Opinie o West Energy Service (działalność zakończona) w polska

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie West Energy Service (działalność zakończona). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie West Energy Service (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West Energy Service (działalność zakończona) w polska

Stefan Majewski

Od stycznia ludzie siedzą w domu jest bardzo dobrze☺

@Stefan Majewski

Nie wiem kim jesteś i po co to piszesz , ale proszę idź z kąd przyszedłeś. Nie pracujesz w tej firmie a pierdy opowiadasz. Pomyliłeś portale . Twoi koledzy z gimnazjum to nie tutaj. Tragedia ??

od stycznia zawsze mamy pensje na czas , a o resztę pytaj w biurze

mlody

Witam , jak sytuacja z wypłatami , czy firma uregulowała zaległe wynagrodzenia ? Proszę także oinformacje jak wygląda praca w tej firmie . jak często są wyjazdy i na jak długo ? Czy to prawda że czekając na wyjazd firma ''płaci '' 1050 zł ? I czy są może przyjęcia do pracy ? Prosze o odpowiedz .

Stefan Majewski

Widzę jest super☺

Elektromechanik

Papiery nie maja zanczenia, cv nie musi byc po angielsku, jak jest ciśnienie i sezon wiatrakowy, to biorą każdego, byle umiał machac młotkiem.

Czy zgadzam się, jak zajdzie taka potrzeba, nie zjeżdzać do Polski przez pół roku. No i że firmę trzeba załozyć, że niby zwrócą zus, ale to bajki.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
mediator

Uważasz się za lepszego bo pracujesz na budowie a nie w biurze? Według Ciebie biurowym nie należą się wypracowane wynagrodzenia? Żenada to jest jedynie to że za wykonaną pracę nie można doprosić się wypłaty. Zostałeś to zapytaj swego uczciwego szefa czy rozliczył się ze wszystkimi. Dzisiaj nie zapłacił im jutro pewnie Tobie. Taki ma styl rządzenia.

ten co zostal

Czytając wasze wpisy cieszę się , że zostałem na budowie. Zawiść jaką pałacie jest żenująca. Dla wszystkich niewtajemniczonych . Firma się podzieliła , a niektórzy pracownicy za cel obrali sobie wylewanie niesłusznych żali na portalu internetowym. A najgorsze jest to , że nie piszą tego ludzie z budowy tylko nakręcani ludzie z biura. Żenada i prostactwo !!!

@ten co zostal

Piszesz że żale są niesłuszne - lecę sprawdzić konto! Niespodzianka - wynagrodzenia dalej nie ma :(

pokrzywdzony były pracownik

A może nowa Pani Prezes Zarządu wpłynie na swojego Pana Dyrektora aby uczciwie prowadził firmę i zapłacił w końcu byłym pracownikom? Czy tak wygląda uczciwość według Państwa Ż.? Wkroczyli z impetem w Nowy Rok a wygląda na to że "para poszła w gwizdek"!

również były pracownik

Widzę, że nie jestem jedyną osobą, z którą Director of the Company się nie rozliczył, jak zwykle szukając pretekstu, tym razem konieczność zweryfikowania naliczonych wynagrodzeń przez biuro rachunkowe. Dziwne, że poprzednio nie było konieczności weryfikowania tego typu należności. No cóż pozdrawiamy Pana Dyrektora, licząc jednak na uregulowanie naszych wynagrodzeń, ponieważ, tak jak słyszeliśmy firma miodem i mlekiem płynie po zmianie zarządu:))

Z przykrością muszę ostrzec każdego, kto współpracuje lub zamierza współpracować z tą Firmą. Nowy Dyrektor mimo obietnic nie zapłacił zaległych wynagrodzeń żadnemu pracownikowi z którym rozstał się w ostatnim czasie. Jak zwykle wymyśla kiepskie wymówki aby nie wywiązać się ze swoich obowiązków.

Nie mam zamiaru kontynuować tej jałowej dyskusji z kimś, kto nie potrafi nawet poprawnie napisać nazwy spółki, której dotyczy ogłoszenie, zwłaszcza w takim miejscu jak to. Zainteresowanych pracą kieruję na podany wyżej adres e-mail, biuro@westenergyservice.pl, a osoby chcące zaszkodzić wizerunkowi firmy prosimy o dalsze nie pogrążanie się.

pracownik 2

Pracować w WEST ENERGY SERWICE LTD I zarabiać to dwie rőżne sprawy. Za to bajek pana Z. mozna sie nasłuchac więcej niż przez całe dzieciństwo.

Drogi 'pracowniku', przekazywanie nieprawdziwych informacji w komentarzach jest co najmniej nie na miejscu. Ogłoszenie jest jak najbardziej aktualne.

Ależ oczywiście, dlatego powtarzam: wszystkich zainteresowanych pracą w firmie WEST ENERGY SERVICE LTD prosimy o kontakt pod podany adres e-mail: biuro@westenergyservice.pl

pomocnik

Proszę nie mylić West Energy Service LTD z West Energy Polska sp. z o.o

W związku ze zmianami w zarządzie, wszystkich zainteresowanych pracą w firmie West Energy Service LTD prosimy o kontakt pod podany adres e-mail: biuro@westenergyservice.pl

@pracownik

nieaktualne

kIER

Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć ogłoszenia wystawiane przez west energy service ? nie stety teraz na gowork.pl tego nie widzę, ale może jest jakieś miesjce gdize mogę to spotkać, pozdrawiam wszystkich i czekam na informajce czy jest jakieś wolne miejsce do pracy. praca komercyjna mnie ineresuje i zebym dobrze zarabia ł

@kIER

rekrutacja@westenergy.pl

Stawki jakie West oferuje: każdy indywidualnie negocjuje - start 31,5 zł/h przez pierwsze 3 miesiące - 80 zł za każdy dzień pobytu na projekcie - za każdą 10h - 50% - święta, niedziele 100% Wydaje mi się że dobra oferta....

litworowa

możesz jeszcze cos napisac o pracy typowy montaż, wykonczeniowka czy polerowanie szmatą a może przeglądy i serwis? i gdzie obecnie mają projekty Pozdrawiam

kiler

Witam jak wygląda sytuacja z stawka którą oferują ? obecnie pracuje w totalu oni na start dają 25 zika po 3 miechach 30 zika a dalej to już indywidualna walka ale ciężko o jakieś większe siano. Jak wygląda sytuacja w West Energy ?

litworowa

kolego robol2 moze podasz jakie stawki na działalnosci oferuja blizej Totala czy Baltiku

das

Może niech wypowie się ktos kto u Nich pracuje rzeczowo, jako że u konkurencji jest dużo wpisów odnośnie pracy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy West Energy Service (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w West Energy Service (działalność zakończona) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

West Energy Service (działalność zakończona)
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.

West Energy Service (działalność zakończona)