Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Masz

Witam Jakie warunki oferują na przedsawiciela handlowego ?

OSTR

O! znowu marysia i jej alter ego. Ile jeszcze masz tu tozsamości, zakładam że kilka. Warto dla kilku stówek miesięcznie tak się krwć? Pod jakim nickiem teraz się wypowiesz..

maria

to nie ja mylisz się 'OSTR"

OSTR

@maria z całym szacunkiem ale twoje wypowiedzi są pełne sprzeczności że zaczynam się martwić o twój stan umysłu. Cytuję: …Nie jest to aż tylko praca… …wiadomo,ze chodzi o zarobki ale bez przesady 3500zł to mało?… realista określił 3500 jako dobre zarobki Albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo jesteś średnio rozgarnięta i będąc pracownikiem ravi wypowiadasz się nieudolnie jako ktoś z zewnątrz zainteresowany i jednocześnie entuzjastycznie nastawiony do ravi żałosne

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Duplo

Profesjonalizm jest ostatnim słowem, jakie przychodzi mi do głowy, kiedy myślę o Ravi. Ale jak jesteś taka napalona to próbuj śmiało. Dostaniesz SUPER MEGA ATRAKCYJNĄ umowę z perspektywą na jeszcze lepszą w przyszłości. Nie zapomnij tylko o zakresie obowiązków na piśmie. Chyba że chcesz regularnie w gratisie otrzymywać kolejne dodatkowe „ambitne zadania” przy tym samym wynagrodzeniu. Podwyżki są rzadko i nie dla każdego. Nawet jeśli będziesz tyrała jak wół zawsze znajdzie się powód, żeby Ci ich nie dać. Nie nastawiaj się też na długoletnią współpracę bo tam rotacja jest jak w chińskiej wirówce. Możesz dawać z siebie wszystko a i tak zachwyt nad twoją osobą przerodzi się po jakimś czasie w rozczarowanie i zawód jaka to jesteś beznadziejna. Doświadczenie nabędziesz na pewno. Na przykład takie, że ludziom się nie ufa a wszystko trzeba mieć spisane na papierze.

Pan wszystkich panów

Do wszystkich pięknisi, co tak koloryzują. Na temat ludzi którzy nie zarabiają 2000 netto... Kto tyle arabia? Ci co mają akord, w biurze i może ktoś pojedynczo. Nie zarabiają tyle: - paletujący - pisarki - fakturzystki - paletkowi - rozładunkowi - od zamówień zwykłych - złomki - ludzie od sprzątania Kogoś pominąłem? Przepraszam. A teraz panie mONdry jeden z drugim, co tak płaczecie o anonimowości... Przejdź po magazynie i mów wszystkim, że zarabia ponad 2000, jak trafisz na mnie to obiecuję, że ci splunę w twarz... Tylko nie zaprzestawaj na pierwszym pluciu, bo nie będę jedyny!!! Jak można tak ludzi kłamać?!!!

Realista

To tylko praca czego więcej trzeba oprócz dobrych zarobków? Wole zacisnąć zęby brać 3500 i sobie ponarzekać niż dostawać 2000 klepać biede i mieć w pracy jak to gdzieś napisano "super ekipe".

Agnieszka Nowak

dokładnie takk!!

maria

widzę że w Ravi jest na prawdę super

Anna Nowak

dokładnie tak maria premie masz zawsze co miesiac o ile nic nie zawalisz

maria

przepraszam głupie pytanie zadałam bo niedoczytałam dzienki Anna Nowak za informację czyli nie jest źle jak dają premie do każdego miesięcznego wynagrodzenia

Marcelina z Poznania

a jakie są wasze produkty podobno najwyższa półka wielu moich znajomych używa produkty firmy Ravi np. super odświeżacze powietrza LOTUS z pod szyldu nowej super marki CLEAN THERAPY. Podobno lepsze niż air wick, ambi pur, bref, brise, green fresh, henkel(najgorszy wg mnie - fuj). Te z CLEAN THERAPY są dużo tańsze i podobno tak samo dobre. Wszyscy znajomi, którzy ich używają chwalą sobie wg ich opinii najdłużej emitują zapach a to jest najważniejsze

@Marcelina z Poznania

Do kłamliwej Jak twoi znajomi używają te lotusy jak dopiero weszły do sprzedaży? i to na wybrane sklepy? Ile ten zapach się utrzymuje? Dwa miesiące może?

kacha

super!!

Anna Nowak

nie ma sprawy pytaj smiało gdybyś chciała wiedzieć coś jeszcze

kacha

to wspaniale dzięki za informację

Agnieszka Nowak

Z tego co słyszałam, premie w Ravi sp. z o.o. wynoszą 20%-30% wynagrodzenia. Naliczane są indywidualnie i nie zależą od jakichś wybitnych osiągnięć. Dostajesz standardowo wg stawki wynagrodzenia. Wystarczy, że robisz swoje i co miesiąc masz bonusie w postaci kilku stówek więcej. Jeśli starasz się bardziej czyli dajesz od siebie więcej możesz liczyć na dodatkowy bonusik a ten może wynosić i cztery cyfry ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

espresso

To miłe z ich strony, że przygotowali takie uroczystości. Słyszałam, że znowu będą podwyżki jeśli to prawda to jest wspaniała wiadomość. Premie też mają być wyższe niż zazwyczaj pewnie z tej okazji.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą imprezę jubileuszową z okazji XX-lecia Firmy Ravi. Koncert wspaniały, atmosfera cudowna. Rewelacyjna zabawa piknikowa. Organizacja super! To miłe, że pamiętaliście o naszych najmłodszych. Oby tak dalej. Zapewniliście nam niezapomniane wrażenia. Było po prostu cudownie. Mamy nadzieję że obchody XXV-lecia będą tak samo wyjątkowe. Pracownicy Firmy Ravi Sp. z o.o.

@Podziękowania

Mistrz sarkazmu :D

zadowolony
@Podziękowania

Super impreza była , córka wygrała rower a żona lodówkę . Była świetna zabawa dla wszystkich :)

jyg65io

Mam takie samo zdanie.

Janusz Adamiak

Gdyby chcieli zwolnić pracownika za wypisywanie kłamliwych komentarzy to już dawno by to zrobili o ile wy oszczercy pracujecie rzeczywiście w Ravi. To żaden problem dowiedzieć się kto wypisuje co. Tylko po co. Kierownictwo nie będzie się babrać w waszym błotku. To jest pokazanie klasy. Podpisywanie się pod swoją wypowiedzią to sprawa honorowa a tak jesteście tylko kłamcami i tchórzami. Wasza wiarygodność ZERO. Ktoś kto interesuję się Ravi i czyta szkalujące wypowiedzi nie wie czy to prawda czy pisze ktoś na przykład zwolniony za oszustwa albo nie wywiązywanie się z obowiązków i się wyżywa tu bo ma pretensje (chyba do samego siebie). Pozytywne komentarze to wartość dodana, nic nie wnoszą jak ktoś jest zdecydowany żeby tu pracować to go tylko zmotywuje jeszcze bardziej. Obraźliwe i kłamliwe wypowiedzi psują wizerunek i nie przedstawiają prawdy zainteresowane osoby mogą przez to zrezygnować i nie dowiedzą się jak jest naprawdę. Ktoś chce celowo zaszkodzić albo się zemścić jak wyżej jest napisane.

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica