Opinie o TRANSSPED w Krasne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TRANSSPED. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANSSPED o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANSSPED w Krasne

Czemu nic nie piszecie na wątku TRANSSPED? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Agnieszka

TAK

@Agnieszka

Jeżeli aktualnie pracujesz w firmie TRANSSPED to może mogłabyś odpowiedzieć na moje ostatnie pytanie, które zadałem w tym wątku? Chodzi o kwestię ewentualnych bonusów do wynagrodzenia podstawowego. W dalszym ciągu nie otrzymałem informacji.

Stefan

Osoby z Ukrainy mogą legalnie pracować w Polsce, więc to nic dziwnego, że pracownicy tej narodowości są także zatrudnieni w Transsped. Wypowiadasz się na forum, więc jeżeli jesteś pracownikiem firmy, napisz proszę, jakie jest Twoje zadanie o warunkach zatrudnienia? Pracodawca oferuje premie w zależności od wyników pracy lub rozwojowe szkolenia? Na stronie http://logistyka-transport.pl/kariera/ pracodawca szuka spedytorów międzynarodowych, kierowców międzynarodowych i mechaników/elektromechaników samochodowych. Każdy Wasz komentarz dotyczący pracy lub rekrutacji będzie ważny i mile widziany.

Stefan

Pracownicy nie powinni być segregowani ze względu na narodowość. Osoby mające takie samo doświadczenie, wykształcenie i stanowisko powinni być równo traktowani, a także opłacani bez względu na to z jakiego kraju pochodzą. Napisz, czy do podstawy wynagrodzenia można liczyć na jakieś bonusy lub dodatki za nadgodziny? Kwesta wypłaty interesuje wszystkie osoby myślące o zatrudnieniu w TRANSSPED.

Alicja

@Arnold, o jakich obciążeniach wspominasz w swoim poście? Czy podpisując umowę z pracodawcą miałeś świadomość tego, że wynagrodzenie będzie wyglądało właśnie tak? Jak wygląda w Twoim przypadku ewentualny system premiowy? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób, które interesują się TRANSSPED pod kątem zatrudnienia.

Stefan

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach socjalnych?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TRANSSPED na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. C+E? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Alicja

Jakiś czas temu widziałam ofertę pracy w firmie TRANSSPED, oferta była związana ze stanowiskiem kierowcy. Czy udzieli ktoś informacji, na jakie benefity oraz dodatki pracownicze może liczyć nowy kierowca w tej firmie? Co z kwestią warunków pracy, na ile dni wolnych może liczyć kierowca międzynarodowy? Będziemy niezwykle wdzięczni za udzielenie nam odpowiedzi w tym wątku, nowe opinie będą bardzo pomocne dla innych.

Alicja

@robowidzę, że bardzo jesteś zainteresowany informacjami na temat pracy w firmie. Odezwałeś się również bezpośrednio do TRANSSPED? Kontakt znajdziesz w zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,683898,0,0,kontakt Daj znać, jeśli zdecydujesz się na aplikację. Bardzo przydatne będą informacje i rady odnośnie procesu rekrutacyjnego do firmy.

@Alicja

Alicja. Tak dzwonilem rozmawiałem z kadrami Transsped. Tak jak z wieloma innymi pracodawcami. Miedzy tym co mowi pracodawca a realiami jakie pozniej wychodza w trakcie pracy sa duze niescislosci. Wiec zalezalo mi bardzo na opini osoby ktora tam pracuje badz pracowala. Podalem nr tel po to by uzyskac pelne i wyczerpujace opinie. Na forum sa krotkie obrazliwe wpisy z ktorych nic nie wynika. Jednak widze ze na forum nic sie nie dowiem. Dziekuje za odzewy i pozdrawiam

robo

3na1 faktycznie czy jakis dluzsze poslizgi? Kasa na czas ? Ile wychodzi za 3na1? Prosze o kontakt 729 316 550.

obi

bagno

@obi

Mozesz rozszerzyc bardziej. Chce sie tam zatrudnic. I niczego konkretnego nie mozna sie dowiedziec (usunięte przez administratora) itp.....konkrety mnie interesuja. Jesli nie na forum publicznym .to prosze odezwij sie na kom. 729550316

Tadeo

Alicjo, dla mnie plus jest to że mam blisko ,płatność zgodna z umową i na czas . Reszta to są warunki indywidualne każdy ma swoje .Największym minusem firmy jest to że podstawa jest niezmienna, nie ma podwyżek w oparciu o lata pracy a szkoda bo jest to czynnik motywacyjny.

Alicja

@Tadeo, jakie plusy dostrzegasz w pracy? Co Ci się najbardziej podoba?

Tadeo

Alicjo, a co bys chciala wiedziec?

Alicja

@tadeo, a co Ty możesz powiedzieć o pracy w tej firmie?

tadeo

Ostatnie wpisy sa typowe dla osob ktore pisza by pisac -nie wazne czy zgodnie z prawda czy nie,liczy sie tylko wpis

Alicja

Wiecie, że ciężarówki TRANSSPED pokonują rocznie 15 mln km? Wow!

wiesia

BARDZO DZIWNA FIRMA.DUZO OBIECANEK

wiesia

Typowa polska firma dużo zamieszania i obietnic.Bardzo dużo ukraińskich kierowców.spedytorzy bardzo słabi.Dziwne szefostwo.po kraju placą 50 zł

zbych

dlaczego posty sa tak ciete

henryk

kasas

henryk

dajcie sobie spoko

dddv

jest jak jest ....szalu brak....popytaj długo....firma długo na rynku....

Zostaw merytoryczną opinię o TRANSSPED - Krasne

• Jak się pracuje w TRANSSPED?

Zobacz opinie na temat firmy TRANSSPED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANSSPED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRANSSPED