Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Szef

Pracuję na magazynie, tam można się wszystkiego dowiedzieć :)

Szef

Jakiej karty ? Multisport ? Dobre sobie. Poza tym wysokośc wypłat PH też nie jest rewelacyjna. Dziwi mnie tylko że jakiś baran wypisuje pozytywne opinie. Widać że jest to podszywanie się i pisanie bzdur. W Ravi jest ciężko, jak wszędzie. Nie ma kolorowo. Ale słyszę już od któregoś z rzędu pracownika że szuka roboty. I to od tych z długim stażem. Więc coś musi być na rzeczy. Wg mnie przydała by się zmiana. I ta zmiana wyszłaby całej firmie na lepsze. Ale niestety nasze szefostwo tego nie widzi i woli żeby firma stała w miejscu zamiast się rozwijać. I chodzi mi o tych przyzwyczajonych handlowców, którzy wiecznie robią to samo zamiast się rozwijać i kierowników od siedmiu boleści którzy z wielką łaską coś pomogą. Takie jest moje zdanie. Firma wymaga zmian !

@Szef

Bzdury wypisujesz, właśnie wysokość wypłat jest tym co najbardziej zachęca i trzyma ludzi w tym zakładzie. Gdzie tyle zarobisz? W chomiku? hahahahaha

Pan wszystkich panów
@PH

Tak trzyma ich ta pensja, że i w Szamotułach i w Podgrodziu ludzie uciekali hurtowo. Przejrzyjcie na oczy w końcu. Do firmy przychodzą coraz większe "niedojdy", za którymi trzeba chodzić jak za dzieckiem w przedszkolu...

Ray Ban

Też tak uważam ale osobiście dla mnie ważniejsze jest posiadanie karty multisport niż opieka medyczna.

@Robert: "...Skąd możesz znać wysokość każdego pracownika w firmie? I mieć pewność, że masz dobre info? ..." Masz rację Robercie nie wiem. Ale nie jest to trudne wystarczy pogłówkować. Wysokość każdego pracownika w firmie można oszacować na podstawie porównania własnej wysokości z wysokością innych pracowników. Jeśli masz 172cm a twój kolega jest wyższy to znaczy, że ma więcej niż 172cm. Banalnie proste.

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
PH

Handlowcy nie maja lepiej.

Robot

Na magazynie

Robot

pracowalem wiec powiem. Podstawa poniżej dwójki. Premia rownież bez rewelacji. Do użytku Skoda fabia, słaby tablet i telefon. Wieczne meile wieczorem. Monitoring, obrót i ciśnienie. Trzeba byc odpornym psychicznie zeby tu pracować albo zdesperowanym. Zero rozwoju i możliwości awansu.

@Robot

Potwierdzam w 100% Pieniądze z roku na rok coraz mniejsze. Brak jakichkolwiek możliwości awansu. Kierownik człowiek nikczemnego wzrostu, podejrzewam że z zaledwie zawodowym wykształceniem wysyła non stop dziwne sms"y lub opowiada bajki np. o kosiarzu itp. bzdety. Konstruktywna pomoc z jego strony to niestety mrzonka. Można natomiast liczyć że pojedzie w trasę zrobi mnóstwo zdjęć swoją komórką, pozbiera paragony i zrobi tabelki. Super :) Robi sztuczny tłok żeby pokazać że jest potrzebny i bez niego firma już dawno by nie istniała. Poważnie słyszałem to kiedyś od niego :) Dodatkowo i co najważniejsze wg mnie to zwykły prostak i burak który NIC sobą nie reprezentuje a ludzi ma za nic ... Firma moim zdaniem już teraz bardzo przeciętna. Pozdrawiam

Robin
@ExPh

O którym kierowniku mówisz ?

@Robin

Poważnie pytasz ? :)

Tak

Tak

@Tak

Nie wiem czy widziałeś nowego Pitbulla ? Cukier do Majamiego! "Jest jakiś drugi wydziarany, z irokezem i w różowych dżinsach?"

Hrabia Darkula
@Robin

magazynu?

Haha
@ExPh

Z którego województwa ten kierownik ?

PH

Takie rzeczy to sobie już chyba raczej negocjujesz indywidułalnie na rozmowie jak cię wybiorą. to znaczy satysfakcjonującą cię podstawę bo premie i cała reszta jest wg ustalonych zasad naliczania premi nagród i całej reszty mAsz wszystko do dyspozycji Tak dostajesz samochód i wszystko co potrzebne sprzęt dobrej jakości niezawodny żaden złom Jest lekarz zakładowy i sport możesz też uprawiać to nawet dobrze postrzegane jak nienaganny wygląd i wiadomo gajerek bo reprezentujesz dużą poważną firmę z renomą musisz trzymać wysoki poziom. Jak będziesz pracował z zaangażowaniem i ambitnie to zarobisz naprawdę bardzo dużo tylko musisz chcieć i się nie zrażać ogólnie mieć głowę na karku. Praca Ph jest dla profesjonalistów którzy wiedzą czego chcą. Ja i cała reszta PH z regiony jesteśmy bardzo zadowoleni rzadko który narzeka najczęściej na nie związane z Firmą Ravi okoliczności wiadomo praca w terenie ale to są sporadyczne wypadki. Jakbym miał dawać punkty to najwięcej za warunki wynagrodzenia i jego wysokość,

@PH

Podstawa raczej tez jest z góry, ewentualnie tak jak mowisz mogą byc widełki, ale cudów z reguły nie ma i ph maja takie same podstawy na początek, z biegiem czasu wyższe. . Tak czy owak ile taka podstawa wynosi u Was ? Ile mozna wziąć w premia ch?

Pan wszystkich panów
@PH

Jaki lekarz zakładowy??? Jaki sport? Chyba na własną rękę. Gajerek??? Ani razu nie widział.m, marynarka tak, ale też nie za często... Jesteś zadowolony? Co chwila płaczecie, że nie ma czym handlować. Zero nowości, tylko wzory się zmieniają, a kolejny rodzaj mopa to też nie nowość...

Klara

Widziałam na ph też do działu handlowego i importu ale czy są inne to trzeba poszukać albo zadzwonić myślę że zawsze można złożyć cv może się odezwą nie zaszkodzi spróbować

sos

Wiecie coś na temat stanowiska do kadr księgowości fakturowanie albo inne czy szukają kogoś aktualnie? Czyli umowy dają na pewno uspokoiłeś mnie.

oczko

Tak dają umowe o pracę to ważne a zarobki to potwierdzam że daja solidną podstawę i premia też jest zawsze przyzwoita

@oczko

Powiem Ci ze rewelacja ze w 21 wieku dostaniesz umowe o pracę. Poprostu szal cial. Juz nie będę musial szukać pracy za granica bo w Polsce daja umowę o pracę. Jak fajnie naprawdę jestem zaskoczony. Moze kupie sobie dom za ta umowę o pracę, a moze jakiegoś mercedesa cla nowego. Nie no rewelacja ta umowa o prace hahahaah

Sofa

No własnie też mnie to interseuje bo słyszałam, że dają umowy i niezle płacą

@Sofa

Ty piszesz sama ze soba z roznych nickow?

tost

A co konkretnie ciebie interesuje bo słyszałem, że są jakieś przyjęcia

nosek

Nie wiece może czy są teraz jakieś aktualne oferty pracy?

wanda

To nie mój komentarz tylko prowokacja użytkownika Pan wszystkich panów

Głos ludu
@wanda

Nie kłam. Pan wszystkich panów ma merytoryczne wpisy, a ja chciałem tylko pokazać jak się łatwo można pod kogoś podszyć. Próbujecie go zdyskredytować, ale każdy rozumny czytelnik widzi , że odwalacie żenadę. Skończcie odwalać tę szopkę, bo jesteście śmieszni.

Lord

@3e4rft i @maria zmieńcie ton bo zniechęcacie ludzi. Obiad się wam przypalił czy co?

cukiereczek
@Lord

Wolisz jak ci tu słodzą i kłamią na każdym kroku? Chcesz pracować i zarabiać? To się szykuj na ciśnienie, bo to na pewno spotka cię w tej firmie.

yj56i9

Słyszałam że szukali ale nie pamiętam dokładnie chyba PH i pracownicy do importu i handlówki ale jakie konkretnie to było stanowisko nie pamiętam wiem tylko tyle że oferowali ciekawe warunki dobre zarobki i umowę o pracę może załapiecie się jeszcze

Wanda
@yj56i9

a dlaczego ty bystrzaku nie złożyłeś cv? za cienki się czujesz?

Mons

Były niedawno ciekawe oferty ale chyba nieaktualnejuż ktoś wie może czy coś jeszcze pojawiło się ostatnio bo nie jestem zorientowana?

3e4rft

Jak nie potrafisz znaleźć nawet oferty pracy, to jak ty chcesz u nas pracować? i gdzie? Na ph? Sklepu nie znajdziesz. Na magazynie? towaru nie znajdziesz. Trafisz w ogóle do firmy?

3e4rft

Trzeba to sobie sprawdzić bo ostatnie kilka miesięcy to prowadzili rekrutacje na różne stanowiska każdy zainteresowany pracą w Ravi mógł wybrać coś dla siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica