Opinie o West Energy Service (działalność zakończona) w polska

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie West Energy Service (działalność zakończona). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie West Energy Service (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West Energy Service (działalność zakończona) w polska

litworowa

zamiast plodzic bełkot w tych opiniach niech ktos poda stawki jakie oferuja bede wdzieczny o ile piszacy te opinie tam pracowali a nie słyszeli od kolegow

litworowa

ile placą na wlasnej działalnosci?

manager

HAHA dobre:" Wszystko odpiera się na kontraktach jasnych i czytelnych " ciekawe kto to wymyślił bo tak naprawdę to jedna wielka porażka, kontrakty ciągle są zmieniane i to na korzyść firmy oczywiście. Obiecują kokosy a po podpisaniu kontraktu siedzi się w domu miesiącami i czeka na telefon. Firma jest nie odpowiedzialna zatrudnia nowych ludzi nie mogąc dać pracy już obecnym, i trzyma ludzi bez wynagrodzenia w razie czego- jak załapią kontrakt żeby "byli" Osobiście nie polecam pracy dla tej firmy ale każdy ma swoje zdanie.

@manager

Jak osobiście nie polecasz pracy - to czemu jeszcze pracujesz dla firmy West Energy, a może boisz się, dlatego wypisujesz nieprawdę. Pozdrawiam

manager

A kto powiedział że jeszcze pracuje? Na szczęście już jakiś czas temu pożegnałem się z tą 'FIRMĄ' i nie narzekam. Co do nieprawdy to myślę że to Ty masz jakiś udział aby tak bronić tej firmy- a ja pisze tylko to co jest faktem i jak napisałem wcześniej każdy ma swoje zdanie i po to jest to forum aby je upublicznić

Byk

Dokładnie tak samo robi Total Wind z siedziba w Koszalinie,a teraz maja problem z pracownikami. Wszystko opiera sie na dzialanosci gospodarczej i aktualna nazwa Viatec robi tak samo. Viatec wspolpracuje na dzien dzisiejszy z TW. Total Wind jako jedyna siedziba w Polsce musisz u nich byc na dzialalnosci, inne oddzialy pracownicy maja kontrakt. Ps. Banda pijaczyn zaczynajac od supervizor i (usunięte przez administratora) placa.

sw

ottt................ cała nieprawda.

Elektromechanik

Papiery nie maja zanczenia, cv nie musi byc po angielsku, jak jest ciśnienie i sezon wiatrakowy, to biorą każdego, byle umiał machac młotkiem.

Czy zgadzam się, jak zajdzie taka potrzeba, nie zjeżdzać do Polski przez pół roku. No i że firmę trzeba załozyć, że niby zwrócą zus, ale to bajki.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
nowy pracownik

Mam zamiar rozpoczac prace jako monter turbin w tej firmie ,,,czy moze ktos podeslac wiecej info ,,,poniewaz jak narazie same negatywy ,chetnie pogadam na priwa

SW
@nowy pracownik

Jak to jest nie wiadomo co, to tego nie podpisuję. Proste! Przecież nikt nikogo nie zmusza, żeby pracował w tej firmie. Poza ty, dobrze jest czytać ze zrozumieniem i wiedzieć, co się podpisuje.

ogólnie szit, zwalniają bez podania przyczyny, umowy dwie pół etatu i jedna nie wiadomo co? (usunięte przez administratora)

robol2

popieram

TTT
@robol2

1. Podobno ZUSu nie płacą- hmm, ciekawe. Jeśli piszesz, że zatrudniają na własnej działalności, to ZUS przecież opłacasz sam. 2. Raz narzekasz, że czekasz na wyjazd, innym razem, że jestem długo na budowie. 3. Wiekszosc pracownikow nie ma zadnych kwalifikacji poza jakim doswiadczeniem budowlanym- chyba piszesz o sobie! A teraz pytanie? Czy Ty człowieku w ogóle chcesz pracować??? Jeśli ktoś siedzi w domu miesiącami, to nie dlatego, że jest idealny i niezastąpiony w pracy, bo ludzie porządnie pracujący są na budowach cały czas (oczywiście pomijając przerwy na zjazd do domu). Byli już tacy hojracy, co na kolanach wrócili, jak dostali po 5 tyś/m-c w innych firmach. Boisz się, że przyjdzie ktoś, kto naprawdę chce pracować i firma pozbędzie się marudera?

robol

Nie jest najlepiej, opóźnienia w wypłatach lub ich brak, podobno zusu nie placa, sezonowy charakter pracy, głownie latem a i to nie zawsze .zwodzą miesiącami, człowiek czeka na sugnał do wyjadua i nagkle dowiaduje się ze rezygnują. Słaba organizacja, traktowanie pracowników jak niewolników ( po 3m-ce ciągiem na wyjeżdzie, na wyjazd czeka sie pół roku, a tu nagle nastepnego dnia wyjazd - nie sposób tak pracowac, zwlaszczaa jak ma sie dzialaność gosp. i dziewczyne). Potem jazda samochodami ponad 20godz (np do Rumunii). Bradziej agencja zatrudnienia niz firma montujaca wiatraki (nie maja własnych narzedzi, a wiekszosc pracownikow nie ma zadnych kwalifikacji poza jakim doswiadczeniem budowlanym). Ogolnie lepiej szukac gdzie indziej.

@robol

Od kiedy West Energy zatrudnia na umowę o prace. Wszystko odpiera się na kontraktach jasnych i czytelnych. Jeśli chodzi o pośrednictwo to tym zajmuje się PUP, Wypowiedz jest adekwatna do Nicku, chyba nigdy nie pracował Pan w tej firmie.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy West Energy Service (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w West Energy Service (działalność zakończona) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

West Energy Service (działalność zakończona)
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.

West Energy Service (działalność zakończona)