IMI Hydronic Engineering

Opinie o IMI Hydronic Engineering

Kierowca

Witam co do samego załadunku i rozładunku niema zaszczerzeń, ale co do obsługi przez biuro tragedia ... Koleżanka z wyciętym bokiem cały czas naburmuszona traktuje kierowców jak jakiś trendowatych,na wszystko ma czas a co do papierów co chwilę jakieś problemy.

tirman

byłem kilka razy na rozładunku w tej firmie i co do tej wygolonej to chamówa jakich mało, kultury to jej chyba nikt nie nauczył. musialem czekac 15 minut na glupi papier bo ta jadla kanapki. jak sie zapytalem grzecznie czy moge szybko dostac podpis to ta gada ze dostane jak zje, porazka, nie maja tam zadnej stolowki? jak ma przerwe to niech tam idzie bo normalnie w firmach jest stolowka..chyba ze sie myle?

Don Kasjo
@tirman

Nie czepiaj się jej że jadła kanapki, ona co godzinę je kanapki. Bądź tolerancyjny, a co jakbyś ty wychował się z ludźmi co ciągle jedzą kanapki?

Witam. Mam pytanie czy w IMI dostaje się jakieś dodatki (premie) na święta?

@Kandydat

Jest do wyboru z funduszu świadczeń socjalnych albo na Wielkanoc hajs albo wczasy pod gruszą albo na Boże Narodzenie.

@Tyn łon

Czyli rozumiem że jest do wyboru na które święta się chce dostać kase?

@Tyn łon

Rozumiem że jest tylko do wyboru albo wczasy pod gruszą albo kasa na święta?

@Kandydat

Tak, dokładnie. Rzecz jasna musisz być pod firmą, nie z agencji.

HOT Achim

Wie ktoś czy Kiero dalej robi na IB? Pozdro od zwolnionego pracownika

@HOT Achim

Ja, robi i dalej zwozi świeży luft spod "D" na klatkę. ????

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć czy to prawda że w dziale magazynu zostaję się na jakieś zebrania po swojej zmianie? A jeżeli tak to jak to jest liczone (płatne)? Z góry dziękuję

Taki jeden
@Kandydat

Sa zebrania ale tylko po to żeby(usunięte przez administratora) pracowników

Pani z Trenkwalder nie sympatyczna jak na osobę, która jest odpowiedzialna za szukanie nowych pracowników.

O poprzednią pracę i to w zasadzie tyle, ale raczej biorą każdego chętnego, nawet młodych dopiero co po szkole.

Zyz

Pracował ktoś lub pracuje w Rudzie śląskiej jak to wygląda ?

Marcus
@Zyz

Ja tam pracuje od stycznia br, do nadal i już 2 umowa pod agencja, a kontrakt do 10.2021, w teori agencja może trzymać pracownika 30 mc, ale na początku było ok, potem zaczęły się schody.. miałem pracować na wózku bocznym z skanerem A zostałem odesłany do podziemia i rzucony wilką na pożarcie. Na tej hali pracuje jeszcze 1 kierownik zmiany tzw, stary (usunięte przez administratora) nie polecam lubi donosic za byle pierdnięcie, do liderów nie polecam pracy tam szukajcie gdzie indziej lepszych warunków pracy .

Stare wilki z Rudy
@Marcus

Stalker, trzeba umieć posługiwać się skanerem, a co do wózka to trzeba umieć bezpiecznie nim jeździć! :)

Stare wilki z Rudy
@Marcus

I nie gadaj głupot bo na Rudzie fajnie jest????????????

Wiysz jak
@Stare wilki z Rudy

Dajcie mu spokój, On wie lepiej. Harpagan owijarki jest tylko jeden. xD

Jurek
@Marcus

Gdzie ty się człowieku pchasz na wózek jak ty daremny jesteś. Roboty w kebabie szukaj.

Kapitan

Może ktoś powiedzieć jaką stawkę się otrzymuje na start na produkcji i czym się różni praca pod agencją od pracy pod firmą?

@Kapitan

Na produkcji przez agencję dostaje się 2900zł brutto. Jeśli chodzi o różnice, to w kwestii urlopu; przez agencję za każdy przepracowany miesiąc dostaje się 2 dni a pod firmą to zależy od ogólnego stażu pracy, ale to już wyliczają państwo biurze. Plus pod firmą należą się wczasy pod gruszą i opieka medyczna. To chyba tyle.

Fudhr
@polandja

I jeszcze dodaj że bez premie, gola podstawa haha

Ciekawy

Witam. Mam pytanie czy to prawda że w dziale magazynu po kazdej zmianie zostaje się na zebranie? Jak tak to jak ten czas jest opłacany?

Xxxx
@Ciekawy

Witam z tego co wiem nie ma żadnych zebrań

aaa

Czy zmieniło się coś w IMI odnośnie zarobków czy nadal nowo przyjęty pracownik dostaje 2900 brutto?

Fil

Czy zakład zatrudnia pracowników z Ukrainy?

@Fil

Tak

Jak wygląda podstawa w IMI international (hydroniks)?

Wiktoria

Sama miałam pytać o zarobki w IMI international, także wielkie dzięki za odpowiedź. Powiedziałeś, że podstawa jest tam minimalna. A co z pracownikami, którzy w firmie pracują już od wielu lat? Zarabiają oni już nieco więcej czy niekoniecznie?

Klient
@Wiktoria

NIESTETY NIE MA ŻADNYCH STAŻOWYCH..

Lilok

Przez agencje dostaje się premie dodatkowo? Robić za trochę ponad 2000 to lipa

@Lilok

Pracując przez agencję dostaje się to co w umowie + dodatek za nocki + możesz iść w sobotę + jeszcze robić nadgodziny - przy czym nadgodziny opłaca się robić tylko po zmianie popołudniowej, bo wtedy są płatne 100% a po zmianie rannej tylko 50%. Innych dodatków nie ma niestety.

Lilok
@polandja

To do wypłaty nie ma żadnej premie, dobrze rozumiem? W w soboty to jak są płatne ranki 100% czy 50?

@Lilok

Jeśli nie idziesz ani w sobotę, ani nie zostajesz na nadgodziny, to nie masz żadnych dodatków do wypłaty oprócz tego co dostajesz za godziny nocne. Sobota jest 100% płatna (zazwyczaj w sobotę idzie jedna zmiana od 6-14; czasami, ale bardzo rzadko idzie druga zmiana 14-22)

Hehe

Najniższa krajowa, praca 3 zmiany, jednym słowem Porażka...

Nie ważne

Jeśli ktoś chce pracować za najniższą krajowa przez rok czasu przez trenkwaldera to IMI zaprasza... myślałem ze ta firma bardziej docenia pracowników...3 zmianowa praca i umowa 2900 Brutto, paranoja...

Pan Gustaw

Witam, jak wygląda praca przy Pakowaniu i jakie zarobki na Rudzie Śląskiej Pozdrawiam.

Wozek

Na jakie zarobki można liczyć na magazynie jako operator wózka widłowego ? Czy weekendy są pracujące, jak tak to jak płatne ? Pozdrawiam

@Wozek

Też mnie to ciekawi, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników IMI Hydronic Engineering powie coś więcej na ten temat. Jeśli dowiesz się czegoś na własną rękę, to też daj znać, każde informacje są cenne. :)

xxxxxxxxxxxxxx
@Wozek

Krótko zwięźle i na temat NIE POLECAM

@xxxxxxxxxxxxxx

Jeśli chodzi o stawki na stanowisku Magazyniera oscylują one w granicach 3400 zł brutto - 3600 zł brutto. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, nadgodziny płatne lub do odbioru.

xxxxxxxxxxxxxx
@IMI Hydronic Engineering

Rudzie śląskiej tyle płacicie to jak tak to z Olkusz z nadgodzinami to nie jest adekwatne do wynagrodzenia bo wszyscy wiemy jak jest wieczorami na śląsku i ile zajmuje dojazd do Olkusza. a w Olkuszu na magazynie praca nie warta tych pieniędzy na te czasy to grosze patrząc na to jak rozwija się IMI. Motto firmy Więcej pracy za mniej,

VoiTech

Dzień dobry, proszę o opinie o pracy w dziale Utrzymania Ruchu (warunki pracy i możliwe wynagrodzenie) Dziękuję

Tt1
@VoiTech

Jest naprawdę OK

????
@Tt1

Jaki zarobek? czy moge liczyć na min. 3500-4000 Teraz mam 3000 bez nadgodzin, praca na miejscu a dojazd 20 km za tyle samo sie nie opłaca

Kolo
@????

Jako technik UR mający już doświadczenie na pewno wynegocjujesz taka stawkę netto.

Mala

Mala czy jest możliwość pracy w kontroli jakości

dddddd

mówicie o 3000zł za 168godzin a czy można pracować nadgodziny ?

Gawel

Czy ma magazynie jest to praca zmianowa. Jeśli to tak to ile 2 czy 3 ?

Zostaw merytoryczną opinię o IMI Hydronic Engineering - Olkusz

• Jak się pracuje w IMI Hydronic Engineering?

Zobacz opinie na temat firmy IMI Hydronic Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMI Hydronic Engineering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMI Hydronic Engineering?

Kandydaci do pracy w IMI Hydronic Engineering napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMI Hydronic Engineering