KOSZI-TRANS

Bydgoszcz

Opinie o KOSZI-TRANS

kierowca 2013-01-07 22:57:49
[usunięte przez administratora] ludzi kazdy narzeka a i tak pracuje samochody rozwalone jazda zimowa porą na letnich gumach mowi sama za siebie
romek 2013-04-28 14:33:11
niskie zarobki jak na prace 6 dni w tygodniu i tyle
były pracownik 2013-08-20 11:56:09
beznadzieja i beszczelność strach isc na urlop bo po urlopie mozna juz nie wrocić hahaha :) zarobki połowa z tego co powinno sie zarabiac :)
koksik 2013-09-16 21:51:51
za moich czasów było tez beznadziejnie a jeździłem tam z 3 lata temu i widze nic sie nie zmieniło i pewnie nic sie nie zmieni takie firmy powinny byc zamykane a zyło by sie nam o wiele lepiej :)
ktos z ad ;) 2013-09-26 22:18:18
firma osob zatrudniajacych na czarno :)))
ktos z ad ;) 2013-09-29 15:14:45
tak dokładnie jest może jedna góra z dwie osoby pracują legalnie a reszta osób na czarno i to jest oszukiwanie pracowników przez pracodawce zobaczcie w skali roku jak nie płaci Zus-u to na ile się wzbogaci :) nawet jak Zus by skontrolował to, to i tak będzie do przodu ze względu na ilość lat .... rocznie na jedym pracowniku około10 tys zł do przodu. Także lepiej pracowac za troszke mniej a mieć wszystko płacone tak jak np. jest u nas w AD AFTERMARKET na Lisim ogonie :)
beka 2013-10-07 20:56:18
oooo widze stara płyta w tej firmie nic sie nie zmieniło :))) a słyszałem ze koszek teraz zatrudnia kobiety bo tylko one są takie głupie zeby za takie marne grosze jeździć tymi jego rumplami z 90 lat :) hehe a co do umów o prace to mozna sie starac na 1/4 etatu zeby dał ten smieszny pracodawca!! :)
buli 2013-10-26 09:55:30
[usunięte przez moderatora] KIEROWCY PRACUJĄ W DUŻYM WYMIARZE PRACY ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE!! 1600 ZŁ ZA 6 DNI W TYGODNIU I NADGODZINAMI :))) I NA DODATEK KAŻE SWOIM PRACOWNIKĄ OKRADAĆ FIRME DLA KTÓREJ PRACUJE KTÓRA NAZYWA SIĘ AD AFTERMARKET I MIEŚCI SIĘ NA LISIM OGONIE K/BYDGOSZCZY.CO TUTAJ DUŻO SIĘ ROZPISYWAĆ PRACOWAĆ DŁUGO W TEJ FIRMIE BEDZIE TAKI CZŁOWIEK CO NIE MA DLA SIEBIE ŻADNYCH AMBICJI ŻYCIOWYCH....JEDNYM SŁOWEM OSOBA KTÓRA NIE CHCE MIEĆ EMERYTURY
jamboleia 2013-11-02 18:43:25
brak słów na temat tego zakładu
jurek 2014-02-04 23:35:20
Wszystkie te brednie piszą ludzie, bez ambicji , zawistni i najzwyczajniej zazdrośni. Pracuje od początku i wszystko ok Same nowe auta. Pozdrawiam
Patryk 2014-02-28 11:25:41
Nawet jesli to co poseł napisał to prawda, to jeśli koszi-trans jest w porządku to powinno obronić się samo.
jacek 2014-03-04 17:58:08
heh moze teraz nowe samochody ale za mojej kadencji rozwalone i brak osob pracujacych legalnie
dpd 2014-04-12 16:14:31
Ja też jeździłem tam jakiś czas ale nie tak dawno i zgadza się z tym ze większość kierowców rozworzących towar dla AD (usunięte przez administratora) i samochodami z duzymi przebiegami które wołają o pomoc do nieba, a to nic innego jak wina pracowników teraz to już kobiety zaczynają tam pracowac także o czym to świadczy ... nikt normalny nie bedzie tam pracowac długo....
darek 2014-12-31 22:39:20
siemanko koledzy, bo pewnie więcej tu facetów niż kobiet ze względu na specyfikacje firmy. Powiedzcie mi jakie prawko powinienem posiadać zeby pracować w koszi-transie? no i czy oprócz wybranej kategorii prawka wymajają jeszcze czegoś? czy sprawdzają punkty karne które się ma, czy aż tak bardzo nie interesuje ich kogo zatrudniaja?
marek 2015-01-11 20:40:31
Nic nie sprawdzaja :) nikt normalny tam dlugo nie porobi ze wzgledu na zarobki zatrudnienie I szanowanie pracownikow ....idz pojezdzi troche to Sam zobaczysz
koszek sroczek 2015-11-09 22:04:54
hahaha zal mi ciebie pracodawco za dyche :)
miras 2016-09-09 20:12:57
Tylko mlody Kierowca bez zadnego doswiadczenia i perspektyw na zycie nie bedzie narzekal warunki na poziomie zera. Pracodawca myslintylko o sobie a ludzi traktuje jak rzecz martwa
Zostaw swoją opinię o KOSZI-TRANS - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOSZI-TRANS