taka tez pracowala,na lewo i prawo puszczala sie z ciapakami i z roznymi typkami , zreszta ja tez ja dymalem hahaha nie Monisiu niezla jestes w te klocki .... ale juz nie pracuje w greencorze ....

krinia

jednym słowem mowiac.jedno wielkie kure..o a wtyd to malo powiedziane ;D brak szacunku do samej siebie a nie mowiac jeszcze o tych co maja rodziny masakra to jakas patologia ;D

zyczliwa
@krinia

fajnie Agatka z 2 hali wyrobila sobie opinie i malo tego jeszcze nosi glowe wyrzej niz sra

krinia

o Martinie z nocki a Kasia to taka mala bladyneczka w krotkich wlosach

Prawda

Krinia o jakiej kasi ty mowisz i o jakim wajzerze?

krinia

hahaha u nas jak widze ta kolezanke Kasie mloda dziewczyna i takia pustka w glowie z 50l wajzerem stary dziad az obrzydzenie bierze flak co one widza zeby tak sie ponizac ;)

krinia

sajgon sam ześ wieśniak i łoś i naucz sie pisać i czytac ze zrozumieniem tu nikogo nie obchodzi kto ile zarabia ogarnij sie penero!

Życzliwa

Hala 1 Linka 9 ;)

Życzliwa

Kobietki pilnujcie swoich mezow. Jest taka stara sucz na nocce, ktora lubi młodszych i żonatych!

Prawda

Andrzej w polsce dom wybudowal i teraz go cyganom wynajmuje s tutaj sie stara o dom z konsilu i pewnie dostanie bo jego danusia taka chora a to zwykla pijaczka jest,chleje na umor nawet ja widac czasem pod sklepem,wiem bo ja widzialek kilka razy,a niby taka niepelnosprawna jest

Prawda

A widzialas ta babe andrzeja? On musi sporo wypic zanim na nia spojrzy a co dopiero jak z nia idzie do lozka...fuuuu

sajgon

kręci Cie zycie osobiste innych buraku ? pewnie jesteś jednym z wielu tych polskich wieśniakow co przyjechali tutaj i kozaczą ile to zarabiaja, jaka fura nie jeżdżą heh jesteście żałośni ...

sajgon

a co was to wszystko obchodzi ?

krinia

To ja juz Wam nie bede pisała co takie robią po tych nockach,jak wracaja do domu ;)mam taka kolezanke jedna co jak wczesniej pisalam ze romansuje z 50 latkiem co ma rodzine a ta mloda a glupia ze szkoda gadac jak mozna tak sie ponizac i w dodatku chlopak juz ja zostawil z 2 malych dziewczynek szkoda tych dzieci tylko

krinia

a jak nazwac takie? a andrzej wali wali ;)

@krinia

No tak myslalem:) Nie wierzylem ze on taki w tej swojej starej pijaczce zakochany :p

Prawda

No co z tym andrzejem z nocek?wali stara danuske po rogach czy nie?

jabol

które takie na nockach szukaja szczescia?

Xxxx
@jabol

Na nockach moze i tez ! Ale na dniowkach tez sa takie lafiryndy ktore (usunięte przez administratora)sie w czyjes Zycie ! Szukaja przygod !!!!!

Xxxx

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z greencora ktore szukaja szczescia !

Prawda

A słyszeliście ze ten andrzej serwisant z nocki z pierwszej hali ma romans z jakas mloda dziewczyna z drugiej hali?on ma chyba zone co nie,ale ona nie pracuje bo pije i ja chyba za to wyrzucili? Slyszal ktos?

BENDE

Sam zaklad tzn. Firma greencorne nie należy do najgorszych jak pracuje ktoś na kontrakcie jest naprawdę okej ;) Przez agencję odradzam szczególnie AMBITIONS PERSONEL z rudym na czele :D Co do atmosfery w firmie jak to w wielu innych zakładach trzeba uważać co się mówi i robi bo hieny tylko czekają :D Jak już ktoś zacznie tam pracę odradzam wszystko oprócz prepa :D Linki to tragedia tam mogą robić stare baby albo przygłupy po podstawówce :D I UWAGA W SZCZEGÓLNOŚCI na litwinów na veg prepie szczególnie na tą małą starą litwinkę :D Imienia nie będę pisał szkoda mi czasu :D w każdym razie wszystko co po ruskie to złe zawsze tak było i nic się nie zmieniło :D ps.STAŁO SIĘ TO SIĘ STAŁO :D

tomi

Greencore Smethwick, West Midlands B66 1BF, Wielka Brytania‎ zna ktos z nocnej zmiany nie jakiego menagera Martina??

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches