Opinie o KOSZI-TRANS w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KOSZI-TRANS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KOSZI-TRANS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOSZI-TRANS w Bydgoszcz

miras Nowy wpis

Tylko mlody Kierowca bez zadnego doswiadczenia i perspektyw na zycie nie bedzie narzekal warunki na poziomie zera. Pracodawca myslintylko o sobie a ludzi traktuje jak rzecz martwa

koszek sroczek Nowy wpis

hahaha zal mi ciebie pracodawco za dyche :)

marek Nowy wpis

Nic nie sprawdzaja :) nikt normalny tam dlugo nie porobi ze wzgledu na zarobki zatrudnienie I szanowanie pracownikow ....idz pojezdzi troche to Sam zobaczysz

darek Nowy wpis

siemanko koledzy, bo pewnie więcej tu facetów niż kobiet ze względu na specyfikacje firmy. Powiedzcie mi jakie prawko powinienem posiadać zeby pracować w koszi-transie? no i czy oprócz wybranej kategorii prawka wymajają jeszcze czegoś? czy sprawdzają punkty karne które się ma, czy aż tak bardzo nie interesuje ich kogo zatrudniaja?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KOSZI-TRANS. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Magazynier
Uno foods
dpd

Ja też jeździłem tam jakiś czas ale nie tak dawno i zgadza się z tym ze większość kierowców rozworzących towar dla AD (usunięte przez administratora) i samochodami z duzymi przebiegami które wołają o pomoc do nieba, a to nic innego jak wina pracowników teraz to już kobiety zaczynają tam pracowac także o czym to świadczy ... nikt normalny nie bedzie tam pracowac długo....

jacek

heh moze teraz nowe samochody ale za mojej kadencji rozwalone i brak osob pracujacych legalnie

Patryk

Nawet jesli to co poseł napisał to prawda, to jeśli koszi-trans jest w porządku to powinno obronić się samo.

jurek

Wszystkie te brednie piszą ludzie, bez ambicji , zawistni i najzwyczajniej zazdrośni. Pracuje od początku i wszystko ok Same nowe auta. Pozdrawiam

jamboleia

brak słów na temat tego zakładu

buli

[usunięte przez moderatora] KIEROWCY PRACUJĄ W DUŻYM WYMIARZE PRACY ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE!! 1600 ZŁ ZA 6 DNI W TYGODNIU I NADGODZINAMI :))) I NA DODATEK KAŻE SWOIM PRACOWNIKĄ OKRADAĆ FIRME DLA KTÓREJ PRACUJE KTÓRA NAZYWA SIĘ AD AFTERMARKET I MIEŚCI SIĘ NA LISIM OGONIE K/BYDGOSZCZY.CO TUTAJ DUŻO SIĘ ROZPISYWAĆ PRACOWAĆ DŁUGO W TEJ FIRMIE BEDZIE TAKI CZŁOWIEK CO NIE MA DLA SIEBIE ŻADNYCH AMBICJI ŻYCIOWYCH....JEDNYM SŁOWEM OSOBA KTÓRA NIE CHCE MIEĆ EMERYTURY

beka

oooo widze stara płyta w tej firmie nic sie nie zmieniło :))) a słyszałem ze koszek teraz zatrudnia kobiety bo tylko one są takie głupie zeby za takie marne grosze jeździć tymi jego rumplami z 90 lat :) hehe a co do umów o prace to mozna sie starac na 1/4 etatu zeby dał ten smieszny pracodawca!! :)

ktos z ad ;)

tak dokładnie jest może jedna góra z dwie osoby pracują legalnie a reszta osób na czarno i to jest oszukiwanie pracowników przez pracodawce zobaczcie w skali roku jak nie płaci Zus-u to na ile się wzbogaci :) nawet jak Zus by skontrolował to, to i tak będzie do przodu ze względu na ilość lat .... rocznie na jedym pracowniku około10 tys zł do przodu. Także lepiej pracowac za troszke mniej a mieć wszystko płacone tak jak np. jest u nas w AD AFTERMARKET na Lisim ogonie :)

ktos z ad ;)

firma osob zatrudniajacych na czarno :)))

koksik

za moich czasów było tez beznadziejnie a jeździłem tam z 3 lata temu i widze nic sie nie zmieniło i pewnie nic sie nie zmieni takie firmy powinny byc zamykane a zyło by sie nam o wiele lepiej :)

beznadzieja i beszczelność strach isc na urlop bo po urlopie mozna juz nie wrocić hahaha :) zarobki połowa z tego co powinno sie zarabiac :)

romek

niskie zarobki jak na prace 6 dni w tygodniu i tyle

kierowca

[usunięte przez administratora] ludzi kazdy narzeka a i tak pracuje samochody rozwalone jazda zimowa porą na letnich gumach mowi sama za siebie

Zostaw merytoryczną opinię o KOSZI-TRANS - Bydgoszcz

KOSZI-TRANS