Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

śmiech na sali

"Wanda", wpisy? ;) Juz sobie temat narzucacie? Podobno jest narada J.M i J.R jak zejść poniżej 40 sekund w przerwach między dodaniem komentarzy... :))) Chwasty zawsze są tylko chwastami.

SzczęśliwyByłyPracownikRavi :) :)

poczekaj poczekaj pare dni a może godzin i poleci jakieś kombo w stylu : - Ravi jest super - Polecam -Firma na medal - 10/10 Ci debile od szefostwa nie są w stanie nawet wejść w konstruktywną polemikę o firmie bo nie mają argumentów i jeszcze się ośmieszają pisaniem właśnie po kolei posty jaka ta firma jest super :) Żałosne:)

śmiech na sali

Czy J uważa z góry, że do Ravi aplikują debile? Komentarze propagandowe pisane jeden po drugim żeby tylko zamieść prawdę pod dywan? Czy to aby na pewno dobra taktyka? Może warto dać się wypowiedzieć pracownikom żeby dowiedzieć się co ich boli... Normalnie gospodarz wyrywa chwasty a tu widać się je pielęgnuje kosztem zdrowia innych osób. To ile teraz będzie pozytywnych komentarzy? ;)

AM

Jak są takie super zarobki jak wypisują tutaj pionki szefostwa to niech napiszą na forum ile kobiety zarabiają tam na magazynie a panie niech się wypowiedzą za jaką pracę to na pewno zainteresuje się wami jakaś organizacja działająca na rzecz kobiet :)

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ph Ravi z dużym stażem

Firma pierwsza liga, dostrzegam same zalety. Ravi tylko chwalić, oby tak dalej!

PoLeCaM

super pracodawca

jest_mi_tu_dobrze

Ravi na medal

TO I OWO

SUPER ZAROBKI I PREMIE POLECAM!!!

zadowolony

Wzorowy pracodawca. Przejrzysty system płac i nagród!!!

Alicja

pracodawca jakich mało

z Ravi

POLECAM!!!

tomtom

Praca w Ravi sp. z o.o. to zaszczyt i prestiz. Produkty z pod szyldu Ravi sp. z o.o. to pierwsza liga. Jakosc za super cene. Jednorazowka, sciereki, worki na smieci, srodki czystosci, maty, chemia gdzie krolem polek ostatnich miesiecy jest linia Clean Therapy czyli to co najlepsze za niewiarygodnie niską cenę. Kiedy pod sklepem pojawia sie samochod ph z napisem ravi ludzie usmiechaja sie i chetnie rozmawiaja z naszymi ph ktorzy sa pomocni i bardzo zyczliwi. Kazdemu dradza nie dziwne ze wiekszosc klientow malych sklepikow i wielkich marketow chwali Ravi sp. z o.o.

Michał z Tarnowa

Słyszałem o tej firmie same pozytywne opinie.

raviaczek buziaczek

NIESAMOWICI I NAJLEPSI WSZYSTKIM POLECAM RAVI TO SUPER ZAROBKI I ZGRANA DRUŻYNA !!!

Pracująca w Ravi

Świetna firma i wspaniały pracodawca.

PH z Ravi Sp. z o.o.

Ravi to doskonały wybór.

spa

POLECAM!!

Kurkuma

Zgadza się!

Ravi to profesjonalizm. Przejrzyste zasady, atrakcyjne umowy super warunki.

żabka

Więcej takich firm!

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica