IMI Hydronic Engineering

Opinie o IMI Hydronic Engineering

Patrycja

@polaczek Bardzo Ci dziękuję, że zechciałeś nam to dokładnie wyjaśnić. A co z ubezpieczeniem - macie je? I jak wygląda kwestia umów? @anonymous Rozumiem. Chcesz coś jeszcze dodać, tyle że na temat IMI international (hydroniks)? Pamiętaj, że każda sprawdzona oraz rzetelna informacja o firmie może przyczynić się do pomocy innym osobom, które są zainteresowane aplikowaniem.

"Ziobro"
@Patrycja

zebys nie podpadl Markowi P -strasznie""grzeczny"" facet-najwyzej karze ci na zlosc nakretki odkrecac albo zakrecac na sile i robic Za 3 ludzi!on zna SEBASTIANANEM K.-TO JUZ WSZYSTKO MOWI-JEDNA SZKOLA W nkwd!

sebastian

jesli zarzad go nie odwola dowiedzą sie o tym odpowiednie instytucje!pozdrawiam

TomiKi

Widzialem ogłoszenie na olx na stanowisko Pracownika magazynowego, ktos moze cos opowiedziec jak to wyglada w tej firmie, jak atmosfera ? Jakie zarobki ??

Magazyn
@TomiKi

Jeśli magazyn komponentów to nie polecam! Lepszy jeśli chodzi o prace jest magazyn produktów gotowych - normalny szef, lepszy zespół. Na komponentach jest D.. straszna.

asertywny
@TomiKi

Magazyn komponentów unikać, pracowałem chwile i żałuję, kierownik wyładowywuje stres i życiową frustracje na pracownikach, jest chyba socjopatą. Sam nie robi nic, za to problemy pracownikowi z byle czego, brygadzista melduje mu o wszystkim, co wyciągnie od pracowników, przez co Ci są nieufni i niemili. Chwile dorywczo robiłem na drugim magazynie tak na prawdę pare regałów obok, wysyłkowy chyba, tam sytuacja jest lepsza i jest spokojniej i uczciwiej. do tego praca z cieżkimi komponentami, na których można się dorobić garba co najwyżej, najlepiej wspominam kontakt z produkcjom.

Patrycja

@Fatima Faktycznie - sporo kwotę można stracić podczas urlopu, pracując w IMI international (hydroniks). Piszesz, że firma jest słabo zarządzana - może należałoby zgłosić to jakimś wyżej postawionym instytucjom i oni jakoś by rozwiązali ten problem. A a jaki sposób przejawiają się złe warunki w ziemie, o których nadmieniasz?

@Patrycja

@Patrycja Pracując w IMI -nikt nie odbija pieniędzy za urlop masz płacone 100% jak za zwykły dzień pracy natomiast za L4 Ci odbijają. W zimie nie jest tragicznie hale są dogrzewane , wiadomo że gdzie na hali są rampy jest chłodniej , ale ludzie Ci którzy się tutaj przyjmują muszą zdawać sobie z tego sprawę .

@Patrycja

Chodziło o otcf a nie imi☺

Patrycja

@Fatima, jak z kolei konkretnie pracowało Ci się w firmie IMI international (hydroniks), której dotyczy ten wątek? Zdradzisz nam jakieś szczegóły dotyczące tamtejszych warunków zatrudnienia? @Anna A jakie zdanie masz o wyżej wymienionej firmie? Jeśli dysponujesz jakąś aktualną wiedzą, to podziel się nią z użytkownikami forum.

Fatima
@Patrycja

Jeśli chodzi o kwestie finansowa to można powiedzieć ze bardzo podobnie tylko w otcf odbijają z premii za pierdoly.Szczytem było to ze za każdy dzien urlopu który Ci się należy zabierali od 20 do 25zł więc jak ktoś miał dwa tygodnie urlopu wakacyjnego to trochę tracił!Druga różnica to zarządzanie brak kompetencji wśród osób zarządzających.Zimowa porą warunki skandaliczne.

Pani z Trenkwalder nie sympatyczna jak na osobę, która jest odpowiedzialna za szukanie nowych pracowników.

O poprzednią pracę i to w zasadzie tyle, ale raczej biorą każdego chętnego, nawet młodych dopiero co po szkole.

Fatima

Wszyscy narzekają na imi idźcie troszkę popracować w otcf to będziecie dopiero narzekać chyba jeden z gorszych zakładów pracy w jakim pracowałem!!!

smoleń
@Fatima

fakt otcf w wolbromiu to byl wyzysk i pomiatanie ludzmi

Kkk
@smoleń

Wiecej mamy takich perełek w powiecie, takt, malbox, sumiriko...

@Kkk

Proponuje popracować zimą w otcf i się wypowiadać w wolbromiu jest tragedia dziwię się ludziom ze godzą się na takie coś przy obecnym rynku pracy!Więc porównanie do malboxu czy taktu jest nie na miejscu!

Malina

Ludzie nie przesadzajcie pracuje w imi juz ponad 8 lat i jest ok a na pewno porównywalnie jak w innych. Owszem dużo ludzi odchodzi ale to normalne. Wielu wraca na kolanach błaga jąć o drugą szansę bo nie dali sobie rady w prawdziwej firmie. Popracowali w innych zakładach i zrozumieli co oznacza prawdziwa praca. Ludzie są różni jak to w corpo zależy na kogo się trafi fakt ze jeśli na ł. Z valwes lub a. Z magazynu to więcej darcia niż to warte ale reszta ludzi na produkcji jest kompetentna. Praca zależy od działu. Balancing ciężko ale pani R. Super. Tsu lajt i spokój valves ciężki kierownik ł. Pag tylko dla chłopów magazyn części .... kierownik z piekła rodem nic tylko krzyczy magazyn wyrobów jest spoko kierownik, dur spoko lajt kierownik się nawet nie pokazuje ale dyrektor techniczny ma humory. Co do plac to wszyscy dostają tyle samo nieważne czy jest się nowym czy przepracował się kilka lat co jest niesprawiedliwe. Ja polecam ten zakład bo pracowałam w różnych i mam blisko ale przyznaję ze jakby było coś lepszego to bym się nie wahała w razie czego skule ogon i wrócę bo tak jak było napisane wcześniej biorą i zatrudniają wszystko co ma ręce :) mam nadzieje ze pomogłam niektórym

@Malina

Ktoś wrócił na kolanach? Jak już to za 1,5 stawki (usunięte przez administratora) :D

Heheszek
@Malina

Haha 1,5 stawki... do dalej mniej niż w biedronce. Zresztą to jak prostytucja... kwestia ceny:)

bohdan
@Malina

''ł'' z valwes to nie Bogdan,taki swiadek bez kompetencji i zapachowy czesto ,jak remont to idzie na urlop

polaczek

Mam jedno zasadnicze pytanie , zastanawiam się po co osoby które się tutaj wypowiadają pracują w IMI ? Jest wiele ogłoszeń o pracę na terenie Olkusza . Dlaczego tu pracujecie ? Pracują tu osoby które lubią siedzieć na (usunięte przez administratora) obgadywać innych w kółko narzekać , a żeby coś zadziałać w tym kierunku to nikt nie ma żadnej inicjatywy . Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma . Nie opowiadajcie też że zarabiacie 1700 zł na rękę bo jest to śmieszne ..

gvg
@polaczek

to teraz cię zdziwię, te 1738zł to prawda, nie wierzysz? wyślij cv na ogloszenie z olxa, na drugi dzień dziewczyna zadzwoni i zaprosi na rozmowę, tam usłyszysz 2400 brutto za pracę zmianową... premii nie ma, o dodatkach za nocki też nic nie wspominali, po roku możliwe zwiększenie stawki ale to od kierowników nie zależy

Imi Away
@gvg

Imi w pewnym momencie swojej dzialalnosci uważało, ze jest tak świetne, ze wyrzucało za szlaban po miesiącu pracy bardzo dobrych pracowników z powodu sezonowości zamówień. Rozczarowani ludzie wyrobili w Olkuszu opinie o tym zakładzie. Należy im się okrutnie zła opinia.

@gvg

@gvg pracowałam na produkcji i wiem ile dostawałam wypłaty . Także wiem co mówię ..

@polaczek

to pisał z.z.

Kari

Widzialam ogkoszenie na olx na stanowisko Pracownika linii montażowej, ktos moze cos opowiedziec jak to wyglada w tej firmie, czy jest to praca dla kobiety, jakie zarobki i atmosfera w firmie? Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Tsu
@Kari

Ogólnie jest słabo. Duza rotacja, zła organizacja pracy.. beton. Najlepiej nic się nie odzywać. Dostaniesz z 1700 na rękę. Opieka zdrowotna jest pod ludzi z krk. Bony, wczasy to 400zl przy mojej 4os. rodzine.. innych dodatków nie ma. Wmówią Ci, ze jest super i masz to powtarzać!

Kari
@Tsu

Rozumiem ze tam pracujesz, na start 1700 ok a co dalej ? Stawka sie zmienia? Opieka zdrowotna pod ludzi z krk, o co chodzi ? Na jakim stanowisku pracujesz?

bbb
@Kari

kobiety pracują na innych działach niż panowie, po roku zaproponują ci podniesienie stawki o jakieś 0,50zł za godzinę

Kaja
@bbb

Chyba brutto to 0,5zl do godziny. Tam jak już podpiszesz umowę to nic nie zmienisz do emerytury. Możesz dostać 200-300 do wypłaty jak się staniesz liderem, ale nie każdy umie gnoić ludzi!

bbb
@Kaja

oczywiście brutto ; )

Biurowy

W czasach, gdzie cieżko o doświadczonego pracownika IMI zwalnia ludzi. Coś się kończy w olewinie? Nie opłaca się?

bvb
@Biurowy

zwalnia biurowych, na produkcji nadal niedostatek

Prod
@bvb

Mysle, ze to kwestia wysokosci wypłat produkcyjnych! Teraz Ukraińcy nawet za 15zl/h netto nie chcą pracowac.

Bulllldupy

Znam firmę 8 lat, w sumie nie jest źle.. zawdzięczam jej wiele. Chcąc tu pracowac napewno trzeba wyrobić sobie odporność na bauwochwalcze o świetlanej przyszłości, rozwoju i inwestycjach. Z roku na rok mimo szeregu inwestycji produkujemy coraz mniej.

@Bulllldupy

A jak wyglada praca w biurze szeregowego pracownika biurowego ? Duza rotacja? Nadgodziny ? Jakie place specjalistow?

Bull
@Zainteresowany

Z mojej perspektywy wewnątrz mojego działu współpraca się układała na zewnątrz były zgrzyty. Imi to fabryka w której nie ma jasno określonych reguł kto czym się zajmuje. Ogólnie bywa, ze robi się mega (usunięte przez administratora) bo ktoś kto się w ogóle na czymś nie zna zaczyna grubo zajmować się tematem.

Bull
@Zainteresowany

Płace były dobre, ale to zależy co wynegocjowałeś na początku. Nadgodzin raczej nie było, ale to zależy od specyfiki działu.

Bullldupy
@Zainteresowany

Praca w biurze jest jak najbardziej Ok. Atmosfera dobra, rotacja niewielka. Ten cały Bull to nie ja.

Magazynier

Nie polecam. W tej firmie dostaje się wyłącznie sucha wypłatę. Nie ma premii, dodatków, niczego. Cała kasa z socjalu idzie na jedna propagandowa imprezę..by się biura pobawiły. Zakład okropnie podzielony.

Dni otwarte! Ktoś się wybiera?

mmm
@Nowy

Schneider w Bukownie co chwile robi dni otwarte i jakoś nadal lipa z pracownikami.. tu będzie to samo, dopóki dają 1700zł na początek to będzie ciężko o pracownika, nawet ukry nie chcą już (usunięte przez administratora) za takie pieniądze, a przecież praca do lekkich nie należy - w sumie to zależy od działu.

Elza
@mmm

Dokładnie. Nie wiem z kim oni się na głowy zamienili. Zarządzającym się wydaje, że jak ktoś zobaczy czystą hale to już tam przybiegnie do pracy! Tyle, że dzieci za ta czysta hale nie nakarmi.

Magazynier
@Nowy

Trzeba być desperatem by robic tam na produkcji. Wytrzymałem miesiąc.

KOLA
@Nowy

Tak ja sie wybieram po 15-ej jestem zapisana.

@KOLA

Napisz jak wrażenia!

Marka Imi Internatiol jako dobrego pracodawcy skończyła się na czasach, gdy fabryka zarządzał Stanisław C, a produkcja Andrzej S. To byli ludzie, którzy doceniali wkład włożony w podniesienie wartości firmy. Następni to tylko karierowicze, dla których najważniejsza jest ich osoba.

obserwator

witam znam dobrze firme imi, od 20 lat jest w olkuszu, waryki pracy b,dobre ,, wczesneij pracowalo tutaj 17 osob, 17 ,,,teraz okolo 400,,wiec odpowiedz sama sie nasuwa, pracowac trzeba wymagania coraz wieksze, a ludzie jak to ludzie starzy pracownicy pracuja a mlodzi pracownicy strasznei roszczeniowi,,a i umiejetnosci,,,powiem skromnie słabe,,i tyle,,place jak na olkusz srednie,,, atmosfera w 400 osobowej ząłodze zawsze bedzie daleko od ideału,,ogolnie zaklad polecam

Przypadkowy
@obserwator

Sądząc po tym jak używasz polskiego, to na pewno jesteś zadowolony z IMI! ????

Smieszek

Nowi uczą nowych roboty. Czyli „jak to się robi? Pracujesz tu dwa miesiące! Powinieneś wiedzieć!”. Śmiesznie!

Rambo
@Smieszek

Nie kłam tak !!! Nikt nowy tu tyle nie wytrzymuje :D miesiąc to max ;)

Weteran
@Rambo

Nie jest tak źle, robota lekka ale faktycznie wszedzie ludzie niezorientowani. Od produkcji przez magazyn poprzez jakość do DURu!

Weteran##
@Weteran

Chyba się z chu##m na mózg zamieniłeś skoro mówisz że ta praca jest lekka.....

Świerzak
@Weteran##

Bardziej ciąży mi w tej pracy stopień po@pier€dolenia co poniektórych kierowników obszarów i niesprawiedliwość w traktowaniu!

Mąż Żony

Kiedys połowa kobiet z Olkusza próbowała sobie załatwić tam prace! Co się zmieniło? Żona się zastanawia to czy Lidl. W lidlu kasa lepsza. W Imi lżej, chyba?

Dan
@Mąż Żony

w lidlu 1900zl netto na dziendobry + mozliwe premie, w imi dają 1740zl i marne szanse na podwyżkę, nie wiem jak atmosfera w lidlu ale w imi dawniej cisneli na efektywność..

Mąż Żony
@Dan

Dzięki za odpowiedz. Zastanawia nas jeszcze ta atmosfera, ciekaw jestem jak to obecnie wyglada.

wilkq

byłem dziś na rozmowie, poszukują ludzi na dwa działy, pensja na początek 2400 netto wg. kalkulatorów z neta wychodzi 1738zł na rękę, umowa na 3 miesiące pod agencją, potem 2 letnia pod firmą. czy warto oceńcie sami...

Wilkq

Oczywiscie 2400 brutto

jotek
@Wilkq

ale to podstawa? Jakies premie dodatkowo do tego? frekwencyjna? uznianowa? cokolwiek?

@wilkq

Możesz negocjować, bo nikt nie chce pracować. Jeśli nie dogadasz tego teraz to w przyszłości nie dostaniesz możliwości.

Wilq
@Gienek

podobno anglicy narzucają takie stawki i chłopy nic nie mogą zrobić- przynajmniek tak twierdzą

@Wilq

To, że jest to stawka średnio adekwatna do pracy świadczy brak chętnych. Szukają już od dłuższego czasu.

@Wilq

Powiedz im, że w biedronce więcej Ci dawali :P

K
@wilkq

czlowieku-netto to jest na reke.... brutto obejmuje podatki,skladki... wiec sie zdecyduj-daja2400 netto czy brutto

Jjj

Praca dobra dla młodego człowieka, popracować 3 miechy nabrać doświadczenia żeby mieć cokolwiek wpisać do cv i potem szukać czegos lepszego, najlepsze jest to że nikt w imi nie gwarantuje zwiększenia wypłaty po przejściu pod firme i podpisaniu dłuższej umowy - stąd mamy co 3 miesiące wysyp ogłoszeń...

@Jjj

Podwyżka w tej firmie? Żartujesz. Najlepsi są jak opowiadają na zebraniach załogi o tym, że będzie podwyżka.. potem się okazało, że netto wychodzi 34zl. Szał!

el
@Dve

a ja dostałam 350 i słyszałam że są tacy co dostali nawet po 400.

@el

:D a inni dostali po 1000. Wiem biurowi są innaczej wynagradzani. Tylko jak się z produkcji zwalniali dobrzy pracownicy to proponowano +150 do wypłaty, gdy oferty innych firm były dużo korzystniejsze! Dziwne, że ciagle brakuje porządnego personelu!

bumbum
@Dve

z tego co mi wiadomo rekrutacja wyszła kiepsko, kilka osób zrezygnowało jak usłyszało stawkę na początek ; ) a wczoraj znowu pojawiło się ogłoszenie na olx - hehe

@bumbum

Firma nie rozumie, że na tania ścieme jak to u nas jest super łapie się tylko pokolenie gimnazjum, które pierwszy raz szuka pracy.

kkk

są przyjęcia na produkcje, może ktoś szczerze napisać jakie zarobki są na początku? dzwoniłem, pytałem ale usłyszałem tylko że 'szczegóły na spotkaniu' a niekoniecznie chce mi się jechać do Olewina żeby usłyszeć 9zł na godzinę czy jakąś inna śmieszną stawkę

Ala
@kkk

Mysle, ze 2500brutto plus social, ale w dodatki nie wierz za bardzo. Bo nic na święta w zeszłym roku nie było, tylko wczasy 600. Premii brak, nie ma sensu się starać.

kkk
@Ala

dzięki

Lotos
@Ala

Na start tyle dają? To chyba muszę się zatrudnić drugi raz!

zxc
@Lotos

2300 brutto. O Socjalu mozna zapomnieć, bo firma zatrudnia przez agencje :)

@zxc

Chyba na łeb upadli. ???? Stawka dla kobiety czy mężczyzny?

Dan
@zxc

czyli jakies 1650 na reke, minimalna to 1500.... kiepsko, nie dziwie się że ciągle szukają ludzi

@Dan

W porównaniu do zagłębia do którego z Olkusza jest 25km to jest przepaść 1000zl na rękę.

mona

są jeszcze przyjęcia? ile jest zmian? czy kobieta da radę? : )

Aga
@mona

U Nas pracują w większości kobiety.

mmm
@Aga

Aga tam się pracuje na 3 zmiany? podobno tak dawniej było. z góry dzięki za odpowiedz

Aga
@mmm

Zależy od obszaru i jakie są zamówienia. Produkcja jest szarpana, raz każą iść na urlop a czasem 3 zmiany. Bywa, ze 3 zmiany z sobota..

Logistyk

Przestarzały zakład w wynajmowanej hali.. niby firma ma 20 lat w Polsce, ale mogą to zawinąć w każdej chwili. Prostotę nadrabia się nowoczesnym zarządzaniem. Ogólnie 3+.

Zostaw merytoryczną opinię o IMI Hydronic Engineering - Olkusz

• Jak się pracuje w IMI Hydronic Engineering?

Zobacz opinie na temat firmy IMI Hydronic Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMI Hydronic Engineering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMI Hydronic Engineering?

Kandydaci do pracy w IMI Hydronic Engineering napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMI Hydronic Engineering