Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Roksa77

Zależy mi bardzo na dniu jutrzejszym, bo nie mam jak dojechać :'( proszę o pomoooc!

Dowiezc*

Roksa77

Poszukuje pilnie transportu z Nottingham do Greencore na jutro!!! Zmiana na 6rano. Moze ktos odczyta i pomozeee?

@Roksa77

Może mógłbym,tylko wieczór z piątku na sobotę będzie nasz wspólny.

@swojak

Ale jutro daloby rade mnie dowiezdz na 5:30 do greencore????

froddo

Jak się ona nazywa poszukam na fejsie

froddo

Coś nie mogę na nią trafić

@froddo

musisz próbować jutro ona zaczyna pracę chyba od niedzieli nie zniechęcaj sie

grg

Ha ha ha widzę że mówisz chyba o nowej zabawce loyda ciekawa sprawa tylko froddo uważaj żeby się nie zakochała bo się nie opedzisz a tak szczerze to szansa na zabawę gwarantowana

froddo

Dzięki jutro sprawdzę mam nadzieję że warto

lapacz

Słuchaj monika ma na imię oblukaj jak chcesz rano na parkingu przyjeżdża czarna skoda albo na fejsie luknij Jak ci będzie pasować to zaglądaj Podobno teraz buja się z angolem ale kumpel mówi że lubi się zabawić nic trudnego dobry bajer i jest miękka Podziel się wrażeniami

froddo

No no jestem zainteresowany masz jakieś bliższe szczegóły gdzie ją wychaczyć? Jak wygląda i jak się nazywa?

ciekawy

No właśnie ja nie pracuje w solway :/ ale może sie tam przeniose specjalnie dla tych istotek chętnych mmmmrrrr jak sobie pomysle to az sie podnosi :) :) kurcze tylko nie jestem ciapakiem a podobno lubia ciapatych brudasow hehe

froddo

Czekam na informacje coś ucichlo

@froddo

Dam Ci namiary froddo, jak sam nią się nacieszę!Wiesz na razie jeszcze jest ok.

@swojak

szkoda może masz coś innego do polecenia

@froddo

Czekaj, bo warto.Napewno nie pożałujesz!

@froddo

słuchaj jest u nas świeży temat jak masz chęci to jest u nas na dispatchu taka blondyneczka pod 40 kumpel opowiadał że łatwa w obsłudze nie trzeba się dużo nachodzić dobry bajerek i miękną jej podobno szybko kolanka teraz facet ją pogonił i podobno szuka pocieszenia możesz spróbować jak jesteś zainteresowny to podpytam kumpla co i jak

lapacz

Swojak Mówisz o tej Paulinie??

froddo

widzę że muszę podejść do solway daj jakieś konkretne namiary może coś wychaczę tylko podeślij może jakieś konkretne typy możemy się wymienić namiarami

@froddo

Dawaj jest taka ładna brunetka , no mówię Ci okaz sexu.Tak ma ze 168 cm wzrostu,piękne piwne oczy ,ładne długie lekko falujące włosy.Jest bardzo wymagająca i wybredna.Jest około 30.Jak czujesz się dobrze finansowo i masz gest to odpisz, dam Ci namiary.

ciekawy

a ktore w solway takie chetne ? Ruchnął by jakąś... mam jakies namiary na dobre laseczki ???

@ciekawy

ciekawy dużo tutaj chętnych jeśli jesteś w solway to sam wiesz

@ciekawy

ciekawy na której lince robisz?

Greg

Chciałbym pracować na wakacje w Worksop na kanapkach, mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca, ile godzin tygodniowo się robi, jak się pracuję ?

froddo

Mało tam ludzi znam ale jak masz coś konkretnego to chętnie skorzystam

lapacz

Froddo Przyjdź do nas do solway u nas co druga jest chetnay

Co to nie ma nic???

Xxx

Haha "cos takiego" dobre! Bardzo trafne okreslenie

froddo

No stare prochno to nie tak do 40 było by w sam raz Zna ktoś coś takiego chętnego????????

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches