IMI Hydronic Engineering

Opinie o IMI Hydronic Engineering

Młody2

Napiszę mi może ktoś jak wygląda praca na magazynie w Imi??? Jestem magazynierem z rocznym doświadczeniem zarabiam średnio 2700-2800 na ręke. Czy jest sens zwalniać się aby spróbować u was???? Na jakie zarobki można liczyć?? Są nadgodziny?? Jaki system pracy??

Magazynier
@Młody2

Kolego chetnie sie dowiem gdzie zarabiasz jako magazynier 2800 na reke? Rok na magazynie to zadne doswiadczeniie

Biały murzyn
@Młody2

W imi magazynier ma okolo 2300 na reke a pozniej po okolo połroku podwyzka 200 zł

Misiek
@Młody2

W imi tez podobne zarobki na wózku do tych co podałes.

TOM
@Magazynier

Wystarczy dobrze jeździć wózkiem i suwnicą. Obsługa programu nic może nie dac bo sa rózne programy w różnych firmach.

SzukamPracy

Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś wie jaką stawkę ma w IMI osoba na stanowisku Lakiernik?

alo

@Misiek czyli na wózku tez koło 2300?

Młody

Napiszę może coś o pracy na magazynie. Jestem magazynierem z doświadczeniem,. Obecnie zarabiam średnio 2700 na ręke jest sens zwalniać aby spróbować u was?? Jaki system pracy??? Czy są nadgodziny?? Na jakie zarobki można liczyć?

Pani z Trenkwalder nie sympatyczna jak na osobę, która jest odpowiedzialna za szukanie nowych pracowników.

O poprzednią pracę i to w zasadzie tyle, ale raczej biorą każdego chętnego, nawet młodych dopiero co po szkole.

Heniek

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Jakieś dodatki do pensji macie?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie IMI international (hydroniks)?

fff

jakie stanowisko? ogólnie produkcja/magazyn biorą każdego kto ma dwie ręce - rotacja spora, mało płacą jak na pracę zmianową...

Bartek

Cześć. Chciałem zapytać czy brał ktoś udział w programie stażowym w tej firmie? Jakieś opinie, odczucia itp.?

Juzek

Czy ktoś z grona pracuje na produkcji w imi pilne

bohdan
@Juzek

produkcje odradzam,robią tam zli kierownicy a dyrekcja to toleruje!@

Sławomir
@bohdan

Pracujesz może jeszcze na produkcji w firmie IMI international (hydroniks)? Nie ma zbyt wielu informacji związanych z tym stanowiskiem, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda poziom wynagrodzenia, który oferuje firma? Wynagrodzenie jest adekwatne do ilości obowiązków, które przypadają na jednego pracownika? Mam nadzieję, że zechcesz opisać, jak to wygląda.

Ładna

Aleś cię mondzy :) który numer mogę wybrać. Jebaj ich, mój szef za okularami nie dał by w kasze dmuchać!!!!

bohdan
@Ładna

zwolnijcie w koncu tego (usunięte przez administratora),niekompetentny i złosliwy ,nic nie umie zorganizowac (usunięte przez administratora) po pokojach chodzi i plotki znosi

Rafał

Podobno przez ciagle odchodzenie pracowników i braki w ludziach Angolę zastanawiają się nad podniesieniem kasy. Wreszcie dobre czasu w IMI. Znów będziemy nr 1 w Olkuszu!!

mmm
@Rafał

oby bo coraz więcej osób odchodzi...

Blady
@mmm

A mnie sie wydaje, ze wszyscy trzymaja się tej roboty rekami i nogami! Nikt nie odchodzi!

Azja
@Rafał

Nie maja wyjścia, bo tania siła robocza się skończyła. A jak się znajdzie to uczciwie pracowac nie będzie!

nnn
@Blady

czyli ogłoszenia, że szukają pracowników do produkcji, magazyniera oraz spawacza to ściema? ; )

Mag
@nnn

To akurat dwa najgorsze stanowiska w imi. Spawacz - nie adekwatna kasa do rynku. Magazynier - to samo plus szef, z mega napinka. Byłem tam, wiem.

Ali
@Mag

najlepiej to w R&D, śmieciarza i mechanika, (usunięte przez administratora) robią a pieniądze biorą!!!

@mmm

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Kierownictwo oferowało niesamowitą możliwość rozwoju zawodowego jaki i osobistego, stałe podwyżki, przejście z Agencji pod Imi w ciągu nawet miesiąca jeśli pracownik będzie dobry. Poprostu praca idealna, która rozpoczyna się od najniższej krajowej. Po rozpoczęciu pracy wszystkie zapewnienia zostały odstawione na drugi, trzeci tor. Praca na stojąco przez 8 godzin ( według zapewnień co 2 godzina powinna być zmiana na siedzącą, ale tak nie było ), na hali panowały różne temperatury, najgorszy był przeciąg, który towarzyszył przez większość zmiany. Przy każdym zakończeniu pracy szczegółowa kontrola osobista jak i samochodu przez ochronę. Nie w celu bezpieczeństwa :) Jedynie w celu, czy aby nie kradnie się 20kg zbiorników pod podkoszulkiem ;) Podobno u niektórych pracowników pensja po 7 latach osiągnęła jedynie lekko ponad 2000zł na rękę. Częste wycieczki krajoznawcze wizytatorów ( grupy 30 lub więcej osobowe ) przez co pracownik czuł się jak w zoo. W sumie przy codziennej kontroli osobistej i stałym monitoringu... ZOO Brak zaufania do pracownika i traktowanie go jak jedynie podmiot,który powinien być szczęśliwym z 1500 zł na rękę. Przeszkolenie nowych pracowników jedynie z postaw podstaw. Głównie do czego służy czerwony klips STOP. Praca ciężka, bardzo słabo płatna bez szansy na awans. SYSTEM PRACY TO 8 GODZIN ale dodatkowe nadgodziny do 12 godzin dla stałych pracowników + niektóre soboty nadgodziny. Płci pięknej nie polecam. Ogólnie polecam wszystkim co się nudzą w domu i chcą pracować dla swojego Pana.

Prawda

Dodatkowe nadgodziny ? Raczej dodatkowe obowiązkowe nadgodziny dla stałych pracowników ???? Przynajmniej tak było jeszcze w tamtym roku ( 2017 )

Stady

Ja tez potwierdzam. W zasadzie w punkt opisane. Dodałbym jeszcze, że jednemu z managerów, ja Kobieta z produkcji, starsza od niego o 10 lat uparcie mówię zawsze dzien dobry i nigdy nie odpowiedział! Ludzi traktuje się tu marnie!

eb
@Mag

mowa o art...e?? na jakim dziale lepiej? komponentow czy gotowych? czy jednak produkcja?? zeby nie trafic na jakiegos buca kierownika czy lidera itp

eb

a ile tam jest zmian??

Dominik
@eb

buc- to jest kierownik produkcji-opowiadają ze zatrudnia tylko rodzine a obcy musi dac w łape bo inaczej nie da mu spokoju i bedzie robil na zlosc m,ten niby jechowy a taki msciwy,ze dyrektor na to pozwala!nic sie tam nie zmieni. jak taki wypaczony człowiek bedzie na stanowisku!za pare złotych korzysci zrobi wszystko ! (usunięte przez administratora)

sebastian
@Stady

to nie ten nadenty szyha ,elokwentny a podbno na niczym sie nie zna-rzeczywiscie nie da sie z nim pogadac!zrobil kariere od pracownika do kierownika

ktoś

Witam jakie są opinie na temat pracy w biurze - duża rotacja ? Atmosfera pracy ? Zarobki ?

@ktoś

@ktoś Mimo wielkich chęci, akurat ja nie potrafię udzielić Ci tych informacji, gdyż nie jestem pracownikiem IMI international (hydroniks). Jednak biorąc pod uwagę fakt, że trochę osób zostawia tu swoje komentarze, na pewno w niedługim czasie ktoś zechce Ci pomóc. A myślałeś już o wysyłaniu CV, czy na razie tylko chcesz dopytać o pewne kwestie?

ktos
@Patrycja

Tak myślałem wlasnie i dlatego pytam czy warto nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę ????

Morgan

Podbijam

@ktoś

Chętnie pomogę ale o jaki dział ci chodzi?? Bo to akurat kluczowa kwestia :)

@Miśka

Logistyka, zakupy i wszystkie działy powiązane z tymi dwoma, trudno określić precyzyjnie nie znając dokładnej struktury firmy :)

@Miśka

Skoro jesteś aż tak bardzo chętna do pomocy (co się oczywiście chwali), to na pewno posiadasz sporą wiedzę na temat firmy IMI international (hydroniks). Zdradź nam zatem, na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniona. Firma oferuje swoim pracownikom dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

@Zainteresowany

Logistyka i zakupy świetni przełożeni, nie ma dużej rotacji. Jeśli ktoś zmienia stanowisko to raczej ze względu na awans a nie zwolnienie :) W logistyce możliwe nadgodziny zwłaszcza na koniec miesiąca ale w przeciwieństwie do innych korporacji nie siedzisz tak długo. Ludzie bardzo życzliwi, atmosfera świetna. Duże wsparcie działowe jaki i między działami.

@Patrycja

Witam. W firmie panuje różna atmosfera, ostatnio były dość duże rotacje ale są działy gdzie panuje większa stagnacja (lub ludzie awansują na wyższe stanowiska). Firma oferuje pracownikom ubezpieczenie zdrowotne Medicover - natomiast nie jest to pełne ubezpieczenie, niektóre rzeczy nie są nim objęte. Medicover NIE jest płatny dla pracowników, jedynie w przypadku chęci ubezpieczenia członka rodziny należny co miesiąc odprowadzać składkę. Dodatkowo firma ubezpiecza swoich pracowników i również ponosi koszty. W styczniu zawsze jest organizowana duża impreza noworoczna dla wszystkich pracowników w ramach podziękowania. Niestety ze względu na cięcie kosztów nie ma już szkoleń pracowników ani języków obcych.

@Miśka

Należy Ci bardzo serdecznie podziękować za tak merytoryczną odpowiedź. Możesz być przekonana, że w takiej postaci na pewno pomoże ona osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do IMI international (hydroniks). I właśnie dlatego chciałam zapytać, czy może planują tam teraz powiększyć swój zespół o nowych pracowników?

@Patrycja

Dziekuję. Ciesze się ze mogę pomoc. Rotacja zawsze jest, niektóre działy sie rozrastają więc szanse na przyjęcia zawsze są. Polecam również praktyki bo jeśli ktoś się sprawdzi to może zostać w firmie albo jak się zwolni miejsce to mogą zadzwonić z propozycją pracy. Jeśli chodzi o pracę na produkcji naprawdę nie jest źle. Oczywiście jak w każdej firmie bywają wzloty i upadki ale naprawdę nie jest źle. Do tego dochodzi atmosfera - jest jedna strefa z pewnym ciężkim Panem kierownikiem (był wspominany poniżej - nie rozumiem dlaczego tu jeszcze pracuje) ,ale na pozostałych pracuje się dobrze. Magazyn - znam ludzi, którzy tam od lat pracują i nie narzekają. Nie mają złych pensji i nadgodziny mają płatne. Najgorzej jak ktoś jest zatrudniony z firmy tymczasowej...

pysiak
@Miśka

@Miśka Sorry ale chyba nie wiesz o czym piszesz wypowiadając się na temat firmy tymczasowej .

@pysiak

Raczej powinieneś mieć świadomość tego, że każda osoba może posiadać zupełnie różne doświadczenia, nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. Dlatego proszę Cię, żebyś starał się tu nie generalizować. Ale skoro posiadasz inne zdanie niż @Miśka, to dokładnie je Nam przedstaw. Na jakim stanowisku pracujesz w firmie IMI international (hydroniks)?

@ktoś

w biurze wiekszosci jest ok ,mile towarzystwo,choc jest kilku z kadry nie najlepszych ludzi

Dominik
@Miśka

ten ciezki to nie Bogdan-zna sie tylko na ''podkladaniu nogi pracownikom''-tym co nie są z nim rodzina,Nic nie robi tylko kamere umie obslugiwac-rodzina z dyrektorem pewnie bo ten go trzyma,niby po co?

Patrycja

Firma IMI international (hydroniks) produkuje wiodące w branży produkty i rozwiązania hydrauliczne. W chwili obecnej planują nawet powiększenie swojego zespołu o nowych pracowników. Proponuję, abyście odwiedzili ich witrynę internetową: https://www.imi-hydronic.com/sites/EN/pl-pl/Kariera/kogo-szukamy/Pages/Oferty-pracy.aspx Czy ktoś z Was byłby zainteresowany podjęciem pracy w takiej branży?

ggg
@Patrycja

nadal oferują 1730zł za pracę zmianową? ze śmiesznymi dodatkami 0,50 brutto\h za nocki?

@ggg

Niestety, chociaż bardzo bym chciała, nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi. Nie jestem bowiem pracownikiem firmy IMI international (hydroniks), ale jestem pewna, że ktoś w niedługim czasie o zrobi. A jesteś zainteresowany aplikowaniem na konkretne stanowisko do tego przedsiębiorstwa?

VTC
@ggg

Nadal tyle oferują. Rotacja jest olbrzymia.

@VTC

Dobrze, że udzieliłeś Nam konkretnej odpowiedzi. Trzeba mieć jednak na uwadze, że takie wynagrodzenie jednych może już satysfakcjonować, a innych wciąż niestety nie. Na pewno dużo wiesz na temat zarówno funkcjonowaniu firmy IMI international (hydroniks), jak i o tamtejszych warunkach pracy. Na jakie stanowiska mają tam obecnie wakaty?

VTC
@Patrycja

Takie wynagrodzenie, za tak ciężką prace mogło satysfakcjonować w roku 2008, a nie 2018 - dlatego rotacja jest olbrzymia. Olbrzymie jest tez rozwarstwienie wynagrodzeń.

@VTC

Dobrze, nie satysfakcjonować, ale może już okazać się, oczywiście dla niektórych, wystarczające. Mam tu na myśli chociażby studentów, którzy z racji tego, że mają również i inne obowiązki, poszukują jedynie dorywczej pracy. Czy firma IMI international (hydroniks) jest skłonna do zatrudniania właśnie takich tymczasowych pracowników?

@Patrycja

a to jest normalna praca czy jakis tzw ''(usunięte przez administratora)''?

Nicknick

Ile zarobi operator wózka widłowego z doświadczeniem ?

poszukiwacz

Lokalizacja IMI international (hydroniks) IMI international (hydroniks) Adres: 50A, 32-300 Olkusz NIP: 1250020435 KRS: 0000042531 Ocena pracodawcy 2/6 na podstawie 82 ocen. Dodaj opinię 173 Opinie Oferty pracy Rozmowy kwalifikacyjne Wywiad Jesteś tutaj: Opinie o pracodawcach IMI international (hydroniks) Opinie o IMI international (hydroniks) Opinie o IMI international (hydroniks) Imi 16.12.2017 17:28 Imi to firma, która jest świetnie zorganizowana i zarządzana. Nie rozumiem zupełnie tego płaczu ponożej. Ostatnie odejścia, to jednostki, które nie były na tyle kompetentne by pracować na stanowiskach, które firma im powierzyła. pracownica 19.12.2017 19:28 @Imi 16.12.2017 17:28 haha tzn że kolega K K bhp,i P R UR oraz wielu innych odchodzi bo są nie kompetentne nie piszę imionami i nazwiskami z szacunku do tych osób, ale w tym momencie co piszesz głupoty. Wydaje ci się że jest super zejdź na produkcję jak wycieczki chodzą to poczujesz się jak w zoo , tylko orzeszków nie rzucają. Electronic 23.12.2017 19:59 @Imi 16.12.2017 17:28 Zgadzam się.. przez odejście paru pierduł żadna firma jeszcze nie padła. Każdy w.w ludzi może zastąpić, bez szkody dla firmy. pracownik 30.12.2017 09:25 @Electronic 23.12.2017 19:59 To jest właśnie klasyczny przypadek podejścia kierownictwa tej firmy do najcenniejszego (jak to mówią na zebraniach propagandowych) kapitału ludzkiego. smoleń 22.12.2018 19:47 @pracownica 19.12.2017 19:28 teraz w bhp są dwie mile panie-co ty chcesz od nich!?????? Patrycja 27.12.2018 11:28 @smoleń 22.12.2018 19:47 Te kwestie powinny tu zejść na dalszy plan. Jeśli jesteś pracownikiem firmy IMI international (hydroniks), to bylibyśmy wdzięczni, jakbyś zechciał przedstawić Nam warunki zatrudnienia, na jakie mogą w niej liczyć nowi pracownicy. Czy takim właśnie osobom proponują tam stałą umowę od pierwszego dnia pracy, czy dopiero po okresie próbnym? Tadek 27.12.2018 20:45 @Patrycja 27.12.2018 11:28 To zależy. karol 29.12.2018 15:02 @Imi 16.12.2017 17:28 za duzo rodziny!kazdy swojego wciska i niema kogo pogonic do pracy,gonią tylko nowych ,ktorzy nie wytrzymuja i zaraz odchodza!trzeba kadre troche pomieszac-poprzenosic,zeby bardzo nie zżyli sie ze stanowiskami i nie preferowali kolesi i rodzine a doceniali tylko najlepszych pracownikow! Patrycja 07.01.2019 14:11 @Tadek 27.12.2018 20:45 Jest to bardzo zdawkowa odpowiedź. I na pewno większość obecnych na forum osób przyzna mi rację co do tego. Bardzo gorąco zachęcam Cie w związku z tym do tego, żebyś w sposób bardziej szczegółowy wyjaśnił Nam kwestię, o którą pytałam wcześniej. Od czego zatem zależy rodzaj umowy, którą dostają pracownicy firmy IMI international (hydroniks)? Tadek 12.01.2019 14:06 @Patrycja 07.01.2019 14:11 Od doświadczenia. Od rodzaju wykonywanej pracy. Od wszystkiego. Pasuje teraz odpowiedź? Patrycja 14.01.2019 15:08 @Tadek 12.01.2019 14:06 Oczywiście. Bardzo Ci za nią dziękuję, chociaż mógłbyś chociaż trochę ją rozwinąć. Nie wiem, czy pamiętasz, ale na to forum wchodzi wiele osób, które poszukują tu bardzo szczegółowych informacji na temat pracy w IMI international (hydroniks) i to dlatego moje pytania mają aż tak dociekliwy charakter. Jaką funkcję pełnisz w tejże firmie? poszukiwacz 19.01.2019 15:35 @pracownica 19.12.2017 19:28 Witam jestem osobą z kilkuletnim letnim stażem jako operator linii produkcyjnej ,obecnie szukam pracy i czy moglibyście powiedzieć jaka jest praca w imi . 1,jaki system pracy zmianowy czy 4 brygadowy ?2.Czy praca ciężka dla kobiet ?.3.jakie temperatury na hali w okresie letnim?Czy można się przyjąć od razu pod firme czy trzeba przez agencje ?osoby z grupą inwalidzką mają szanse na przyjęcie.Z góry dziękuje za odpowiedz.

Poszukiwacz
@poszukiwacz

Proszę o usuniecie posta z 19.01 godz 21 .50 przypadkowo skopiowalem i wkleilem nie swoje opinie .nie chciał bym tobic tu zamieszania i balaganu pozdrawiam

????

Czy jest w Olkuszu lub okolicy jakaś firma gdzie można zarobić 4000-5000 netto oprócz kierowcy TIR-a.? Czy trzeba jechać bliżej Katowic. Praca na stanowisku typu mechanik elektryk KJ laboratorium itp.? produkcja

Imi

pracownica

Electronic

@Electronic

smoleń
@pracownica

teraz w bhp są dwie mile panie-co ty chcesz od nich!??????

@smoleń

Tadek

@Tadek

poszukiwacz
@pracownica

Witam jestem osobą z kilkuletnim letnim stażem jako operator linii produkcyjnej ,obecnie szukam pracy i czy moglibyście powiedzieć jaka jest praca w imi . 1,jaki system pracy zmianowy czy 4 brygadowy ?2.Czy praca ciężka ?.3.jakie temperatury na hali w okresie letnim?Czy można się przyjąć od razu pod firme czy trzeba przez agencje ?osoby z grupą inwalidzką mają szanse na przyjęcie.Z góry dziękuje za odpowiedz.

luk

napisze ktoś ile zarabia magazynier? od jakiegoś czasu pojawia się ogłoszenie na olx, co prawda byłem tam w styczniu na rozmowie o pracę ale było przyjęcie tylko na produkcję, 1730zł netto - trochę mało...

Luk2
@luk

Kochaniutki, nawet po kilku latach twoja pensja nie przekroczy 2000zł netto w tym zakładzie ! ;)

luk
@Luk2

dzięki kolego, może ktoś polecić w Olkuszu lub okolicy jakąś montownie/magazyny gdzie dają z 2k na początek?

Agat
@luk

Jak chcesz zarobić to warto szukać pracy na zagłębiu. Magnetti, brembo, magna, ngk, sumi riko.. w Olkuszu to jedna klita. Zmowa, nikt nie płaci.

Madmax
@Agat

Maxtop daje na reke 2500zl na produkcji, tyle za praca w chłodni nie kazdemu odpowiada

Luk2
@Madmax

Ficomirrors. Na początek 2100 zł netto + 190zł premii . Stanowisko Magazynier

2kk
@luk

Otcf 2400 netto i po trzech miesiiacach 300 premii stanowisko operator wózka widłowego

ppp
@2kk

otcf tyle płaci? coś nie chce mi sie wierzyc, w 2017 początek roku oferowali minimalną stawkę godzinową na umowe zlecenie + po paru tygodniach podwyzke o 50groszy/h

Ppp
@ppp

I nadal tak jest

Gbur
@Ppp

Żenada! Szkoda w ogóle aplikować, gdy dają takie pieniądze! Zupełny brak szacunku!

2kk
@Ppp

Czasy się zmieniają :) dają pieniążki ale za ciężka orke. Na wszystko masz normę. Jak Cie przycisnie na kibel z 10min to lider zapyta czemu nic nie robiłeś.. Tak to wygląda w otcf.

Rafał
@Luk2

A oby o dobrej firmie piszesz?? W IMI z tego co wiem to przekroczy 2000 zł plus wypłacane nadgodziny.... Chyba, że mówimy o zatrudnieniu przez firmę zewnętrzną to wtedy niestety nie wiem.

Girl
@2kk

Otcf rządzi się swoimi prawami tam wszystko wygląda inaczej☺Jedna z najgorszych firm z Olkusza i okolic.

ktoś
@Agat

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma w Magnie rewelacji tez nie ma - w Brembo moze lepiej nieco ale za to masa roboty

taki jeden

Czytając to wszystko to widzę że jest dużo osób które bardzo krytykują, ja napiszę że nikt nigdy nikomu nie dogodzi nie znam osoby której zawsze wszystko będzie pasowało nawet jak będzie zarabiał dużo więcej to i tak coś zawsze nie będzie pasowało. Ja wiem że w IMI kadra czasami przesadza a zwłaszcza psudo menager Champion wtajemniczeni wedzą o kogo chodzi. Ja tam pracuję już ładnych parę lat raz jest gorzej, a zwłaszcza jak ktoś ma przyjechać, a czasami nie jest tak źle jak niżej opisują , zarobki mogły być lepsze to prawda . Jak ktoś chce pracować i jest nauczony czasami ciężko pracować i też pod pod wpływem stresu to będzie pracował, a jak ktoś przychodzi i myśli że za stanie i ściemnianie 8h mu zapłacą to nie w IMI @ Patrycja jeszcze nie masz dość tego wywiadu

@taki jeden

@taki jeden Muszę Ci powiedzieć, że nie mam. Taka dokładność pomaga osobom zainteresowanym pracą w IMI international (hydroniks) z zebraniu informacji o tej firmie. Nadmieniasz, iż zarobki tam są na godnym poziomie. A macie możliwość uzyskania premii?

Drugi taki
@Patrycja

To jako animatorka tego forum proszę robić to rzetelnie. Swoją wypowiedzią z 24.09 wprowadza Pani czytelników w błąd mieszając informacje o dwóch różnych firmach a następnie zwraca Pani uwagę osobie, która Panią poprawiła...

Patrycja

@"Ziobro" Niestety, nie mam pojęcia do czego zmierzasz - nie jestem bowiem w żaden sposób powiązana z firmą IMI international (hydroniks). Jestem tu po to, by pomóc Wam w zebraniu sprawdzonych informacji, które będą dotyczyć tego pracodawcy. Dlatego proszę Cię o merytoryczne zdanie o warunkach pracy w tym przedsiębiorstwie. Jak przedstawia się w nim system wynagrodzeń oraz premiowania?

Patrycja

@asertywny Zajmujesz się w swoim wpisie głównie osobą Kierownika. A co powiesz nam o warunkach, jakie Ci zaoferowano w IMI international (hydroniks)? Są atrakcyjne? @"Ziobro" Zupełnie nie wiem, o czym mówisz, ale nie używaj tu danych personalnych swoich współpracowników. Długo już pracujesz w tej firmie?

@Patrycja

a kto wysyla auta za pracownikami po godz 22 ,zeby ich sledzili?MAREK -to nie twoj mąz?wspolczuje

Zostaw merytoryczną opinię o IMI Hydronic Engineering - Olkusz

• Jak się pracuje w IMI Hydronic Engineering?

Zobacz opinie na temat firmy IMI Hydronic Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMI Hydronic Engineering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMI Hydronic Engineering?

Kandydaci do pracy w IMI Hydronic Engineering napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMI Hydronic Engineering