Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

Gabi

Jest to prawdziwy (usunięte przez administratora) najgorsza firma w powiecie! Traktują tam ludzi jak śmiecia! Lepiej kamienie zbierać niż pracować tam na magazynie. Dobrze jest tylko tym co paluszki trzymają hmm-wiecie gdzie i jak głęboko:-)

haha

umowa o prace,- tak oczywiście -a od marca za chorobowe nie płacą :), najniższa krajowa w górę - tak oczywiście , trzeba podpisać papierek - a jak wszystkie gawrony grzecznie podpiszą to księgowa oświadczy : was to nie dotyczy :)na umowie podstawa ,plus to co wyrobisz -a tu nagle od marca tylko akord -ciekawe czy umowy zmienią ?

byly-pracownik-tego-syfu

ogolnie oszukuja pracownika, podpisujesz inna liste plac inne pieniadze dostajesz na reke. jeszcze raz przypominam swoj apel poszukuje osob oszukanych przez DOMEX-KUŚNIEREK wspólnie z jedną z ogólnopolskich stacji telewizyjnych będzie nagrywać program. Krystianek jedna podstawiona osoba już u Ciebie pracuje i jedna pracowała w października, trzymaj się chłopie bo materiał jest fajny :) kontakt anonimowy, prosze pisac czarny-2014@o2.pl

gibi

Grzesiek a "biurowi" twierdzą że najgorsze osoby pracują na magazynie tzn są wredne, wscipskie i nie uśmiechnięte;-) ;-);-)

Magazynier

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Grzesiek z Łodzi PH

się w te nieprzyjemne strony? No to szybko postaram się wyprostować, Was – przyszłych aplikantów. Pan „dyrektor/kierownik” K.F – poprosił abym przyprowadził rozbity samochód do firmy. Och – oczywiście. Moje pytanie było szybkie – po kiego grzyba? Jednak moja naiwność dała górę ich wyrafinowaniu. I TERAZ PRZESTROGA: Właściciel tej, pożal się boże, firemki mówi: Grześ, przyjedź rozbitym (nie z Twojej winy) autem i dostaniesz nowe. Mało tego. Właściciel (jaki przewidujący) prosi – Grześ, weź ze sobą sprzęt (netbook, tablet) to wgramy Ci nowy soft, który firma zakupiła za wieeeeelkie pieniądze. Teraz niespodzianka na święta ( moja wizyta była dzień przed nimi) – Grześ nie masz narzędzia pracy (auto) w związku z tym nie możemy dalej współpracować …. Pal licho ten za .sra.ny domex. Opuściłem ich bez większego żalu. Nie zapomnę tylko jednego zostawili mnie na dworcu kolejowym jak PSA. Tak jak przyjęli – właściciel zapomniał, że mam do niego przyjechać i zostawił mnie na jakiejś wsi. Wy szukający opinii: Tam jest dramat. Nikt Was nie doceni. Wolność słowa lub innowacje? – Zapomnij. Zarobisz za dużo – to Ci zabiorą. Nie ma możliwości na merytoryczną rozmowę (tych swoich nie zapomnę). Magazyn – świetni ludzie – ale nie idź tam. PS. Dzięki za Pomoc PH, którzy mi pomogli. PS1. Pracuję w konkurencji i wywalam domex za wszelką cenę. PS2. To samo robią odbiorcy Mam nadzieję, że trochę otworzyłem oczy …. Pozdr. Grzesiek PH Łódź

Grzesiek z Łodzi PH

Cześć, w pierwszej kolejności musze podziękować szefowi działu sprzedaży za brak przedłużenia mojej umowy. Wyobraźcie sobie - zainteresowani (być może pracownicy) jak miło jest we śnie!!! .... obudziliście się ??? No to NIE czeka Was Domex!!! Zacznijmy od początku tj. po złożeniu mojej aplikacji : Telefon ze strony firmy (jak się okazało kierownik/dyrektor od wszystkiego K.F) - "cześć podobno trochę liznąłeś AGD" - (ja) „tak oczywiście, mało tego w największych sieciach”. - (domex) „no to zapraszam Cię na rozmowę do siedziby firmy” (prawie pod Leszno - jak dla mnie ponad 200 km). Dojechałem w ustalonym dniu i o odpowiedniej godzinie, ... osoby z którą byłem umówiony BRAK. Nooo profesjonalizm pełną gębą – tym się ponoć szczycą. Zamiast tego typa pojawia się właściciel M.K. i co ciekawe rozmowa fajna i na poziomie choć mało merytoryczna. Po 2 dniach okazuje się że wspólnie chcemy współpracować. Dogadujemy się co do kasy …. No i tyle. Jadę w nieznane …. Spędzam 5 dni w „hotelu” którym mógłbym straszyć swoje dzieci … bądź wasze  Moim szkoleniem jest praca 10 godzin dziennie na magazynie i poznawanie towaru. Szefa nie interesuje, że ja znam towar i sprzedałem go do wielu klientów. Istotne jest tylko to żebym wiedział gdzie dany produkt leży (na którym magazynie i na której półce). Tu szybko muszę nadmienić, że pracownicy i kierownicy magazynu to osoby bardzo przyjemne, pomocne i zdecydowanie MIŁE !!!! – (Dzięki za współpracę – Grzesiek z Łodzi). Po 5 dniach dostałem „upragnioną” umowę o pracę … no i jazda w teren  Wyobraźcie sobie, moi mili, że firma działała już w moim rejonie (Łódzkie), tylko dziwnym trafem od 3 miesięcy nikt tam nie docierał. Zauważcie, sprawa dosyć dziwna. Pytam szefa: o co chodzi, że klienci lub potencjalni klienci są tak bardzo …źli… i nie chcą współpracować? Wypraszają mnie ze sklepu rzucając za mną brzydkie słowa na wątpliwe prowadzenie się matek moich szefów. Szef twierdzi, że były pracownik wyjechał na saksy do cieplejszej strony starego kontynentu i stąd ta cała zawierucha. Jako łatwowierna osoba przyjąłem to prawie jako pewnik. Co dalej … brak obsługi przez te co najmniej 3 miesiące to zaległości z obiecanymi: promocjami, dostawami, zwrotami oraz reklamacjami. Sama słodycz. Aleeee co tam jam handlowiec jak ta lala niczego się boję  … tym bardziej, że szef obiecał wszelką pomoc: merytoryczną, gadżetową, merchandising’ową i wszelkie spodziewane ach i ochy. JADĘ DO SKLEPU … oczywiście zbieram zasłużone OPR dla firmy Domex, z moim cienkim tłumaczeniem, że jest to tylko wina ludzi!!! Następuje pierwsze prostowanie: handlowiec, który obsługiwał „mój” teren wcale nie wyjechał do ciepłych krajów. Kompletny brak widoków na współpracę, facet skwitował krótkim „wal._cie się”. Poszedł do konkurencji. Jasne byłem zły. Jak można wykręcić taki numer?! No cóż, rzeczywistość pokazuje, że to tylko delikatny odzew ze strony zawiedzonego pracownika. Człowiek obiecał (za zgodą szefostwa) duuuużo fajnych promocji oraz akcji sprzedażowych a Domex nie potrafił się z nich wywiązać. Poszedł do konkurencji i co ??? Nie zgadniecie …. Zrobił te promocje !!! Na to wszystko przyszedłem JA  Nowy pracownik Domex. Plany wydawały się ok. W końcu znam rynek oraz towar. Co teraz następuje? Zderzenie się ze ścianą: KAŻDY JEDEN KLIENT informuje mnie, że owszem, ode mnie towar będą brali pod JEDNYM warunkiem – NIE DOMEXU. Nie zapominajcie, że ze mnie handlowiec jak ta „lala”. Sprzedawałem towar firmy w której byłem zatrudniony. Mało tego progres miałem w granicach 50% na miesiąc (do wglądu dokumentacja). Zaczęło się kręcić. Nooo ale przypadki chodzą po ludziach. Dwa dni przed końcem umowy próbnej dostałem w tyłek. Znaczy to tylko tyle, że brałem udział w kolizji, której BUS wjechał mi w bagażnik. Niby nic ale rzecz jak daleko idąca w konsekwencjach. Policja przybyła na miejsce zdarzenia, prawie zawyrokowała o zabraniu dowodu rejestracyjnego „mojego” auta firmowego. Ja (będąc jak później okazało się OSŁEM) próbując wszelkich tajników negocjacji, doprowadziłem do sytuacji w której mogłem odjechać z miejsca wspomnianego zdarzenia, wraz z dowodem rejestracyjnym, zamiast wysłać zdezelowane auto lawetom do siedziby firmy – odjechałem do domu. No i teraz WSZYSCY zainteresowani pracą w tej, pożal się boże, firmie – poczytajcie: „dyrektor” – doceniając moje umiejętności/znajomości pochwalił, że Policja nie zabrała auta nie nadającego się do ruch po NASZYCH ulicach. W piątek przed świętami Wielkiej Nocy, gdy wszyscy pracownicy tej, pożal się boże firemki, dostali wolne – JA na rozkaz szefostwa pojechałem zdezelowanym (fofo do wglądu) autem do … firmy. Czytający w/w komentarz zastanowią się z pewnością po kiego diabła udałem

nick srik

tą firmę trzeba spalić i zakopać. niech się w końcu za tych oszustów ktoś weźmie! jakie kary pieniężne za błędy?to trzeba ludzie zgłosić gdzieś a nie dawać gnojkom sobie pomiatać! M.K, M.M i K.F szczególnie do wymiany na lepsze modele. nie pozdrawiam nikogo i uj.

F

Witam, Czytajac wcześniej komentarze mowiłem sobie pewnie połowa nieprawde pisze żeby tylko oczernić pracodawce ,ale jednak myliłem się poszedłem na rozmowe kfalifikacyjną oczywiscie dostałem się i zaczeł a się moja przygoda z DOMEXEM. Na rozmowe kfalifikacyjnej obiecanie dobrej pensji , 8 H pracy ale nie raz może się zdazyć że trzeba zostać (może raz w tygodniu wyszliśmy po 8 H pracy a tak to po 10+). Po przepracowaniu miesiąca miałem już dosyć tej firmy a chodzi generalnie o wypłate(czyt.jałmużnę) M.K mówił że poniżej 1600 nikt na magazynie nie zarabia a przeważnie pracownicy zarobią po 2000 tyś. , okazało się inaczej wypracując sobie wypłaty ponad 1800 PLN poszedłem po odbiór pieniedzy oczywiscie do ręki dostaję kartkę do podpisania a tam 1320 PLN i wykaz niby to jakiś błędów które popełniłem ; o odciągnieto mi 480 zł . 1 pozycja 7 gr 1 błąd 20 zł 1 bład sprawdzony 5 zł 1 nadgodzina pracy az 5 zł ! Tak to już na koniec nie polecam nikomu rozsądnemu prace w tej firmię , a co do ludzi na magazynie to było mi miło z nimi pracować . PS. Nadal jest tak zimno na 4 i 5 ?? i na AK pewnie syf jak zawsze ; -) Pozdrawiam

czarny

TAM JEDNA OSOBA SIE NIE NADAJE NA TO STANOWISKO CZYLI KRYCHU BRAK ROZSADNEGO MYSLENIA I NIE TYLKO.... NIECH TE SZEFOSTWO WEZMIE SIE ZA NIEGO ILE MOZNA GO GLASKAC.... OGOLNIE TO STRASZNY CWANIAK MYSLI ZE FIRMA JEST JEGO

f

Dajcie sobie spokój z ta firmą masakra, jak za dużo zarobisz to i tak Ci to zabiorą ( na doczekaniu wymyślą ci powód)

SSS
@f

nic dodać nic ująć:(

Lipa

Cześć, jak zauważyliście nie oczerniam pracodawcy (na tyle ile zasłużył). Mało tego - był czas gdy byłem zadowolony z pracy PH. Jednak szef, zaściankowa osoba, nie pozwala Ci się rozwinąć. Sz.P. kierownik/dyrektor podpisuje kontrakty z sieciami z którymi nie ma szans współpracować. Twoja odpowiedzialność nie kończy się na samej sprzedaży. Interesuje Cie załadunek, jego forma jak i dostawa ... Mało tego. Duża część towaru dochodzi w fatalnym stanie. Nie spotkałem się z dostawą (nawet przy kwocie 500 zł) przy której nie było reklamacji. Co do zwiększających się planów i teorii, że firma się rozwija to jesteście Państwo w błędzie. Chodzi tylko i wyłącznie o pozbawienie pracownika przysługującej mu premii. Jeśli nie macie gdzie się zaczepić - polecam. Jeśli szukacie czegoś poważnego - odradzam. Powodzenia.

nowy D

Dla jednego 1500 netto to dobra wypłata a dla drugiego 5000 netto to kiepska każdy ma różne poglądy i oczekiwania, nigdzie nie jest że płacą za nic nie robienie a że coraz większe plany dają przedstawicielom świadczy o rozwoju firmy dlatego proszę o szczere wypowiedzenie się nad całym przebiegiem zatrudnienia do normalnej codziennej pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego i jego zakresu obowiązków

nowy D

Jak wiadomo na forach najwięcej pisze osób którzy są niezadowoleni i chcą oczernić pracodawce za swoje niepowodzenia, a może ktoś się wypowie jak tam jest naprawdę czy da się zarobić ze 3000 netto jak przebiega zatrudnienie jak od biura np. ma ktoś z 500km to jak może wyglądać rozmowa kwalifikacyjna itd.

@nowy D

Kolego, rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w biurze firmy. Moim zdaniem na zasadzie orzeł/reszka. Nie dotyczy Twoich osiągnięć czy kompetencji. Tym się nie martw. Podjąłeś trudny temat pt. "jak tam jest naprawdę?". Jakiej spodziewasz się opinii? Albo od nas, pracowników - abstrahując czy się sprawdziliśmy czy nie, czy może od pracodawcy? Moja i poprzedników opinia jest podobna - gra nie warta świeczki. Ktoś wyżej z szyderstwem napisał "domex to mój dom". Tu mieści się tylko połowa prawdy. Pracujesz od 7.00 do 18.00 i nie możesz liczyć na uczciwość czy lojalność ze strony pracodawcy. Chciałbym napisać cokolwiek dobrego o tej firmie .... jednak mi się uda. LUDZIE - jest to organizm, który trzyma ten interes. Produkcja, magazyn, kierowcy PH i część biura to jest to. M.K i K.F - dramat.

Lipa

Cześć, podstawa to 2500 zł minus wszelkie wyimaginowane kary. Rzeczywistość jest taka, że kasy jest duzo mniej. Tak poza tematem śmiać mi się chce z firmy, która co 2-3 mc-e zmienia pracowników. Od swoich byłych klientów dostaję informację, że jakość współpracy spada tak jak wartość rubla w stosunku do dolara. Podobieństwo ogromne. Podejmując pracę w domex szykuj się na niezadowolonych klientów oraz frustracje właścicieli. Ogólnie dramat. Pozdr

Lipa

Kolego, pracowałem w Domex'ie jako PH i muszę Ci gorąco odradzić aplikowania do tej firmy. Zarobić możesz jedynie podstawę gdyż plany sprzedażowe rosną z miesiąca na miesiąc. Sami psują klientów ciągłymi błędami w dostawach, wiecznymi reklamacjami itp. Co do samochodów to różnie. Od toyoty Yaris, przez Fiata Brave po Opla czy skodę. Co do wizyt w Lesznie to są 2 razy do roku. Nie polecam - szef czy kierownik ... do bani. Jednak każdy jest kowalem swego losu. Powodzenia

xyxyxy
@Lipa

A jak a jest podstawa

pawlak

Bardzo proszę o opinię na pracy na stabowisku PH, ile można zarobic, jakimi autami jeżdżą przedstawiciele, czy rzeczywiście jest tak kolorowo jak to przedstawia osoba prowadząca rekrutację? Jak często trzeba być w centrali koło Leszna? Z góry dziękuję za odpowiedź.

miś

Jak dla mnie to szefowie byli ok.Tylko kurna ten Krystianek Sku. .jeden jest nie do przyjęcia. Nie wiem co on tam jeszcze robi.sciemniacz jeden

ada

Jestem za

czarny

Już mamy kilka osób proszę kolejne osoby, zastanawiam się nad nagłośnieniem sprawy w lokalnych mediach "do czarny" myślę że nie wiesz kim jestem. Rozstaliśmy się z firmą już jakiś czas temu. Ogólnie na chwilę obecną mam 5 osób, Ludzie nie bójcie się nie jestem w żaden sposób związany z w/w firmą także proszę się nie bać więcej przypadków podłego traktowania i oszukiwania przez w/w firmę pomoże w sądzie pracy czy też PIP także proszę się nie bać pozostaniecie Państwo anonimowi !

Fubu
@czarny

I myślisz ze jesteś dumny i jesteś wstanie sam z twymi 5 osobami cos zdziałać to jesteś w dużym błędzie gamoniu jeden . Tacy ludzie jak ty to zwykli ludzie szara rzeczywistość , jaki ty stanowisk przykład w tym swoim świecie spójrz na to z góry i sam stwierdzisz jaki jesteś gamoń hehehe

do czarny

Oj chyba wiem kim jesteś i okoliczności były dziwne tylko dla Ciebie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek