Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

PL

Dzięki za info. A wiecie może czy na września też są przyjęcia?

do hh

jak myslisz ktory to może byc ? :) najwiekszy bajerancik, tylko z laskami by nawijał temat

hhh

który to jest pan samochodzik? z której hali i kim jest? jakis serwisant?

maniek
@hhh

tak serwistant to jest , z drugiej hali zgadnij kto to?

maniek

sa przyjecia i duzo nowych szparek przyszło na nocke na 2hale, jest z kim pobajerowac hue hue hue nastolatki tez widze szukaja szczescia. a panowie kozystaja pan samochodzik i jego koledzy wiadomo o kogo chodzi. oczy jak 5zł

Pl

Witam. Wiecie może czy są teraz przyjęcia do pracy? No i czy we wrześniu też przyjmują ludzi do pracy?

do Taka tam

wyobraż sobie że ludzie chcą żyć normalnie. ciekawe jak ty byś zareagowała jakby za twoim mężem jakaś mała lafirynda latała albo taka szuja rozbiła ci rodzinę to jak wtedy też byś taka świętojebliwa była?

Nie tutejsza

No właśnie ta z prepa to co z nią ktoś coś??

Taka tam

Jestem w szoku,brak mi słów na to wszystko co tutaj wypisujecie. To nie strona by takie coś wyciągać na forum fabryki, jesteście dla mnie pustakami i prymitywami.Jedno wiem, że Polacy, to podła nacja, a zwłaszcza tutaj na obczyźnie, knują tylko jak komu dokopać, by tylko nie miał lepiej od niego. W pracy też nie potrafią normalnie funkcjonować i pracować w zespole,złośliwość i nienawiść bierze górę nad dobrem i życzliwością. Co się z Polakami porobiło ? Mój umysł tego nie ogarnia. Weźmy przykład z takich Kurdysów, trzymają się w kupie i jeden drugiemu pomaga. Wstydźcie się !!!! Zastanówcie się nad sobą i zróbcie rachunek sumienia. Pamiętajcie jedno, że los się odwraca i uderzy w Was ze zdwojoną siłą, Pan Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy. Pomyślicie sobie, że robię kazania, że jestem fanatyczką religijną, ale tak nie jest... wierzę w Boga ale nie latam co niedziela do kościoła, bo co do księży też mam o nich złe zdanie. Wracając do tematu... dajcie ludziom żyć tak jak oni tego chcą i tak jak jest im wygodnie, pilnujcie własnego nosa i własnej d.py. To tyle z mojej strony...

do nietutejsza

chyba na PREPIE

Nie tutejsza

O jaką Pauline wam chodzi ta co pracuje na trepie

ooo

pierdoły same tu są napisane. te osoby nawet nie istnieja wszystko jest zmyślone

Rozbawiona

Zatrudniłam się 2 miesiące temu.od samego początku wajzerka Ilona mnie rozwalila swoimi tekstami.uwarza się za pracownika roku a jest zwykła prostaczka mająca zjebany stary ryj.dziewczyno w pole takie jak ty brać.!!!!zero szacunku do ludzi.

Kamila

Poszukuję pracy,weszłam na tę stronę i doznałam szoku.Ludzie,jak tak można!Jak można obrażać drugą osobę,drugiego czlowieka!Masz coś do kogoś,PODEJDŹ I POWIEDŹ PROSTO W OCZY.STAŃ TWARZĄ W TWARZ.Nikt nie jest idealny.Jesteśmy ludźmi i możemy popełniać błędy.Tylko Bog może nas osądzić.A pisanie o kimś za jego plecami jest żałosne i nietaktowne.Często pisząc o kimś zapominamy o swoim marnym zyciu,mężu pijaku,nadwadze,porażkach i nieatrakcyjnośći,a to niestety wzbudza w nas flustracje.Nie wiem czy jesteście świadomi,ale obrażanie kogoś podchodzi pod konkretny paragraf.Osoba obrażona na tym forum może złożyć skargę u pracodawcy a ten może wystosować wniosek do wlaściciela strony o podanie Id uztkownika więc moi drodzy nie jesteście tutaj anonimowi.To informacja dla tych ,co zostali tutaj obrażeni.

do zyczliwa

która to agatka z jakiej zmiany i co robi

Kazik

A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

otóż to
@Kazik

dobrze powiedziane Kazik !!! szostka dla Ciebie bracie !!

nie tylko

nie tylko ona na nocce jest taka "gwiazda" farbowana blondyna ) z tego co wiem sama syna malego wychowuje). Ona ma taki dziwny kolor skóry nie wiem co robi ze sobą ale jak ją gdzieś widzę to śmiech sam na usta się ciśnie chciała chyba się opalić a skutki są poprostu rozpier,,, bo wygląda jaby się gównem wysmarowała. Ona się puszcza kumpel coś tam teges z nią kiedyś i opowaidał. ale z taka na imprezie siara sie pokazac

Hehehehe

No ruchacz są : twoja stara , twoja siostra, twoja babka i nawet twoj stary !!! Hahahaha !!! ... gdzie z tym ryjem w te wąskie drzwi ruchacz !!! Hahahahahaha

ruchacz

co wy gadacie nowe ci..y na nocce są?? a z połykiem robią?? podajcie numery telefonow i jak sie nazywaja.

smiech na sali

uuuu, ktos chyba przeczytal o sobie i nerwy puscily :) dobra rada, zazdroscisz, ze ktos ma swojego meza pod bokiem, bo ty masz cudzego? wyluzuj

Ktoś

Dobrze mowisz dobra rada. Ludzie tylko z kazdej strony kombinują zeby wyciągnac kase z benefitow , zamiast za robote sie wziąsc . Potrafia byc az tak fałszywi i kłamliwi dla kasy ze sie w głowie nie mieści !!! Ludzie miejcie troche w sobie sumienia !! Przyjechali sobie polaczki do Anglii i zgrywają bogaczy przy benefitach !! Zeby chociaz brali je z czystym sumieniem !!! Ach.... szkoda gadac !! ... brzydze sie takimi ludźmi !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches