Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

koniu

oczekujesz ze podam nazwiska ? jak pracujesz na nocki na 2 hali to wszyscy wiedza kto . Powodzenia w szukaniu pracy

minnie

O jakich lovelasach mowisz?:)

koniu

nie chcialbym na twoim miejscu tutaj pracowac. malo normalnych ludzi a reszta to same falszywe swinie . jesli jestes mloda i ladna kobieta to radze trzymac sie z daleka od ekipy "lowelasow" i raczej z nikim nie rozmawiac na osobiste tematy. powodzenia

kasia

czesc czy sa przyjecia do pracy??

on21

Hej mam pytanko dostalas sie do kanapkowni? D

lucy

Do hippo Dzięki za podpowiedz. Mam nadzieję ze się uda ;)

inny

a co tam na dniowkach slychac ciekawego? bo tylko o nocce piszecie :D

marta

Na nockach stale ten sam balagan.Jedni przychodza pracowac a inni szukaja przygod,(usunięte przez administratora) maja prace.

Hippo

Tak jasne potrzeba znac jezyk hehe , jak potrzebuja ludzi to nie patrza czy zna sie jezyk czy nie tylko przyjmuja ... niektorzy tam kilka lat robią i nie znają jezyka a najlepsi to zakladowi ch**a potrafia mowic , robic , a rzadzic to by chcieli najlepiej całą linką a do roboty to dwie lewe rece albo nic nie robią bo mysla ze jak są pod zakladem to im wszystko wolno . A powinni takich z agencji co przychodza i znają angielski brac pod firme a reszte ciołkow zwalniac , bo jeden lepszy od drugiego , gamonie !! Teraz co chwile przyjmują jakichś ludzi wiec moze spobuj i moze nie bedzie tak zle :)

lucy

No najgorsze jest to ze u mnie z językiem.to nie za dobrze. Podstawy tylko.

malinka

I co tam ciekawego slychac na nockach?:)

NO

JEŚLI ZNASZ JĘZYK TO MOGĄ CIĘ NAWET TERAZ PRZYJĄĆ ALE ODWOŁUJĄ WIĘC NIE WIEM CZY JEST SENS PRACOWAĆ PO DWA DNI LEPIEJ POSZUKAĆ INNEJ PRACY

Lucy

Chcialabym się dowiedzieć czy obecnie są przyjęcia do pracy bądź czy będą planowane?

minnionek

na rodzine w greencore nie zarobisz. co tu o pracy gadac kanapki sie klepie

czopek

Juz panowie z nocki atakuja :)

lala

Facet to facet wiadomo jaka natura "niektorych" ale najgorsze to sa te babska ktore jak napisalas udaja poszkodowane biedne nie uklada sie im i trzeba je pocieszac i szukaja obcychfacetow niewazne czy zonatych czy nie wazne zeby bylo z kim sie zabawiac. To takie (usunięte przez administratora) nasienie! Trzeba tepic suki

monia

tak, absurdy...taka prawda , ze to sa sami podrywacze i nic wiecej. maja swoje rodziny , kobiety, niektorzy nawet dzieci a tylko by bajerowali te nowe. a pozniej romanse sa...rozbijanie małzenstw , zwiazkow. I nie patrza na nic. EGOIŚCI/EGOISTKI. a co najlepsze slysze jak narzekaja jak to ich żony/dziewczyny są złe..niedobre..jak to oni mają zle, tragedia. to chyba taki bajer na POSZKODOWANEGO. kurcze gdzie podziała się ludzka uczciwość?milosc , wiernosc nawet jesli jest cos nie tak w ziwazku , to trzeba STARAC sie naprawic to,a nie traktować jak rzecz,rzecz sie psuje to odrazu do kosza wyrzucic, tak jest najprościej. I w miłości i w zwiazku tez co niektorzy tak robią , psuje się-odrau trzeba zmienic albo co gorsza znaleśc sobie na boku ladacznice naiwna. Nie jestem filozofem , ale to jest moje zdanie.

Ludzie chodzą i wymyślają absurdy !!! W sumie świat jest piękny tylko ludzie tp ku**y !!!

do PL

do PL we wrześniu to dla stałych pracowników nawet pracy nie będzie jak co roku a ty się o przyjęcia pytasz LOL

hhh

ten co jezdzi taka bejca czarna na dolnoslaskich blachach?

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches