Opinie o Armir Logistyka Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Armir Logistyka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armir Logistyka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armir Logistyka Sp. z o.o. w Mysłowice

kierowca

Jakie 2 tysiące? Coś się Piotrowi po...myliło. Trzeba robić, ale kasa jest i to wszystko na na konto, nic pod stołem. Zresztą Piotra już niema a kierowcy wszyscy są.

KiLer

WITAM! MAM ZA SOBA PARE LAT NA SOLOWKACH. PLTORA ROKU TEMU ZROBILEM C+E. Z 2 TYGODNIE TEMU ROZMAWIALEM Z PANEM PIOTREM PRZEZ TELEFON W SPRAWIE OGLOSZENIA DLA KIEROWCY KATEGORI C. JAK USLYSZALEM ZE ZAROBEK TO 2 TYSIACE TO POWIEDZIALEM SWOJE 2 ZDANIA NA TEN TEMAT I PODZIEKOWALEM. NAWET 100ZL NA DZIEN BYM NIE MIAL A ZASOWALBYM OD RANA DO POZNEGO POPOLUDNIA LUB WIECZORA. CO ZA KRAJ?! WIDAC OD RAZU ZE FRAJEROW SZUKAJA I POZNIEJ SIE DZIWIA ZE PALIWO I TOWAR ZNIKA.

JaWiem
@KiLer

Głupoty Piotr naopowiadał nie tylko o tym. Robota na dystrybucji jest ciężka szczególnie latem - bo masz duże zmiany temperatury, ale jak jedno lato przetrzymasz zasmarkany to będziesz robił dalej i nawet sie nie przeziębisz taki bedziesz odpornu :). Zarobki (na solówkach) od 3tys do 3,5. Przelew całości na konto. Poniżej 3 spadniesz jak przegniesz czas pracy albo nie będziesz się wyrabiał. Ciężko się nie wyrobić bo trasy pukładane nawet dobrze.

Piotr były Armir
@JaWiem

Jakie inne głupoty naopowiadałem ?Szkoda ,że nie powiesz jaka rolę pełnisz w tej firmie....

xxxxx

Ostrzegam wszystkich przed praca w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest wszystko ładnie, pieknie i kulturalnie a potem szefowie traktuja ludzi jak smieci. Wyzwiska i wulgaryzmy od rana do wieczora. Tam sie po prostu nie da pracować bo atmosfera jest fatalna. Dlatego ostrzegam wszystkich,którzy znajda ogloszenie do pracy w tej firmie. Ogłoszenie nie znika z netu bo kazdy kto tam przychodzi do pracy zaraz sam sie zwalnia. Porażka!!!!

mały driver

Troche się lepiej jakby ostatnio zrobiło. Dawno nikt na magazynie nie wyleciał. Kierowcy w stałej ekipie też od dłuższego czasu. Płace na małych samochodach takie sobie, ale na tirach nie mają źle. Auta i naczepy nówencje z salonu, aż by sie chciało pojeździć.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Armir Logistyka Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C lub C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
ktos kto wie od kogos

dokładnie nocki robisz a oni najchętniej chcieliby żebyś pracował 24 h na dobę bez snu i nie ważne czy masz rodzinę czy nie. Premie słabe jak na pracę w takich warunkach i nocą, odcinane bez podania przyczyn albo podawanie śmiesznych powodów. A kierownictwo nie zna się na niczym szczegolnie na prowadzeniu magazynu, bez tych chłopaków d*** zbita i bankrut

nowy

Witam , A jak wyglada praca kierowcy tez tak żle jak piszecie ?

ANONIM

Uciekajcie i omijajcie firmę z daleka. LIzo (usunięte przez administratora) y porobią dłużej ale do czasu. Robisz za grosze i jeszcze w domu cię nie ma. Na początku dają lepiej i mniej pracy by zachęcić pracownika a po 3 miesiącach zmiana: więcej pracy mniej kasy i premia zabierana za byle co. A co do premii to jakaś masakra, ten co zrobi więcej godzin ma mniej niż ten co zrobi mniej godzin-niewiadomo od czego to zależy chyba od chumoru. Zwolnią cię bez podania przyczyny i o tym się dowiesz w ostatniej chwili.

far

idź tam idź porobisz troszkę ochłoniesz:) wywalą cie albo sam odejdziesz (max po 3 miesiacach :)

ikiki

czy do pracy w magazynie potrzebne są uprawnienia na wózki?

Witam wszystkich. Czas najwyższy powiedzieć jak naprawdę wygląda praca w firmie ARMIR Mysłowice. Ale na początku chce wyjaśnić jedno-nie pisze tego z żalu bo straciłem tam prace ( akurat tu mi się przysłużyli że zostałem zwolniony) ale pisze żeby wszyscy obecni i nowi pracownicy którzy kiedyś się tam zatrudnią wiedzieli jak tam jest. Praca sama w sobie jest fajna (przyjmowanie dostawy, szykowanie na wydawkę, współpraca z kierowcami) nie ma w tym nic ciężkiego i trudnego. Ale problemy zaczynają się pojawiać gdy do tego wszystkiego wkracza biuro (kierownik magazynu, kierowniczka oddziału i inni). Kierownik magazynu jest to osoba która nie zna się na swojej robocie. Prace dostał po znajomości bo jeden z szefów to jego kolega. A poza tym jest to taki człowieczek „przynieść-wynieść i pozamiatać”. Jest do wszystkiego i do niczego i nie umie podjąć sam decyzji w żadnej sprawie. Jest kierownikiem magazynu a nawet sam nie może ułożyć grafika dla 4 osób) bo musi to jeszcze zaakceptować dyrektorka, kierowniczka oddziału i chyba jeszcze sam Bóg. Do tego pan kierownik jest uważany przez swojego kolegę-szefa za najlepszego pracownika w firmie. Jak to kiedyś powiedział jest to osoba kompetentna i najlepsza. Szkoda że szef nie słyszał tego co o nim mówi jego ulubiony kierownik na magazynie, jak go wyzywa itd. Tyle jeśli chodzi o nie zbyt inteligentnego kierownika magazynu. Jeśli chodzi o panią kierownik oddziału to jest jeszcze lepsza. Ta pani się boi wszystkiego. W pracy uwielbia jeść pizze i frytki ze swoją koleżanką i wciąż myśli co by zrobić żeby pan kierownik miał (usunięte przez administratora) (bo się nie lubią). Pani kierownik najlepiej ze wszystkiego wykonuje tzw. DZIĘCIOŁA. A wygląda to tak: gdy do biura wchodzi szef to pani kierownik rusza głową jak dzięcioł dziobem w drzewo. Umie tylko przytakiwać i nigdy się nie odezwie bo się boi. Jest jeszcze jedna pani która się zajmują papierkową robotą. Ale o niej to szkoda gadać bo nic nie umie a robotę dostała również po znajomośći. Pani dyrektor nie ma w oddziale i w sumie nie wie o co tam chodzi i co się dzieje. Jeśli chodzi o szefa to jest to zakompleksiony człowiek który lubi znęcać się nad ludźmi. On uważa że w pracy odnoszenie się w sposób chamski kierownika do pracowników magazynu jak i kierowców jest czymś normalnym. Kiedyś powiedział że używanie słów takich jak „kurw…. Zapierda….., ja pierdo……. Co to ma być, czemu kurw……. Tu leży folia!!! itp.) jest czymś normalnym w logistyce. Brak słów na temat podejścia jego do pracowników. Zatrudniając się tam możesz liczyć na wyzywanie, sprzątanie i mycia kibli w czasie pracy, współpracowanie z kiepską kadrą kierowniczą, współpracowanie ze szczurami i nietoperzami na magazynie a w zimie super niskie temperatury w biurze magazynu jak i na samym magazynie świeżym. Do tego dochodzi premia uznaniowa, ale nigdy nie była dana połowa tej premii żadnemu z pracowników na magazynie. A powody zabierania premii są różne i bardzo śmieszne. Ja zostałem zwolniony za nic. Mieli to gdzieś że urodzi mi się dziecko za 2 miesiące. Mają pracowników za tanią siłę roboczą. Wykorzystują wszystkich na maxa i płacą marnie. Cieszę się że mnie zwolnili bo znalazłem lepszą pracę i jestem w nocy w domu. Pozdrawiam wszystkich pracowników magazynu i wszystkich kierowców. Będę miło wspominał pracę z wami i życzę wytrwałości w tej firmie. Nie dajcie się gnębić bo naprawdę to nie jest jedyna firma w której można pracować. A pracownikom biurowym życzę żeby kiedyś tak samo doświadczyli tego co ja i byli pracownicy którzy zostali zwolnieni w takim sam chamski sposób.

A

szkoda, że nie przeczytałem tego wcześniej,dostałem umowę na dwa lata, wziąłem kredyt a oni bez słowa z dnia na dzień cześć i po sprawie... z dwójką dzieci bez pieniędzy z kredytem do spłacenia... jednak warunki mieli dobre :/

Bambo

W firmie jest gorzej raz lepiej - jak wszędzie, a cieniasom zawsze źle.

bartek

Tak przeczytałem to forum i stwierdzam że kierownik to [usunięte przez administratora] a cała reszta jest tam tylko po to bo nie wypada żeby pracownicy kierowali firmą. Z tego co tu pisze to tam oprócz pracowników nikt nie zna sie na tym co robi. A tego kierownika powinni wysłać na Sybir:)Niezły k..... z niego jest. :) Na nowy rok życze pracownikom albo zmiany kierownika na kogoś godnego tego stanowiska albo zmiany pracy na lepszą. Powodzenia.

Ja tam pracuje od dawna i wcale tak źle nie jest, od razu mówią że premia jest uznaniowa może być ale nie musi .Ja już też byłem bez premii jednak z mojej winy. Nie słuchajcie tych co wypisują bzdury, bo wiadomo że czasy gdzie dostawało się wypłatę za nieróbstwo minęły. Jeśli ktoś się przykłada do tego co robi to na pewno szefowie to widza i docenią.Z czystym sumieniem powiem że mało jest teraz takich firm. Pozdrawiam

Anty Armir

To co napisał "cała prawda" to tak właśnie wygląda. Magazyn obrywał zawsze za byle co. Spóźniła się dostawa to była wina chłopaków. A to nie liczy się że przy spóźnionej dostawie magazyn potrafi przyjąć dostawe i przygotować towar w 3 godziny. Za takie zasługi należy zabrać im premie. Ale nie tylko magazyn obrywa,kierowcy mają tak samo. A najlepsze jest to jak sobie upodobają jakąś osobę to juz bedą się jej czepiać przez pare miesięcy za byle co-nawet za to że gdzieś w rogu leżał kawałek foli (taki 4cm). Biuro tylko przytakuje bo nikt nie ma odwagi porozmawiać z szefami i powiedzieć to co myśli. Wszystko zrzucają na magazyn lub kierowców. A szef ponieważ nie ma kontaktu z magazynem wiec wierzy kierownikowi i nie zna całej prawdy. Oszukuja na wszystkim jak sie tylko da. Nie doceniają cieżkiej pracy. Tylko ciekawe co zrobią jak im zabraknie tych ludzi. Przecież to że mają tyle kasy to zasługa pracowników, bo gdyby nie oni to kto by to zrobił? ten mały czerwony trol który ma kompleksy? Pamiętajcie każda firma która istnieje i dobrze prosperuje to zasługa pracowników

cała prawda

moim zdaniem ta firma to jedna wielka farsa na zewnątrz.niby wszystko takie fajne ale tylko na pącztku.jak tylko zaczęła się moja historia z tą firmą to wszystko takie piękne i te premie które tak naprawde zabierają za bzdury i te wyjazdy na imprezy i wogóle wszystko takie cacy...nie dajcie się omamić ta firma to 2 bosów i boska pani dyrektor, która jak cię nie polubi to za jakiś czas wylecisz.jeśli chodzi o szefostwo to mają brak szacunku do ludzi,potrafią się tylko nabijać z innych a tak naprawde to oni są beznadziejni.a jeśli chodzi o donoszenie na siebie to zgadzam się z tym bo to jest normalne.telefon grzeje się od donoszenia.szkoda gadać.ale każdy jak chce może zacząć przygode z nimi i się przekonać jak tam jest.pozdrawiam wszystkich znajomych z byłej pracy.

Traker

Mam was gdzieś - 2010-09-20 15:13:23 A wszyscy w tej firmie z kadry biurowej to [usunięte przez moderatora]!!!!!! Kierownik tylko patrzy jak [usunięte przez moderatora] kogoś za byle co. A te 2 [usunięte przez moderatora] mających sie za szefów siedzą tylko i zabierają kase ciezko pracujacym ludziom,a do tego to nie wiedza jak naprawde jest na magazynie bo sie tym nie interesuja. Kazdy zgania na kazdego w biurze a jak przyjdzie co do czego to sie [usunięte przez moderatora]. Brak słów o tej firmie i biurze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! We wszystkich oddziałach są fajni ludzie, a Mysłowice powinni zaorać!

xxxbx - 2010-08-13 14:50:30 zależy jak długo pracujesz, ale wychodzi od 1800 do 2500 na rękę. zamień się ze mną na BIEDRONKE - zobaczysz jaki miód - są u was jakieś przyjęcia do roboty?

And432

Tak się właśnie odnosi SZEF[usunięte przez moderatora]. Jak tam robiłem nigdy nie miałem nawet chęci tego robić-wole kobiety!!!!. [usunięte przez moderatora] jest ............ brak słów i szkoda gadać.

qqryq

A moze jest też coś dobrego czy wszystko źle?

Zostaw merytoryczną opinię o Armir Logistyka Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Armir Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Armir Logistyka Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 411 ocen.
  • Magazynowa 50
    41-700 Mysłowice

Armir Logistyka Sp. z o.o.