Opinie o Coty Eastern Europe sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Coty Eastern Europe sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coty Eastern Europe sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coty Eastern Europe sp. z o.o. w Warszawa

Ta firma to (usunięte przez administratora),pracuje w dziale marketingu ale fakt jaka panuje tu dezorganizacja i brak wzajemnego szacunku - przerasta ludzkie pojecie. Ludzie ktorzy sa niekompetenti i nie nadaja sie na swoje stanowiska ((usunięte przez administratora) maja te prace wylacznie dzieki podlizywaniu sie przelozonym. Płaca tragiczna i wrecz cofniecie w rozwoju, wiec radze uciekac albo lepiej - po prostu nie przychodzic.

W CD bielsko jest jeszcze gorzej wymagania duże płace poniżej realiów rynkowych podwyżki dramat minimalne w ogóle nie odczuwalne

Podwyżki minimalne, praktycznie nieodczuwalne? Do teraz macie o nich takie zdanie czy jednak coś mogło się zmienić w ostatnim czasie? nie ma tu opinii z tego roku, zastanawiam się więc jakie są morale po tych ustawowych podwyżkach? I czy nastąpiły jeszcze jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia?

Wiktoria

skoro już tak oceniasz ten cały ich dział to może napiszesz coś więcej o specyfice pracy tam u nich i wskażesz dlaczego podobno tych kompetencji nie posiadają? ten dział jest jakiś wymagający? Na którym w razie czego praca byłaby najluźniejsza i czemu?

Nick Nowy wpis
@Wiktoria

Przekłada się na to wiele codziennych sytuacji w kontekście zarządzania markami z ich portfolio przyklad - prosze bardzo, otwieraja szampana i piszcza z zachwytu jak rozwiążą problem który sami wczesniej stworzyli przez brak czytania dokumentow ze zrozumieniem. Luźniejsza praca - co masz na mysli? To nie w korpo moja droga, radze poszukać mniejszej firmy.

Adam Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Coty Eastern Europe sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 12000 można liczyć na dodatkową premię?

Jon

Czy Coty daje możliwość wyjazdu do innych krajów albo centrali w ramach rozwoju po jakimś czasie pracy w Polsce? Jeśli tak, to ile mniej więcej trzeba przepracować w Polsce?

Coty Eastern Europe sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Supply & Local Customization Manager CEE. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Jak się pracuje w biurze na Siennej? Jaka atmosfera? Zmieniło się coś przez te kilka lat?

Klara
@Gość

Biuro na Siennej nie należy już to Coty. Jest częścią firmy Wella.

Joanna
@Klara

A co się stało, że taka zmiana zaszła?

Obywatel X

hahah, jak czytam te komentarze to smiech mnie ogarnia. Małe podwyzki? Wskazcie mi firme gdzie podyzki roczne sa po 10% buhahahah.... brak awansu? wkażcie mi firme gdzie kazdy awansuje. Praca na stanowisku juniro 2 lata - nie no straszne..... bo po dwoch latach klikania powinno sie byc conajmniej starszym managerem. Widac ze pisza to wszystko osoby ktore maja niewiele doswiadczenia.....niskie place? Firma przy ustalaniu plac korzysta z takich samych informacji jak inne SSC....Coty jest jak wiekszosc firm - ani gorsze ani lepsze.

Realista
@Obywatel X

Hmm; podwyżka 10% to akurat nie jest coś nieosiągalnego (zwłaszcza dla juniora). Wiele firm daje o wiele wyższe podwyżki ... ale oczywiście tylko ambitnym i zdolnym pracownikom. Jeśli ktoś zaczyna pracę za 6k brutto, a wykonuje ją z o wiele większą pasją i zaangażowaniem niż pracownik, który pracuje w firmie kilka lat, to czemu mu nie dać nawet i 30% podwyżki?

M

Dokładnie

Derk
@Obywatel X

Szkoda, że ludzie pracujący tam potrafia być na juniorze po3-4 lata, nie ma zadnych określonych procesów awansu. Dodatkowo część kierowników jest z zasiedzenia. Praktycznie każda konkurecyjna firma oferuje wyższą pensję, lepsze warunki pracy oraz lepszą atmosferę.

Jak często w Coty Eastern Europe sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 12 lutego na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Rimmel

Niestety szkoleń nie ma wcale. Poza platformą szkoleniową, ale to taki sam efekt, co czytanie w necie o różnych rzeczach, nic rzeczowego, co mogłoby się przełożyć na realne podnoszenie kwalifikacji. Dużo się mówi o szkoleniach wewnętrznych, ale na mówieniu się kończy.

Joanna
@Rimmel

Ciekawe czemu tak jest? Firma nie ma funduszy na to?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Coty Eastern Europe sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

hmm

Już się przekonałam, że ścieżka rozwoju jest tylko dla wybrańców ;/ A niektórzy potrafią nawet przeskoczyć 2 stanowiska awansując. Pod koniec zeszłego roku było wiele wakatów w RtR ale woleli zatrudniać z zewnatrz. Słabo

Paulina
@hmm

Jak to dla wybrańców? Dopytywałaś może w jaki sposób można awansować w Coty? Jak tym osobom się udało przeskoczyć o 2 stanowiska? Może się w jakiś szczególny sposób wykazali?

PabloLuke

Jeśli ktoś chce się rozwijac i awansować, to nie w Coty. To duży minus tej firmy Plusy to wynagrodzenie na czas, standardowe benefity dla firm: multisport, luxmed, od czasu do czasu jakieś kosmetyki dla pracowników, owoce, kawa i herbata. Ostatnio pod przymusem covidowym możliwość częsciowej pracy zdalnej. Wcześniej kierownictwo mentalnie rodem z lat 90 było przeciwne home office Minusy to brak rozwoju, brak szkoleń, brak ścieżek awansu, chaotyczna kultura pracy, napięta atmosfera, kierownictwo z przestarzałym podejściem do pracowników i zarządzania, praca na kilku rynkach bez narzędzi do tego, słabe pensje jak na dużą międzynarodową firmę, dużo długotrwałych wakatów, za które pracę wykonują pozostali ludzie robiąc cały czas niepłatne nadgodziny puls lub minus to biuro Coty na Mordorze - dla jednych dobrze, dla innych nie Jednym słowem przyjdź do Coty, jeśli nie masz lepszej propozycji.

Paulina
@PabloLuke

Czy wszystkie wymienione przez Ciebie benefity w Coty są darmowe? Czy do opieki Luxmed można dołączyć członków swojej rodziny? :P Jak wygląda organizacja częściowej pracy zdalnej w firmie?

PabloLuke
@Paulina

Trudno żeby jeszcze dopłacać do czegoś, co firma nazywa benefitem. Wtedy nie byłby to benefit. A i tak te owoce czy lux med nie ma znaczenia, bo miejsce pracy jest niedobre. Jak ktoś ma doświadczenie zawodowe i szacunek do samego siebie, to tu nie przyjdzie. Chyba że jest bez pracy i potrzbuje na chwile nawet byle co.

Aneta
@PabloLuke

No na chwilę to nawet i to dobre, byleby pieniążki były na koncie. A mnie osobiście owocki się podobają. Zawsze to miłe rozpoczęcie dnia :)

xyz

Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Mobbing, układy i dokładanie obowiązków bez wzrostu wynagrodzenia. Praca sama w sobie też mało ambitna, obiecanych na rozmowie rekrutacyjnej szkoleń nigdy nie doczekałem. Duża rotacja pracowników, przekładająca się na ciągle zmiany personalne (a za tym idzie tylko bałagan w wykonywaniu obowiązków)-nie tylko w SSC ale i rynku lokalnym dla którego jest sie parobasem. Bo niestesty firma nie traktuje wszystkich pracowników równo.

Jacek
@xyz

Jak myślisz, z czego głównie wynikały ciągle rotacje pracowników? Na czym polega nierówne traktowanie poszczególnych osób? Daj znać.

zyx
@Jacek

Z bardzo prostej przyczyny, wspomnianej już wielokrotnie i częściowo kasowanej przez adminów. Zarząd z poprzedniej epoki, polityka strachu, lizusostwa, brak decyzyjności i zrzucanie odpowiedzialności z managerów na specjalistów.

@xyz

Pracowałem w Coty przez kilka miesięcy i była to totalna porażka. Chaos i bałagan na rynku, na który mnie przydzielono - Szwajcaria. (usunięte przez administratora) Masakra. Najgorsza praca i wyścig szczurów. Nie polecam!

Iwona
@xyz

Pracowałam tam pół roku i potwierdzam wypowiedź.

Aneta
@Iwona

Ta wypowiedź była pisana w kwietniu 2020... i dalej się nic nie zmieniło? Ale masakra...

Ex

Wszystkie negatywne opinie o SSC RTR niestety są prawdziwe, nie da się powiedzieć o tej firmie za wiele dobrego. Z plusów - można powiedzieć o benefitach, choć nie o samym wynagrodzeniu, ponieważ stawki na rynku są już wyższe, a podwyżek brak (od czasu do czasu dają perfumy w prezencie, co ma chyba uciszyć narzekających na brak doceniania pracowników). Shorter fridays, zwrot za ZTM, luxmed, multisport, kosmetyki na święta - tyle plusów. W firmie panuje ogromne kolesiostwo - jest tu masa osób po znajomości niestety począwszy od dyrektora SSC, przez managerke działu, kilku team liderów aż po niektórych pracowników. Powoduje to, że jeżeli nie należysz do kółeczka wzajemnej adoracji, nie masz tak naprawdę głosu, ponieważ śmietanka towarzyska jest kryta, a reszta lekceważona, ludzie są faworyzowani, co widać po awansach rozdawanych po cichu za plecami, nagrodach kwartalnych za byle co tylko dla wybranych, a nawet liczbie przydzielonych obowiązków osobom w zespole. Gdy masz problem z którąś z tych osób, nie masz praktycznie do kogo z tym pójść, dział HR jest w tym przypadku bezużyteczny. Ludzie nie są zintegrowani, atmosfera jest mocno średnia, panuje dezinformacja, liderowi wręcz zależy na dzieleniu zespołu żeby nikt nie wymieniał się informacjami, w innym zespole mówi się, że TL mobbinguje, a jeszcze w innym, że molestuje pracownice, także nie wiem gdzie gorzej, oczywiście nikt z tym nic nie robi, ponieważ te osoby są częścią śmietanki towarzyskiej, więc osoby poszkodowane po prostu odchodzą z firmy. Zadania są mało ambitne, w porównaniu do innych firm jesteś zwykłym klepaczem, stosowane są jakieś średniowieczne metody i rozwiązania, bo firma nie chce inwestować w systemy i wmawia pracownikom, że stosuje super toole wzamian. Brak jasno określonych wymagań i instrukcji z góry, natomiast w przypadku jakiegokolwiek problemu czy błędu jesteś kozłem ofiarnym. Dwa razy należy się zastanowić jeśli chce się wyrazić wątpliwość co do nowo wprowadzonego pliku czy procesu, ponieważ osobom "z góry" brak kultury osobistej i natychmiast słychać oburzenie i sugerowanie, że jesteś idiotą i to z Tobą jest problem, a nie z ich plikiem. Na miejsce seniorów, którzy odchodzą są zatrudniane osoby bez doświadczenia, bo nie chce im się więcej zapłacić, co w efekcie jest tylko dodatkowym obciążeniem dla zespołu. Podsumowując, jeśli masz wybór - idź do innej firmy.

