Opinie o West Energy Service (działalność zakończona) w polska

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie West Energy Service (działalność zakończona). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie West Energy Service (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West Energy Service (działalność zakończona) w polska

Hanna

A jakie plusy znaleźliście w pracy?

Beee
@Hanna

W tej firmie nie ma plusów ...

konik

Ktos wie jak z przyjeciami do nich? slyszalem ze na swojej dzialalnosci 6 euro za godzine daja da ktos jakies info?

@konik

Nie prawda, minimalna dzisiaj na budowach wind to 8 euro i tyle każdy dostaje na początek.

konk

Rozmawialem z ludzmi i Darek muwi 6 euro dajecie podobno bez diety za sprzet trza placic, za podruze nikt nie placi to chyba na szparagi pojade wiecej zarobie dzienki na info

Darek
@konk

Mamy 2 Darków i żaden z tobą nie rozmawiał. Więc nie ściemniej spadaj na swoje śmieci i nie pisz nieprawdy. Jeden to ja. Skąd takie barany się biorą, inteligencja pokroju blondynki

Patryk

dynamicznie to wszyscy uciekają :) kolejna osoba odeszła od nich, teraz będzie dynamiczny upadek na dno

Szymuś

teraz podobno będą demontować turbiny hahahahaha mają dynamiczny rozwój!

Elektromechanik

Papiery nie maja zanczenia, cv nie musi byc po angielsku, jak jest ciśnienie i sezon wiatrakowy, to biorą każdego, byle umiał machac młotkiem.

Czy zgadzam się, jak zajdzie taka potrzeba, nie zjeżdzać do Polski przez pół roku. No i że firmę trzeba załozyć, że niby zwrócą zus, ale to bajki.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Tadeusz

praca sezonowa max 5 miesiecy w roku za psie pieniadze

Mały człowieku, jeśli masz jakiś żal, miej odwagę zadzwonić. To co napisałeś zostało napisane jedynie w celu szkalowania firmy i mija się z prawdą. Na pewno jako firma nie możemy sobie pozwolić na takie wypisanie opinii niezgodnych ze stanem faktycznym, dlatego zostało to już zgłoszone do administracji serwisu GoWork.

szczęka

jak widać, nie dla wszystkich.. Wydaje mi się benek, że ludzie co raz więcej wymagają od przyszłego pracodawcy.

Piotr Żarski

Proszę o kontakt przez stronę westenergyservice.pl udzielę Panu odpowiezi

Piotr Żarski

przepraszam ale ze względu na regolamin nie mogę podawać takich informacji. Jest to reklma firmy. Zapraszam na strone westenergyservice.pl tam znajdzie Pan kontakt. Odpowiem na Pana pytania

Zapraszam do kontaktu na ww. adres e-mail. Pozdrawiam, Piotr

Piotr Żarski

Jeżeli ktoś szuka pracy zawsze może wysłać e-mail na adres biuro@westenergyservice.pl Nabór trwa cały rok. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy do pracy około 30 osób z naciskiem na elektryków. (usunięte przez administratora)

daumian

teraz góroli wysłali na enercon haha do tych turbin trzeba miec mozg zamiast kawakla pier....styropian

sprawiedliwość cie dopadnie

Panie Piotrze niech Pan nie da się prowokować tej hołocie tylko na takie zagrywki ich stać, myślę iż dotarło wreszcie do nich że ten ich statek a właściwie to łajba już od dawna tonie. Panowie Prezesi czy tak zwany nierząd od siedmiu boleści sięga już dna.

Piotr Żarski

Dla wszystkich zainteresowanych. Od 01.08.2015 firma West Energy Service nie zatrudnia techników. Od sierpnia 2015 w Świebodzinie został utworzony oddział firmy SSC Baltic Wind. Dyrektor Oddziału Piotr Żarski

finland

teraz we viatecu dostalismy wyplate przed czasem,ale to chyba dlatego ze pewna dobra grupa ludzi odeszla :( . ciekawe jak dlugo bedzie to trwalo ? miesiac moze dwa.pozniej bedzie to samo.na szczescie niedlugo juz mnie tutaj nie bedzie :D

ra ra ra ra

przestan szaflaro,ciagle mi grozic,ze sobie w viacie zycie ułożysz !!!

kkkk

tak wlasnie wyglada kultura osobista pracowanika viatec. i wszystko jasne .... po po powaliło goscia !!!

rafal

czy mi sie wydaje czy to napisał smugus ... ktory jak klamie to mu mowe odbiera ? tzn nonstop.apropo problemow.pozdrowienia od maszynki do golenia z kolobrzegu !!!

Twoj Problem
@rafal

głąbie nie myl mnie z tym jąkałą!

arti

Dużo projektów ma West Energy Service? Szukam konkretnej informacji, jak wygląda sytuacja w firmie. Czy własne projekty posiada a może dalej dostaje tylko zlecenia od SSC. Ktoś może wypowiedzieć się?

Pomyliłeś nas z firmą Viatec. Z tego co wiem to oni siedzą w domu.

Wind
@Marcin

A Ty komentarz piszesz montując wiatrak czy właśnie siedzisz w domu panie monterze?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy West Energy Service (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w West Energy Service (działalność zakończona) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

West Energy Service (działalność zakończona)
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.

West Energy Service (działalność zakończona)