logo IMI international (hydroniks)

IMI international (hydroniks)

Olkusz

Opinie o IMI international (hydroniks)

waldek 2011-09-16 15:30:04
Pracując w IMI International to [usunięte przez moderatora] kadra to kłamcy i za co oni dostali wyróżnienie przez PIP, szkolenia dofinansowane przez UE robią pod siebie a dla pracownika szeregowego nic tylko orka, szef produkcji razem z brygadzistą to koledzy z opla, kadrowa razem z dyrektorem na zebraniach kłamią a taka firma międzynarodowa zarządzana przez polaków.
felo 2015-06-09 11:30:06
ktos moze napisac o pracy w imi olewin?,jak wyglada ztrudnienie przez agencje,o wyplaty zapytam czy w terminie-bo zarobki jak wszedzie.
olobolo 2015-06-25 08:35:05
tam patologia wciąga patologie, pracuja calymi rodzinami,byle pracownik wciaga polowe swojej patologicznej familii a SZEFOSTWO??? no właśnie, nie wie ,ze patologia zalała firmę jak chinczycy cały swiat .
goni 2015-06-25 08:56:57
nie chce tam sie mi robic ale nacisk jest z rodziny,wdomu chlejjom więc na nalewki i zabawy taneczne trza kasy nie?na to rzeby mnie tam przyjeli czekalem 1 dzien,to sie da zalatwic ,latwo szybko i tylko trza pytac czy ktos ma komplet w aucie i czy da rade zabrac osobe wiencej,zabieraja po 8 -9 osob do malego pezocika czy sejcento maja po 20 dychy od kazdego to jak cie nie wciagnie na zaklad zebys robil tez na niego.
Gość 2015-11-10 21:18:33
Pracowałem w IMI i powiem jedno to burdel tylko bez Dzi_ek takich prawdziwych. Ja się z tego wypisałem bo nie mam zamiaru być jeb_ny. Tu do ciebie wszyscy niby pomocni ale jak przyjdzie co do czego to nie ma nikogo do pomocy i radź sobie sam. Tak samo atmosfera jest niby OKi ale i tak wszyscy spiskują i obgadują za twoimi plecami. Wszyscy robią żeby miał sam jak najlepiej a druga osoba się nie liczy choć nie wszyscy są tacy ale większość. Mam dla was radę jak już znajdziecie się w IMI nie gadajcie z nikim o tym co was boli w tej firmie tylko zróbcie to co macie zrobić i spadajcie do domu aby odpocząć na kolejny dzień. A generalnie nie polecam tej firmy. Nie ma takiej oceny negatywnej którą mógł bym dać.
lukaszk_89 2016-02-14 12:59:24
Na jakie zarobki można liczyć na początek?
fg 2016-08-06 22:31:01
Świetnie, że atmosfera teraz u nich dopisuje. TO dobry znak.
Zostaw swoją opinię o IMI international (hydroniks) - Olkusz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMI international (hydroniks)