Wysłałem do firmy swoje CV. Skontaktowała się ze mną Pani z HR'ów z informacją, że chcą się ze mną umówić na rozmowę i prośbą o podanie swojej dostępności w tygodniu. Informację o swojej dostępnosci niezwłocznie wysłałem ... i nie doczekałem się żadnego dalszego kontaktu. :) Ale w sumie jak teraz czytam te opinie, to chyba nie żałuję.

Kandydatka

Hej Jakie macie opinię/doświadczenie jeśli chodzi o pracę w Coty (biuro przy dw. Zachodnim) konkretnie dział AR.

Mokrz (przystanek kolejowy)

Jakieś opinie o pracy w Command Center? Tylko błagam, krótka piłka, bez płaczu o innych działach.

Maciek

@Olo czemu na gorsze ?

Joginka

Witam. W zeszłym roku była zmiany na wyższych stanowiskach. Czy to coś wniosło pozytywnego dla pracowników?

Olo
@Joginka

Niestety zmiany wyszły na gorsze.

Nowoczesny FIN

Największym problemem tej spółki jest uktyty mobbing, kolesiostwo Ludzie o małej wiedzy merytorycznej opierający się jedynie na układach. Piszę o ukrytym mobbingu szczególnie w strukturach zarzadzania finansami oraz SSC tam mam doświadczenie. Wystraczy spojrzeć na rotację. Co do zmian na stanowiskach to słyszalem, że usunęli osoby z wiedzą aby zrobic miejsce dla tzw. swoich , miernych , wiernych , bez wiedzy merytorycznej ale przynoszacych plotki. Zarzadzanie pracownikiem odbywa się poprzez naciski na prace po godzinach, szantaze emocjonalne, parę osob zmuszonych było do nagrywania rozmów z szefem odpowiedzialnym za księgowość custodian. Zbieranie pseudo feedbacków i szukanie haków na osoby to niestety styl zarzadzania. Co do wynagrodzenie to na niskim poziomie, po okresie próbnym 0 podwyżki i informacja, że powinienem sie cieszyc ze mi przedłuzają . Co do SSC to fatalna atmosfera, jedno mówia drugie robią szczegółnie AP nie dają rady , procesy nie ustawione zupełnie, managerowie znerwicowani i nie mający doświadczenie w SSC. Ludzie sfrustrowania, uciekają do innych SSC. Nie polecam spedzilem parę miesięcy i powiedziałem do widzenia.

@Nowoczesny FIN

Zgadzam się z powyższym.

Ekhm...

Czy to prawda, że Coty zwolniło praktycznie wszystkich handlowców podczas videokonferencji?

Oli
@Ekhm...

Tak

Oli
@Oli

Pod przykrywką omówienia sytuacji w kanale detalicznym podczas Teams dostali maile z wypowiedzeniem. Nie mieli odwagi na bezpośrednie spotkania nawet na Teams. Odwaga zająca polnego.

Absolwent

Jakie narzędzia używane są w działach AP/AR? Czytałem o SAP, czy coś jeszcze? Np jakieś narzędzia do komunikacji z klientami wspierające proces wyjaśniania sald rozrachunków?

Plannerka

Czy ktoś może opisać sytuacje w dziale Artwork Planningu na Siennej?

W AP nie dzieje się dobrze. Dokładanie kolejnych obowiązków i nic w zamian, nawet po połączeniu 3 działów w 1. Jeśli kierownictwo nie zmieni podejścia zaraz po wakacjach prawdopodobnie będzie fala wypowiedzeń...

Zostaw merytoryczną opinię o Coty Eastern Europe sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Coty Eastern Europe sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coty Eastern Europe sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coty Eastern Europe sp. z o.o.?

Coty Eastern Europe sp. z o.o.