STOBART

Worksop

Opinie o STOBART

anonim 2009-03-20 10:52:09
haha a co wypowiem sie otoz ja pracowalem jesszcze w innovate logistic jakis rok temu zmienili nazwe na stobart!!! praca jest w miare lajtowa dla mnie byla ale ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polacy podkladaja swinie polakom masakra piuerwsza taka praca w jakiej bylem ktos ma lepiej ida [usunięte przez admina] od razu!!!!! no i 2 ciapuchy co nic nie robia bo ciapuchy nic im nie mozna powiedziec z przerwami tez jest lipa ktos sie spozni to od razu awantura a jak ciapuchy siedza godzine to jest ok!!!!!! jak sie robi norme jest dobrze najlepiej sie nie wywyzszac bo poniej beda chciec wiecej i wiecej! moze na poczatku mozna [usunięte przez moderatora] ale pozniej nie bardzo! aha no i z ubraniami lepiej sie cieplo ubrac!!! co do kierownictwa jest ok !! potrafi wiele zalatwic tak samo jak w biurach lee kitson ivan ludzie bardzo w porzadku!!!!! firma ogolnie lajtowa nawet mi sie tam podobalo ale takiego chamstwa wsrod polakow dla polakow nie wiedzialem!!!
Zostaw swoją opinię o STOBART - Worksop
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOBART