Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

marian

Ms Cars hmmmm no fakt czasem cena wysoka jak na przymkniecie oka za spaliny czy cos tam ale zawsze idzie sie dogadac czy tez naprawic to co trzeba. A jak ktos nie ma pojecia o samochodach lepiej jechac do angola bo potem sranie w banie ze powiedzieli ze cos zepsute i skasowali kilka setek a jak wiesz ze masz cos nie tak to napraw i tyle.

Lola

I ponoc wyrzucili tych 2 z nocki

Czy ktoś ma jakieś wolne miejsce w samochodzie na nocki ? czekam na odpowiedź, dwie osoby chętne :)

?

kto wie kiedy beda przyjecia na nocki,prosze o odpowiedz konkretna.dziekije

?

- 2013-10-07 11:33:37 Nie wiecie kiedy będą przyjęcia do Greencora ?jak przyjdzie pora na bidoki

?

Nie wiecie kiedy będą przyjęcia do Greencora ?

?

tak to własnie jest z takimi.........

?

Ja rowniez nie polecam tam robic motu jest to bardzo nie solidna fitma lepiej pojechac do anglikow niz robic u swoich rodakow pozdrawaim

?

Dajcie spokoj ludzie;to forum jest tak jak poprzednik powiedzial o prach a nie:!

?

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ROBIC MOTU W TYM WARSZTACIE TRZYMAJCIE SIE DALEKO OD TEGO WARSZTATU JA ZROBILEM TAM RAZ I TO BYL OSTATNI RAZ JAK TAM BYLEM.PO TESCIE NA MOT W MS CARSIE WYSZLO MI OD CHOLERY DO ROBIENIA W SAMOCHODZIE CHCIELI MNIE SKASOWAC 250 FUNTOW I MOT BEDZIE OK POWIEDZIELI NA WYMYSLALI SPALINY CHAMULCE I JESZCZE BOG WIE CO .POJECHALEM DO WARSZTATU U ANGLIKA OKAZALO SIE ZE SAMOCHODEM JEST WSZYSTKO W PORZADKU .POROWNALEM WYNIK TESTU Z MS CARSA I WYNIK TESTU Z ANGIELSKIEGO WARSZTATU I CO SIE OKAZALO ! ZE SPALINY OK CHAMULCE W NORMIE .POKAZALEM WYNIK TESTU ANGLIKOWI Z MS CARSA TO SIE ZA GLOWE ZLAPAL I POWIEDZIAL MI ZE TO NIEMOZLIWE 4 LETNIE AUTO Z 30 TYS PRZEBIEGIEM NIEMOZLIWE ZEBY TAKI TEST NAWET WYSZEDL TAKZE TRZYMAJCIE SIE Z DALEKO OD TEGO WARSZTATU BO WAM TYLKO TA POLSKA OBSLUGA ZASZKODZI A NIE POMOZE . A ANGLIK CO MI DORADZIL ? JUZ WAM MOWIE TE DWA TESTY WYSLAC DO DVLA I NAPISAC SKARGE DO DVLA NA MS CARSA I ZALUJE ZE TEGO NIE ZROBILEM ALE WSZYSTKO DO CZASU TRAFI KIEDYS MS CARS NA SWEGO.ALE TESTY JESZCZE TRZYMAM OBYDWA Z MOTU JESZCZE POMYSLE CO Z TYM ZROBIC CZY NIE WYSLAC TEGO DO DVLA BO SKORO PROWADZI FIRME TO NIECH BEDZIE UCZCIWY A NIE ZDZIERA I MYSLI ZE ZNALAZL SOBIE GLUPSZEGO OD SIEBIE

Dziad1987
@

Ja zaletwilem mot u polakow w worksop dalem stowe i 35 za mot i przeszedl bez problemu,idziesz do szefa dajesz mu kase a on zalatwi tak diala ten garaz za kase robia wszystko polecam

MS
@Dziad1987

no to za dlugo tak nie podziala ten garaz. oby nie podzialal tak przeciez byc nie moze DVL sie zainteresuje pewnie tym z checia.to nie polska

?

AUTA DO POLSKI - 2013-07-31 06:54:57 Przewozy aut do Polski Lora na 12 samochodow.Odbieram z domu.Zawoze w okolice Leszna.Cena f400 Wiecej inf.07837494925 MarianZDECYDOWANIE NIE POLECAM ROBIC MOTU W TYM WARSZTACIE JA ZROBILEM TAM RAZ I TO BYL OSTATNI RAZ JAK TAM BYLEM

aaaaa
@

Buraki z was straszne ,to nie Polska ze dacie Zdzichowi 100zl i nawet auta nie oglada tylko podbija .Ja tam robie mot co roku i nie mam problemow.Jak kupujecie auta za 220f bez motu bo angol wiedzial ze nie przejdzie to tak jest.Macie auto wstawicie ksenony i myslicie ze Pana Boga za nogi zlapaliscie.Z powrotem do traktorow sloiki buraczane!!! Nie pozdrawiam ale Polecam MS CARS dla normalnych ludzi z miasta.

edek

Byc moze to przypadek a może nie, po mot-cie samochod zaczoł mi sie sypać,no i oczywiscie za mot chcieli po wymianie paru pierdolek ok 250 funtow,zdecydowanie nie polecam, lepiej jechac i wydukac pare słów po angielsku:-)

Yee

Tami - 2013-09-05 19:56:03 Tak mot 35 funtów [usnięte przez administratora] robicie osobiscie nie polecam. No to co ze mówicie po polsku myślicie ze polacy jak pojadą do Anglików to nieumieja powiedzieć ze chce mot zrobic byłam 2 razy u was za pierwszym razem musiałam zapłacić 150 funtów za wymianę i dopiero mot przeszedł a za 2im razem miałam do zapłaty 280 funtów inaczej mot by nie przeszedł bo niby dużo rzeczy było do wymiany więc pojechałam do Anglika i przeszedł za pierwszym razem i powiedzieli ze ms cars zadziera kasę z ludzi ze samochód chodzi idealnie :) a pozatym mam samochód rocznik 2008 z komisu Zgadzam sie ztym ja tez myślałam ze mam cos z autem tyle co tam kasy zostawiłam hmm tez mam auto nowe nie pojadę tam wiecej dziękuje teraz przynajmniej wiem :)

dniowka

dziewczyn przybylo calkiem ladna ilosc na dodatek pare litwinek ladnych :) praca jest wporzadku w greencore a pracuje rok. pozdro

MS CARS

MOT f35.Zapraszamy.Mowimy po polsku. Unit 1/1a Kilton road Worksop s80 2ee MOT,MOT,MOT

@MS CARS

NIE NIE NIE NIGDY NIE MOT W MS CARS !!! zreszta kto tam robil to niech rowniez zostawi opinie i swoje wspomnienia z wizyty w ms cars ja napewno tam nigdy juz nie pojade.

kasia

czy to forum pracy czy forum plotkarskie

miglanc

hej no to co na tych nockach na 2giej hali?

iza

ania - 2013-05-01 23:52:38 hejka powie mi ktoś ile tam się zarabia przez agencję ambitions???ambitions zarabia od 100 do 200 bo zalezy ile godzin w lato nawet 260 ale w zime to loipa na maxa [usnięte przez administratora]

ania

hejka powie mi ktoś ile tam się zarabia przez agencję ambitions???

linka 10-12

a co wy polszy nie znacie przeciez tak bylo zawsze jest i bedzie z tym juz sie trzeba pogodzic polish nie byl by sobą gdyby tak nie robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) to i robic swoje praca troche sciema nie[usnięte przez administratora] sie jak wol i placa mi pasuje bo nie lubie [usnięte przez administratora] do tego wtc i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches