Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

propagandaravi

@POLECAM RAVI. Czy nie przyszło Ci do głowy, że osoby żalące się na słabe wynagrodzenie gdziekolwiek na świecie nie podpisują się swoim imieniem i nazwiskiem,bo boją się o swoją pracę ? Przecież tutaj (widać po wazeliniarskich nieprawdziwych komentarzach) zagląda szefostwo lub kierownictwo firmy. A skoro tak ich boli,że pracownicy żalą się na marne pensje, to niech dadzą podwyżki i problem będzie rozwiązany. Mówicie, że nikt nie zarabia mniej niż 2000 ? No to kłamiecie. A jeśli nie chcecie kłamać, to dajcie ludziom po 2000 netto i tyle w temacie. Ale co ja się produkuję, doskonale wiem kto pisze takie brednie. Pewnie aż was skręca,że pracownicy piszą tutaj prawdę,a wy nie wiecie kto dokładnie. Pewnie - chcielibyście podpisów z imienia i nazwiska. A potem umowy zostałyby rozwiązane lub nieprzedłużone.

POLECAM RAVI

Kolejni anonimowi "pracownicy" którzy żalą się, że ledwo urabiają na chleb i wodę. Zwracam się do wszystkich, którzy nie znają firmy Ravi a zaglądają tutaj bo chcą dowiedzieć się coś więcej o nas. Nie sugerujcie się wypisywanymi głupotami przez niby „pracowników” Ravi narzekającymi jak to jest źle. Zwróćcie uwagę, że nikt z tych ludzi nie podpisuje się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wiadomo dlaczego.

gonzalo

Niestety nie ma takiej możliwości, gdyż grupa osób pracujących na akord jest od dawna ta sama. Albo przyjmujesz to co Ci oferują (nie zwracając uwagi na obietnice podczas rozmowy kwalifikacyjnej) albo nie podejmujesz pracy. A co do różnic w płacach. Uwierz, że kilkaset złotych, które wymieniłeś to o wiele za mało. Różnice sięgają nawet 1000 zł i więcej.

gonzalo

Żałośni jesteście. Powyżej 2000 zarabiają zatrudnieni w Ravi, którzy pracują w systemie akordowym. I oni nie narzekają na zarobki,to fakt. Reszta, która została przyjęta już po ustaleniu kto jest na akord może liczyć na zarobki w okolicach 1550-1700/1800 zł. Mimo,iż na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywano złote góry. Czy narzekają ? Trudno powiedzieć. Jednak nie jest to oszałamiająca kwota,prawda ? Przykrą sprawą jest to, że piszecie tutaj, że ktoś oczernia wizerunek firmy, a doskonale wiecie jak wyglądają płace.

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Z4w3

ta druga też chyba nie, dwie z trzech które sa aktualne to już rekrutują i można jeszcze próbować a pozostałe to nie wiem może ktoś napisze jaki mają status

Mega

@Wiktor chyba prawda bo ludzie raczej chwalą się, że pracują w Ravi i dobrze zarabiają raczej nie spotkałam nikogo kto narzekał by na zarobki w tej firmie.

Wiktor

Wydaje mi się, że takich co zarabiają w Ravi poniżej 2000 netto jest mało. Moi znajomi, którzy pracują w Ravi zarabiają grubo ponad 2000 netto. Nie wiem jak jest na prawdę, ale nie może być źle bo prawie nikt nie narzeka na zarobki w Ravi.

Tralala

Witam. O jakich wy premia chyba piszecie bo ja nic nie dostałem. Jest ph i nic mi o tym nie wiadomo.

3000 plus

Pracowniku (czy na pewno?) firmy Ravi. Przedstaw się wtedy uwierzę, że pracujesz w Ravi i zarabiasz poniżej 2 tyś. netto. Jeśli tego nie zrobisz (to pewne) znaczy, że pojawiłeś się tu, żeby psuć wizerunek naszej kochanej firmy Ravi za pomocą kłamstw i nigdy nie pracowałeś w Ravi.

stnd

Osobiście nie znam nikogo z Ravi, kto brałby na ręke mniej niż 2 tyś więc chyba nie jest tak źle

lopez
@stnd

Szeregowi pracownicy magazynu nie pracujący na akord 2000 nawet na oczy nie widzieli :)

rureczka

Poza tym nie większość osób,a jedna osoba pisząca te komentarze.

rureczka

A to mieliby zatrudniać na czarno? Boże

....

Tak Igorku,możesz negocjować. Albo bierzesz te ochłapy,które dają albo rezygnuejsz.

Tycjan

Wynagrodzenie to już indywidualnie zależy co wynegocjujesz załóżmy, że na początek będzie to ok 2,5k netto ale to tylko przypuszczenia bo równie dobrze może być i wiencej tak mi się wydaje a co do tego że nikogo nie szukają to jesteś mało uważny była informacja, że są ogłoszenia do Ravi poszukaj w internecie na pewno znajdziesz to nie problem

Tarot

OK;

Tycjan

Gdybyś chciał cos jeszcze wiedzieć to pytaj się dużo ludzi tutaj ma wiedzę i na pewno ci pomogą a komentarze negatywne traktuj z przymrużeniem oka nawet nie wiadomo kto to wypisuje i czy wogóle pracowali w Ravi

Tarot

Dobrze wiedzieć dzięki

Apolidan

Tak - umowa o pracę jest od samego startu przejrzyste zasady i atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Wszystko zgodnie z przepisami, żadnych kruczków podane wynagrodzenie, premia, stanowisko, zakres obowiązków, przysługujące prawa i wszystko inne podane co niezbendne na takiej umowie

Tycjan

Lepiej dowiadywać się za często niż przeoczyć jakąś fajną ofertę pracy bo dają z tego co wiem atrakcyjne warunki na umowie

Krystian

To chyba dobrze że się przypominasz i dowiadujesz bo cię zapamiętają i widzą że ci zależy to mogą w końcu dać szansę na zasadzie sprawdzenia co umiesz i wtedy możesz się wykazać i poazać co umiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica