Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

niedajerady

Krystian, kup sobie Halitomin!!

zonk

Nie dzieje się dobrze, rotacja wśród pracowników jest zbyt duża. Do tej pory dotyczyła kierowców i magazynu, ale ostatnio odeszło sporo osób z biura : Ewa, Hania, Ania, Mariusz, Kasia, Patrycja. Może o kimś zapomniałem, ale niektóre z tych osób były na prawdę oddane firmie. Szkoda. Pozdrawiam Was.

Prawda
@zonk

Jak jesteś oddany, to szefuncio jeden z drugim i swoim pieskiem, tak cię wydoją z energii, że nie ma co się dziwić odejściom.

horror

Najbardziej niesprawiedliwe są rozliczenia osób szykujących towar do wysyłki. Za towar, który dojeżdża uszkodzony do klienta, albo nie zostanie dostarczony, bo np. nie został załadowany na auto beka osoba, która szykuje. Wyobrażacie sobie, ile kasy potrąca się szykującym w sezonie wiosenno- letnim, kiedy to wożone są słoiki? Stłuczek jest sporo i nie ważne, że zostały stłuczone przy załadunku czy zbił je kierowca w trasie. Obciążany jest pracownik, który szykował. Oto logika!!

dramat

Nic tam nie jest normalnie rozliczane. Ta firma to horror. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firemką

Magazynier

Sungroup Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Krystian Fake

Domex znowu się wyłożył. Fajni ludzie odchodzą. Gratulacje dla kuśnierków. Szczególnie tych farbowanych.

box

Jak widać po reakcji (i to jak szybkiej) właściciele czytają te opinie i nawet wyciągają wnioski. BRAWO! Pojawiły się właśnie ogłoszenia na stanowiska specjalistów do spraw sprzedaży i sprzedaży internetowej, a także reklamacji. Chcę tylko ostrzec kandydatów, że nie powinni liczyć na szacunek ze strony tego pracodawcy. Nie liczy się on bowiem ani ze zdrowiem pracownika, ani z jego czasem prywatnym. Przykładem niech będzie kwartalna premia za brak chorobowego - jeśli w ciągu 3 miesięcy nie skorzystasz z L4 dostajesz premię (marną, ale premię). Taka motywacja, żeby chorzy pracownicy przychodzili do pracy, zarażali innych i mieli powikłania chorobowe. No, ale wiadomo każdy grosz się liczy... Czy to jest zgodne z przepisami PIP? A co do czasu prywatnego? Nie dziwią już sytuację, gdzie szef każe po godzinach pracy jechać specjaliście z innej dziedziny niż administracja np. na pocztę, która wcale nie znajduje się po drodze do domu, albo jeszcze lepiej, pojechać (również już po godzinach pracy) po kilka flaszek, bo właśnie zjechali się przedstawiciele handlowi. I nawet nie zapyta, czy masz czas, auto, benzynę i chęci. Niestety słowa proszę i dziękuję też są tym Panom obce. Przykre, ale prawdziwe.

hihi

niby taka firma, a nawet nie potrafią nad stroną internetową zapanować... jeśli jest z tym kłopot, to lepiej by było, gdyby strony wcale nie było!!!! strona nie jest wcale aktualizowana, np. loga marek zostały faktycznie zmienione pół roku temu, a na stronie nie.... porażka! czy jest tam jakiś specjalista do spraw sprzedaży??

ida

Rotacja jest cały czas, ale jak ma nie być, jeśli tylko na początku wszystko wydaje się być ok, a z każdym dniem pojawiają się i wychodzą na światło dzienne nowe problemy! Przydałaby się wizyta Państwowej Inspekcji Pracy, bo warunki pracy niezgodne z przepisami BHP (brak odpowiedniego oświetlenia w biurach (kilka biur nie ma nawet okna), niewłaściwe stanowiska pracy: brak podnóżków, regulatorów wysokości ekranów monitorów i laptopów, nie wspominając o krzesłach za 100 zł, które na pewno nie służą właściwej postawie kręgosłupa). Ponadto wynagrodzenie inne na papierze i inne w rzeczywistości. DRAMAT

pewna

Czytam właśnie artykuł(usunięte przez administratora) ... i normalnie, jakbym czytała o właścicielach Domexu .... Taki sposób bycia, że nigdy nie wiadomo, co pracownika czeka. Milczenie, paraliżujące spojrzenie, szorstkość, ofuknięcie lub ignorowanie. Ale też bardziej namacalne zachowania: upokarzanie, oskarżanie, dyskredytowanie, niedawanie wiary, agresywny, nadzorczy sposób bycia, wreszcie krzyk i utrata panowania nad sobą. Pozostawiam bez komentarza, bo kto pracował w Domexie, potwierdzi....

Dramat

Praca w Domex to koszmar. Szef + dyr = DRAMAT NIE POLECAM

Uciekać

Jak to "teraz się pojawiły oferty" ?? przecież regularnie co 3 m-ce są nowe. Rotacja straszna. Klienci podobno bardzo zadowoleni, że co chwila nowy handlowiec. Do tego ciągłe kary i obcinanie premii - NIE POLECAM

przyszła mama

"Płakać się chce" - oj nie jednego i nie jedną już wykończyli, kilka osób w ostatnim czasie odeszło, a kilka szykuje się do odejścia. Jednak Kuśnierków to niczego nie uczy, pracowników mają za nic. Aroganci. Słabi psychicznie płaczą i pracują, chociaż ich wydajność spada, a silni odchodzą. Polityki rodzinnej też nie prowadzą, bo jak pracownica zachodzi w ciążę, to powrotu do firmy nie ma, a jak pracownik chce wziąć opiekę na dziecko to jest wyśmiany i szukają powodu, żeby go zwolnić.

Płakać się chce

Horror. Kuśnierki wykończą pracowników. UCIEKAĆ

Takitam

Witam chciałbym się dowiedzieć opinii na temat pracy jako kierowca w firmie domex najlepiej ktoś kto pracował i miał spółke

:-)

Kilka ostatnich 'twórczych' opinii dodanych jest w różne dni ale w tych samych godzinach...............-przypadek? - nie sądzę :-) Czyżby ktoś sam ze sobą rozmawiał......? :-)

ściema

Tron pisze "sam organizujesz swój czas pracy" - to nieprawda w przypadku Domexu. PH są kontrolowani na każdym kroku... o której rozpoczynają i kończą pracę, jak długo stoją w jednym punkcie.... mają trasówki z punktami, które muszą odwiedzić i zrobić zamówienie. GPS działa, kontrola non stop!!

Doktor

Najwyraźniej gościu to sie nadajesz do łopaty bo na pH raczej nie a ogólnie mówiąc robota jest dość odpowiedzialna ,zapewne jesteś tym co dłubie w nosie siedząc przy stole i zastanawiając sie co z tym zrobić Heheh

uśmiechnięty

Już opisywałem swoje doświadczenie z domex'em. To co przeczytasz w poprzednich postach jest faktem. Tu nie ma co wymyślać historii. Fakt jest faktem i masz to wszystko opisane powyżej. To że masz samochód i podstawę to wg. mnie normalne na stanowisku PH. Jednak w domex'ie jest wiele niuansów, które sprawiaja, że praca tam to dramat. Przed złożeniem aplikacji proponuję lekturę wpisów pracowników tej firemki. Pozdrawiam

uśmiechnięty

"Szkoda, że nie szukają przedstawicieli" ?? hehe żartujesz. Za jakieś 1,5 miesiąca będą ogłoszenia. Jednak odradzam aplikowanie. Gorszego dramatu nie znajdziesz. Polecam lekturę poprzednich postów. Ta firemka to (usunięte przez administratora) br /> Pozdrawiam.

J.Miodek

Najpierw trochę język Polski podszkolić musisz niestety. Bo mogą nie chcieć z tobą nawet porozmawiać jak CV wyślesz w takiej formie jak swój post. Pozdrawiam.

Okazuje się, że realia są inne niż piszecie. Obniżyli podstawę zarobków PH. Soft do zamówień ten sam. Uciekam do Galicji .... Ravi też daje lepsze warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek