Opinie o TRANSSPED w Krasne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TRANSSPED. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANSSPED o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANSSPED w Krasne

PUBG

Brak urlopu (rozpisuja Ci go gdy jestes w domu) do tego caly czas wystawiaja urlop bezplatny (mimo tego ze w miesiacu bylem 19 dni w trasie). Do tego dochodza potracenia za spalanie itp. Raczej stresujaca praca.

Christian

Agreed payment terms 45 days after original documents, 15 days after due date accountant is explaining to you that no matter you agreed 45 days after originals payment terms, the payment terms are 60 days after original docs, haha

po egzaminie

to znaczy że świeżak jak ja - ma sens się tam udać w sprawie poracy

Ktoś

Oszustwo przewoźników/kierowców , popatrzec na opinie tutaj , google , transie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TRANSSPED na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. C+E? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tomasz

Witam wszystkich, myślę nad systemem 2:1. Jest ktoś kto pracował lub pracuje w tej firmie w tym systemie i.moglby mi powiedzieć dwa słowa jak to wygląda, czy faktycznie kasa jest na czas i czy poprostu warto iść do tej firmy czy odpuścić ? Proszę o informację 695734418

@Tomasz

System 2/1 to w praktyce 2 weekendy w trasie np. Wyjazd poniedzialek-weekend-weekend-czwartek powrot

Agata
@Andrzej

No a jak z tą kasą? Opłaca się taki system?

Spedytor

Atmosfera jest bardzo pozytywna, wręcz rodzinna. Pracownicy są szanowani i doceniani. Firma dba o nasze zdrowie, poczucie bezpieczeństwa i rozwój. Struktura firmy jest zrozumiała i przejrzysta - każdy wie przed kim odpowiada i jaki ma zakres obowiązków. Pracownicy znają swoje cele i zadania, są za nie dobrze wynagradzani. Wypłata zawsze jest na czas. Ogromny plusem są awanse, szkolenia, kursy i różne benefity. Myślę, że głównymi wartościami jakimi kieruje się ta firma, zarówno wobec pracowników jak i kontrahentów, jest uczciwość, wyrozumiałość, szacunek i wsparcie. Polecam pracę w tej firmie.

Julia
@Spedytor

A jakie macie benefity? I czy te awanse polegają na zmianach konkretnych stanowisk czy dotyczą samej wypłaty?

Patryk Ferenc

Bardzo polecam. Spedytorami są kompetentne osoby, pod ich ręką, kierowca czuje się bezpiecznie oraz stabilnie. Serwis - to bardzo przyjemne osobowości, z życiem podchodzą do swoich obowiązków. Mocne 5+

Stałe limity spalania dla danego auta(rocznik, model) jesli spalanie wyjdzie Ci ponad norme, zostaje Ci odciagniete z wypłaty, nie zostawisz karty do odczytu(gdy biuro nieczynne)- nie zostanie Ci wyplacona delegacja, przegapisz zaladunek(wiem, mało mozliwe) zostajesz obciazony sumą frachtu, masz tankowac na okreslonych stacjach paliw, zatankujesz nie na tej co powinienes- zostajesz obciazony roznica w cenie paliwa jaka wyszla, musisz do bazy zjezdzac z max 200l paliwa, i reszte na bazie tankowac, rozumiem pracodawce, szuka oszczędnosci, ale w dobie niedoboru kierowców, nikt nie chce pracowac w takim reżimie i stresie, ze jeden błąd moze kosztowac go wiekszosc wypłaty

xxx
@Michał

Dokladnie tak jak mówisz, wiekszosc polaków pouciekało z Tej firmy nie pomyle sie jak powiem ze 90% to ukraincy(nie ujmujac nic ukraincom) pracujac w tej firmie nie czujesz sie jej częscia a zlem koniecznym, rob tak bo jak nie to utniemy 200,300,400 euro. Kazde zadanie/obowiazek obarczony jest karą pieniężną (w euro) jesli zrobi sie cos zle. Przekroczenie normy spalania wiaze sie z obciazeniem za spalanie. Firma oparta na czystym zysku a nie wspolpracy kierowca-spedytor-firma

Agata
@xxx

Masakra, może tak chcieli zmotywować was, ale nie wyszło? :D Oni się w ogóle znają na zarządzaniu ludźmi, czy tylko zarządzanie pieniędzmi wchodzi w ich kompetencje?

Na początku przed podjęciem pracy w firmie Transsped zastanawiałem się jak to będzie i czy warto. Dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak. Pracuję w transporcie kilkanaście lat i jest to pierwsza firma, gdzie człowiek czuje się jak człowiek, a nie wół roboczy, w rękach nieudolnych kierowników i dyrektorów, którzy jedyne co potrafią to dyrygować. Sama atmosfera jest bardzo przyjemna, po kilku miesiącach pracy nie usłyszałem, ani razu, żeby ktoś na kogoś podniósł głos, ubliżał bądź wypowiadał się niewłaściwie. Jest to pierwsza firma, w której kierownictwo oddziału potrafi wyjść na środek, docenić pracownika i powiedzieć :" słuchajcie - świetna robota, jesteście mega". W ogóle jeśli mam się odnieść do tej kwestii to pierwszy raz widzę kogoś kto ewidentnie jest na tym stanowisku z powołania, a nie z przypadku i na prawdę potrafi zarządzać. Jeśli oceniać pracę pod kątem narzędzi, to każdy takie narzędzia ma zapewnione(klienci i to klienci bezpośredni, a nie spedycje ze zleceniami). Jeśli miałbym przyjść tu drugi raz to z pewnością był to zrobił, bez zastanowienia i polecam każdemu, kto myśli o tym by pracować i mieć z tego korzyści, a nie zastanawiać się czy jutro będę miał pracę. Szczerze nie przychodzę tu z przymusu, a z chęci. PS. jest to moja obiektywna ocena, a nie próba przypodobania się komukolwiek ;)

Robie tam
@Paweł

Niekoloryzuj zbyt ,juz nawet ua nie chca bardzo robić bardzo;)ta z Austri transped to bez porownania do tego transsped ;)))badzmy poważni;))

Dziadostwo
@Robie tam

Omijać szerokim łukiem, nie kierujcie się fałszywymi opiniami. Bardzo zła atmosfera. Nie polecam.

Speedy

Witam. Jak wygląda praca w spedycji? Przychodzisz z właśnie bazą Klientów, czy są Klienci stali z którymi utrzymuje się stale relacje? Jak jest jak ktoś zaczyna tam pracę?

@Speedy

Zapraszamy do pracy spedytorów, którzy mają doświadczenie spedycyjne oraz pewne umiejętności. Klientów, jak i zleceń jest bardzo dużo. aplikowac można na adres hr@transsped.net.pl

@Mariola

Czyli osoby bez doświadczenia raczej nie mogą liczyć na zatrudnienie w Transspedzie? Czy może dla takich kandydatów przewidziane jest jakieś inne możliwe stanowisko pracy? Może istnieje później szansa by po prostu awansować na spedytora? :)

@Anna

W oddziale Warszawskim, na chwilę obecną nie zatrudniamy ludzi bez doświadczenia. Takie wakaty otworzą się w 2022. W Malawie zatrudniamy i uczymy. Najważniejszy wymóg to angielski w mowie i piśmie. Pozdrawiam serdecznie

@Mariola

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jeszcze tylko dopytam o jedną kwestię. Jak w Transspedzie zostanie otwarta rekrutacja dla osób właśnie bez doświadczenia, to jakie wymagania będzie musiała spełniać taka osoba? Fajnie się już teraz dowiedzieć by mieć świadomość czy ma się szansę na zatrudnienie :) I jakie to będą stanowiska pracy?

Kierowca
@Speedy

Słyszałem że Transsped ostatnio ciśnie na szczepienia covidowe kierowców i straszy zwolnieniami jak ktoś się nie ukłuje. Przecież to bezprawie i dyskryminacja! Może się ktoś wypowie jak jest?

@Kierowca

Niech mózgi zaszczepią sobie ,omijać z daleka ,i tak kierowcy podobno odchodzą ,i bardzo dobrze

Stefan
@Gość

Decyzja o zaszczepieniu powinna być indywidualna, ale jeśli kierowcy jeżdżą za granicę i nie mają szczepień to kto wtedy płaci za zrobienie testów na covid, bo przecież nie są tanie. Pewnie z tego powodu ciśnie się kierowców. Myślisz, że to jest powód zwolnień?

Patrtycja

Najgorsza firma jaką można sobie wyobrazić stres zwalanie winny jeden na drugiego dziecinada. Kierowcę gonią jak psa drwiąc z niego w 110% zalecam ucieczkę od nich jak najszybciej!!!

Firmie pracuje się bardzo dobrze, wynagrodzenie zawsze na czas. Firma umożliwia awanse i rozwój. Pracownik jest dopingowany i wspierany w swoich działaniach. Codziennie do pracy przychodzę z uśmiechem, a nie jako przymus. Polecam jak najbardziej :)

@Kasia

W jaki sposób pracownik w Transspedzie jest dopingowany i wspierany? Czy można liczyć na jakieś premie za zaangażowanie czy jakieś inne benefity? :)

Nastka

Отличная фирма как для экспедиторов, так и для водителей. Зарплата всегда во время. Очень хорошее и понимающее начальство. Хорошее отношение к работникам, можно развиваться. Всем советую

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w TRANSSPED?

odpowiedź

nigdzie takiego nie ma. kierownictwo słucha, szanuje i wspiera!

Elżbieta
@odpowiedź

Twoja opinia na temat Transsped jest bardzo pozytywna, powiedziałeś, że firma wspiera swoich pracowników i bardzo się cieszę, że masz takie dobre doświadczenia. A czy oferują jakąkolwiek możliwość rozwoju zawodowego? Są jakieś szkolenia dodatkowe albo realna szansa na awans?

@Elżbieta

Tak, awanse są i to dość często. Jest darmowa nauka języka obcego, prywatna opieka medyczna, karta sportowa. Dużo ciężkiej i wymagającej pracy co w połączeniu z bardzo otwartym zespolem daje szkolenia każdego dnia.

Wojtas

Witam czy przyjmują kierowców bez doswiadczenia ?

Praca w Wawie jest bardzo pozytywnie oczarowująca :) o ile jest takie słowo. :) łamiemy schematy, wychodzimy ze strefy komfortu, rozwijamy się. Tu wszystko się udaje. Mega pozytywne i spokojne miejsce pracy. Polecam

nick 2

nie zgadzam się, pracownicy non stop się zmieniają.... omijać to miejsce szerokim łukiem

@nick 2

W 2020 roku nikt od nas nie odszedł, przybywają nowi pracownicy. Chyba komus sie firmy pomyliły :) Często Transsped z Austrii jest mylony z Polskim, a są to dwie oddzielne firmy.

Nina
@nick 2

nie zgadzam sie. pracuje ponad roku i od tego czasu ani jedna osoba sie nie zwolnila

bertrand

W wiekszosci to bzdury wypisujecie! Pracuje w Transspedzie juz kilka lat . Bzdura ze spedytorxy są slabi . Nigdy nie czekałem na zlecenie dluzej jak do następnego dnia po zrzutce. Nie chodzi tutaj o wazelinę , bo się nie podpisze. Wszystko funkcjonuje w miare normalnie. Fakt ze "system " czasem się myli na niekorzyść kierowcy. Auta dobre - starszymi "ćwiczą" Ukraińcy. Wyplata zawsze na czas.

Jhn91
@bertrand

Haha 'kasa na czas' najwazniejsze haha. Sformuowanie gdy czlowiek sie piciesza ze marna kase dostanie..no ale zawsze na czas ahahhaahah porazka .

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie TRANSSPED?

Jack

Takie jak do liderów wewnątrz :) tu każdy jest traktowany tak samo. Z szacunkiem i zaufaniem :)

Stefan

Bardzo zmienia się praca od kiedy wirus zagościł u nas?

Spedytor

Super praca w firmie. Polecam. Kasa na czas, dobre stosunki do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o TRANSSPED - Krasne

• Jak się pracuje w TRANSSPED?

Zobacz opinie na temat firmy TRANSSPED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANSSPED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRANSSPED