Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Pioneer

Naprawdę niezła indywidualnie negocjowana nie znam nikogo kto zrezygnowałby z proponowanych przez nich warunków. Dasz z siebie wszytko - będziesz żył jak Pan.

jopek

Psychiatryczna?

Speedo

jak oddasz serce w to co robisz to zarobisz bardzo dobrze system premiowania w Ravi sp. z o.o. jest przejrzysty i bardzo kuszący, jak się zaangazujesz to w szybkim czasie zaczniesz mieć zarobki że aż wstyd się chwalić przed zazdrośnikami w takich czasach kiedy inni wyciągają 2 paczki warto warto i jeszcze raz warto próbować do skutku, działać starać się, nie ma co się wstydzić sukcesó więc chwalić się a dostaniesz się jak tego bardzo chcesz i jesteś mistrz

kartofelkizravi

Widzę,że kółko wzajemnej adoracji w ravi nie ustaje w inscenizowanych rozmowach :) :) :) :) :)

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jog

Wszystko jest i premie i nagrody i podwyżki socjal też jest tylko trudno się tam dostać bo można dużo zarobić ale trzeba być ambitnym i dobrym w tym co się robi oraz mieć chęci do rozwijania się

picker

3500-4500 ja się mieszczę w tym przedziale, swoich zarobków nie podam wdm dlcz

Dosia

Hej, nie. Zadzwoń do działu kadr albo jeszcze lepiej do kierownictwa. Jak zrobisz wrażenie to kto wie co się wydarzy >:)))-< Powodzenia!!

Forsycja

Jeszcze jedno Straszna jest Ta Twoja zemsta. We wszystkich niusach telewizje cytują Twoje wypowiedzi sensacja na cały świat.

Forsycja

Musisz bardzo cierpieć ale patrząc na Twoje wypowiedzi (kilka pod rząd wstecz) trudno Ci będzie znaleść pracę z takim IQ. Radzę starać się o rentę ze względu na kondycję psychiczną.

Magdalena W.

Wasze opinie nie są bardzo zachęcające. Szukam nowej pracy i myślę,że to nie to,chyba nie spróbuję bo wydaje mi się,że nie warto.

Mn

W Gdańsku nie ma gorszych firm niż taka,a nie mam pojęcia co mówię,bo szwagierka synowej kuzynki brata dziadka siostry męża mi nie opowiadała,ja uważam,że zdecydowanie nie warto spróbować, więc nie wysyłajcie cv czym prędzej.

Princessa

Żartowałam,lepiej poczekać aż ktoś inny weźmie pracę w ravi, bo z kiepską pracą jest tak, że kto pierwszy ten głupszy.

Poltegiusz

Trochę bredzę,ale to nie zaszkodzi. Nie jest to niczym złym, nie jest to też tragedią. Do pracy w ravi mi to wystarcza,hehe,bardzo fajna rzecz,nie zaszkodzi pobredzić.

Princessa

Tak jest lepiej nie czekać bo z dobrą pracą jest tak że kto pierwszy ten lepszy

A

warto

Magdalena W.

Wasze opinie są bardzo zachęcające. Szukam nowej pracy myślę że to jest to Chyba spróbuję bo wydaje mi się że warto

Chmurka

Nie jest cudownie bo gdzie jest ale nie jest najgorzej oceniam dużo powyżej średniej

Duży plus kiedy w firmie jest jak w domu. Kierownictwo nie buja gdzieś w obłokach tylko jest z ludźmi. Zawsze można iść i szczerze porozmawiać liczyc na pomoc Polecam!!

hehehe

Czy to prima aprilis ? ? ?

Venus

Atmosfera jest wspaniała!! Jeśli szukasz pracy a jesteś osobą ambitną i pracowitą - aplikuj! Dołącz do grupy wyjątkowych ludzi. Młodych i kreatywnych, potrafiących tworzyć najlepsze rozwiązania i wyznaczać trendy w branży AGD.

Chomik

zależy od regionu,o który pytasz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica