Opinie o Coty Eastern Europe sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Coty Eastern Europe sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coty Eastern Europe sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coty Eastern Europe sp. z o.o. w Warszawa

mądrasowa

(usunięte przez administratora) w COTY jest dwoje (sic!) z czego jeden nie robi tego po co został powołany nie zaciemniaj obrazu, proszę :)

szczera

Pracowalam w Coty na Siennej okolo 2 lat , bedac wczesniej pracownikiem P&G, jak wiecie czesc biznesu zostala wykupiona, stad ten transfer ludzi. Czytam i slysze duzo opinji, wiec chcialabym tez wyrazic swoja: Najpierw negatywne: -traktowanie pracownikow z doswiadczeniem jest na niskim poziomie- zatrudniaja ludzi po studiach za lepsza kase i na wyzsze stanowiska -sciezka karierowa jest transparentna na prezentacjach, w zyciu jezeli masz wszystko pod kontrola to dostaniesz tyle obowiazkow ze w zyciu sie nie wyrobisz - cisnienie odgorne jest mocne i jak komus nie podpasisz to po Tobie. Oczywiscie ozdobia to w sposob piekny. Teraz plusy: - uczenie sie systemow(SAP,JDA) poswiecali sie na to naprawde. Dla mnie to jest super atut. - Kontrola, raporty, spotkania, 1;1, monthly, weekly, GAP - to jest super stres ale masz dostep do danych wiec to sie liczy. Na dobrym poziomie informacja. Uwierzcie, w innych firmach tego brak. -klarownosc targetow. Sa mierzalne.(nie mowie o ocenie rocznej kiedy kazdy ma miec max 4, czy tam okreslenie slowne nie pamietam) - moze to sie zmienilo ale nie bylo wyscigu szczurow. Szczury byly ale nikt ich nie lubil i jakkolwiek unikal. Jak tak fajnie bylo to czemu odeszlas? P1+p2 w pierwszej czesci wypowiedzi. Rekomenduje te firme jezeli brakuje ci FMCG doswiadczenia,

Oferta pracy specjalista ds. obsługi klienta miejsce pracy chyba Domaniewska , czyli nie ma co iść nawet na rozmowę? Strata czasu?

Życzliwa z wewnątrz
@Gość

Uciekaj !!!! Jak najdalej

NeverEver

Teraz już mogę napisać na spokojnie. To moje prywatne odczucia, każdy może mieć inne. Pracowałam w siedzibie głównej Coty, w biurze na Domaniewskiej. (usunięte przez administratora) Nie da się tego opisać... z dnia na dzień ciaśniej i ciaśniej oplatają człowieka macki hydr... egzaltowanych i pompatycznych pań o mniemaniu i ego wyższym niż iglice Pałacu Kultury. Sorry!!! Drapaczy w NYC!!! (usunięte przez administratora) Za żadne pieniądze drugi raz z tymi ludźmi nie będę pracować. Czuję się jak ostatnia (usunięte przez administratora) po styczności z tymi ludźmi. Nigdy więcej nie dam się tak traktować i nigdy więcej nie będę z takimi ludźmi dłużej niż minutę. (usunięte przez administratora).. Nigdy więcej!!!! Żadne pieniądze nie są tego warte. Ale centrala już się połapała who is who... może wreszcie ktoś zdemontuje ten układ.

future is now
@NeverEver

Przypadkiem zajrzałam i proszę. Możesz napisać więcej, rekrutuję sie do działu marketingu, czy o niego chodzi?

Łucja
@future is now

A znasz jakiś inny dział na M. ? :)))

Zet
@NeverEver

Potwierdzam ciekawe ile będzie się tak dalej prześlizgiwać i kłamać

Jeszcze pracownik
@NeverEver

Never ever dziękuje za te informacje. Trafiona w samo sedno, nie każdy ma odwagę by pisać o złej rzeczywistosci bo boi się konsekwencji

Jeszcze pracownik
@NeverEver

Dobrze powiedziena, podziwiam za odwagę, mało kto pisze prawde, bo boi się zemsty, niezdynstansowanej, ale (usunięte przez administratora)

gustaff
@NeverEver

NeverEver potwierdzam, firma korpo-dno, nawet gdyby płacili dobrze (a nie płacą)... Dzień w którym stamtąd odszedłem był jednym wielkim poczuciem ulgi :)

@gustaff

Jak jest teraz??

@NeverEver

Daj znać, podpytują mnie rekruterzy czy nie chciałabym zmienić na Coty. Przyznam, ze kusząco brzmi marketing w kosmetykach. Są tu pracownicy działu? Opiszecie co się dzieje w marketingu teraz.

Al
@anonymous

(usunięte przez administratora) jakoś marketing daje rade. Z nią czy bez niej - nic się nie zmienia, wiec po co jej stołek trzymać?

Monia
@NeverEver

Tak sobie patrzę z ciekawości na komentarze. Bardzo Ci współczuję. Ja pracowałam tu kilkanaście lat z czego większość w siedzibie w WWA. Rozumiem o czym piszesz, jednak historycznie była to kiedyś fantastyczna firma! Oczywiście to już historia. Strasznie mi żal. Bo zniszczyły ją ludzie - nieodpowiedni, zachłanni i mający jej dobro w (usunięte przez administratora) Cieszę się jednak, że mogłam pracować od samego początku istnienia polskiego oddziału i uważam, że był to przepiękny czas.

Coty Eastern Europe sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Supply & Local Customization Manager CEE. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
skdf

nadal ponad 10 ogłoszeń, więc niewiele się zmieniło

Yzx

Czy cos sie zmieniło w Coty po zmianach personalnych w zarządzie w Polsce i w centrali?

ciekawa

A jakie są opinie o SCIC na Siennej? Aplikuję tam, powiedzcie czy warto

Pracownicy czekający na zmiany

Po zmianie na wysokich stołkach w centrali czekamy wszyscy z utęsknieniem na wymianę zarządu ((usunięte przez administratora) w Polsce. Pracownicy

Adam N.

Jakie sa opinie dzialu Intercompany na Alejach Jerozolimskich? Tez tak slabo jak na Domaniewskiej?

@Adam N.

tak

xxx111

Omijajcie tę firmę szerokim łukiem!!! Praca w nieustających, niepłatnych nadgodzinach, brak umiejętności managerskich ze strony młodej kadry zarządzającej, zamiatająca problemy w firmie pod dywan z obawy o własną pozycję. Typowo wschodnie zarządzanie, wiążące się z chaosem w firmie, ogromna rotacja, problemy z infrastrukturą IT, nieuczciwa ocena pracowników. Nie polecam nikomu!!!

Szczerze nie polecam pracy w firmie COTY. Praca w chorych nadgodzinach, wyzysk pracownika. Firma stosuje nieuczciwe praktyki wobec swoich pracowników nie pozwalając im odbierać nadgodzin, a ich wypłacie nawet nie wspomnę... Wynagrodzenie dużo niższe w stosunku do tego, co proponuje rynek. Podobno inaczej ma się sprawa na Jerozolimskich, jednak na Domaniewskiej 34A stosowane są praktyki wyżej opisane. Moje sugestie dla Coty Eastern Europe sp. z o.o.: Respektujcie prawo pracy i szanujcie pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Powinien respektować prawo pracy i szanować pracowników oraz ich pracę. Szczególnie w dziale finansów.

tajny agent

Uwarzajcie także na headhunterów, którzy chodą po profilach linkedinowych lub wydzwaniają po potencjalnych kandydatach i obiecują niebieskie niebo oraz przytakują do wszystkiego co chce się usłyszeć. Potem wciskają Wam rekrutację w firmie Coty, po której żałuje się tylko straconego czasu.

Julita

@Kasia, dziękuję za Twoją odpowiedź i zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie Coty. Możesz powiedzieć jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń. Czy firma stosuje system motywacyjny? @Pomocna, napisałaś o nadgodzinach, czy są one dodatkowo płatne, czy odbierane jako dzień wolny?

xyz
@Julita

Nadgodziny są "wliczone w pensję", nie dostaniesz za nie pieniędzy ani nie będziesz mogła ich odebrać. Wynagrodzenia słabe, bonusy roczne uzależnione od wyników. Standardowo Lux med, Multisport, Home office raz w miesiącu, brak elastycznych godzin pracy a wręcz sprawdzanie z zegarkiem w ręku kto o której przyszedł.. praca w godzinach 8:30 - 17:00 jeśli chcesz mieć przerwę lunchową, jeśli nie nie to 9:00-17:00.

@xyz

Ja niestety nie miałam wyboru, czy chcę mieć przerwę lunchową. Musiałam siedzieć 8,5 godziny w pracy zawsze. Po tym jak odeszłam COTY nie wypłaciło mi należnego mi bonusa rocznego. Czuję się oszukana i wykorzystana, a informację, że "moje nadgodziny są wliczone w moje wynagrodzenie" osobiście usłyszałam od mojego przełożonego, choć w umowie był jasny zapis o max 40 godz. pracy w tygodniu. COTY to przede wszystkim wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU.

świety spokój

Aktualnie rekrutują do księgowości z językiem niemieckim do biura na Jerozolimskich. Nieprofesjonalna rekrutacja. Panie, które prowadzą rekrutacje, nie potrafią poprowadzić rozmowy. Miałam wrażenie, ze same nie wiedzą co będzie po planowanej tranzycji z Germanii. Obiecają że się odezwą, nie wracają z odpowiedzią zwrotną. Szkoda czasu na takie rekrutacje.

Doświadczona
@świety spokój

Bardzo duża rotacja w dziale księgowości z językiem niemieckim, ludzie odchodzą po kilku miesiącach albo idą na L4. Podobno atmosfera dobijająca, a szefostwo praktykuje zarządzanie przez konflikt.

święty spokój
@Doświadczona

Takie właśnie miałam wrażenie po rozmowie z Panią Izabelą, która sama ewidentnie nie wiedziała czego chce.

Nowa

Drodzy, jak wyglada praca na jerozolimskich? Jakie benefity? Czy jest jakas wspolpraca z hindusami? Z gory dzieki za info :)

Życzliwa

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnic zarząd !

@Życzliwa

Celne spostrzeżenie, natomiast firmie chyba na rękę taki niekompetentny zarząd.

Tylko tyle i aż tyle

(usunięte przez administratora) Dlaczego ludzie się nie licza? Bo dla „góry” są ważniejsze sprawy!!! Otwórz 1Y

Pomocna

Trzymajcie sie od biura na Domaniewskiej z daleka. Opary absurdu, jeżeli chodzi o poziom zarządzania i jakość menedżerów. Dyktatura prezesa, który nie szanuje swoich pracowników, ich pracy i czasu. Codzienne nadgodziny to norma, ciągła presja na wynik i liczby. Rotacja ludzi koszmarna, nikt nie chce pracować w tym miejscu. Nie polecam, nie ma od kogo uczyć sie biznesu, kadra menedżerska to śmiech, ludzi nie mający doświadczenia z żadnej innej firmy poza COTY, stosujący staromodny styl zarządzania zastraszaniem.

Mądrasowa

Biuro Domaniewska. (usunięte przez administratora). Ciągłe ciśnienie na wynik, nie dając do tego narzędzi ani wiedzy. presja wywierana przez kadrę menagerską bez pojęcia o tym co robi , która woli obrazić swoich ludzi publicznie , na open space , byleby zachować swoją twarz.(usunięte przez administratora). Brak jakichkolwiek inwestycji w kadry, zero szkoleń , brak jakkolwiek rozrysowanych ścieżek kariery , bo po co , przecież można cały dział zastąpić praktykantami

Julita

Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku analityk sprzedaży? Pojawiła się taka oferta pracy w Warszawie. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia, według jakich kryteriów przyznawana jest premia? Jakie zalety tego pracodawcy można wymienić? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

@Julita

Odradzam pracę w tej firmie. Nie rozwiniesz się. Twoje kompetencje nie zostaną docenione.

Jak się teraz pracuje w oddziale na Jerozolimskich? Jaka pensja na początku? Dużo pracy?= są przymusowe nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Coty Eastern Europe sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Coty Eastern Europe sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coty Eastern Europe sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coty Eastern Europe sp. z o.o.?

Coty Eastern Europe sp. z o.o.