Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Jaf Trade Sp. z o.o.?

Odpowiadająca

Humor rejonowej !!!

Iwan
@Odpowiadająca

Dokładnie!!! Taka prawda!! Szkoda że szef o tym nie wie!!!??

Świeżyzna
@Iwan

Chcąc wyjaśnić kwestię przesłanej opinii prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@swiezyzna.pl. Skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia sytuacji.

Oki
@Iwan

Dziewczyny, wy dużo gadacie, mało czynicie!! Czego się boicie? Rupta porządek!! Nie dajta się! Robić, w balona. przez te Panie rejonowe, i niech się naucza, kultury, szacunku, dla innych!! Oczywiście nie mówimy, o wszystkich Paniach kierowniczkach,. One się czują, jak Gwiazdy''' Swiezyzny'A my mamy Jednego Szefa. Pozdrawiamy Szefie, i dziękujemy za pracę.

Człowiek
@Świeżyzna

Witam. Chciałam wysłać aplikacje o pracę bo mam spore doświadczenie w handlu ale widzę, że Świeżyna ma ogromny problem z pseudo kierownikami. Proszę wybaczyć za śmiałość ale nie potrafię obejść tego bokiem. Brak szacunku do pracownika, do tego okradanie go z wszystkich możliwych rzeczy i wszyscy wiedzą o czym mowa.Ludzie chcą pracować i mieć zapłaconą za swoją pracę a być traktowanym jak śmieć. W taki sposób, nigdy nie będziecie mieć stałych i lojalnych pracowników. Powinno się przyjrzeć kadrze zwanej kierowniczej i coś z tym zrobić. Tajemniczych klientów wysyła się aby zweryfikować pracowników to może w ten sposób zweryfikujcie Panie Kierowniczki i rozliczcie je. Pozdrawiam

Betty
@Człowiek

Tak jest coraz gorzej wymagania coraz większe ale dbanie o pracownika marne.Przerwy na normalne śniadanie czyli ustawowe 15 min to nie realne. Natomiast ktoś wymyślił sprytnie że pracujemy 40 godzin tygodniowo a do tego kazdego dnia mamy zostać godzinę dłużej (czyli po zamknieciu sklepu) aby go sprzątać jest to dodatkowo kilka godzin wiecej w skali tygodnia o których nikt nie wspomina ze będą zapłacone. Można się do wszystkiego dostosować tylko dlaczego mamy to robić za free????

Realistka
@Betty

Zgadzam się w całości , polityka firmy polega na wyzysku . Oczekują , że będziemy się poświęcać i tu się nie mylą , robimy czego oczekują . Padają pytana czy szef wie , oczywiście przecież to jego pomysł 2 osoby na sklepie . Rejonowa mówi , że nie stać go na zatrudnienie więcej osób . To my litościwe kobiety wspieramy go robiąc nadgodziny bez zapłaty , używamy prywatnych telefonów , nie jemy śniadań , rezygnujemy z ustawowej przerwy . Przecież trzeba pomóc biedniejszemu . Ktoś ze Świerzyzny chce wyjaśniać skargi , udaje głupiego (chyba , że jest) przecież nikt mu nie zaufa , bo myślę iż firma nic nie chce zmienić . Jeżeli jest odpowiednią osobą , to ma pojęcie co się dzieje , gdy na sklepu jest 1 osoba cały dzień , my też ludzie i potrafimy mieć dość . Władze chyba nie wiedzą , przepracowany pracownik to zły pracownik . Nie jesteśmy konkurencją dla nikogo , na każdym naszym sklepie widać małość i oszczędność . Proletariuszom z wszystkich sklepów łączmy się !!!

Pracown8k

Ch....wa ,jak chce rejonowa ,to taka bedzie premia ,albo w ogóle jej nie będzie.

Pracown8k
@Człowiek

W tej firmie nie ma komu powiedzieć ty c..o,bo same kierowniczki ????????????

marek

wiem tylko że na święta wielkanocne rolady były do bani w mięsie ćućki jak w salsesonie farsz niesmaczny rolady przy pieczeniu śię rozwalały

Xxx

Hej. Czy na wszystkich sklepach trzeba wysyłać zdjęcia lad rano i popołudniu? Nie rozumiem tego . Nie wspomnę też o tym że zdjęcia wysyłamy z własnych telefonów . Nie wyślesz zdjęcia opierdziel. A ciekawe kto mi za mój telefon rachunek zapłaci

Betty
@Xxx

U nas poki co nie ma czegoś takiego ale za to kierowniczka straszy ze musi zrobic zdjecie bo cos jej sie nie podoba. Do tego zabieranie deputatu bo w styczniu utarg nie zadawalajacy. Ech chyba czas się ewakulować!!!! Nie wspomnę o tym ze towar w pojemnikach przychodzi po 30 - 40 kg pakowany gdzie norma nasza to 20 kg

Mirella

Ciekawe czy szef wie jak panie kierowniczki kradną na otwarciach sklepu! Pani Asia i pani Ewa nieźle się oblowią potem każą wpisywać w przeceny! Ciekawe czy szef wie ze jedna z tych pań mandaty tez płaci z kasowych pieniędzy (przecen)i na koniec ciekawe czy szef wie jak pani Asia kazała pracownicy wziąć sobie pieniędze z kasy i zapłacić sobie za imprezę z okazji dnia kobiet i oczywiście wpisać w przeceny! !!Ja się pytam -DLA KOGO SĄ TE PRZECENY! !!!!!DLA PANI EWY I PANI ASI? ????

ona
@Mirella

Do p. Mirella przeciez p. Kierowniczki wszystko moga z tego wynika nawet stosujac mobing w pracy bo to juz trzeba nazwac po imieniu. takim to sie dobrze zyje za darmo caly miesiac wyzyja i jeszcze premie dostaja i to nie male 1000zl. A my za 1500 musimy caly miesiac pracować i jeszcze wiecznie cos sie paniom nie podoba.

Tola
@Mirella

Coś się uczepiła P.Ewy i Asi spoko kierowniczki sama zrób sobie rachunek sumienia i miej odwagę powiedzieć im to w prost a nie na forum.P.Asia super kierownik

Lilimay
@Mirella

Kobieto jak ci nie pasuje to zawsze się możesz zwolnić, na rynku jest dużo ofert pracy.Po co takie oczernianie kogoś? Spójrz w lustro i zrób sobie rachunek sumienia,czy jesteś taka idealna i wspaniała Facet by tego nie wymyślił,tylko zawistne babska Ženada

Emi
@Lilimay

Faktycznie ofert pracy jest na rynku dużo. A obsada sklepów to przeważnie panie 50+.nie chce krakać ale jeszcze trochę i nie będzie komu stać za lada

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Daniel

Kilka razy robiłem zakupy w sklepie Świeżyzna Radlin na ul. Korfantego. Na światłach. Tragedia i nie polecam nikomu. Za każdym razem wciśnięto mi coś starego. Ostatni raz przed świętami to już przegięcie. Kiełbasa taka stara że śmierdziała i ekspedientka pakując ją musiała czuć smród a co dopiero że kleiła jej się do rękawiczek. Dzisiaj rozmrozilem mięso i kolejny wynalazek zaliczył śmietnik. Więcej razy nie dam się nabrać i jeszcze za te starocie zapłacić. Tak się traci klientów a myślę że nie jestem jedyny. Nie polecam tego sklepu ponieważ to nie pierwszy przypadek.

Z życia wziete

Jestem stałą klientką tego sklepu na os Sikorskiego zawsze świeży towar bardzo miłe i uśmiechnięte ekspedientki . Złe opinie pisane na temat tego sklepu piszą tylko te osoby które pracowały w tym sklepie i były leniwe do pracy lub się do niej kompletnie nie nadawały

Maria
@Z życia wziete

Skoro uważa pani ze ekspedientki piczace negatywne opinie sa leniwe to chetnie zobacze panią za ladą, biegającą w pocie czoła, starającą się obsłużyć SAMA wszystkivh klientów od rana do wieczora 6 dni w tygodniu. Tylko proszę wcześniej napisać tutaj adnotację kiedy pani zaczyna to zagwarantuję pani kolejki przez miesiąc.!!!!!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

K

Żaden charowa w mięsnym a nie angielski ????

kielbasy nie najlepsze ,co dobre to czasami kaszanka.dlaczego niema boczku surowego swiezego płaty, jak jest to zwijany w folie ze nie wiadomo jak w srodku wyglada ale chyba celowo tak zwijaja ,sloniny tez niema swiezej surowej ,ajak sie smazy boczek czy powiedzmy slonina niby wedzona to smierdzi same siki zwierzece i czasami mieso to samo ,mam wrazenie ze sprowadzone mieso jest z niemiec lub z francji za grosze ,wiec nie kupuje w tych sklepach jak juz to w ciagu roku doslownie trzy razy a mieszkam 200 metrow od sklepu ,wole jechac 30 km i kupic naprawde swieze mieso i wedliny chociaz nie smierdza.

A.K
@123456

Mięso jest z Belgii , napompowane chemią .

dorota

@M to zamiast podnieść normalnie stawki do minimalnej to wyrównują to jakimiś bonami na żywność?

M

Niestety pracuje w tej firmie moja mama jako ekspedientka i kolejny raz rząd wymusił podwyżki płac minimalnej a tyle właśnie tam zarabiają, no i co zrobili (usunięte przez administratora) z firmy? Pracownice dostają jako dodatek kartę na którą dostają parę stówek i mogą kupować art spożywcze, no i żeby nie byli stratni to wysyłają mniej na kartę po każdej podwyżce minimalnej krajowej... Zawsze wyjdą na swoje (usunięte przez administratora) Do tego braki kadrowe, nieraz ściągano ją z urlopu i zamówienia towaru to kpina, chyba ekspedientki najlepiej wiedzą co się sprzedaje i w jakiej ilości, a zawsze zamówienie jest praktycznie podwajane i towar zostaje...

Litościwa klientka

Byłam klientką sklepu świeżyzna do dziś , więcej tam nie pójdę i będę odradzać każdemu , powodem jest fakt , że wykorzystuje się w tej firmie ludzi do granic . Zawsze jest tam jedna sprzedawczyni , która dwoi się i troi , ale nie wiele to pomaga , bo co może jedna osoba , kolejka ciągle jest . W sklepach innych sieci są zawsze minimum dwie ekspedientki , w świeżynie jedna i ta sama rano i wieczorem. Byłam właśnie dzisiaj po 17 , kobiecina jest zajechana , widać to po twarzy , więc jeśli władze nie mają litości to ja w przeciwieństwie do nich ją mam i aby ulżyć tym umęczonym kobietom zakupy zrobię tam gdzie lepiej traktuje się ludzi . Zachęcam do bojkotu tej firmy !!!!!

Beata
@Litościwa klientka

Zbyt mała liczba pracowników przy kasach, to niestety chyba dosyć częsty problem w wielu sklepach. A powiedz, co myślisz o produktach Jaf Trade? Są w porządku?

Litościwa klientka
@Beata

Jeśli idzie o produkty, to jak wszędzie lepsze lub gorsze, ale nie jest źle. Kupowałam w sklepie tej sieci, ze względu na lokalizację i kompetentny personel, dlatego uważam że trzeba takich pracowników doceniać, a nie forsować do granic wytrzymałości. Pozdrawiam!

Dorota

Dziękuję drogie koleżanki a szczególnie jednej może czas zgłosić IP na policję? Miej odwagę się przyznać!

Luidzi

A może trzeba być dobrym, sumiennym pracownikiem i nie byłoby powodu do narzekania? Firma jest dobrym pracodawcą dla dobrych ludzi!

Ker
@Luidzi

Firma solidna! Tylko kierowniczki, nie dbają!!

Beata
@Ker

Akurat szukam świeżych opinii na temat pracy w Jaf Trade. Mówisz, że firma jest solidna. A jaką umowę dają nowym pracownikom?

Dora

Braki w towarze po 3 tys towar dopisywany. Manko szkoda gadać

Dora

W Żorach na Bankowej robią przekręty tzn kupywanie mięsa w biedrze Tesco i sprzedawanie w Swiezyznie. Ceny podwyzone czasem o 6 zł za kg topienie smalcu ze starych ŚCINEK. Dziś się śmieją i czują się bezkarnie. Menadżerką kręcą jak chcą.

niezadowolona

kto zadowolony z premii i deputatu za święta. szkoda gadać.

sprzedawczyni

pracuje już ok 10 lat,i te wpisy,ktore widze szokują mnie,ludzie pracujecie w tej firmie i narzekacie...a (usunięte przez administratora)e jak wam nie pasuje a nie narzekajcie. na sklapach sa panie po przejściach,alkocholiczki,rowodki,bez szkoły.czego wymagacie??? 5000 wynagrodzenia???do lopaty jak nie pasuje sprzedaż.

Pracownica
@sprzedawczyni

Na sklepach też pracują panie po studiach . Po za tym oczekujemy adekwatnego wynagrodzenia za duże utargi powyżej 150 tyś .

@sprzedawczyni

Jestem ciekawa do jakiej grupy z wyżej wymienionych Pani się kwalifikuje?

Pracownica
@lwica

Sprzedawca stoję za ladą ????

@Pracownica

Pytam o kategorie które wymieniłaś... po przejściach rozwódka alkoholiczka czy bez szkoły? Którą jesteś? Przecież sama wszystkie nas upchałaś w szufladki... Nie wiem z kim Ty pracujesz i gdzie ale to jak opisałaś Pracownice z naszej firmy budzi we mnie bardzo złe instynkty. Pracuję już ponad 6 lat i powiem Ci że zawsze trafiam na fajną ekipę bez względu na doświadczenia życiowe. Do łopaty ???! Co to za hasło?? A gdzie solidarność ??! Gdzie zespół?? Jak mogłaś ... coś takiego napisać??! żeby sączyć jad na swoich... Wstydziłabyś się. Życzę Ci milszych ludzi na Twojej drodze

Wybacz Pracownica to do SPRZEDAWCZYNI

@lwica

Z pewnością ta pani należy do każdej z wymienionych kategorii, dlatego wszystko jej pasuje w firmie. Byle jej nie ruszyli. Smutne to bo śmieszne z pewnością nie jest.

@sprzedawczyni

Jako długoletni pracownik masz zapewne duże doświadczenie w tej firmie. Czy jesteś zadowolona z warunków pracy i wynagrodzenia? Jakiego rodzaju umowy o pracę proponuje pracodawca potencjalnym kandydatom? Zlecenie, czy na czas określony? Stabilne zatrudnienie to ważny czynnik zatrudnienia, który często decyduje o podjęciu pracy.

JOOOO
@Pracownica

kto bierze za utargi?szef??tak?a kierowniczki sie siesza!bo tez maja!!duzo Z NAS!!a nas w bambuko RoBIA!!!A MY (usunięte przez administratora)!!

JOOOO
@sprzedawczyni

BEDE NARZEKAC!!BO NIE JEST TAK JAK POWINNO BYC!SZEFIE!!CZY PAN O TYM WIE???CZY PAN TEGO NIE WIDZI?JAKIE PAN MA KIEROWNICZKI?MOZE NIE WSZYSTKIE!A MY DZIEWCZYNY,MUSIMY SIE DENERWOWAC!

Sklepowa

Pamiętajcie że są remanentu!!!

ABC

Dziewczyny chyba trzeba zadzwonic do firmy bo widac ze prezes nie czyta forum! Inaczej juz by cos dawno zaczelo sie dziac! Rybnik Żory Racibórz i inne sklepy bez zmian z tymi du...mi kierowniczkami to jest jakas paranoja. P. A i P. E coraz gorsze wiecznie swoich za lady cisna w uczciwe dziewczyny i dobre pracownice nie dostaja przedluzanych umow. Ale najwazniejsze dla nich sa kapusie i chamy

Ktos

Dlaczego wogole w tej firmie nie ma zebran raz w miesiacu z pracownikami z menadzerami i z szefem ??? pytam sie dlaczego bo gdyby tak bylo to wszystkie ale nie ktore menadzerki poszly by z butami do domu bo to co by powiedzialy pracownice to by wywolalo skandal kazda z nas wie ze nawet jak sa premie dla pracownic to menadzerki je chowaja dla siebie dlaczego... sa to wielkie oszustki i mam taka nadzieje ze kiedys przyjdzie ten moment ze sam szef zrobi zebranie z dziewczynami i wyslucha ich co maja do powiedzenia bo to co sie dzieje w Żorach to jest wielka paranoja

@Ktos

Bo nasze menadzerki sie boja szefa i jakby prawda wyszla na jaw to wszystkie by dostaly dyscyplinarke z pracy dlatego dziewczyny jest jedno rozwiazanie poprostu zebrac sie wszystkie w kupe i umowic sie na spotakanie z Panem Prezesem bo jezeli tak dalej bedzie to nasze menadzerki zostana bez winy

Zenia
@ja

Pracowałam jeszcze niedawno w świeżyznie i bardzo żałuję że się zwolniłam bo zawsze była miła atmosfera a kierowniczki obydwie i Pani Ewa i Pani Asia były super. Zawsze pomogły jak się poprosiło, a że czasami zwrócą komuś uwagę to jak tu czytam niektóre księżniczki robią wielkie halo i oczerniają je chyba tylko po to żeby się zemścić. drogie panie jak chcecie się dowiedzieć jak wygląda prawdziwy mobbing to zapraszam do mojej obecnej pracy a p.Ewę i p.Asię pozdrawiam

swiezaczek
@Zenia

teraz hi hi ha ha ha,a zawsze bylo zle

Olka
@Zenia

To wróć. Przyjęcia są. W czym widzisz problem ?

ABC
@Olka

P. Zenia widzi problem bo jej tam nie chca hihi

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica