Opinie o Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca w Szczecin

żamojda

Jej; ja też czekałam z koleżanką na ofertę dosyć długo, bo pod koniec kwietnia się zapisałam, kazali czekać, i czekać aż wreszcie oferta przyszła.Fakt czasu mało miałyśmy na formalności, ale wiedziałyśmy ,że w związku z sytuacją to będzie wyjazd na ostatnią chwilę, byłyśmy mentalnie przygotowane więc pozałatwiałyśmy i w poniedziałek lot ; Hotel znamy, bo znajoma nasza była tam rok temu. Ogólnie to z tego co słyszałam od znajomych ze szkoły, to większość czekała niektórzy od 3 miesiecy ,ale jak już pojechali to są zadowoleni i że hotele ETW ma dobre, więc ja tam jestem zadowolona,że będe miała wakacje; A umowy wiadomo czytać trzeba :) Pozdrawiam i do zobaczenia w Grecji !!!!

dżaw

Odradzam każdemu współpracę z tą firmą!! W formularzu zaznaczyłam gotowość do wyjazdu dnia 1 lipca, natomiast dnia 21 czerwca otrzymałam od nich \"ofertę\", a właściwie wstępne zapytanie czy mogłabym wyjechać 25 czerwca. Oczywiście nie wyraziłam na to zgody ze względu na sesję egzaminacyjną oraz obronę pracy magisterskiej, o czym etw doskonale wiedziało! Więcej ofert mi nie przedstawiono, nie zwrócono mi również części I raty i w dodatku postraszono, że organizacja grecka będzie domagała się zwrotu należności na poczet zakupionych biletów do Grecji! W regulaminie nie ma o tym mowy, w dodatku jak można domagać się zwrotu kosztów zakupionych biletów skoro \"ofertę\" odrzuciłam! Kpina i żal. Nie polecam nikomu.

pat

do student : Hej, ja również czekam na ofertę od ETW... jak u Ciebie sytuacja wygląda ? udalo się już coś załatwić czy nadal czekasz ? pozdr. patka ;)

student

Hej wszystkim! Czekam własnie na propozycje praktyki z ETW. Czytam wasze opinie i mam mieszane uczucia. Gdyby mi nie wypaliło,znacie może inne firmy które organizują praktyki studenckie za granicą?(obojętnie jakie państwo)

Praktykant

Rozmowa w języku angielskim była prowadzona przez Panią z greckiej organizacji w Atenach -rozmowa była wcześniej ustalona co do dnia, godziny także wiedziałam kiedy ta osoba zadzwoni, i czekałam. Zadzwoniła punktualnie, była bardzo miła, spokojna ,zaś pytania dotyczyły życia codziennego.Po rozmowie w ten sam dzień ETW miało wyniki więc tego samego dnia wiedziałam, że pozytywnie przeszłam ten etap :)

- w języku angielskim dotyczyły tego czy się teraz zajmuje, co studiuje, jakie mam plany na przyszłość, dlaczego chciałabym wyjechać do Grecji i jakie stanowisko tam zajmować,hobby.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
cala prawda o etw

To wszystko prawda.(usunięte przez administratora)! Ja z koleżanką miałam jechać, a 5 dni przed wyjazdem piszą nam, że zrywają z nami umowy jak już my połowę rzeczy załatwiłyśmy, wydałyśmy pieniądze. Bałagan i nie organizacja. Jedno mówią inne robią. Nic się kupy nie trzyma. Całkiem inna treść jest w umowie między nimi a inna z menagerem hotelu. Nikomu nie polecam naprawdę. Więcej nerwów się człowiek nabawi. Teraz załatwiamy wyjazd z innym biurem. Bo ETW jest nieodpowiedzialnie i w ogólnie nie dba o swoich klientów.

Kaźmiera

jak ktos chce leciec to poleci ! ja zapisalam sie 4 dni temu i lece jutro !

justyna

witam, ja obecnie przebywam na paros i jestem zadowolona,na prawde nie moge narzekac. mysle ze duzo zalezy od szczescia. jesli chodzi o wczesniejsze posty to trzeba po prostu uwaznie czytac kontrakty,liczylam sie z tym ze moze nie wypalic i pierwsza rata przepadnie.pozdrawiam

Amika

do ona ; a ciekawe dlaczego nie dostałaś tej oferty ja mam 3 znajome, które z etw wyjechały ich znajome tez wyjechały ,wiec ciekawe dlaczego dla ciebie zabrakło miejsc...

Mateusz

To gratuluje i powodzenia, ja sie chyba nie doczekam tej oferty :P Pozdro

justyna

villa kelly na paros, zapowiada się super i podobno jest już tam jeszcze jedna dziewczyna wiec przynajmniej towarzystwo bedzie;)

Mateusz

ooo ale Ci super , a do jakiego hotelu wbijasz? i na 3 miechy ?

j

hello, u mnie też było trochę z tym zamieszania ale oferte dostałam gdzies ostatecznie ok. 20 czerwca ale wtedy z kolei przekładali mi termin wyjzdu. ale w pt dostałam już konkretną date i szczegóły i na dniach ruszam. mam nadzieje ze wszystko bedzie OK

Mateusz

Czy w ogóle dostał ktoś ofertę wyjazdu na wyspy w czerwcu i lipcu ? ja czekam już miesiąc i cisza, babeczka z ETW ciąle przekłada terminy dostania oferty. Znalazł się ktoś może w takiej sytuacji jak ja ?

ona

Ja również nie polecam współpracy z tą firmą!!!!!! Krętacze sami! Tyle nerwów... Obiecywali, obiecywali i nic z tego nie wyszło. Zostałam na lodzie bez pracy, bez wakacji...I jeszcze nie chcą oddać kasy cwaniaki jedne! Czytajcie kontrakt uważnie, bo kręcą jak mogą! Ale ja będę walczyć o kasę, nie daruje im na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda czasu i zdrowia na nich naprawdę..... za rok spróbuję ale z inną firmą

Mariusz

Heeyy ;) Dostałem ofertę: Hotel Galini Sea View na Krecie.Wylatuję 20.06 z Warszawy leci ktoś w tym lub podobnym terminie??? A może ktoś z was już tam był? Piszcie (usunięte przez administratora) Pozdro ;)

natalia

hej, ja najprawdopodobniej lecę w czerwcu na krete- maritimo beach hotel- może ktoś był? mam pracowac na stanoiwsku kelnerki i wsumie, czytając powyższe wypowiedzi mam mieszane uczucia, bo nie wiem, czego się spodziewać..

Castello Village??? Polecam z czystym sercem w zeszłym roku tam byłem !!!! SUPER HOTE, SUPER ATMOSFERA, SUPER WARUNKI !!! W tym juz koncze studia i nie moge:-(( NAJFAJNIEJSZY OKRES MOJEGO ŻYCIA MIAŁ MIEJSCE W CASTELLO!!!!! POZDRO !

Zostaw merytoryczną opinię o Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca?

Kandydaci do pracy w Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca
3.1/5 Na podstawie 32 ocen.

Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca