IMI Hydronic Engineering

Rysiu

K(usunięte przez administratora)

Noname
@Rysiu

Czy ktoś zauważył zachowanie kierownika magazynu ? (usunięte przez administratora)besztanie krzyczenie ? Kolejny pracownik się zwalnia tylko przez jego zachowanie.. może pan manager ma możliwość cos zrobić ... Bezczelność i chamstwo jest na porządku dziennym pracownicy się zwalniają. Kultura osobista jest mu obca.swoja karierę w imi wygrał w chipsach ...

Robert

Chciałbym dostać 17% podwyżki inflacyjnej bo tyle wynosi inflacja. Tylko nie rozkładajcie tej podwyżki na dwa lata.

Karol

Witajcie. Macie dział Utrzymania Ruchu? Jest jakiś podział elektrycy mechanicy automatycy?

Prod
@Karol

Są tylko technicy UR. Nie ma podziału.

BOS

Część OK Każdy ma swoją opinię komu się nie podoba to wypad z big timu każdy wiedział na co się pisze na wasze miejsce jest niejeden Ukrainiec. Pozdrawiam i proszę przemyśleć...

B.
@BOS

niestety ale takie komentarze nie są stosowne. Źle to świadczy o osobie, która to napisała.

laox
@B.

Ukrainy się cenią. też chcą zarobić dobrze a nie jakieś marne grosze

Miki
@laox

Tylko w tej firmie nie może złego słowa powiedzieć na Ukraińca! Przykład Wasyla, ilu chłopakom zaszedł za skórę a jak jeden chłop coś mu powiedział to z roboty wyleciał.

Neo
@Miki

To nie tak. Wasyl po prostu dobrze sprawdzał i wytykał błędy. To była jego robota! Nie można być paranoikiem żeby się awanturować w sprawie co się nie ma racji. Popełniłeś błąd - bierz go na klatę.

Miki
@Neo

Tu nie chodzi o to jak pracował i co było w jego obowiązkach, ale to co wygadywał.

Pani z Trenkwalder nie sympatyczna jak na osobę, która jest odpowiedzialna za szukanie nowych pracowników.

O poprzednią pracę i to w zasadzie tyle, ale raczej biorą każdego chętnego, nawet młodych dopiero co po szkole.

Witam. Pracuję w imi od dłuższego czasu i nie wiem jak jest w Olkuszu ale mogę się wypowiedzieć na temat magazynu w Rudzie Śląskiej. Ogromnym plusem pracy w imi jest ( a przynajmniej była) przyjazna atmosfera. Od pewnego czasu widzę dużo negatywnych komentarzy. Przykre jest to, że w ludziach jest tyle jadu. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania i własnej opinii. W mojej opinii firma dba o pracowników zarówno w kwestii finansowej jak i w kwestii rozwoju osobistego. Inwestują w podnoszenie kwalifikacji zawodowych, np. kursy na wózki widłowe, organizują i finansują wyjazdy integracyjne i imprezy, np. dzień dziecka.Pracownicy dostają też paczki na święta, zapomogi, świadczenia socjalne, opiekę medyczną Medicover,itp. Ile ludzi, tyle opinii dlatego każdy potencjalny nowy pracownik, który ma swój rozum nie będzie się sugerował opiniami na GoWork tylko sam się przekona czy jest mu dobrze w imi tak jak mi czy jest tak fatalnie jak jadowitym byłym i obecnym pracownikom. Pozdrawiam wszystkich.

jsjsjs

dostaniesz mniej niż najniższa krajowa i marna premia, nie polecam. omijać szerokim lukime

Wiadomość dla wszystkich pracowników którzy chcą się zatrudnić IMI. Na początku dostaniesz umowę przez pośrednika będą ci obiecywać że dostaniesz pod firmę a po roku powiedzą ci że masz sobie szukać w nowej pracy . Lepiej się nie angażować w tą firmę Pozdrawiam wszystkich nowoprzybyłych pracowników

nicknick

jaka agencja? :)

Zenek z kontenerow

Przeczytalem te opinie i napisze jedno. Ktos kto jest zdrowy na umysle nie marnuje czasu na pisanie durnych opini, to kto jak i do czego doszedl nigdy nie bedzie zrozumiale dla goscia ktory czas i energie poswieca na pierdololamento w internecie. W imi kazdy wie jak jest. Mimo wielu przypalow od strony pracownikow i tak szacun ze jest w miare luzna atmosfera. A przez takie glupoty ktore wypisujecie sami sobie srube dokrecicie -kwestia czasu. Tylko w internecie jestescie czesciowo anonimowi bo po stylu pisania palcem moge wiekszosc powytykac na zywo. Pozdro

Banaś
@Zenek z kontenerow

W biurze na pewno jest luźna atmosfera wręcz rodzinna ????

KogutZpaczek władca wykałaczek

Smutna prawda jest taka, że: -Jeśli niektórzy się zwolnią/zostaną zwolnieni. A zderzą się z rzeczywistością w innych firmach to zostaną wyrzuceni do pierwszej przerwy. Niektórych jest to pierwsza taka praca i uczeni są, że tu ktoś nadrobi za nich. 3 sniadania, 3 kawy i "zwykła przerwa" Zbyt "rodzinnie" i "wyjątkowo" są traktowane niektóre osoby. Dlaczego każdy pracuje za te same pieniądze? Co warte jest zaangażowanie? Gdzie dodatek frekwencyjny? Kto widzi tych co to wszystko trzymają? Brygadziści? Przecież... :-) /Ruda

Arek
@KogutZpaczek władca wykałaczek

Tak jak napisałeś, smutne ale prawdziwe..

xD

Co masz na myśli? To ciekawe. Napisz więcej. :⁠-⁠)

Normalny

Wreszcie ten maruda z przyjęć pójdzie po l4 na pik zobaczy co to praca a nie fajeczka co 10 minut i plotki po magazynie.

Śmiechowy
@Normalny

Niewiem co za upośledzona istota tu pisze ale widać iloraz inteligencji ameby. Wstyd tu wchodzić i czytać takie wypociny ???????????? A co do Mariusza z przyjęć to że marudzi to jedno ale (usunięte przez administratora) w przeciwieństwie do pewnej zmiany co pół zmiany na ławce siedzi i w (usunięte przez administratora) Tnie. A najgłośniej krzyczy o podwyżki ????????. Jak się komuś nie podoba niech wypie... Pracy jest sporo

Mario z inbaundu
@Normalny

Siemka mordy. I te dobre i te zakazane. Jak przyjdę zapraszam do rozmowy w 4 oczy jak jest jakiś problem. Widzę że komuś się ewidentnie nudzi w jego jakże nudnym życiu. A komentarz co do pracy to zostawię bez komentarza akurat kierownictwo jest zadowolone z mojej pracy i nigdy nie miało uwag! To że wyjdę sobie na fajkę i to nie co 10 min jak co niektórzy i 4 przerwy po 30 min. I tu nie będę wymieniał z imion i nazwisk to jedno. Ale jak ktoś uważa że praca na inbaudzie to lekka i przyjemna to zapraszam i wtedy można zobaczyć co to praca a nie w regałach pokitrani i napierdalanie na każdego co go niema ????????. Porażka. A jak ktoś już pisze to niech ma jaja i się chociaż podpisze ????????????????

.....
@Normalny

Jest kłamliwa i napisana nieprawda.

Pickier ????

Widzę kogoś (usunięte przez administratora) boli. Pewno od wzajemnego lizania (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Widzę że tu są wylewane gorzkie żale samych przegrywów życiowych. Którzy wiecznie srają i narzekają a zamiast pracować robią zdjęcia by tylko się wykazać. A co do komentarza tego normalnego to akurat takie teksty leciały od 3 osób które mogę wymienić pani jedna napewno niech się przyzna bo to jest fenomen w obrabianiu ????????????

Mario

Inbaund czyli napływ czegoś. Np towaru na magazyn. Ja to mam w (usunięte przez administratora) napisałem jeden komentarz i na tym poprzestałem a reszta to niewiem kto i nie wnikam. (usunięte przez administratora) po całości. Kogoś (usunięte przez administratora) boli niech boli. Niech każdy zajmie się swoją pracą a nie pierdołami obgadują kogoś na portalach. A dla zainteresowanych wracam w połowie października i dalej będę na przyjęciach.,, i,,

xD
@Mario

Chodzi o pisownię, że nie ma takiego słowa. Pisze się inbound - przez "o", nie przez "a". Nie musisz nikomu tłumaczyć znaczenia słowa. Gdybyś był mądrzejszy to byś w ogóle nie reagował na tą zwykłą zaczepkę.

Mario
@xD

No właśnie jest i pisze ci inbaund czyli napływ, przychodzenie czegoś..... Omg. Zresztą to akurat najmniej ważne, średnio chce mi się tu odp, tym bardziej że trolle tutaj już wystarczająco spamują.

Mariusz

Podobno w styczniu podwyżka infekcyjna ma wynieść 1000zl brutto plus 600 zł premii uznaniowej ale to jeszcze nie potwierdzone.

Lars Henkson
@Mariusz

rzekomo, jak mówi, zapewne, przypuszczalnie, pewno, prawdopodobnie, pewnie, chyba, jak słychać, bodajże, jak się zdaje, jakoby, być może, jak mówią, bądź, niby, azaliż, bodaj, azali, może, zdaje się, ponoć, jak powiadają, nie wiadomo, ... .

polandja

Ruda Śląska czy Olewin?

Mariusz
@polandja

Ruda Śląska

Kl
@Mariusz

Co to jest podwyżka infekcyjna ? Od przebytych infekcji ?

Majstyr
@Kl

Tak, dokładnie i covida, grypy i innych schorzeń. xD Płacić ponoć extra będą jak pokażesz żółte papiery. Śpieszcie się z zapisami do psychiatry bo terminy długie. :P

Flet

Śmiechy śmiechami a kogut brygadzista????

Mesjasz
@Flet

Kogut czy kura albo inny indor - co za różnica? :-) Każdy ma/miał swoje 5 minut.

Śmieć z produkcji

Najbardziej wkurza to, że całe kierownictwo wmawia wszystkim, że u Nas w olewinie to jest świetnie. Za płotem to jest tragedia. Puki co, w mojej karierze nigdzie nie byłem traktowany przez przełożonych gorzej niż tutaj. Organizacja pracy produkcji to dno, w środę nie masz co robić, a w piątek dowiadujesz się, że po groźbie musisz przyjść w sobotę. Jakość i serwis praktycznie nie istnieje. Magazyn to istny bajzel. Szkoda nerwów.

Henke Larsson
@Śmieć z produkcji

"Puki" piszemy przez u kreskowane

SiwyStaruch

Jak chcesz pracować na magazynie w Rudzie Śląskiej, musisz wiedzieć że na jednej z zmian będziesz robił cały czas najgorszą robotę. Chyba że jakims cudem uda ci się wejść w łaski brygadzisty i ludzi (starszych) którzy są pupilkami. Jest Jeszcze 2 opcja możesz przyjść godzinę wcześniej do roboty po lepsze wykazy :)

Brak
@SiwyStaruch

Przestań wypisywac te bzdury DP

smuta

wiadomo czy będą jakieś podwyżki dla produkcji ?

Wanda
@smuta

A ostatnie kiedy były?

polandja
@smuta

Już przed postojem wakacyjnym była mowa, że w tym roku podwyżek już nie będzie. Dopiero na początku przyszłego mają być.

StAd
@polandja

Znów będą mówić, że podwyżki będą naprawdę sensowne, że są dumni z tego ile wynegocjowali, a potem się okaże, że nie dogoniły w połowie inflacji.

cyganeczka
@StAd

Obawiam się, że może być gorzej. Z racji tego, że nie ma komponentów i są tak duże przestoje, produkcja nie idzie pełną parą tak jak zawsze, to na początku roku mogą się wykręcić właśnie tym i znowu dadzą jakieś grosze albo NIC.

Kolega

Witam potrzebują pracownika w olewinie na dział zbiorniki czy coś w tym stylu. Pytanie osoba nowa (nie spawacz) co będzie musiała robić , dużo dźwigania ? O pieniądze nie pytam bo to najniższa plus jakas premia .

kłot
@Kolega

ze wszystkich działów jest tam najgorsza robota w najgorszych warunkach.

Elżbieta
@kłot

A jakie te warunki tam są, że okreslasz je tak?

Imi pracownik

Widze że dział jakości jest pod ścisłą ochroną dyrektora.w ramach tak zwanych przejść jeszcze nikt tam do nich nie zapukał do tych (usunięte przez administratora) Ta firma powinna sie nazywać IMI Kobierzyn International

Danuta
@Imi pracownik

A na czym polega dokładnie ta ,,scisła ochrona?'' Bo z tego, co napisałeś mało co można wywnioskować.

Pozytywny pracownik

Na każdego przyjdzie czas :) nie znasz dnia ani godziny pozdrawiam ;)

Zofia
@Pozytywny pracownik

W jakim sensie na każdego przyjdzie czas?

Pozytywny pracownik
@Zofia

W takim sensie Że każdego pokoleji zostawia na lodzie.

Fakty

Nikt w tym nie chce pracować. Od pół roku agencje cały czas ukywają dla kogo szukają pracowników a taki "beton" będzie wam wmawiał jak to jest cudownie. Myślcie ludzie. Na takich za(.) jak Olkusz jest tylko (usunięte przez administratora) Każda produkcja to minimalna + premia której może nigdy nie być. Czy to będzie IMI Hydronic Engineering, Schneider Electric czy Maxtop to nie ma żadnego znaczenia. Nikt kto ma minimum godności i więcej niż 2 zwoje nigdy nie przekroczy progu takich zakładów.

@Fakty

BeTon napisał o Rudzie Śląskiej. Nie o Olkuszu.

Zostaw merytoryczną opinię o IMI Hydronic Engineering - Olkusz

• Jak się pracuje w IMI Hydronic Engineering?

Zobacz opinie na temat firmy IMI Hydronic Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMI Hydronic Engineering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMI Hydronic Engineering?

Kandydaci do pracy w IMI Hydronic Engineering napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMI Hydronic Engineering