IMI Hydronic Engineering

Opinie o IMI Hydronic Engineering

BOSS

Widzę że zabawa na go worku trwa w najlepsze. Nie róbcie obciachu pajace.

Obiektywny pracowmik

Te beton ,tylko nie strasz ,bo się zesrasz????. Tak dla odmiany ha ha.Pozdrawiam i uważaj po czym stąpasz ,żebyś znowu nie stracił równowagi ????.A coś wogole pamiętasz z tej wycieczki?????

@Obiektywny pracowmik

Jeśli jesteś tu taki odważny, zapraszam Cię na rozmowę w 4 oczy... A no tak zapomniałem nie masz jaj aby się ujawnić. A stąpam bardzo dobrze po ziemi ale uwierz, że przyjdzie dzień w którym się spotkamy i zobaczymy czy będziesz taki wyszczekany.

TakaTam
@BeToN

Gdzie tam jaja, żeby się ujawnić na gowork'u... jak on nie ma jaj, żeby przyjść do pracy!

Obiektywy pracownik

Jakoś nikogo nie dziwi,że pani El INSALUBRE oMelo z towarzystwa wzajemnej adoracji zabrała głos w obronie betona.Bazujecie na " szerokich plecach " i ludzie to widzą.,ale prędzej czy później owe plecy przejrzą na oczy.Pozdrawiam.

Rokososo

Odradzam!!! Wchodzisz na swoje ryzyko . Serdecznie nie polecam...

Pani z Trenkwalder nie sympatyczna jak na osobę, która jest odpowiedzialna za szukanie nowych pracowników.

O poprzednią pracę i to w zasadzie tyle, ale raczej biorą każdego chętnego, nawet młodych dopiero co po szkole.

Obiektywny pracownik

te beton ,jeżeli tak stąpasz po ziemi jak latasz autem nad rondami po Zabrzu ,to faktycznie stanowisz zagrożenie ????.Pozdtawiam

@Obiektywny pracownik

Chciałbym Cię poznać niedoinformowany człowieku. Żeby takie głupoty wypisywać ;) ale widzę, że masz kijowego informatora. :-) :-)

Wielka pala

Witam z pewnością Mogę polecić na start 4600brutto pracuje od marca 2021 jedynie troszkę kierownictwo nie doszkolone brak języków ,czasem jak pan T coś chce to wydaje się że sam niewie co chce:) pozdrawiam

Jurek

4600? Nie pisz bzdur

@Jurek

"nie pisz bzdur?" Jurek to ile wynegocjowałes na start ? Ja podpisałem 4600,- słyszałem że osoby bez uprawnień mają 4300.

cyganeczka
@Wielka pala

Przepraszam, w którym dziale tyle dają? Bo na pewno nie osobom, które pracują na linii produkcyjnej.

Jdjxdj
@cyganeczka

A mogli by troszkę więcej, bo za trochę to na przysłowiowe waciki nie wystarczy przy tych cenach w sklepach;)

Tyn łon
@Jdjxdj

Jak Ty mosz 4600, to mr. Ł.W. robi pod agencją. xD Ciście dali farmazony jeden z drugim. :-)

Tyn łon

Jak Ty mosz 4600, to Ł.W. robi pod agencją. xD

Magazyn ruda śląska :)

Magazyn ruda śląska

@Wielka pala

Na Rudzie jest to możliwe, stare cdw zawsze było uprzywilejowane, zawsze mało robili, a dużo zarabiali, pewnie zachowało się to na Rudzie Śląskiej. Poza tym na terenie Olkusza jest klitka i zmowa przez co panuje całkowity wyzysk. Imi też tak działało kiedyś i pewnie dalej działa, że zwalnia dobrych pracowników, kiedy maja własne zadanie lub chociaż różne od kierownictwa.

CocaCola
@Aneta

Nie słuchaj tych bredni, na pewno gość bez uprawnień nie ma 4300 , a te 4600 co pracuje od marca to też fikcja. Wynegocjował hahaha

CocaCola
@Aneta

PS. Dostał 3800 pod agencja i teraz będzie sobie latał od umowy do umowy agencyjnej z wielkim znakiem zapytania czy przyjmą mnie pod firmę czy jednak nie ma wakatów.

@CocaCola

Rozumiem i jest taka możliwość, aczkolwiek stawki na cdw były duzo większe niz na magazynie, a produkcję niekiedy dublowały. Tereny Katowic i Dąbrowy mają też wyższe stawki po prostu, dlatego dopuszczam taka mozliwisc. Szczególnie. Że rekrutowali na szybko by kogoś mieć, a z tego co pamiętam to przy stawkach olkuskich i traktowaniu jedyny obsadzony dział i stabilny to było cdw. Produkcja wyzysk, magazyn układy z Panem S.

SzefWszystkichSzefów
@Aneta

Kolega chciał negocjować na tyle ale nie zgodzili się. Cola ma rację gość zgrywa kozaka, a pracuje pod agencją i dostaje około 3 koła do ręki.

@SzefWszystkichSzefów

Według mnie nie zgrywa, cdw i ruda Śląska są pod Szwajcaria, całkowicie inny odział i inna kasa. Wzyskiwana zawsze była i będzie produkcja, ale kiedy informowałam koleżanki o realiach w jakich pracujemy to ja byłam ta zła i reagowały podobnie do Was, bo one zamiast twardo stawiać swoje warunki i zasady(szczególnie że utrzymuja ten (usunięte przez administratora) wola zrec się między sobą, a menadżerzy i dyrekcja to tylko podsyca. Prawda taka, że firma jest już skończona pod względem jakości pracy, nie żałuję, że odeszłam po 6 latach pracy.

cyganeczka
@Aneta

Aneta, może polecisz jakiś zakład pracy, gdzie przyjmują kobiety? Oczywiście za jakąś przyzwoitą stawkę ;)

@cyganeczka

Niestety w okolicach Olkusza ciężko, wciąż uważam, że to jedna wielka klika, osobiście wyprowadziłam się do Krk i tu znalazłam pracę biurową, zarobkowo może nie jest idealnie, ale lepiej niż w imi, różnica też atmosfery i "fizyczności" pracy, do tej pory pamiętam godziny na stadach przy dużych zaworach i nigdy bym do imi nie wróciła. Szczególnie, że z tego co wiem jest tylko gorzej. A co do samej pracy, nie chcę źle polecić, a na produkcji w tym kraju trzeba szukać w mniejszych "rodzinnych zakładach". Pozdrawiam :)

Charytatywny wolontariusz

Witam wszystkich zainteresowanych mogę polecić firmę. Byliśmy niedawno na integracji pracowników na Klimczoku , wszystko fajnie tylko szkoda że za swoje zapracowane pieniądze, ponieważ kierownictwo myśli że zarabiamy kokosy i nas stać. A od firmy możemy liczyć na wielkie DZIĘKUJĘ.

Zadowolony pracownik
@Charytatywny wolontariusz

Hej, chyba nie byliśmy na tym samym Klimczoku ;) Wszystko było w 100 % darmowe ( przejazd, posiłek u góry na ponad 20 osób) Podkreślę była sobota i firma sama od siebie zaproponowała i zorganizowała wycieczkę z resztą nie pierwszą więc obecność na niej to każdego indywidualna decyzja. Co do zarobków to mało nie zarabiamy jeżeli takie inicjatywy ze strony firmy Tobie nie odpowiadają to droga wolna nikt za Tobą nie będzie płakać. POZDRAWIAM.

Patryk Paco Stadnicki
@Charytatywny wolontariusz

Nie wiem co ktos musial kupowac za swoje, ale spoko.. zorganizowanie wycieczki kierownictwo, bus kierownictwo, posilek kierownictwo... O co tu sie czepiac? Wg mnie wszystko w najlepszym porzadku

@Charytatywny wolontariusz

Nie wiem komu się nudzi i kto taką opinię wystawił ale jak dla mnie to kompletny baran???? Firma dba o pracowników i uwierzcie, że na polskie warunki zarobkowe jak i na kierownictwo narzekać tu niema co!!! Ekipa jest zgrana! A kierownictwo dobre dla ludzi i wyrozumiałe i nie jeden w swojej firmie tak by chciał! Co do wycieczki, firma wszystko organizowała i na pewno ani grosza pracownik nie wydał ze swojej kieszeni!!! A do Ciebie kłamco "wycieczkowy" pamiętaj!!! znajdziemy Cię i się wytłumaczysz na żywo! PAMIETAJ One Big Team znajdzie Cię !!!! I chętnie wysłuchamy co masz do powiedzenia nam prosto w oczy.

OliPat
@Charytatywny wolontariusz

Byłyśmy na wycieczce i podpisujemy się pod tym co napisał "Zadowolony pracownik" , "Paco" i "BeToN". Nie wiem gdzie i z kim uprawiałeś/aś ten "charytatywny wolontariat" ale na pewno NIE na Klimczoku z IMI... Brak słów.. Pozdrowienia dla One Big Team...

Mario
@Charytatywny wolontariusz

Albo za dużo kleju albo z główka coś nie hello. Wycieczka darmowa kto chciał ten jechał. Nie podoba się to wypad nikt na siłę nie trzyma.

Proteusz
@BeToN

Szkoda, że "bogata" Ruda nie ma swojego forum, bo to, że firma dba o pracownika to jest kpina. W olewinie nie ma kokosów, szczególnie produkcja klepie biedę, nie wiem jak te kobity utrzymują się z swoich pensji, albo w ogóle jak im starcza od wypłaty do wypłaty, magazyn w sumie niema lepiej. Fakt faktem jednak nie spotkałem się z sytuacją by na wyjazdach integracyjnych koszt pokrywał ktoś inny niż firma, a pracuję lata i akurat na takie rzeczy budżet jest, tylko wypłaty ktoś u góry przeżera, dlatego gość albo nie doinformowany albo kłamie.

Brak

@Charytatywny wolontariusz... Jeśli zamierzasz nadal wypisywać takie bzdury to po prostu się zamknij, bo jest to żałosne. Ale to tylko i wyłącznie o Tobie świadczy jakim jesteś naprawdę człowiekiem. Po co robisz (usunięte przez administratora) burze ?! Tak jak inni napisali ' nie podoba sie to wypad '

Ktos
@Brak

Ja bym zamienil 'nie podoba sie to wypad' na 'ten gosc sie nam nie podoba to wypad'. Pozdrawiam.

Obiektywny pracownik

Charytatywny wolontariusz

Widze że ci co najwięcej narzekają mają dużo do powiedzenia w tej sprawie, na hali narzekanie w internecie podlizywanie.

BeToN

Nie wiem komu się nudzi i kto taką opinię wystawił ale jak dla mnie to kompletny baran???? Firma dba o pracowników i uwierzcie, że na polskie warunki zarobkowe jak i na kierownictwo narzekać tu niema co!!! Ekipa jest zgrana! A kierownictwo (usunięte przez administratora) i nie jeden w swojej firmie tak by chciał! Co do wycieczki, firma wszystko organizowała i na pewno ani grosza pracownik nie wydał ze swojej kieszeni!!! A do Ciebie kłamco "wycieczkowy" pamiętaj ???? znajdziemy Cię i się wytłumaczysz na żywo! PAMIETAJ One Big Team znajdzie Cię ????!

Jaki jest okres rozliczeniowy w IMI Hydronic Engineering? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

polandja

Zależy czy jest się pod firmą zewnętrzną (i pod którą, bo jest ich kilka) czy bezpośrednio pod IMI. Firmy zewnętrzne (a przynajmniej Randstad) przelewają do 10 dnia każdego miesiąca, natomiast IMI przelewają do 28 dnia każdego miesiąca.

Opthnd

Odradzam!!! Wchodzisz na swoje ryzyko . Serdecznie nie polecam...

Slindero

Również nie polecam, traktowanie pracowników Na poziomie zerowym.

Hydronic

Nie polecam tego zakładu pracy Tylko z jednego prostego powodu Złe traktowanie nowych pracowników. Dodawanie pracy po zakończeniu pracy, Inni sobie schodzą z Lini a ty musisz , (usunięte przez administratora) dalej i potem mówią że źle zrobiłeś. I opierdziel. Nie polecam z całego serca.

Xd

Czy mogę prosic o jakieś opinie o stanowisku Księgowy?

Ile w tej firmie na start dostaje spawacz MAG 135??

praca nie najgorsza,natomiast pieniądzę i podejście do pracownika tragedia,po nowym roku brak jakichkolwiek podwyżki dla osób pracujących pod agencją.

Pokemon

Jak jesteś pod agencją to ile pracujesz? Chwilę. Starsi pracownicy tak naprawdę nic nie dostali, a ty chcesz?

doktor

ile obecnie można zarobić w jako księgowy? J

Kiero
@doktor

A ile chciałabyś zarabiać? ????

BB
@Kiero

8000,00 brutto

aaa

Ile obecnie można zarobić na start na produkcji?

@aaa

Podobno teraz nowe osoby, które przychodzą do pracy przez agencję dostają 3000zł

aaa
@polandja

No to nie tak źle o ile jest to prawda w porównaniu do tego co było. Mam nadzieję że do tego dochodzi jeszcze dodatek nocy a nie 3000 z dodatkiem już. A soboty są płatne 100%?

@aaa

Oczywiście chodzi o 3000zł brutto. Tak, dodatek nocny jest osobno (najniższy jaki może być przewidziany w ustawie). Soboty są płatne 100%, ale ostatnio było ich bardzo mało.

Zedan
@polandja

Niestety wszystko co mówią i piszą to tylko sposób przyciągnięcia zainteresowania... duża część nowych osób siedzi po roku pod firmą pomimo dużego doświadczenia. Wynagrodzenie 3000zł? Chyba chodziło o 3000 brutto i to w zależności na którym oddziale produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o IMI Hydronic Engineering - Olkusz

• Jak się pracuje w IMI Hydronic Engineering?

Zobacz opinie na temat firmy IMI Hydronic Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMI Hydronic Engineering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMI Hydronic Engineering?

Kandydaci do pracy w IMI Hydronic Engineering napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMI Hydronic Engineering